Дивізіон 2. Заявки команд

“Філтекс”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Біндас Михайло Юрійович 31.10.1999
2 Підлісний Володимир Олександрович 09.03.1986
3 Щербатюк Денис Володимирович 12.05.1987
4 Холодецький Вадим Володимирович 07.05.1980
5 Дацишин Микола Вікторович 08.11.1987
6 Свіщов Олександр Дмитрович 13.06.1990
7 Якубовський Денис Казимирович 12.03.1987
8 Васильчук Олександр Миколайович 28.08.1985
9 Ярославський Андрій Миколайович 29.03.1984
10 Чижов Дмитро Олегович 05.11.1981
11 Посмітюха Дмитро Петрович 20.04.1998
12 Юрко Петро Васильович 15.01.1975
13 Вакух Олег Олегович 27.03.1991
14 Хдейр Васім 25.01.1985
15 Подольський Андрій Вікторович 13.07.1987
16 Васильєв Іван Вікторович 31.08.1990
17 Шуляк Ігор Григорович 07.11.1981

“Олімпік”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Ковтун Василь Миколайович 06.01.2002
2 Соломко Денис Володимирович 26.01.1984
3 Деговець Олег Олегович 08.03.1990
4 Савлук Микола Миколайович 07.01.1990
5 Муляр Віталій Віталійович 27.11.1988
6 Кліщенко Вадим Миколайович 15.09.1982
7 Охремчук Руслан Вікторович 15.07.1992
8 Лукомський Олександр Миколайович 07.04.1982
9 Бабак Олександр Миколайович 05.09.1993
10 Орденат Дмитро Юрійович 11.09.2002
11 Івановський Олексій Васильович 15.12.1988
12 Воробйов Олег Вікторович 21.08.1973
13 Марків Віталій Тарасович 30.06.2000
14 Левчук Віктор Васильович 20.08.1981
15 Крижанівський Віктор Вікторович 25.01.1988
16 Полупан Сергій Анатолійович 04.04.1995
17 Михайленко Роман 27.05.1999
18 Сафронов Володимир Вікторович 15.07.1992
19 Полупан Олександр Анатолійович 27.05.1992
20 Ковальчук Дмитро Анатолійович 23.05.1993

“Менс”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гілюк Олександр Володимирович 24.12.1975
2 Левчук Сергій Сергійович 20.07.1976
3 Павлюк Євгеній Романович 16.01.1983
4 Попов Володимир Володимирович 03.07.1973
5 Дуда Володимир Вітальйович 31.10.1977
6 Павлюк Віктор Романович 25.04.1976
7 Юзвак Сергій Валентинович 01.01.1975
8 Головко Володимир Георгійович 20.11.1980
9 Киданчук Сергій Родіонович 20.05.1995
10 Юзвишин Роман Сергійович 05.10.1995
11 Козубович Тарас Миколайович 01.05.1981
12 Самонов Ігор Сергійович 04.12.1992
13 Шперчук Дмитро Анатолійович 14.04.2000
14 Лісоводський Андрій Петрович 10.02.1983
15 Побута Валерій Анатолійович 29.09.1980
16 Козубець Андрій Миколайович 27.03.1991
17 Деркач Віталій Романович 26.07.1990

“Атлетик-Ceresit PRO”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Загребельний Павло Сергійович 01.01.1984
2 Бабак Кирило Володимирович 09.08.1998
3 Федчук Віталій Сергійович 30.06.2000
4 Яюс Євген Анатолійович 21.03.1992
5 Барабаш Богдан Дмитрович 18.04.1997
6 Розізнаний Олександр Олександрович 02.12.1975
7 Ремушевський Денис  Володимирович 08.04.1985
8 Босак Вадим Олександрович 04.10.1988
9 Жук Андрій Миколайович 22.04.1996
10 Рудковський Роман Миколайович 10.12.1992
11 Гончарук Олександр Васильович 03.03.1998
12 Чемерис Владислав Леонідович 27.01.2000
13 Діхтяренко Дмитро Сергійович 05.11.1999
14 Басараб Юрій Юрійович 06.05.1997
15 Степанюк Костянтин Ігорович 13.02.1998
16 Тюменцев Сергій Сергійович 21.01.1991
17 Вислободський Ігор Миколайович 06.01.1978

“Agora”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Сьомін Вадим Миколайович 21.12.1987
2 Яремчук Андрій Володимирович 14.07.1984
3 Волошин Олександр Іванович 01.03.1998
4 Дащук Юрій Олександрович 09.02.1988
5 Ісхаков Ігор Романович 05.04.1983
6 Тимощук Ростислав Олегович 25.03.1988
7 Семенчук Віталій Вікторович 16.01.1990
8 Ковальчук В’ячеслав Володимирович 18.02.1980
9 Коротинський Сергій Миколайович 13.06.1992
10 Микитюк Євген Миколайович 17.08.1981
11 Рикуник Тарас Васильович 21.02.1998
12 Диняк  Тимофій Павлович 30.05.1997
13 Кучер Андрій Миколайович 05.04.1983

“Фахівець”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Атласюк Олександр Миколайович 30.06.1983
2 Атласюк Сергій  Миколайович 23.08.1979
3 Овчиніков Павло  Олександрович 23.12.1986
4 Гавага Павло Павлович 17.02.1983
5 Хлопонін Андрій  Сергійовиич 21.02.1983
6 Бобік Андрій Віталійович 17.11.1982
7 Присяжнюк Сергій Анатолійович 10.05.1982
8 Семенюк Федір Сергійович 29.08.1985
9 Бородій Михайло Юрійович 13.11.1989
10 Сокирко Андрій Ярославович 20.07.1980
11 Ващук Артем Валерійович 29.02.1988
12 Адамів Юрій Романович 14.04.1984
13 Краєвський Сергій Олександрович 04.09.1986
14* Паляниця Олег  Вікторович 27.07.1983
15 Глаз Вадим Броніславович 16.09.1994
16 Бармак  Андрій Олександрович 15.12.1993
17 Лаба Олексій Миколайович 26.11.1987
18 Шевчук Роман Вікторович 23.08.1983

“Карат-Velmet”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Нагорняк Андрій 16.12.1999
2 Гринчук Андрій 12.12.1995
3 Століта Сергій 01.03.1987
4 Доліба Ярослав 30.04.2000
5 Лисий Михайло 13.02.1996
6 Сінькевич Руслан 26.09.1988
7 Століта Михайло 13.11.1985
8 Хребтатий Іван 18.01.1991
9 Балакай Антон 28.05.1996
10 Гуляк Віталій 19.06.1984
11 Трушев Віталій 18.04.1983

“Максимум”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Резніченко Петро Володимирович 03.08.1990
2 Білецький Сергій Сергійович 04.06.1997
3 Кравецький Кирило Олександрович 03.02.1989
4 Клімішен Дмитро Олександрович 08.11.1990
5 Логвінов Едгард Миколайович 24.10.1989
6 Рабченюк Віктор Володимирович 09.05.1988
7 Нестенюк Руслан Анатолійович 20.01.1992
8 Амелін Владислав Олексійович 11.12.1995
9 Казва Олександр Васильович 15.11.1986
10 Клубніцкий Дмитро Вікторович 13.11.1989
11 Ткачук Денис Васильович 21.01.1988
12 Королишин Тимур Абдулмуслімович 26.07.1988
13 Кравчук Андрій Ігорович 02.02.2000
14 Садовнік Богдан Ігорович 14.11.1991
15 Шпичко Андрій Миколайович 21.01.1979
16 Сліпачук Борис Борисович 18.07.1991
17 Бібік Анатолій Євгенович 12.02.1991
18 Косяк Іван Олександрович 07.07.1989
19 Андрушкевич Олег Ярославович 19.08.1989
20 Чеботарьов Дмитро Володимирович 11.04.1979

“Ракета”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Дзюбак Сергій Павлович 15.04.1962
2 Матусов Дмитро Володимирович 23.04.1981
3 Нечипор Олександр Миколайович 03.12.1984
4 Дикий Олександр Володимирович 04.03.1988
5 Діброва Роман Романович 07.12.1983
6 Антончик Вадим Вікторович 25.03.1984
7 Слободян Віталій Вячеславович 10.10.1984
8 Криськов Олександр Володимирович  03.10.1980
9 Богдан Олександр Вікторович 14.05.1984
10 Святий Дмитро Миколайович 22.06.1985
11 Вербовий Віктор Анатолійович 26.02.1980
12 Оніщук Максим Олександрович 28.04.2000
13 Шмаков Євген Вікторович 07.06.1985
14 Горбієвський Максим Леонідович 10.02.1985
15 Гнатюк Михайло Ігорович 15.08.2003
16 Фурман Віталій Васильович 17.08.1978
17 Шушвар Вадим Анатолійович 29.08.1983
18 Стрілець Володимир Олександрович 19.12.1984
19 Муравський Віталій Анатолійович 28.01.1981

“Crispus”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Кучерявий Олег Валерійович 15.10.1988
2 Горєв Михайло Валерійович 18.09.1988
3 Баранов Олександр Леонідович 16.10.1984
4 Боднар Костянтин Олександрович 19.06.1981
5 Ткачук Іван Володимирович 27.09.1989
6 Цикра Давід Леонідович 18.10.1998
7 Данилюк Володимир Володимирович 05.12.2000
8 Федоров Руслан Анатолійович 23.08.1987
9 Афіновський Олександр Олександрович 14.06.1994
10 Морозов Ростислав Валерійович 16.01.1996
11 Горський Юрій Валентинович 27.03.1990
12 Валєєв Володимир Володимирович 06.09.1987
13 Монастирський Володимир Володимирович 31.10.1994
14 Загородній Ярослав Юрійович 08.05.1999
15 Пищаль Вадим Олександрович 22.04.1998
16 Баранюк Олександр 18.06.1983
17 Сушинський Олег Володимирович 06.02.1981
18 Мазур Андрій Анатолійович 10.04.1991
19 Севастьянов Анатолій Анатолійович 19.10.1983
20 Пелих Олександр Петрович 23.01.2003

“Ауді”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Бондарчук Іван В’ячеславович 27.07.1983
2 Студенець Володимир Михайлович 11.11.1970
3 Чорногод Іван Ігорович 25.09.2002
4 Ярема Олександр Анатолійович 06.12.1992
5 Алексєєв Микола Олегович 16.08.1983
6 Баценко Іван Олексійович 16.12.1988
7 Боденчук Сергій Севастьянович 02.08.1987
8 Войтович Олександр Валерійович 22.05.1976
9 Галкін Ігор Анатолійович 06.10.1986
10 Головань Олександр Вікторович 13.08.1983
11 Гриньков Вадим Іванович 13.08.1983
12 Загребельний Олександр Сергійович 06.02.1995
13 Ковбасюк Олексій Сергійович 05.02.1985
14 Козар Олександр Вікторович 24.04.1993
15 Савчук Віктор Григорович 30.09.1979
16 Савчук Павло Вікторович 16.04.2005
17 Тиж Антон Олександрович 16.09.1996
18 Кирилюк Іван Іванович 15.11.1981
19 Дударєв Олексій Віталійович 12.07.1983
20 Альміз Олександр Іванович 15.01.1991

“Ковчег”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Жук Валерій Олександрович 06.02.1984
2 Стець Андрій Віталійович 28.10.1989
3 Штолько Максим Олександрович 09.11.1983
4 Пробитий Богдан 11.12.1989
5 Ковальський Сергій Андрійович 18.05.1990
6 Леонов Олександр Анатолійович 03.02.1986
7 Куречко Вадим Сергійович 18.03.1993
8 Оборонков Андрій Валерійович 17.02.1994
9 Гранатюк Іван Андрійович 21.10.1995
10 Поворознюк Богдан Петрович 21.10.1991
11 Шитенков Артур Віталійович 25.03.1987
12 Нік Омар Мухамедович 14.05.1988
13 Клімов Роман Русланович 23.11.1997
14 Бороусов Вадим Володимирович 26.02.2001
15 Цісар Олександр Володимирович 01.12.1986
16 Цісар Микола Володимирович 03.04.1984
17 Крук Денис Валерійович 11.09.1998
18 Гуралечко Юрій Любомирович 08.04.1993
19 Кузьмов Михайло Васильович 15.02.1998
20 Муртазін Данііл Константинович 14.12.2005

“Червона Зірка”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Януш Юрій 02.03.1965
2 Мевша Володимир 04.01.1986
3 Веселовський Вадим 14.05.1977
4 Морозов Андрій 03.06.1975
5 Огороднічук  Денис 27.04.1978
6 Кобзаренко Віталій 11.09.1976
7 Сироватко Віталій 18.07.1981
8 Смульський Володимир 12.06.1996
9 Огороднічук  Руслан 07.11.1986
10 Голенко Михайло 17.04.1975
11 Задерейко Максим 29.01.1991
12 Стець Дмитро 28.11.1990
13 Горбачов Євген 26.04.1991

“Сокіл-3-VETERAN’S”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Алексейчук Сергій Павлович 20.05.1976
2 Розпаченюк Віталій Ігорович 01.08.1985
3 Монастирський Ігор Мирославович 16.05.1985
4 Болістовський Юрій Вікторович 26.11.1982
5 Глас Артем Вікторович 11.11.1982
6 Ноль Артем Вікторович 24.12.2000
7 Шумський Владислав Віталійович 15.11.2000
8 Рибчинський Назар Альбертович 04.09.1994
9 Побережник Дмитро Миколайович 01.11.1990
10 Кузьмін Ростислав Вікторович 21.11.1994
11 Ахмедов Іван Михайлович 26.05.1989
12 Мартинюк Дмитро Олегович 11.05.1992
13 Трочинський Олександр Анатолійович 15.03.1979

ФК “Юрія Фарм”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Заобурний Юрій Миколайович 13.11.1987
2 Бистрицький Дмитро Євгенович 15.09.1996
3 Токарський Дмитро Олександрович 06.09.1989
4 Шостак Максим Володимирович 13.05.1988
5 Олещук Олександр Русланович 04.02.1994
6 Радюк Іван Миколайович 19.01.1992
7 Генсіровський Максим Олегович 21.02.2000
8 Майстер Олег Вікторович 11.07.2000
9 Гизлик Олександр Володимирович 26.11.1991
10 Галкін Олександр Ігорович 12.03.2002
11 Хоптовий Сергій Валентинович 12.01.1990
12 Ющенко Олександр Сергійович 06.03.1993
13 Жучковський Віталій Анатолійович 29.11.1993
14 Рудницький Дмитро Павлович 13.05.1988
15 Заворотний Руслан Ярославович 21.05.1990
16 Волос Денис Русланович 09.07.2002
17 Масловський Максим Павлович 15.04.1986
18 Костишин Олександр Володимирович 11.05.1995

“Дантист”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Рудий Максим Юрійович 11.10.1992
2 Данчук Олег Вікторович 04.08.1986
3 Рибак Дмитро Олександрович 11.07.1990
4 Розуман Андрій Леонідович 10.05.1995
5 Улітін Андрій Сергійович 03.05.1987
6 Стефанишин Валерій Валерійович 05.07.1985
7 Кузьмінчук Ярослав Сергійович 27.02.1997
8 Кукурудза Євген Анатолійович 21.08.1992
9 Мельник Олександр Анатолійович 23.02.1990
10 Терещенко Костянтин Петрович 07.01.1983
11 Кубряк Сергій Анатолійович 21.08.1993
12 Ярош Дмитро Олександрович 12.05.1989
13 Білань Ігор Вікторович 13.08.1989
14 Вараниця Іван Сергійович 23.05.1992
15 Білик Сергій Олександрович 15.09.1992
16 Лук’янов Костянтин Станіславович 17.03.1988
17 Приступа Дмитро Іванович 23.12.1981
18 Ткач Іван Анатолійович 11.10.1990
19 Тимофієв Сергій Миколайович 17.08.1983
20 Підручний Роман Ігорович 31.08.1990

Примітка. * – означає, що даний гравець заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них