Неділя, 5 Лютого, 2023
АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ у соц мережах:
Головна Дивізіон 2. Заявки команд (Преміум-ліга з футзалу 2022/2023)

Дивізіон 2. Заявки команд (Преміум-ліга з футзалу 2022/2023)

“ДБК”

Президенти команди – Баштанюк Сергій, Чорний Сергій, Фурік Олександр

Капітан команди – Балобанов Дмитро

Тренери команди – Подлюк Артур, Подлюк Андрій, Курятник Анатолій

Спонсори команди – Баштанюк Кирило, Чернишин Віталій

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Балобанов Дмитро 16.11.1988
2 Боровинський Максим 14.01.1990
3 Сурков Віталій 19.12.1983
4 Габатель Сергій 07.08.1989
5 Баштанюк Сергій 22.02.1984
6 Чепурний Андрій 07.10.1989
7 Чорний Максим 22.04.1992
8 Мулик Костянтин 01.09.2003
9 Агджоян Юрій 26.09.2000
10 Чернишин Назарій 13.05.2004
11 Драчевський Денис 23.06.2002
12 Рибчинський Юрій 10.04.1980
13 Заморока Олександр 04.02.1987
14 Яцков Дмитро 03.08.1988
15 Сергійчук Юрій 03.11.1987
16 Глега Микола 19.06.1989
17 Фурік Олександр 13.04.1983
18 Побєда Олександр 20.08.2004
19 Гуменюк Сергій 09.09.2002

“Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф”

Президенти команди – Яремчук А.А, Юрко П.П.

Капітан команди – Семенчук В.В.

Тренер команди – Яремчук В.М.

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Хрущ Андрій Олегович 18.06.1996
2 Яремчук Андрій Володимирович 14.07.1984
3 Балійчук Микола Васильович 22.08.1997
4 Лис Назар Віталійович 14.05.2006
5 Сичов Захар Олександрович 06.07.2006
6 Семенчук Віталій Вікторович 16.01.1990
7 Сокальський Данііл Русланович 01.04.2006
8 Юрко Петро Васильович 15.01.1975
9 Диняк Тимофій Павлович 30.05.1987
10 Ющенко Олександр Сергійович 06.03.1993
11 Ковальчук Олександр Володимирович 10.03.1988
12 Гизлик Олександр Володимирович 26.11.1991
13 Кирик Ігор Миколайович 03.12.1988
14 Підопригора Євген Сергійович 22.12.1998
15 Бабурко Ігор Петрович 17.05.1999
16 Наконечний Андрій Віталійович 30.11.1999
17 Яремчук Нікіта Андрійович 19.11.2011

“Ротор”

Президент команди – Вариводський В.О.

Капітан команди – Шпаков О.С.

Тренер команди – Баришев Я.

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Рудий Борис Миколайович 17.04.1980
2 Чабан Вячеслав Станіславович 19.07.1976
3 Олексійчук Валерій Григорович 02.07.1970
4 Шпаков Олег Сергійович 22.09.1976
5 Логвиненко Іван Олександрович 15.11.1979
6 Кострицький Руслан Миколайович 17.09.1980
7 Костишин Віталій Володимирович 12.10.1986
8 Туз Сергій Петрович 28.07.1983
9 Муляр Сергій Анатолійович 26.09.2002
10 Камінський Олександр Анатолійович 30.06.1990
11 Шмаков Євген Вікторович 07.06.1985
12 Гайдашевський Костянтин Анатолійович 17.12.1986
13 Королюк Василь Васильович 18.12.1992
14 Орошкевич Михайло Вячеславович 21.11.1998
15 Качурка Ігор Олександрович 22.03.2002
16 Дяк Богдан Павлович 19.03.2002
17 Фют Дмитро Іванович 20.09.1992
18 Марущак Артем Андрійович 17.09.2004
19 Олексійчук Олег Григорович 15.04.1965
20 Паляниця Антон Олександрович 07.08.1987

“Філтекс”

Президент команди – Хдейр Васім

Капітан команди – Свіщов Олександр

Тренер команди – Якубовський Денис

Офіційні представники команди – Булавинець Анастасія, Чижов Іван, Ошовський Артем, Свіщова Руслана, Якубовська Тетяна, Якубовський Ярослав, Ненашко Ігор, Холодецький Вадим, Ненашко Денис

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Незборецький Віталій Анатолійович 27.02.1981
2 Підлісний Володимир Олександрович 09.03.1986
3 Щербатюк Денис Володимирович 12.05.1987
4 Холодецький Вадим Володимирович 07.05.1980
5 Брянський Олександр Вячеславович 07.01.1986
6 Свіщов Олександр Дмитрович 13.06.1990
7 Якубовський Денис Казимирович 12.03.1987
8 Васильчук Олександр Миколайович 28.08.1985
9 Ярославський Андрій Миколайович 29.03.1983
10 Чижов Дмитро Олегович 05.11.1981
11 Посмітюха Дмитро Петрович 20.04.1998
12 Васильєв Іван Вікторович 31.08.1990
13 Шуляк Ігор Григорович 07.11.1981
14 Хдейр Васім 25.01.1985
15 Дацишин Микола Вікторович 08.11.1987
16 Василевський Денис Ілліч 02.02.1989
17 Юнчик Максим Петрович 31.01.1981
18 Ходаковський Руслан Володимирович 16.11.1980
19 Агаус Рашид 04.11.1996
20 Шляховий Олександр Олександрович 20.02.1986

“Сокіл”

Президенти команди – Щерба Руслан, Бернада Микола, Сметана Назар

Капітан команди – Сметана Дмитро

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Вармінський Володимир Вікторович 06.10.1986
2 Вармінський Микола Михайлович 20.01.1983
3 Сметана Володимир Петрович 11.03.1985
4 Самородов Артем Олександрович 01.04.1987
5 Лоборчук Володимир Петрович 14.08.1987
6 Лоборчук Богдан Петрович 26.05.1995
7 Максимчук Сергій Вікторович 05.01.1987
8 Горський Юрій Валентинович 27.07.1990
9 Хоптяр Павло Георгійович 28.06.1998
10 Сапожник Олександр Вікторович 28.11.2006
11 Степанюк Ярослав Сергійович 24.04.1994
12 Прохорчук Дмитро Іванович 01.04.2004
13 Балагур Олександр Русланович 04.02.2000
14 Пожидаєв Дмитро Олександрович 19.03.1999
15 Сметана Дмитро Петрович 03.07.1994
16 Бурковський Вадим Володимирович 10.03.1996
17 Кучеревич Владислав Русланович 01.02.2000
18 Бурковський Владислав В’ячеславович 25.04.2002

“Інтерпродсервіс”

Президент команди – Малукалов Сергій

Капітан команди – Гарбар Максим

Тренери команди – Сохорук Микола, Бадрак Владислав

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Ільчук Андрій Юрійович 31.10.1997
2 Малукалов Іван Михайлович 26.05.1986
3 Гарбар Максим Олександрович 28.05.1992
4 Райтаровський Олександр Олександрович 19.05.2000
5 Пищаль Вадим Олександрович 22.04.1998
6 Іщук Євген Євгенович 15.03.1978
7 Поворознюк Богдан Петрович 21.10.1991
8 Віхренко Ярослав Миколайович 20.09.1989
9 Сурник Ігор Вадимович 21.06.1996
10 Пєрвєєв Євген Вікторович 07.08.1977
11 Оцалюк Владислав Анатолійович 14.01.1997
12 Бучковський Артем Ігорович 26.10.2001
13 Бойчук Ігор Юрійович 29.01.1998
14 Гончар Владислав Олегович 22.10.1999
15 Рижук Олександр Володимирович 21.01.1993
16 Соловей Роман Борисович 05.09.2001
17 Йолтухівський Антон Валерійович 16.05.2000
18 Побережний Євген Володимирович 13.02.1996
19 Глуховатий Вадим Вікторович 12.12.1990
20 Гуренко Денис Сергійович 22.03.1995

“Карат MEBLI REMTION”

Президенти команди – Ткачов Вадим, Ткачова Людмила, Ткачов Максим, Нагорняк Максим

Капітан команди – Лисий Михайло

Тренери команди – Пасічник Олексій, Гуляк Віталій, Лисий Олександр, Лисий Віталій, Нетеча Володимир, Століта Михайло

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Лисий Михайло Валерійович 13.02.1996
2 Калюжняк Денис Олександрович 19.11.2001
3 Нагорняк Андрій Олегович 16.12.1999
4 Пасічник Максим Олексійович 19.07.2003
5 Сінькевич Руслан Анатолійович 26.09.1988
6 Славута Олександр В’ячеславович 11.04.2003
7 Морочківський Олександр Анатолійович 29.09.1994
8 Ціпко Костянтин Олександрович 03.10.1994
9 Давискиба Владислав Валерійович 03.05.1996
10 Доліба Ярослав Вікторович 30.04.2000
11 Пучек Катерина Володимирівна 11.07.1998
12 Давискиба Каріна Романівна 26.06.1997
13 Гнатюк Каріна Валеріївна 09.02.2006
14 Лиса Наталія Ігорівна 17.05.1998
15 Хребтатий Іван Миколайович 18.01.1991
16 Чекерський Ігор Миколайович 31.01.1991
17 Гуляк Віталій Віталійович 29.07.2016
18 Хребтатий Тимофій Іванович 29.09.2018
19 Дідух Микола Олегович 10.09.1985

“Максимум”

Президент команди – Клімішен Дмитро

Капітан команди – Резніченко Петро

Тренер команди – Леськов Максим

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Клімішен Дмитро Олександрович 08.11.1990
2 Рабченюк Віктор Володимирович 05.09.1988
3 Гуменчук Віталій Володимирович 06.12.1978
4 Кудрик Юрій Миколайович 16.04.1989
5 Никонюк Олександр Леонідович 11.09.1983
6 Логвінов Едгард Миколайович 24.10.1989
7 Панасюк Олександр Миколайович 17.09.1992
8 Бібік Анатолій Євгенович 02.12.1991
9 Садовнік Богдан Ігорович 14.11.1991
10 Косяк Іван Олександрович 07.07.1989
11 Кореганов Іван Юрович 28.11.1990
12 Левченко Максим 30.01.1981
13 Кравецький Кирило Олександрович 03.02.1989
14 Бондар Сергій Олександрович 16.09.1991
15 Сліпачук Борис Борисович 18.07.1991
16 Пасечник Дмитро 03.04.1990
17 Плосконос Микита Ігорович 14.04.1992
18 Гранчак Павло Іванович 11.07.1992
19 Мустафін Павло Євгенович 10.12.1987
20 Кульбачний Денис Степанович 13.06.1984

“Тепловик”

Президент команди – Скалій Олександр

Капітан команди – Мишко Костянтин

Тренер команди – Гончаров Олександр

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Мишко Костянтин Геннадійович 18.08.1977
2 Скалій Олександр Володимирович 03.04.1985
3 Кукурудза Євген Анатолійович 21.08.1992
4 Ахмедов Іван Миколайович 26.05.1989
5 Кузьмін Ростислав Вікторович 22.11.1994
6 Григорук Максим Вікторович 29.10.1996
7 Максименко Денис Віталійович 12.04.2003
8 Розуман Андрій Леонідович 05.10.1995
9 Ярош Дмитро Олександрович 12.05.1989
10 Жидков Олег Олегович 21.11.1990
11 Вержбицький Сергій Володимирович 25.03.1984
12 Тодоренко Ігор Іванович 30.07.1985
13 Осика Дмитро Юрійович 15.11.1992
14 Хапко Артем Анатолійович 29.04.1994
15 Прилуцький Андрій Вікторович 05.04.1989
16 Сікора Ігор Анатолійович 12.01.1987
17 Поліщук Володимир Леонідович 04.09.1990
18 Денько Тарас Петрович 04.03.1999
19 Кузьмінчук Ярослав Сергійович 27.02.1997
20 Мірошник Руслан Русланович 26.05.1998

“Епіцентр-К”

Президент команди – Паляниця Олег

Капітан команди – Успенський Юрій

Тренери команди – Безвещук Вадим, Власов Віктор

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Козак Сергій
2 Качур Ігор
3 Успенський Юрій
4 Дияк Олександр
5 Бачмага Костянтин
6 Овчинніков Олег
7 Самсонюк Олександр
8 Шульган Андрій
9 Оверчук Роман
10 Власов Дмитро
11 Гарієвський Юрій
12 Вербовий Сергій
13 Вербовий Валерій
14 Пекний Сергій

“Ракета”

Президенти команди – Матусов Максим, Федак Олександр

Тренери команди – Дикий Олександр, Балабанов В’ячеслав, Горбієвський Максим, Діброва Роман

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Дзюбак Сергій Павлович 15.04.1962
2 Нечипор Олександр Миколайович 03.12.1984
3 Дикий Олександр Володимирович 04.03.1988
4 Островський Денис Олександрович 04.05.1998
5 Стрілець Володимир Олександрович 19.12.1984
6 Антончик Вадим Вікторович 25.03.1984
7 Богдан Олександр Вікторович 14.05.1984
8 Криськов Олександр Володимирович 03.10.1980
9 Слободян Андрій Олександрович 08.05.1990
10 Шкодяк Іван Володимирович 08.06.1998
11 Загуровський Олександр Павлович 16.04.1986
12 Матусов Дмитро Володимирович 23.04.1981
13 Святий Дмитро Миколайович 22.06.1985
14 Щепанський Едуард Валерійович 30.11.1978
15 Кузь Родіон Олександрович 27.08.1999
16 Шлапак Віталій Олегович 18.04.1989
17 Сиворог Сергій Олександрович 21.08.1986
18 Бражук Максим Миколайович 02.11.1985

“Олімп”

Президент команди – Дмитришен Богдан

Капітан команди – Біляк Олег

Тренер команди – Біляк Олег

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Берлінський Вячеслав Ігорович 10.02.1990
2 Біляк Павло Олегович 11.07.2004
3 Біляк Олег Михайлович 24.05.1975
4 Бородій Сергій Володимирович 06.04.2002
5 Величко Ігор Миколайович 04.12.1993
6 Блажко Микола Васильович 18.12.1981
7 Гуліватий Руслан Сергійович 29.06.1981
8 Демидов Денис Володимирович 15.11.2000
9 Дуднік Артем Володимирович 04.08.2000
10 Івановський Віталій Юрійович 21.08.1997
11 Золотар Ігор Володимирович 05.11.1971
12 Сидорчук Богдан Олександрович 10.02.2003
13 Романов Дмитро Григорович 28.09.1990
14 Фочук Борис Олександрович 07.01.1988
15 Бровчук Віталій Юрійович 06.11.1986
16 Ярош Вячеслав Миколайович 17.12.2001
17 Яновий Сергій Олександрович 30.05.1987
18 Дмитришен Богдан Анатолійович 15.10.1993
19 Мягкий Максим Миколайович 21.02.1992
20 Сідлецький Владислав Володимирович 20.01.2004

“ЗАЛІВ 10”

Президенти команди – Буга Сергій, Машевський Андрій

Капітан команди – Потапов Олександр

Тренери команди – Демедес Андрій, Михайлов Павло, Середюк Павло

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Лавров Дмитро Олександрович 27.02.1995
2 Магаляс Вадим Валентинович 20.10.1988
3 Остроголов Данило Олександрович 13.07.1995
4 Потапов Олександр Вікторович 23.03.1996
5 Шнира Андрій Олегович 12.07.1994
6 Гуменчук Владислав Сергійович 22.06.1994
7 Степанюк Євгеній Миколайович 07.08.1994
8 Ваховський Олексій Валер`янович 16.03.1995
9 Юзвишин Роман Сергійович 05.10.1995
10 Гадай Андрій Олегович 26.12.1996
11 Железнов Максим Олегович 27.09.1996
12 Підгорний Назар Русланович 11.03.1996
13 Кошельник Василь Петрович 14.01.1996
14 Шабатура Максим Вікторович 12.02.1994
15 Талапчук Олександр Сергійович 06.10.1995
16 Душа Артур Ігорович 20.01.1996
17 Ягодзінський Віталій Олександрович 19.01.1998
18 Гонтківський Дмитро Володимирович 16.05.1994
19 Розізнаний Євген Григорович 20.07.1994
20 Маслієв Владислав Геннадійович 24.08.1994

“ДЮСШ №1-Будівельний Альянс”

Президент команди – Янків Василь

Капітан команди – Кравчук Роман

Тренер команди – Сендель Володимир

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Боднар Сергій Володимирович 29.05.1993
2 Банас Ілля Вадимович 24.11.2004
3 Умаров Іскандер 18.11.1994
4 Заєць Віктор Іванович 03.05.1988
5 Фасуляк Олександр Антонович 10.03.1995
6 Підкамінський Микола Миколайович 18.12.1993
7 Кравчук Роман Анатолійович 17.07.1993
8 Нігловський Андрій Юрійович 02.11.1996
9 Мейко Владислав Юрійович 09.08.1995
10 Підлісний Максим Іванович 18.02.1994
11 Альохін Андрій Олегович 11.04.2005
12 Суєцький Андрій Валерійович 07.09.1994
13 Вітрук Євгеній Ігорович 01.08.1997
14 Кліщ Олександр Вікторович 20.03.1993
15 Велигодський Владислав Анатолійович 1995
16 Лисюк Артем Дмитрович 22.07.1996
17 Банас Олена 16.03.1975
18 Литвинюк Ігор 25.08.1981

“Локомотив”

Президенти команди – Голеніщев Ігор, Будніцький Михайло

Капітан команди – Голеніщев Ігор

Тренер команди – Мазур Віктор

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Голеніщев Ігор Євгенійович 14.05.1988
2 Будніцький Михайло Болеславович 13.11.1991
3 Брозніцький Артур Панасович 21.06.1997
4 Попик Олег Миколайович 30.04.1992
5 Пшеничний Богдан Миколайович 02.03.1997
6 Білий Ілля Валентинович 26.06.2005
7 Єдинак Максим Ярославович 25.10.1993
8 Бородій Дмитро Павлович 24.07.1984
9 Олійник Роман Сергійович 01.02.1992
10 Берішвілі Зураб Мерабович 09.04.2003
11 Прокопчук Вадим Станіславович 01.11.1993
12 Коренков Роман Юрійович 21.05.2004
13 Кухар Сергій Юрійович 02.09.1995
14 Гнатюк Максим Миколайович 03.01.2004
15 Штельмах Ілля Миколайович 17.08.1998
16 Федорчук Олександр Олександрович 18.06.1984
17 Соловей Богдан Вадимович 16.02.1998
18 Козачок Сергій Віталійович 19.11.2003
19 Пелишок Михайло Олегович 20.11.1996
20 Пелишок Олег Олегович 14.10.1991

“Зооветпром”

Президент команди – Бабійчук Сергій

Капітан команди – Колісник Іван

Тренер команди – Чорна Ольга

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Лемешко Максим Олександрович 21.04.2000
2 Драпак Микола Петрович 21.12.1994
3 Секліцький Олександр Сергійович 30.04.1990
4 Колісник Іван Михайлович 07.07.1995
5 Босак Максим Володимирович 27.10.1994
6 Басараба  Денис  Андрійович 16.08.1991
7 Кирилюк Владислав Андрійович 27.07.1999
8 Шинкович Ростислав Русланович 10.10.1998
9 Тимощук Максим Юрійович 02.05.1996
10 Басараба Назарій Валентинович 15.09.1998
11 Маць Сергій Віталійович 13.10.1999
12 Кухар Денис Олександрович 04.03.1996
13 Грицай Михайло Петрович 15.03.1990
14 Мартинюк Ігор Володимирович 11.11.1987
15 Кордіяка Юрій Володимирович 04.12.1987
16 Сухар Андрій Вадимович 25.07.2004
17 Скібінський Дмитро Станіславович 20.12.1989
18 Басараба Олена Олександрівна 04.10.1994
19 Кирилюк Марина Валеріївна 06.09.1999
20 Колісник Христина Олександрівна 19.07.1999

Примітка. * – означає, що даний гравець заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них