Дивізіон 2. Турнірна таблиця

Підсумковий розподіл місць у сезоні:

  1. Прикордонник
  2. Новатор
  3. Філтекс
  4. Олімпік
  5. Менс
  6. Атлетик-Ферозіт
  7. Патріот-Vігор
  8. Фахівець
  9. Карат-Velmet
  10. Товтри
  11. Максимум
  12. Десятка
  13. Червона Зірка
  14. Сокіл-2

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу 2017/2018. Дивізіон 2. Груповий етап. Підсумкова турнірна таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
Олімпік
4:6 3:1 2:2 4:0 2:6 5:3 5:3 5:4 6:1 3:1 8:5 7:2 4:3 13 10 1 2 58-37 31
2
Патріот-Vігор
6:4 3:5 3:3 0:2 5:1 4:0 4:3 3:1 5:2 5:3 5:6 3:0 2:0 13 9 1 3 48-30 28
3
Атлетик-Ферозіт
1:3 5:3 6:3 4:4 2:3 7:2 7:2 3:5 6:5 6:3 0:0 8:3 7:2 13 8 2 3 62-38 26
4
Новатор
2:2 3:3 3:6 6:4 5:1 1:8 3:9 5:1 9:3 6:3 4:4 4:0 4:2 13 7 3 3 55-46 24
5
Менс
0:4 2:0 4:4 4:6 4:3 7:3 10:6 2:5 0:13 6:1 3:1 1:2 11:2 13 7 1 5 54-50 22
6
Філтекс
6:2 1:5 3:2 1:5 3:4 2:4 5:5 4:8 4:1 1:0 2:0 4:1 3:1 13 7 1 5 39-38 22
7
Прикордонник
3:5 0:4 2:7 8:1 3:7 4:2 0:2 5:2 3:3 2:1 6:3 2:2 3:2 13 6 2 5 41-41 20
8
Фахівець
3:5 3:4 2:7 9:3 6:10 5:5 2:0 5:1 3:3 1:5 3:3 7:4 11:3 13 5 3 5 60-53 18
9
Карат-Velmet
4:5 1:3 5:3 1:5 5:2 8:4 2:5 1:5 3:2 2:4 1:3 2:2 3:1 13 5 1 7 38-44 16
10
Десятка
1:6 2:5 5:6 3:9 13:0 1:4 3:3 3:3 2:3 2:2 3:1 2:0 5:4 13 4 3 6 45-46 15
11
Максимум
1:3 3:5 3:6 3:6 1:6 0:1 1:2 5:1 4:2 2:2 3:3 4:0 9:2 13 4 2 7 39-39 14
12
Товтри
5:8 6:5 0:0 4:4 1:3 0:2 3:6 3:3 3:1 1:3 3:3 6:1 5:5 13 3 5 5 40-44 14
13
Червона Зірка
2:7 0:3 3:8 0:4 2:1 1:4 2:2 4:7 2:2 0:2 0:4 1:6 2:4 13 1 2 10 19-54 5
14
Сокіл-2
3:4 0:2 2:7 2:4 2:11 1:3 2:3 3:11 1:3 4:5 2:9 5:5 4:2 13 1 1 11 31-69 4

Плей-офф

1/4 фіналу

Олімпік (1) – Фахівець (8) – 2:0

Олімпік – Фахівець – 3:1

Фахівець – Олімпік – 4:4 пен. 2:3

Новатор (4) – Менс (5) – 2:0

Новатор – Менс – 6:3

Менс – Новатор – 2:5

Патріот-Vігор (2) – Прикордонник (7) – 1:2

Патріот-Vігор – Прикордонник – 5:1

Прикордонник – Патріот-Vігор – 5:2

Патріот-Vігор – Прикордонник – 2:3

Атлетик-Ферозіт (3) – Філтекс (6) – 1:2

Атлетик-Ферозіт – Філтекс – 1:2

Філтекс – Атлетик-Ферозіт – 1:1 пен. 4:5

Атлетик-Ферозіт – Філтекс – 7:9

1/2 фіналу

Олімпік (1) – Новатор (4) – 1:2

Олімпік – Новатор – 0:3

Новатор – Олімпік – 0:2

Олімпік – Новатор – 2:3

Прикордонник (7) – Філтекс (6) – 2:0

Прикордонник – Філтекс – 4:3

Філтекс – Прикордонник – 4:10

За 3-є місце

Олімпік (1) – Філтекс (6) – 1:2

Олімпік – Філтекс – 4:5

Філтекс – Олімпік – 1:2

Олімпік – Філтекс – 4:4 пен. 1:3

Фінал

Новатор (4) – Прикордонник (7) – 1:2

Новатор – Прикордонник – 3:3 пен. 2:0

Прикордонник – Новатор – 1:1 пен. 7:6

Новатор – Прикордонник – 1:3

Кубок Поділля (за 5-8 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Менс
7:3 4:2 5:6 3 2 0 1 16-11 6
2
Атлетик-Ферозіт
3:7 2:2 8:5 3 1 1 1 13-14 4
3
Патріот-Vігор
2:4 2:2 6:5 3 1 1 1 10-11 4
4
Фахівець
6:5 5:8 5:6 3 1 0 2 16-19 3

Кубок Виклику (за 9-14 місця)

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Карат-Velmet
1:2 4:2 7:1 3:1 7:2 5 4 0 1 22-8 28
2
Товтри
2:1 2:3 5:3 2:0 8:0 5 4 0 1 19-7 26
3
Максимум
2:4 3:2 3:2 3:1 4:4 5 3 1 1 15-13 24
4
Десятка
1:7 3:5 2:3 -:+ 7:4 5 1 0 4 13-24 18
5
Червона Зірка
1:3 0:2 1:3 +:- 4:2 5 2 0 3 11-10 11
6
Сокіл-2
2:7 0:8 4:4 4:7 2:4 5 0 1 4 12-30 5

Стикові матчі за місце у дивізіоні 1 на наступний сезон

Beerloga – Олімпік – 16:6 (9:3, 7:3)

Beerloga – Олімпік – 9:3

Олімпік – Beerloga – 3:7

Ротор – Філтекс – 6:4 (2:3, 4:1)

Ротор – Філтекс – 2:3

Філтекс – Ротор – 1:4

Стикові матчі за місце у дивізіоні 2 на наступний сезон

Максимум – ФК “Зеніт-Юрія Фарм” – 9:6 (5:5, 4:1)

Максимум – ФК “Зеніт-Юрія Фарм” – 5:5

ФК “Зеніт-Юрія Фарм” – Максимум – 1:4

Десятка – Конфермат – 9:16 (7:9, 2:7)

Десятка – Конфермат – 7:9

Конфермат – Десятка – 7:2