Дивізіон 2. Заявки команд (Преміум-ліга з футзалу 2019/2020)

“Олімп”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Біляк Олег 24.05.1975
2 Гайновський Юрій 19.08.1994
3 Гуліватий Руслан 29.06.1981
4 Колтуновський Олег 09.02.1982
5 Кондратюк Денис 06.08.2001
6 Кошелюк Вадим 27.05.1995
7 Падневич Володимир 22.04.1984
8 Романов Дмитро 28.09.1990
9 Скибінський Дмитро 20.12.1989
10 Яновий Сергій 30.05.1987
11 Ярош В’ячеслав 17.12.2001
12 Молнар Олександр 05.12.1998
13 Підпанюк Сергій 13.07.1985
14 Біляк Павло 11.07.2004
15 Дуднік Артем 16.05.2000
16 Демидов Денис 15.11.2000
17 Бровчук Віталій 06.11.1986
18 Блажко Микола 18.12.1981
19 Берлінський В’ячеслав 13.05.1992
20 Івановський Віталій 21.08.1997

“Ракета”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Дзюбак Сергій Павлович 15.04.1962
2 Матусов Дмитро Володимирович 23.04.1981
3 Нечипор Олександр Миколайович 03.12.1984
4 Дикий Олександр Володимирович 04.03.1988
5 Діброва Роман Романович 07.12.1983
6 Антончик Вадим Вікторович 25.03.1984
7* Слободян Віталій Вячеславович 10.10.1984
8 Криськов Олександр Володимирович 03.10.1980
9 Богдан Олександр Вікторович 14.05.1984
10 Святий Дмитро Миколайович 22.06.1985
11 Вербовий Віктор Анатолійович 26.02.1980
12 Шмаков Євген Вікторович 07.06.1985
13 Горбієвський Максим Леонідович 10.02.1985
14 Фурман Віталій Васильович 17.08.1978
15 Шушвар Вадим Анатолійович 29.08.1983
16 Стрілець Володимир Олександрович 19.12.1984
17 Рибчинський Юрій Анатолійович 10.04.1980
18 Мировіцький Олексій Анатолійович 30.03.2000
19 Загуровський Олександр Павлович 16.04.1986

“Максимум”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Резніченко Петро Володимирович 03.08.1990
2 Білецький Сергій Сергійович 04.06.1997
3 Кравецький Кирило Олександрович 03.02.1989
4 Клімішен Дмитро Олександрович 08.11.1990
5 Логвінов Едгард Миколайович 24.10.1989
6 Рабченюк Віктор Володимирович 09.05.1988
7 Нестенюк Руслан Анатолійович 20.01.1992
8 Амелін Владислав Олексійович 11.12.1995
9 Бібік Анатолій Євгенович 12.02.1991
10 Клубніцкий Дмитро Вікторович 13.11.1989
11 Гарбар Дмитро Анатолійович 06.07.1987
12 Садовнік Богдан Ігорович 14.11.1991
13 Косяк Іван Олександрович 07.07.1989
14 Сліпачук Борис Борисович 18.07.1991
15 Шпичко Андрій Миколайович 21.01.1979
16 Чеботарьов Дмитро Володимирович 11.04.1979
17 Ткачук Денис Васильович 21.01.1988
18 Вислободський Ігор Миколайович 06.01.1978
19 Чайковський Сергій Анатолійович 01.03.1981
20 Муляр Роман Петрович 06.11.1982

“Crispus”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Кучерявий Олег Валерійович 15.10.1988
2 Гор’єв Михайло Валерійович 18.09.1988
3 Баранов Олександр Леонідович 16.10.1984
4 Боднар Костянтин Олександрович 19.06.1981
5 Ткачук Іван Володимирович 27.09.1989
6 Цикра Давід Леонідович 18.10.1998
7 Пожидаєв Дмитро Олександрович 19.03.1999
8 Федоров Руслан Анатолійович 23.08.1987
9 Афіновський Олександр Олександрович 14.06.1994
10 Самородов Артем Олександрович 01.04.1987
11 Горський Юрій Валентинович 27.03.1990
12 Валєєв Володимир Володимирович 06.09.1987
13 Монастирський Володимир Володимирович 31.10.1994
14 Загородній Ярослав Юрійович 08.05.1999
15 Пищаль Вадим Олександрович 22.04.1998
16 Баранюк Іван 07.04.1995
17 Лагодзінський Андрій Анатолійович 17.02.2000
18 Кошелев Денис Олександрович 09.03.1996
19 Севастьянов Анатолій Анатолійович 19.10.1983
20 Осипчук Ярослав Олегович 26.06.2001

“Карат-Олешин”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Нагорняк Андрій 16.12.1999
2 Печуляк Андрій 01.11.1988
3 Гуляк Віталій 19.06.1984
4 Століта Михайло 13.11.1986
5 Століта Сергій 01.03.1987
6 Хребтатий Іван 18.01.1992
7 Лисий Михайло 13.02.1996
8 Красюк Василь 25.04.1997
9 Гринчук Андрій 12.12.1995
10 Котенков Ігор 22.06.1995
11 Сінькевич Руслан 26.09.1988
12 Пасічник Максим 19.07.2003
13 Калюжняк Денис 19.11.2001
14 Славута Олександр 11.04.2003
15 Саченко Костянтин

ФК “Городок-Юрія-Фарм”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Чернецький Андрій Валерійович 09.07.1976
2 Шостак Максим Володимирович 13.05.1988
3 Генсіровський Максим Олегович 21.02.2000
4 Буцький Анатолій Валентинович 19.01.1972
5 Олещук Олександр Русланович 04.02.1994
6 Марчук Олег Павлович 16.05.1996
7 Зубик Святослав Андрійович 07.03.1998
8 Костецький Ян Анатолійович 04.09.1995
9 Гизлик Олександр Володимирович 26.11.1991
10 Ющенко Олександр Сергійович 06.03.1993
11 Буцький Максим Анатолійович 23.10.2003
12 Ягозінський Андрій Миколайович 08.12.1995
13 Костишин Олександр Володимирович 19.11.1995
14 Баландюк Олександр Володимирович 30.08.1993
15 Вовнянко Олексій Михайлович 06.08.2001
16 Овсяк Олександр Вікторович 18.02.2000

“Атлетик-Ceresit PRO”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Загребельний Павло Сергійович 01.01.1984
2 Федчук Віталій Сергійович 30.06.2000
3 Клімцов Денис Едуардович 13.09.1995
4 Яюс Євген Анатолійович 21.03.1992
5 Барабаш Богдан Дмитрович 18.04.1997
6 Розізнаний Олександр Олександрович 02.12.1975
7 Ремушевський Денис  Володимирович 08.04.1985
8 Босак Вадим Олександрович 04.10.1988
9 Плігузов Данило Сергійович 06.09.2000
10 Рудковський Роман Миколайович 10.12.1992
11 Умаров Іскандер Ісмаїлович 18.11.1994
12 Гончарук Олександр Васильович 03.03.1998
13 Гурняк Артем Сергійович 14.03.2001
14 Чемерис Владислав Леонідович 27.01.2000
15 Степанюк Костянтин Ігорович 13.02.1998
16 Нужда Ярослав Леонідович 02.01.2000
17 Місюра Ростислав Олександрович 11.11.2000
18 Басараб Юрій Юрійович 06.05.1997
19 Сас Павло Миколайович 28.01.1983

“Фахівець”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Адамів  Юрій Романович 14.03.1984
2 Бобік Андрій Віталійович 17.11.1982
3 Атласюк Олександр Миколайовиич 30.06.1983
4 Воловик Валентиин Ігоровиич 06.12.1978
5 Гавага Павло Павлович 17.02.1983
6 Атласюк Сергій Миколайович 23.08.1979
7 Хлопонін Андрій Сергійович 21.02.1983
8 Федорович Владислав  Володимирович 13.08.2005
9 Присяжнюк Сергій Анатолійович 10.05.1982
10 Савчук Віктор Григорович 30.09.1979
11 Савчук Павло Вікторович 16.04.2005
12 Бородій Михайло  Юрійович 13.11.1989
13 Кирилюк Дмитро Петрович 14.08.1982
14 Паляниця Олег  Вікторович 27.07.1983
15 Ващук Артем Валерійович 29.02.1988
16 Овчиніков Павло Олександрович 23.12.1986
17 Краєвський Сергій Олександрович 04.09.1986

“Олімпік”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Ковтун Василь Миколайович 06.01.2002
2 Соломко Денис Володимирович 26.01.1984
3 Деговець Олег Олегович 08.03.1990
4 Савлук Микола Миколайович 07.01.1990
5 Муляр Віталій Віталійович 27.11.1988
6 Кліщенко Вадим Миколайович 15.09.1982
7 Охремчук Руслан Вікторович 15.07.1992
8 Бачинський Віталій Вікторович 20.12.1991
9 Бабак Олександр Миколайович 05.09.1993
10 Орденат Дмитро Юрійович 11.09.2002
11 Альохін Ярослав Вікторович 05.09.1999
12 Воробйов Олег Вікторович 21.08.1973
13 Марків Віталій Тарасович 30.06.2000
14 Левчук Віктор Васильович 20.08.1981
15 Крижанівський Віктор Вікторович 25.01.1988
16 Бабак Вадим Миколайович 22.02.1997
17 Гринюк Олександр Андрійович 04.06.1997
18 Сафронов Володимир Вікторович 15.07.1992
19 Нехаєнко Андрій Андрійович 09.07.1996
20 Шайкін Юрій Юрійович 16.10.1991

“Ковчег”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Вінницький Олександр Леонідович 24.05.1989
2 Лисий Зореслав Анатолійович 20.05.1989
3 Дарченко Віктор Анатолійович 25.11.1988
4 Стець Андрій Віталійович 28.10.1989
5 Ковальський Сергій Андрійович 05.08.1990
6 Леонов Олександр Анатолійович 03.02.1986
7 Куречко Вадим Сергійович 03.12.1993
8 Оборонков Андрій Валерійович 02.07.1994
9 Пробитий Богдан Анатолійович 12.11.1989
10 Поворознюк Богдан Петрович 10.12.1991
11 Шитенков Артур Віталійович 25.03.1987
12 Штолько Максим Олександрович 11.09.1983
13 Задерейко Максим Валерійович 01.09.1991
14 Бойко Олег Сергійович 28.05.1989
15* Гранатюк Іван Віталійович 01.10.1995
16 Грох Сергій Вікторович 04.03.1988
17 Мусієнко Костянтин Андрійович 21.10.1987

“Філтекс”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Холодецький Вадим Володимирович 07.05.1980
2 Підлісний Володимир Олександрович 09.03.1986
3 Щербатюк Денис Володимирович 12.05.1987
4 Шуляк Ігор Григорович 07.11.1981
5 Дацишин Микола Вікторович 08.11.1987
6 Свіщов Олександр Дмитрович 13.06.1990
7 Якубовський Денис Казимирович 12.03.1987
8 Васильчук Олександр Миколайович 28.08.1985
9 Ярославський Андрій Миколайович 29.03.1983
10 Чижов Дмитро Олегович 05.11.1981
11 Посмітюха Дмитро Петрович 20.04.1998
12 Юрко Петро Васильович 15.01.1975
13 Васильєв Іван Вікторович 31.08.1990
14 Хдейр Васім 25.01.1985
15 Подольський Андрій Вікторович 13.07.1987
16 Василевський Денис Ілліч 02.02.1989
17 Гаман Денис Іванович 05.04.2000

“Червона Зірка”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Кобзаренко Владислав 21.03.2003
2 Януш Юрій 02.03.1965
3 Мевша Володимир 04.01.1986
4 Веселовський Вадим 14.05.1977
5 Кирик Ігор 03.12.1988
6 Кобзаренко Віталій 23.01.1976
7 Сироватко Віталй 18.07.1981
8 Огороднічук Руслан 27.04.1978
9 Огороднічук  Денис 27.04.1978
10 Охоцький Назарій 20.02.2003
11 Райтаровський Денис 05.07.2002
12 Никонюк Олександр 11.09.1983
13 Підгорний Владислав 07.10.1997
14 Сторожук Дмитро 01.11.2002
15 Стець Дмитро 07.11.1986
16 Агджоян Юрій 07.11.2000
17 Подуфалий Павло 26.01.1979
18 Суєцький Олександр 08.07.1982
19 Галкін Ігор 06.10.1986

“ДБК”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Сурков Віталій 19.12.1983
2 Балабанов Дмитро 16.11.1988
3 Фурік Олександр 13.04.1983
4 Габатель Сергій 07.08.1989
5 Бесіда Ігор 30.12.1992
6 Ільчук Андрій 31.10.1997
7 Папірович Вадим 31.01.1992
8 Богун Олексій 28.06.1990
9 Баштанюк Сергій 22.02.1984
10 Чорний Максим 22.04.1992
11 Заморока Олександр 04.02.1987
12 Савчук Назар 24.01.1997
13 Сергійчук Юрій 03.11.1987
14 Сурник Ігор 21.06.1997
15 Кореганов Артем 10.06.1905
16 Бачинський Богдан 10.07.1998
17 Яцков Дмитро 03.08.1988
18 Божек Роман 21.04.1987

ФК “Бігуча Лань”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гонтар Артем Васильович 03.08.1994
2 Образцов Андрій Михайлович 03.02.1984
3 Мартинович Андрій Григорович 09.09.1991
4 Марчук Данііл Володимирович 23.07.1991
5 Заковоротний Олександр Олександрович 28.12.1995
6 Заяць Олександр Федорович 02.09.1988
7 Ткачук Назар Борисович 16.05.1996
8 Присяжний Денис Володимирович 26.09.1987
9 Ільницький Андрій Володимирович 21.07.1990
10 Дронь Володимир Михайлович 30.07.1992
11 Штельмах Ілля Миколайович 17.08.1998
12 Сахнюк Валентин Юрійович 20.07.2000
13 Мартинюк Ігор Миколайович 14.03.2001
14 Лискун Ілля Романович 23.07.2002
15 Зюбрицький Денис Анатолійович 03.08.2002
16 Степанянц Владислав Олексійович 11.03.2001
17 Горішний Максим Леонідович 29.04.1990
18 Сабош Ілля Олександрович 28.08.1987
19 Данчук Валерій Вікторович
20 Тарасов Микола Іванович 22.05.1988

“Спарта”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Калініченко Вадим Миколайович 12.07.1980
2 Рубцов Віталій Вячеславович 26.01.1981
3 Стрельцов Олексій Юрійович 21.02.1981
4 Матус Олексій Борисович 28.01.1985
5 Левченко Максим Олексійович 30.01.1981
6* Тихонюк Андрій Юрійович 19.04.2003
7 Штурхацький Дмитро Олегович 20.10.2002
8 Алексєєв Микола Олегович 16.08.1983
9 Вичавка Максим Петрович 11.10.1988
10 Черенков Артем Юрійович 09.10.2003
11 Берлов Максим Павлович 05.04.1997
12 Савінкін Олександр Олександрович 05.05.1981
13 Рудюк Костянтин Миколайович 28.09.1988
14 Христофоров Євгеній Володимирович 30.03.1988
15 Сушарник Юрій Миколайович 19.10.1993
16 Літвяков Віталій Вікторович 15.04.2001
17 Головань Олександр Вікторович 13.08.1983
18 Баценко Іван Олексійович 16.12.1988
19 Шулик Сергій Іванович 31.03.1982
20 Козар Олександр Вікторович 24.04.1993

“Дантист”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Рудий Максим Юрійович 11.10.1992
2 Бондар Тимур Юрійович 25.10.1988
3 Кукурудза Євген Анатолійович 21.08.1992
4 Кубряк Сергій Анатолійович 21.08.1993
5 Мельник Олександр Анатолійович 23.02.1990
6 Улітін Андрій Сергійович 05.03.1987
7 Кузьмінчук Ярослав Сергійович 27.02.1997
8 Моспан Ігор Сергійович 24.05.2000
9 Підручний Роман Ігорович 31.08.1990
10 Кравчук Андрій Ігорович 02.02.2000
11 Розуман Андрій Леонідович 05.10.1995
12 Гуторов Валерій Володимирович 18.03.1981
13 Терещенко Костянтин Петрович 07.01.1983
14 Савчук Вадим Сергійович 23.09.2002
15 Попов Максим Олександрович 22.06.1999
16 Тимофієв Сергій Миколайович 17.08.1983
17 Покотило Єгор Євгенович 19.12.2000
18 Мельник Дмитро Володимирович 20.09.2000
19* Нікіфоров Павло Андрійович 16.03.1996
20 Піцан Владислав Володимирович 26.01.2001

Примітка. * – означає, що даний гравець заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них