Дивізіон 1. Турнірна таблиця (Преміум-ліга з футзалу 2021/2022)

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу 2021/2022. Дивізіон 1. Регулярний чемпіонат. Підсумкова турнірна таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 І В Н П М’ячі О
1
Helpix
1:2 4:2 2:1 5:2 1:0 5:1 10:2 2:1 9:3 7:0 9:1 14:1 8:1 8:0 6:0 15 14 0 1 91-17 42
2
Конфермат-Forex Club
2:1 2:5 5:2 0:5 2:2 5:0 2:1 8:0 4:1 7:1 4:0 2:2 9:0 12:3 7:2 15 11 2 2 71-25 35
3
WOODMALL-Femida
2:4 5:2 2:1 0:1 2:2 4:2 2:4 8:2 5:0 4:0 3:0 9:1 10:3 7:2 13:5 15 11 1 3 76-29 34
4
Хмельницькі делікатеси
1:2 2:5 1:2 3:1 2:0 2:2 5:1 6:5 8:1 6:0 5:0 3:1 7:2 6:0 10:3 15 11 1 3 67-25 34
5
Динамо-ГУНП
2:5 5:0 1:0 1:3 2:3 1:1 7:3 2:2 5:3 8:0 10:1 8:1 8:3 8:4 3:1 15 10 2 3 71-30 32
6
МФК “URBAN”
0:1 2:2 2:2 0:2 3:2 3:6 6:3 10:1 3:4 14:1 9:1 6:1 5:0 4:1 12:0 15 9 2 4 79-27 29
7
Beerloga
1:5 0:5 2:4 2:2 1:1 6:3 3:2 3:4 6:1 5:5 7:4 7:1 0:1 6:1 3:1 15 7 3 5 52-40 24
8
Прикордонник
2:10 1:2 4:2 1:5 3:7 3:6 2:3 3:3 8:1 5:1 1:2 7:4 6:5 7:4 10:1 15 7 1 7 63-56 22
9
Алмаз
1:2 0:8 2:8 5:6 2:2 1:10 4:3 3:3 2:1 3:4 5:2 3:0 7:2 2:3 3:2 15 6 2 7 43-56 20
10
ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро
3:9 1:4 0:5 1:8 3:5 4:3 1:6 1:8 1:2 3:5 6:0 4:3 8:4 7:4 5:4 15 6 0 9 48-70 18
11
ФК “Бігуча Лань”
0:7 1:7 0:4 0:6 0:8 1:14 5:5 1:5 4:3 5:3 4:1 2:3 2:11 6:1 3:3 15 4 2 9 34-81 14
12
ДБК
1:9 0:4 0:3 0:5 1:10 1:9 4:7 2:1 2:5 0:6 1:4 0:0 3:1 3:2 13:8 15 4 1 10 31-74 13
13
Ротор
1:14 2:2 1:9 1:3 1:8 1:6 1:7 4:7 0:3 3:4 3:2 0:0 5:5 4:1 6:2 15 3 3 9 33-73 12
14
ФК “Городок-Юрія-Фарм”
1:8 0:9 3:10 2:7 3:8 0:5 1:0 5:6 2:7 4:8 11:2 1:3 5:5 2:2 9:4 15 3 2 10 49-84 11
15
Філтекс
0:8 3:12 2:7 0:6 4:8 1:4 1:6 4:7 3:2 4:7 1:6 2:3 1:4 2:2 3:2 15 2 1 12 31-84 7
16
Сокіл
0:6 2:7 5:13 3:10 1:3 0:12 1:3 1:10 2:3 4:5 3:3 8:13 2:6 4:9 2:3 15 0 1 14 38-106 1

Плей-офф

1/4 фіналу

Helpix (1) – Прикордонник (8) – 2:0

Helpix – Прикордонник – 3:2

Прикордонник – Helpix – 2:6

Хмельницькі делікатеси (4) – Динамо-ГУНП (5) – 0:2

Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП – 1:4

Динамо-ГУНП – Хмельницькі делікатеси – 1:0

Конфермат-Forex Club (2) – Beerloga (7) – 2:0

Конфермат-Forex Club – Beerloga – 2:1

Beerloga – Конфермат-Forex Club – 2:4

WOODMALL-Femida (3) – МФК “URBAN” (6) – 1:2

WOODMALL-Femida – МФК “URBAN” – 1:1 пен. 2:4

МФК “URBAN” – WOODMALL-Femida – 1:3

WOODMALL-Femida – МФК “URBAN” – 4:5

Фінальний етап (за 1-4 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Конфермат-Forex Club
2:0 1 1 0 0 2-0 3
2
Helpix
2:1 1 1 0 0 2-1 3
3
Динамо-ГУНП
1:2 1 0 0 1 1-2 0
4
МФК “URBAN”
0:2 1 0 0 1 0-2 0

Кубок Поділля (за 5-8 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
WOODMALL-Femida
5:2 1 1 0 0 5-2 3
2
Хмельницькі делікатеси
1:0 1 1 0 0 1-0 3
3
Beerloga
0:1 1 0 0 1 0-1 0
4
Прикордонник
2:5 1 0 0 1 2-5 0

Кубок Виклику (за 9-14 місця)

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Алмаз
2:3 8:6 4:3 3 2 0 1 14-12 26
2
ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро
3:2 1:4 2:1 3 2 0 1 6-7 24
3
ФК “Бігуча Лань”
6:8 3:1 7:2 3 2 0 1 16-11 20
4
ДБК
1:3 6:1 2:7 3 1 0 2 9-11 16
5
Ротор
4:1 2:7 1:6 3 1 0 2 7-14 15
6
ФК “Городок-Юрія-Фарм”
3:4 1:2 7:2 3 1 0 2 11-8 14

Кубок Престижу (Дивізіони 1-2)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Філтекс
6:3 8:7 5:3 3 3 0 0 19-13 9
2
Атлетик-Ceresit PRO
3:6 +:- 7:0 3 2 0 1 10-6 6
3
Сокіл
7:8 -:+ 7:5 3 1 0 2 14-13 3
4
МобіФренд
3:5 0:7 5:7 3 0 0 3 8-19 0