Дивізіон 2. Турнірна таблиця (Преміум-ліга з футзалу 2020/2021)

Підсумковий розподіл місць:

  1. М’ясний маркет
  2. ФК “Городок-Юрія-Фарм”
  3. Фахівець
  4. ЗА-ЗУЛ
  5. Сокіл
  6. Інтерпродсервіс
  7. Філтекс
  8. ZALIV 10
  9. Олімп
  10. Максимум
  11. Новатор-Тепловик
  12. Атлетик-Ceresit PRO
  13. Карат-mebli remtion
  14. Олімпік
  15. Ковчег
  16. Crispus

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу 2020/2021. Дивізіон 2. Регулярний чемпіонат. Підсумкова турнірна таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 І В Н П М’ячі О
1
ФК “Городок-Юрія-Фарм”
3:3 5:6 2:7 3:3 1:2 8:1 8:5 6:5 5:3 5:0 6:2 6:3 7:6 4:2 8:1 15 10 2 3 77-49 32
2
М’ясний маркет
3:3 2:1 2:2 4:0 5:2 2:0 3:3 7:0 2:3 2:2 1:2 1:1 6:0 5:1 2:1 15 8 5 2 47-21 29
3
Сокіл
6:5 1:2 7:1 1:3 3:3 4:3 3:1 6:3 4:3 2:3 1:2 2:5 4:2 7:3 6:0 15 9 1 5 57-39 28
4
Інтерпродсервіс
7:2 2:2 1:7 3:4 4:3 4:8 6:5 3:6 3:2 2:5 3:2 4:2 5:3 3:1 4:0 15 9 1 5 54-52 28
5
ЗА-ЗУЛ
3:3 0:4 3:1 4:3 3:4 3:4 3:4 4:4 7:3 4:1 4:3 2:1 4:5 6:2 6:4 15 8 2 5 56-46 26
6
Фахівець
2:1 2:5 3:3 3:4 4:3 3:2 2:2 4:2 3:8 6:2 3:3 2:1 2:2 4:6 4:2 15 7 4 4 47-46 25
7
Філтекс
1:8 0:2 3:4 8:4 4:3 2:3 3:2 3:7 5:3 3:2 6:3 3:2 3:2 2:2 3:6 15 8 1 6 49-53 25
8
ZALIV 10
5:8 3:3 1:3 5:6 4:3 2:2 2:3 5:12 2:2 6:4 6:2 4:3 6:3 7:3 6:3 15 7 3 5 64-60 24
9
Олімп
5:6 0:7 3:6 6:3 4:4 2:4 7:3 12:5 5:6 1:5 2:3 5:4 6:2 2:1 2:0 15 7 1 7 62-59 22
10
Максимум
3:5 3:2 3:4 2:3 3:7 8:3 3:5 2:2 6:5 4:4 2:4 2:2 3:0 4:1 5:3 15 6 3 6 53-50 21
11
Новатор-Тепловик
0:5 2:2 3:2 5:2 1:4 2:6 2:3 4:6 5:1 4:4 3:1 3:8 2:4 5:1 6:2 15 6 2 7 47-51 20
12
Атлетик-Ceresit PRO
2:6 2:1 2:1 2:3 3:4 3:3 3:6 2:6 3:2 4:2 1:3 2:2 1:2 2:3 4:4 15 4 3 8 36-48 15
13
Олімпік
3:6 1:1 5:2 2:4 1:2 1:2 2:3 3:4 4:5 2:2 8:3 2:2 3:1 3:3 4:6 15 3 4 8 44-46 13
14
Карат-mebli remtion
6:7 0:6 2:4 3:5 5:4 2:2 2:3 3:6 2:6 0:3 4:2 2:1 1:3 1:6 4:1 15 4 1 10 37-59 13
15
Ковчег
2:4 1:5 3:7 1:3 2:6 6:4 2:2 3:7 1:2 1:4 1:5 3:2 3:3 6:1 4:7 15 3 2 10 39-62 11
16
Crispus
1:8 1:2 0:6 0:4 4:6 2:4 6:3 3:6 0:2 3:5 2:6 4:4 6:4 1:4 7:4 15 3 1 11 40-68 10

Плей-офф

1/4 фіналу

ФК “Городок-Юрія-Фарм” (1) – ZALIV 10 (8) – 2:0

ФК “Городок-Юрія-Фарм” – ZALIV 10 – 8:4

ZALIV 10 – ФК “Городок-Юрія-Фарм” – 1:4

Інтерпродсервіс (4) – ЗА-ЗУЛ (5) – 0:2

Інтерпродсервіс – ЗА-ЗУЛ – 4:8

ЗА-ЗУЛ – Інтерпродсервіс – 4:1

М’ясний маркет (2) – Філтекс (7) – 2:1

М’ясний маркет – Філтекс – 1:3

Філтекс – М’ясний маркет – 0:3

М’ясний маркет – Філтекс – 1:1 пен. 3:1

Сокіл (3) – Фахівець (6) – 1:2

Сокіл – Фахівець – 7:4

Фахівець – Сокіл – 3:1

Сокіл – Фахівець – 2:3

1/2 фіналу

ФК “Городок-Юрія-Фарм” (1) – ЗА-ЗУЛ (5) – 2:1

ФК “Городок-Юрія-Фарм” – ЗА-ЗУЛ – 5:2

ЗА-ЗУЛ – ФК “Городок-Юрія-Фарм” – 4:2

ФК “Городок-Юрія-Фарм” – ЗА-ЗУЛ – 3:3 пен. 5:4

М’ясний маркет (2) – Фахівець (6) – 2:0

М’ясний маркет – Фахівець – 1:1 пен. 4:2

Фахівець – М’ясний маркет – 1:5

Серія за 3-є місце

ЗА-ЗУЛ (5) – Фахівець (6) – 0:2

ЗА-ЗУЛ – Фахівець – 3:4

Фахівець – ЗА-ЗУЛ – 6:2

Фінал

ФК “Городок-Юрія-Фарм” (1) – М’ясний маркет (2) – 0:2

ФК “Городок-Юрія-Фарм” – М’ясний маркет – 1:1 пен. 4:5

М’ясний маркет – ФК “Городок-Юрія-Фарм” – 3:2

Кубок ТМ “Helpix” (за 5-8 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Сокіл
4:2 4:1 8:4 3 3 0 0 16-7 9
2
Інтерпродсервіс
2:4 6:5 3:3 3 1 1 1 11-12 4
3
Філтекс
1:4 5:6 6:4 3 1 0 2 12-14 3
4
ZALIV 10
4:8 3:3 4:6 3 0 1 2 11-17 1

Кубок ТМ “Brave GK” (за 9-14 місця)

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Олімп
8:6 12:3 3:2 4:2 7:4 5 5 0 0 34-17 37
2
Максимум
6:8 5:7 4:4 2:1 3:1 5 2 1 2 20-21 28
3
Новатор-Тепловик
3:12 7:5 1:4 3:2 2:3 5 2 0 3 16-26 26
4
Атлетик-Ceresit PRO
2:3 4:4 4:1 3:1 2:0 5 3 1 1 15-9 25
5
Карат-mebli remtion
2:4 1:2 2:3 1:3 4:3 5 1 0 4 10-15 16
6
Олімпік
4:7 1:3 3:2 0:2 3:4 5 1 0 4 11-18 16