Дивізіон 3. Турнірна таблиця (Преміум-ліга з футзалу 2021/2022)

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу 2021/2022. Дивізіон 3. Регулярний чемпіонат. Підсумкова турнірна таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №1
1:2 1:3 7:5 6:4 9:1 7:4 6:4 3:2 1:0 2:2 6:3 4:2 6:3 4:2 6:1 15 12 1 2 69-38 37
2
Ковчег
2:1 10:1 3:3 2:8 0:5 9:4 3:1 3:2 11:1 1:5 8:4 8:3 7:2 3:0 8:6 15 11 1 3 78-46 34
3
М’ясний маркет
3:1 1:10 6:5 4:4 2:2 8:3 7:3 2:2 6:5 2:3 8:4 6:1 4:3 3:3 9:1 15 9 4 2 71-50 31
4
Локомотив
5:7 3:3 5:6 3:4 3:2 2:5 5:1 3:2 6:3 4:2 7:2 5:2 5:5 7:2 6:0 15 9 2 4 69-46 29
5
Ветеран (Хмельницький)
4:6 8:2 4:4 4:3 3:5 7:4 3:1 4:5 4:2 6:4 3:4 8:5 8:2 2:3 7:6 15 9 1 5 75-56 28
6
FC “Diamant”
1:9 5:0 2:2 2:3 5:3 3:4 1:1 2:2 1:3 11:3 4:1 3:2 6:5 2:2 6:1 15 7 4 4 54-41 25
7
Zoovetprom
4:7 4:9 3:8 5:2 4:7 4:3 2:6 3:4 3:6 4:2 3:2 8:3 7:3 4:3 6:4 15 8 0 7 64-69 24
8
ФК “ЮАН”
4:6 1:3 3:7 1:5 1:3 1:1 6:2 3:2 4:1 2:1 1:4 2:2 4:1 5:1 5:3 15 7 2 6 43-42 23
9
ЕкоАльт
2:3 2:3 2:2 2:3 5:4 2:2 4:3 2:3 4:8 3:3 4:4 3:2 7:4 5:2 5:0 15 6 4 5 52-46 22
10
Мустанг
0:1 1:11 5:6 3:6 2:4 3:1 6:3 1:4 8:4 3:2 4:1 0:3 2:4 5:1 5:1 15 7 0 8 48-52 21
11
Адвокат
2:2 5:1 3:2 2:4 4:6 3:11 2:4 1:2 3:3 2:3 4:2 4:3 1:5 3:4 11:1 15 5 2 8 50-53 17
12
Лунтік
3:6 4:8 4:8 2:7 4:3 1:4 2:3 4:1 4:4 1:4 2:4 8:1 6:1 5:1 3:3 15 5 2 8 53-58 17
13
Товтри
2:4 3:8 1:6 2:5 5:8 2:3 3:8 2:2 2:3 3:0 3:4 1:8 6:5 2:1 5:3 15 4 1 10 42-68 13
14
Ветеран (Нова Ушиця)
3:6 2:7 3:4 5:5 2:8 5:6 3:7 1:4 4:7 4:2 5:1 1:6 5:6 4:3 9:4 15 4 1 10 56-76 13
15
Менс
2:4 0:3 3:3 2:7 3:2 2:2 3:4 1:5 2:5 1:5 4:3 1:5 1:2 3:4 3:3 15 2 3 10 31-57 9
16
Brilliant
1:6 6:8 1:9 0:6 6:7 1:6 4:6 3:5 0:5 1:5 1:11 3:3 3:5 4:9 3:3 15 0 2 13 37-94 2

Плей-офф

1/4 фіналу

ДЮСШ №1 (1) – ФК “ЮАН” (8) – 2:0

ДЮСШ №1 – ФК “ЮАН” – 7:0

ФК “ЮАН” – ДЮСШ №1 – 1:3

Локомотив (4) – Ветеран (Хмельницький) (5) – 2:0

Локомотив – Ветеран (Хмельницький) – 5:2

Ветеран (Хмельницький) – Локомотив – 2:7

Ковчег (2) – Zoovetprom (7) – 0:2

Ковчег – Zoovetprom – 2:5

Zoovetprom – Ковчег – 3:2

М’ясний маркет (3) – FС “Diamant” (6) – 2:1

М’ясний маркет – FC “Diamant” – 3:4

FC “Diamant” – М’ясний маркет – 5:5 пен. 5:6

М’ясний маркет – FC “Diamant” – 2:2 пен. 4:3

Фінальний етап (за 1-4 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №1
5:3 6:0 3:3 3 2 1 0 14-6 7
2
Локомотив
3:5 4:2 4:2 3 2 0 1 11-9 6
3
Zoovetprom
0:6 2:4 5:2 3 1 0 2 7-12 3
4
М’ясний маркет
3:3 2:4 2:5 3 0 1 2 7-12 1

Кубок Поділля (за 5-8 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ФК “ЮАН”
7:5 3:2 4:6 3 2 0 1 14-13 6
2
FC “Diamant”
5:7 6:5 4:2 3 2 0 1 15-14 6
3
Ветеран (Хмельницький)
2:3 5:6 4:3 3 1 0 2 11-12 3
4
Ковчег
6:4 2:4 3:4 3 1 0 2 11-12 3

Кубок Виклику (за 9-14 місця)

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
ЕкоАльт
10:1 3:2 3:8 5:4 12:2 5 4 0 1 33-17 34
2
Лунтік
1:10 8:6 7:2 5:3 5:0 5 4 0 1 26-21 29
3
Мустанг
2:3 6:8 3:4 2:1 6:5 5 2 0 3 19-21 27
4
Товтри
8:3 2:7 4:3 4:1 2:2 5 3 1 1 20-16 23
5
Адвокат
4:5 3:5 1:2 1:4 5:0 5 1 0 4 14-16 20
6
Ветеран (Нова Ушиця)
2:12 0:5 5:6 2:2 0:5 5 0 1 4 9-30 14

Кубок Престижу (Дивізіони 3-4)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Менс
9:4 8:2 3:4 3 2 0 1 20-10 6
2
Lifecell
4:9 4:3 8:4 3 2 0 1 16-16 6
3
Тепловик-2
2:8 3:4 8:4 3 1 0 2 13-16 3
4
Brilliant
4:3 4:8 4:8 3 1 0 2 12-19 3

Перехідні матчі за місце у дивізіоні 2

“ZALIV 10” (Дивізіон 2, 12-е місце) – ФК “ЮАН” (Дивізіон 3, 5-е місце) – 4:4 (2:2, 2:2) пен. 6:5

ZALIV 10 – ФК “ЮАН” – 2:2

ФК “ЮАН” – ZALIV 10 – 2:2 пен. 5:6

“Облавтодор” (Дивізіон 2, 13-е місце) – “М’ясний маркет” (Дивізіон 3, 4-е місце) – 11:5 (5:3, 6:2)

Облавтодор – М’ясний маркет – 5:3

М’ясний маркет – Облавтодор – 2:6

“Фахівець” (Дивізіон 2, 14-е місце) – “Zoovetprom” (Дивізіон 3, 3-е місце) – 7:11 (2:5, 5:6)

Фахівець – Zoovetprom – 2:5

Zoovetprom – Фахівець – 6:5

Перехідні матчі за місце у дивізіоні 3

“Товтри” (Дивізіон 3, 12-е місце) – “Авіатор” (Дивізіон 4, 5-е місце) – 7:15 (2:9, 5:6)

Товтри – Авіатор – 2:9

Авіатор – Товтри – 6:5

“Адвокат” (Дивізіон 3, 13-е місце) – ФК “Подільський Кремінь” (Дивізіон 4, 4-е місце) – 13:9 (5:4, 8:5)

Адвокат – ФК “Подільський Кремінь” – 5:4

ФК “Подільський Кремінь” – Адвокат – 5:8

“Ветеран” (Нова Ушиця) (Дивізіон 3, 14-е місце) – “ККФА-REDMION” (Дивізіон 4, 3-е місце) – -:+

“Турнір чемпіонів”

Команди 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
СФГ “КОСВО”
3:2 5:3 2 2 0 0 8-5 6
2
ДЮСШ №1
2:3 2:2 2 0 1 1 4-5 1
3
ФК “Городок-Юрія-Фарм”
3:5 2:2 2 0 1 1 5-7 1