Дивізіон 2. Турнірна таблиця (Преміум-ліга з міні-футболу 2021)

Підсумковий розподіл місць:

  1. Ауді
  2. Облавтодор
  3. Фахівець
  4. ЕкоАльт
  5. Ротор
  6. Максимум
  7. Zoovetprom-Ivet
  8. Ковчег
  9. Атлетик-Ceresit PRO
  10. МобіФренд
  11. Brilliant
  12. Золотий Грифон

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з міні-футболу 2021. Дивізіон 2. Регулярний чемпіонат. Підсумкова таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М’ячі О
1
Ротор
5:3 8:3 1:3 0:2 3:8 4:1 5:0 3:1 3:2 5:1 5:3 11 8 0 3 42-27 24
2
Фахівець
3:5 4:4 3:3 7:2 5:4 6:3 3:3 6:5 4:1 4:2 4:2 11 7 3 1 49-34 24
3
Ауді
3:8 4:4 2:1 2:1 8:3 3:3 6:2 9:2 2:5 8:6 6:2 11 7 2 2 53-37 23
4
Облавтодор
3:1 3:3 1:2 5:5 3:1 0:13 2:0 5:1 2:1 5:0 2:1 11 7 2 2 31-28 23
5
Ковчег
2:0 2:7 1:2 5:5 2:3 6:3 4:3 3:1 2:4 7:1 13:6 11 6 1 4 47-35 19
6
Zoovetprom-Ivet
8:3 4:5 3:8 1:3 3:2 3:6 1:3 2:1 6:1 4:3 4:2 11 6 0 5 39-37 18
7
Максимум
1:4 3:6 3:3 13:0 3:6 6:3 3:2 0:8 2:1 2:3 5:2 11 5 1 5 41-38 16
8
ЕкоАльт
0:5 3:3 2:6 0:2 3:4 3:1 2:3 1:6 5:3 2:2 3:2 11 3 2 6 24-37 11
9
МобіФренд
1:3 5:6 2:9 1:5 1:3 1:2 8:0 6:1 3:3 9:3 0:1 11 3 1 7 37-36 10
10
Атлетик-Ceresit PRO
2:3 1:4 5:2 1:2 4:2 1:6 1:2 3:5 3:3 5:2 2:3 11 3 1 7 28-34 10
11
Brilliant
1:5 2:4 6:8 0:5 1:7 3:4 3:2 2:2 3:9 2:5 3:1 11 2 1 8 26-52 7
12
Золотий Грифон
3:5 2:4 2:6 1:2 6:13 2:4 2:5 2:3 1:0 3:2 1:3 11 2 0 9 25-47 6

Плей-офф

1/4 фіналу

Ротор (1) – ЕкоАльт (8) – 0:2

Ротор – ЕкоАльт – 2:3

ЕкоАльт – Ротор – 3:2

Облавтодор (4) – Ковчег (5) – 2:0

Облавтодор – Ковчег – 3:2

Ковчег – Облавтодор – 1:4

Фахівець (2) – Максимум (7) – 2:0

Фахівець – Максимум – 4:1

Максимум – Фахівець – 3:7

Ауді (3) – Zoovetprom-Ivet (6) – 2:0

Ауді – Zoovetprom-Ivet – 4:2

Zoovetprom-Ivet – Ауді – 1:5

1/2 фіналу

ЕкоАльт (8) – Облавтодор (4) – 1:2

ЕкоАльт – Облавтодор – 0:6

Облавтодор – ЕкоАльт – 2:4

ЕкоАльт – Облавтодор – 3:4

Фахівець (2) – Ауді (3) – 0:2

Фахівець – Ауді – 3:4

Ауді – Фахівець – 1:0

Фінал

Облавтодор (4) – Ауді (3) – 0:2

Облавтодор – Ауді – 3:5

Ауді – Облавтодор – 3:3 пен. 4:1

Серія за 3-є місце

ЕкоАльт (8) – Фахівець (2) – 1:2

ЕкоАльт – Фахівець – 2:2 пен. 3:4

Фахівець – ЕкоАльт – 3:3 пен. 1:3

ЕкоАльт – Фахівець – 1:4

Кубок Поділля (за 5-8 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Ротор
6:6 4:2 4:2 3 2 1 0 14-10 7
2
Максимум
6:6 2:1 3:9 3 1 1 1 11-16 4
3
Zoovetprom-Ivet
2:4 1:2 6:4 3 1 0 2 9-10 3
4
Ковчег
2:4 9:3 4:6 3 1 0 2 15-13 3

Кубок Виклику (за 9-12 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Атлетик-Ceresit PRO
4:4 10:2 7:1 3 2 1 0 21-7 17
2
МобіФренд
4:4 5:0 5:3 3 2 1 0 14-7 17
3
Brilliant
2:10 0:5 6:4 3 1 0 2 8-19 10
4
Золотий Грифон
1:7 3:5 4:6 3 0 0 3 8-18 6

Перехідні матчі за місце у дивізіоні 1

МФК “URBAN” (Дивізіон 1, 8-е місце) – “Ротор” (Дивізіон 2, 5-е місце) – 10:7 (6:2, 4:5)

МФК “URBAN” – Ротор – 6:2

Ротор – МФК “URBAN” – 5:4

“Лунтік” (Дивізіон 1, 9-е місце) – “ЕкоАльт” (Дивізіон 2, 4-е місце) – 9:2 (4:2, 5:0)

Лунтік – ЕкоАльт – 4:2

ЕкоАльт – Лунтік – 0:5

“Beerloga” (Дивізіон 1, 10-е місце) – “Фахівець” (Дивізіон 2, 3-е місце) – 5:2 (5:2, +:-)

Beerloga – Фахівець – 5:2

Фахівець – Beerloga – -:+

Перехідні матчі за місце у дивізіоні 2

“Ковчег” (Дивізіон 2, 8-е місце) – Адвокат “Магнум” (Дивізіон 3, 5-е місце) – 9:5 (2:3, 7:2)

Ковчег – Адвокат “Магнум” – 2:3

Адвокат “Магнум” – Ковчег – 2:7

“Атлетик-Ceresit PRO” (Дивізіон 2, 9-е місце) – “ZALIV 10” (Дивізіон 3, 4-е місце) – 6:7 (2:5, 4:2)

Атлетик-Ceresit PRO – ZALIV 10 – 2:5

ZALIV 10 – Атлетик-Ceresit PRO – 2:4

“МобіФренд” (Дивізіон 2, 10-е місце) – УПП Хмельницький (Дивізіон 3, 3-е місце) – 6:3 (2:2, 4:1)

МобіФренд – УПП Хмельницький – 2:2

УПП Хмельницький – МобіФренд – 1:4