Дивізіон 2. Результати матчів

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 Максимум – Crispus 20.10 ГУНП 14.00 6:3
1 Червона Зірка – Філтекс 20.10 ГУНП 20.20 4:6
1 Конфермат-Ауді – Фахівець 20.10 ГУНП 21.25 4:6
1 Дантист – Олімпік 27.10 ГУНП 12.00 1:2
1 Менс – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 27.10 ГУНП 13.05 3:4
1 Сокіл-3-VETERAN’S – Virop-Agora 27.10 ГУНП 14.10 0:5
1 Карат-Velmet – Десятка-Ковчег 27.10 ГУНП 15.15 2:6
1 Атлетик-Ceresit PRO – Ракета 27.10 ГУНП 16.20 1:4
2 Олімпік – Атлетик Сeresit PRO 28.10 ХНУ 11.00 3:2
2 Virop-Agora – Фахівець 28.10 ХНУ 12.00 1:1
2 Десятка-Ковчег – Дантист 28.10 ХНУ 13.00 3:3
2 Crispus – Конфермат-Ауді 28.10 ХНУ 14.00 8:5
2 Сокіл-3-VETERAN’S – Карат-Velmet 28.10 ХНУ 15.00 5:3
2 ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Червона Зірка 28.10 ХНУ 16.00 7:3
2 Ракета – Менс 28.10 ХНУ 17.00 3:2
2 Філтекс – Максимум 28.10 ХНУ 18.00 1:1
3 Конфермат-Ауді – Філтекс 03.11 ГУНП 12.00 6:2
3 Максимум – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 03.11 ГУНП 13.05 6:1
3 Фахівець – Crispus 03.11 ГУНП 14.10 2:4
3 Карат-Velmet – Vigor-Agora 03.11 ГУНП 15.15 4:3
3 Менс – Олімпік 04.11 ХНУ 15.00 0:3
3 Атлетик-Ceresit PRO – Десятка-Ковчег 04.11 ХНУ 16.00 4:3
3 Дантист – Сокіл-3-VETERAN’S 04.11 ХНУ 17.00 3:7
3 Червона Зірка – Ракета 04.11 ХНУ 18.00 1:2
4 Карат-Velmet – Дантист 10.11 ГУНП 14.00 5:3
4 Олімпік – Червона Зірка 10.11 ГУНП 15.05 2:3
4 Сокіл-3-VETERAN’S – Атлетик-Сerosit PRO 10.11 ГУНП 19.50 5:0
4 Десятка-Ковчег – Менс 10.11 ГУНП 20.55 6:4
4 ФК «Зеніт Юрія Фарм» – Конфермат-Ауді 11.11 ХНУ 15.00 10:1
4 Viгор-Agora – Сrispus 11.11 ХНУ 16.00 3:3
4 Ракета – Максимум 11.11 ХНУ 17.00 3:3
4 Філтекс – Фахівець 11.11 ХНУ 18.00 3:7
5 Максимум – Олімпік 17.11 ГУНП 12.00 1:1
5 Фахівець – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 17.11 ГУНП 13.05 2:1
5 Конфермат-Ауді – Ракета 17.11 ГУНП 14.10 3:6
5 Crispus – Філтекс 17.11 ГУНП 15.15 4:4
5 Менс – Сокіл-3-VETERAN’S 17.11 ГУНП 19.55 1:1
5 Червона Зірка – Десятка-Ковчег 17.11 ГУНП 21.00 1:5
5 Дантист – Virop-Agora 18.11 ХНУ 17.00 0:5
5 Атлетик-Ceresit PRO – Карат-Velmet 18.11 ХНУ 18.00 5:1
6 Ракета – Фахівець 25.11 ХНУ 11.00 6:2
6 Олімпік – Конфермат-Ауді 25.11 ХНУ 12.00 2:6
6 ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Crispus 25.11 ХНУ 13.00 1:3
6 Десятка-Ковчег – Максимум 25.11 ХНУ 14.00 3:2
6 Дантист – Атлетик-Ceresit PRO 25.11 ХНУ 15.00 1:3
6 Сокіл-3-VETERAN’S – Червона Зірка 25.11 ХНУ 16.00 6:3
6 Virop-Agora – Філтекс 25.11 ХНУ 17.00 1:0
6 Карат-Velmet – Менс 25.11 ХНУ 18.00 5:4
7 Фахівець – Олімпік 02.12 ХНУ 11.00 2:5
7 Конфермат-Ауді – Десятка-Ковчег 02.12 ХНУ 12.00 3:3
7 Філтекс – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 02.12 ХНУ 13.00 5:2
7 Crispus – Ракета 02.12 ХНУ 14.00 3:3
7 Атлетик-Ceresit PRO – Virop-Agora 02.12 ХНУ 15.00 1:5
7 Максимум – Сокіл-3-VETERAN’S 02.12 ХНУ 16.00 3:3
7 Менс – Дантист 02.12 ХНУ 17.00 2:3
7 Червона Зірка – Карат-Velmet 02.12 ХНУ 18.00 0:0
8 Карат-Velmet – Максимум 09.12 ХНУ 11.00 5:6
8 Ракета – Філтекс 09.12 ХНУ 12.00 3:2
8 Олімпік – Crispus 09.12 ХНУ 13.00 4:6
8 Agora – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 09.12 ХНУ 14.00 12:3
8 Сокіл-3-VETERAN’S – Ауді 09.12 ХНУ 15.00 5:0
8 Ковчег – Фахівець 09.12 ХНУ 16.00 1:3
8 Дантист – Червона Зірка 09.12 ХНУ 17.00 3:2
8 Менс – Атлетик-Ceresit PRO 09.12 ХНУ 18.00 3:10
9 ФК «Юрія Фарм» – Ракета 22.12 ГУНП 18.00 3:2
9 Менс – Agora 22.12 ГУНП 19.05 4:6
9 Червона Зірка – Атлетик-Ceresit PRO 22.12 ГУНП 20.10 1:3
9 Фахівець – Сокіл-3-VETERAN’S 22.12 ГУНП 21.15 2:3
9 Філтекс – Олімпік 23.12 ХНУ 15.00 1:1
9 Crispus – Ковчег 23.12 ХНУ 16.00 8:5
9 Максимум – Дантист 23.12 ХНУ 17.00 5:3
9 Ауді – Карат-Velmet 23.12 ХНУ 18.00 4:4
10 Сокіл-3-VETERAN’S – Crispus 29.12 ГУНП 11.00 5:1
10 Дантист – Ауді 29.12 ГУНП 12.05 3:7
10 Олімпік – Юрія-Фарм 29.12 ГУНП 13.10 3:8
10 Agora – Ракета 29.12 ГУНП 14.15 9:1
10 Карат-Velmet – Фахівець 29.12 ГУНП 15.20 3:3
10 Ковчег – Філтекс 29.12 ГУНП 16.25 4:5
10 Менс – Червона Зірка 29.12 ХНУ 17.00 4:0
10 Атлетик-Ceresit PRO – Максимум 29.12 ХНУ 18.00 1:2
11 Ракета – Олімпік 13.01 ХНУ 11.00 4:2
11 Фахівець – Дантист 13.01 ХНУ 12.00 3:1
11 Crispus – Карат-Velmet 13.01 ХНУ 13.00 3:4
11 Юрія-Фарм – Ковчег 13.01 ХНУ 14.00 6:5
11 Червона Зірка – Agora 13.01 ХНУ 15.00 2:8
11 Філтекс – Сокіл-3-VETERAN’S 13.01 ХНУ 16.00 0:2
11 Максимум – Менс 13.01 ХНУ 17.00 7:1
11 Ауді – Атлетик-Ceresit PRO 13.01 ХНУ 18.00 4:5
12 Agora – Олімпік 20.01 ХНУ 11.00 8:2
12 Дантист – Crispus 20.01 ХНУ 12.00 3:5
12 Червона Зірка – Максимум 20.01 ХНУ 13.00 4:5
12 Карат-Velmet – Філтекс 20.01 ХНУ 14.00 5:0
12 Сокіл-3-VETERAN’S – Юрія Фарм 20.01 ХНУ 15.00 4:2
12 Ковчег – Ракета 20.01 ХНУ 16.00 4:5
12 Атлетик-Ceresit PRO – Фахівець 20.01 ХНУ 17.00 2:0
12 Менс – Ауді 20.01 ХНУ 18.00 6:8
13 Crispus – Атлетик-Ceresit PRO 26.01 ГУНП 16.30 8:2
13 Agora – Максимум 26.01 ГУНП 21.15 4:1
13 Юрія-Фарм – Карат-Velmet 27.01 ХНУ 13.00 7:3
13 Олімпік – Ковчег 27.01 ХНУ 14.00 3:3
13 Філтекс – Дантист 27.01 ХНУ 15.00 2:2
13 Ракета – Сокіл-3-VETERAN’S 27.01 ХНУ 16.00 0:5
13 Ауді – Червона Зірка 27.01 ХНУ 17.00 5:5
13 Фахівець – Менс 27.01 ХНУ 18.00 3:7
14 Атлетик-Ceresit PRO – Філтекс 02.02 ГУНП 12.10 8:0
14 Менс – Crispus 02.02 ГУНП 13.15 1:3
14 Червона Зірка – Фахівець 02.02 ГУНП 14.20 2:1
14 Максимум – Ауді 02.02 ГУНП 15.45 7:1
14 Сокіл-3-VETERAN’S – Олімпік 03.02 ХНУ 15.00 3:3
14 Дантист – Юрія-Фарм 03.02 ХНУ 16.00 5:6
14 Agora – Ковчег 03.02 ХНУ 17.00 3:1
14 Карат-Velmet – Ракета 03.02 ХНУ 18.00 4:4
15 Філтекс – Менс 09.02 ГУНП 17.00 1:1
15 Олімпік – Карат-Velmet 09.02 ГУНП 12.05 1:4
15 Ракета – Дантист 09.02 ГУНП 13.10 6:5
15 Юрія-Фарм – Атлетик-Ceresit PRO 09.02 ГУНП 14.20 3:3
15 Ковчег – Сокіл-3-VETERAN’S 09.02 ГУНП 15.25 3:7
15 Фахівець – Максимум 10.02 ХНУ 16.00 5:5
15 Crispus – Червона Зірка 10.02 ХНУ 17.00 2:3
15 Ауді – Agora 10.02 ХНУ 18.00 2:2
1\4 Crispus – Максимум 16.02 ГУНП 17.55 2:2 пен. 1:2
1\4 Сокіл-3-VETERAN’S – Юрія-Фарм 16.02 ГУНП 19.00 6:0
1\4 Ракета – Атлетик-Ceresit PRO 16.02 ГУНП 20.05 2:1
1\4 Agora – Карат-Velmet 16.02 ГУНП 21.10 4:1
Кубок Виклику Олімпік – Червона Зірка 17.02 ХНУ 16.00 7:3
Кубок Виклику Ковчег – Ауді 17.02 ХНУ 17.00 4:3
Кубок Виклику Філтекс – Фахівець 17.02 ХНУ 18.00 0:4
1\4 матч 2 Agora – Карат-Velmet 23.02 ГУНП 14.00 8:2
1\4 матч 2 Сокіл-3-VETERAN’S – Юрія-Фарм 23.02 ГУНП 15.00 14:0
1\4 матч 2 Максимум – Crispus 23.02 ХНУ 17.00 5:1
1\4 матч 2 Ракета – Атлетик-Ceresit PRO 23.02 ХНУ 18.00 3:2
Кубок Виклику Фахівець – Ауді 24.02 ХНУ 16.00 8:8
Кубок Виклику Філтекс – Олімпік 24.02 ХНУ 17.00 1:3
Кубок Виклику Червона Зірка – Ковчег 24.02 ХНУ 18.00 3:4
1\2 матч 1 Agora – Максимум 02.03 ГУНП 17.20 9:1
1\2 матч 1 Сокіл-VETERAN’S – Ракета 02.03 ГУНП 16.15 7:3
Кубок Поділля Юрія-Фарм – Crispus 03.03 ХНУ 14.00 3:4
Кубок Поділля Карат-Velmet – Атлетик-Ceresit PRO 03.03 ХНУ 15.00 3:2
Кубок Виклику Олімпік – Фахівець 03.03 ХНУ 16.00 0:7
Кубок Виклику Ауді – Червона Зірка 03.03 ХНУ 17.00 12:3
Кубок Виклику Ковчег – Філтекс 03.03 ХНУ 18.00 3:2
1\2 матч 2 Ракета – Сокіл-VETERAN’S 03.03 ГУНП 12.00 1:9
1\2 матч 2 Максимум – Agora 03.03 ГУНП 13.15 5:7
3-є місце 1 матч Ракета – Максимум 09.03 ГУНП 15.35 6:2
Фінал 1 матч Сокіл-3-VETERAN’S – Agora 09.03 ГУНП 16.40 1:6
Кубок Виклику Ауді – Олімпік 10.03 ХНУ 14.00 4:5
Кубок Виклику Червона Зірка – Філтекс 10.03 ХНУ 15.00 5:7
Кубок Поділля Карат-Velmet – Юрія-Фарм 10.03 ХНУ 16.00 5:0
Кубок Поділля Атлетик-Ceresit PRO – Crispus 10.03 ХНУ 17.00 2:3
Кубок Виклику Фахівець – Ковчег 10.03 ХНУ 18.00 5:4
3-є місце 2 матч Максимум – Ракета 10.03 ХНУ 13.00 2:3
Фінал 2 матч Agora – Сокіл-3-VETERAN’S 10.03 ГУНП 13.15 1:1 пен. 1:3
Фінал 3 матч Сокіл-VETERAN’S – Agora 16.03 ГУНП 16.45 3:3 пен. 3:1
Кубок Виклику Олімпік – Ковчег 17.03 ХНУ 14.00 8:4
Кубок Поділля Юрія-Фарм – Атлетик-Ceresit PRO 17.03 ХНУ 15.00 4:2
Кубок Виклику Фахівець – Червона Зірка 17.03 ХНУ 16.00 6:1
Кубок Поділля Crispus – Карат-Velmet 17.03 ХНУ 17.00 5:3
Кубок Виклику Ауді – Філтекс 17.03 ХНУ 18.00 4:8