Дивізіон 3. Заявки команд (Преміум-ліга з футзалу 2019/2020)

“Ауді”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Бондарчук Іван В’ячеславович 27.07.1983
2 Студенець Володимир Михайлович 11.11.1970
3 Чорногод Іван Ігорович 25.09.2002
4 Алексєєв Микола Олегович 16.08.1983
5 Войтович Олександр Валерійович 22.05.1976
6 Галкін Ігор Анатолійович 06.10.1986
7 Головань Олександр Вікторович 13.08.1983
8 Гриньков Вадим Іванович 13.08.1983
9 Загребельний Олександр Сергійович 06.02.1995
10 Ковбасюк Олексій Сергійович 05.02.1985
11 Журавський Михайло Михайлович 31.08.2003
12 Козар Олександр Вікторович 24.04.1993
13 Баценко Іван Олексійович 16.12.1988
14 Шатілов Денис Анатолійович 04.04.1991
15 Боденчук Сергій Севастьянович 02.08.1987
16 Томіленко Олексій Сергійович 10.02.2003
17 Кирилюк Іван Іванович 15.11.1981
18 Крутяков Олександр Сергійович 23.08.1981
19 Сердунич Вадим Вікторович 24.04.1983

“Менс”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гілюк Олександр Володимирович 24.12.1975
2 Попов Володимир Володимирович 03.07.1973
3 Павлюк Євгеній Романович 16.01.1983
4 Головко Володимир Георгійович 20.11.1980
5 Юзвак Сергій Валентинович 01.01.1975
6 Дуда Володимир Віталійович 31.10.1977
7 Лісоводський Андрій Петрович 10.02.1983
8 Козубович Тарас Миколайович 01.05.1981
9 Самонов Ігор Сергійович 04.12.1992
10 Шперчук Дмитро Анатолійович 14.04.2000
11 Палійчук Валентин Петрович 04.02.1980
12 Черновський Іван Михайлович 08.07.1998
13 Юрах Юрій Петрович 09.04.1994
14 Юзвишин Роман Сергійович 05.10.1995
15 Скальский Олег Олександрович 19.10.1987
16 Гуменюк Ярослав Андрійович 06.12.2000
17 Добрицький Владислав Володимирович 23.05.2001

“Алмаз-Diamant”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Дідичук Максим Іванович 03.07.1994
2 Юзиков Артем Вікторович 05.05.1996
3 Кушнір Мар’ян Михайлович 22.05.1990
4 Кравцов Віталій Олександрович 15.10.1994
5 Онісьєв Євген Вікторович 22.04.1994
6 Бантус Сергій Русланович 01.05.1997
7 Галак Олександр Васильович 23.03.1993
8 Моцний Юрій Ігорович 09.02.1998
9 Загоранський Максим Ігорович 08.12.1995
10 Васильчишин Олександр Олександрович 12.09.1992
11 Бєляк Павло Віталійвоч 30.06.1997
12 Бойчук Ігор Юрійович 29.01.1998
13 Овчарук Ігор Віталійович 19.03.1995
14 Камінський Олександр Васильович 03.08.1986
15 Мусатов Олексій Олегович 03.10.1991
16 Гурняк Олександр Анатолійович 11.05.1975
17 Журавський Василь Володимирович 02.11.1991
18 Панасюк Олександр Миколайович 17.09.1992

“Інтерпродсервіс”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гарбар Максим Олександрович 28.05.1992
2 Малукалов Іван Михайлович 26.05.1986
3 Нік Акбар 01.07.1994
4 Панькевич Сергій Петрович 27.08.1983
5 Данілов Павло Миколайович 26.12.1997
6 Іщук Євген Євгенович 15.03.1978
7 Паштепа Віктор Васильович 18.02.1978
8 Віхренко Ярослав Миколайович 20.09.1989
9 Побережний Євген Володимирович 13.02.1996
10 Пєрвєєв Євген Вікторович 07.08.1977
11 Гончар Владислав Олегович 22.10.1999
12 Гуменюк Олександр Васильович 13.05.1996
13 Марчук Дмитро Миколайович 29.10.1995
14 Гнатюк Валентин Володимирович 09.05.1997
15 Шадрін Євген Анатолійович 20.06.1993
16 Рауфі Раім Абдул 05.08.1984
17 Хмела Юрій Олександрович 30.12.1995

“М’ясний маркет”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Незборецький Віталій Анатолійович 27.02.1981
2 Яковчук Володимир Валерійович 24.10.1984
3 Шляховий Олександр Олександрович 20.02.1986
4 Ходаковський Руслан Володимирович 16.11.1980
5 Юнчик Максим Петрович 31.01.1981
6 Гончарук Андрій Миколайович 22.05.1988
7 Кондратюк Роман Валентинович 29.05.2000
8 Поліщук Антон Олександрович 16.07.1996
9 Боженок Олег Володимирович 04.04.1996
10 Савіцький Дмитро Дмитрович 02.02.1998
11 Глушок Ігор Іванович 25.12.1977
12 Бабчук Сергій Вікторович 23.07.1997
13 Гурба Андрій Анатолійович 10.12.1999
14 Доценко Олександр Віталійович 29.06.1993
15 Бабак Сергій Олексійович 25.03.1988
16 Халавчук Олег Ігорович 22.01.2000
17 Петрів Едуард Гелович 12.09.1997
18 Сіньковський Вадим Вікторович 16.03.1998
19 Гуменний Дмитро Олегович 03.01.1999
20 Новіков Андрій Вікторович 22.02.2000

“ЕкоАльт”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Коник Ігор Григорович 29.04.1978
2 Ісхаков Ігор Романович 30.12.1987
3 Музика Юрій Васильович 15.04.1980
4 Трофанюк Сергій Васильович 24.01.1980
5 Яворський Андрій Васильович 11.12.1982
6 Годованюк Михайло Миколайович 22.04.1979
7 Лис Віталій Володимирович 08.03.1983
8 Миронюк Олександр Володимирович 09.08.1994
9 Рогульський Олег Вікторович 04.12.1978
10 Мокрота Олександр Анатолійович 15.06.1986
11 Рогульський Віталій Вікторович 03.10.1984
12 Карпенко Дмитро Ярославович 28.11.1986
13 Данилюк Богдан Володимирович 27.08.1988
14 Харьков Сергій Анатолійович 1979
15 Вілінчук Ігор Миколайович 1979

“ККФА-Технолюкс”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Касапчук Олександр Миколайович 05.09.1988
2 Багрій Вадим Леонідович 06.04.1995
3 Буза Віталій Володимирович 22.09.1999
4 Cуховірський Сергій Степанович 18.05.1986
5 Ром Тарас Михайлович 11.03.1993
6 Сушицький Максим Юрійович 07.02.1986
7 Забавський Андрій Васильович 19.02.1986
8 Матковський Дмитро Юрійович 13.04.1986
9 Токовенко Андрій Григорович 28.12.1983
10 Понятовський Олександр Вікторович 12.03.1992
11 Феринський Ігор Броніславович 07.11.1978
12 Божеску Олександр Миколайович 30.10.1969
13 Балійчук Микола Васильович 22.08.1997
14 Ванаков Євген Сергійович 09.11.1983
15 Ковальчук Олександр Васильович  03.03.1999
16 Слободяновський Вадим Станіславович 21.08.1985
17 Понятовський Сергій Вікторович 22.01.1996

“ЖЖУК-ZALIV”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Буга Сергій Вікторович 01.01.1967
2 Крицький Юрій Миколайович 06.07.1982
3 Демедес Андрій Федорович 29.06.1973
4 Магаляс Вадим Валентинович 20.10.1988
5 Шнира Андрій Олегович 12.07.1994
6 Заморока Ігор Михайлович 19.07.1969
7 Царук Андрій Володимирович 07.10.1974
8 Юдов Валерій Олександрович 21.11.1975
9 Михайлов Павло Сергійович 18.12.1994
10 Железнов Максим Олегович 27.09.1996
11 Підгорний Назар Русланович 11.03.1996
12 Гонтківський Дмитро Володимирович 16.05.1994
13 Потапов Олександр Вікторович 23.03.1996
14 Гуменчук Владислав Сергійович 22.06.1994
15 Кошельник Василь Петрович 14.01.1996
16 Щербаков Костянтин Валерійович 22.09.1970
17 Шеремета Андрій Феодосійович 23.05.1973
18 Остроголов Данило Олександрович 13.07.1995

“Ветеран” (Нова Ушиця)

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Цимбалюк Олександр Юрійович 31.03.1988
2 Волков Олександр 24.05.1970
3 Козак Вячеслав Петрович 07.03.1982
4 Мойсюк Віктор Васильович 02.06.1905
5* Гоцуляк Олександр Сергійович 19.06.1986
6 Гарнець Андрій Анатолійович 11.08.1997
7 Кошовський Володимир Дмитрович 07.08.1977
8 Білоконь Олександр Олегович 05.03.2002
9 Муляр Вадим Валерійович 17.07.1993
10 Іваніцький Ігор Миколайович 12.03.1979
11 Вітковський Михайло Анатолійович 21.11.1998
12 Солодкий Олександр Анатолійович 14.09.1985
13 Багрійчук Віктор Борисович 26.02.1979
14 Залевський Олександр Валерійович 09.01.1977
15 Федорецький Андрій 2000

“Лунтік”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Заболотний Сергій Олександрович 23.02.1986
2 Рижук Олександр Володимирович 21.01.1993
3 Чекирда Павло Ігорович 11.05.1998
4 Петреченко Микола Миколайович 07.02.1997
5* Подвисоцький Владислав Сергійович 05.08.1997
6 Подвисоцький Сергій Сергійович 02.08.1997
7 Остафійчук Дмитро Сергійович 22.12.1992
8 Пушкар Олексій Васильович 01.10.1987
9 Радюк Іван Миколайович 19.01.1992
10 Верескун Роман Віталійович 30.04.1988
11 Кононенко Георгій Костянтинович 28.11.1999
12 Шуляк Денис Сергійович 07.02.1997
13 Власенко Андрій Сергійович 23.01.1996
14 Бігун Михайло Вікторович 21.11.1996
15 Глега Артем Сергійович 04.03.1999
16 Стецюк Андрій Вікторович 14.03.1983
17 Шевчук Віталій Андрійович 29.07.1984
18 Бачинський Олександр Миколайович 08.01.2002
19 Мудрий Микола Андрійович 22.05.2003
20 Бедрак В’ячеслав Сергійович 04.04.2002

“Brilliant”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Тихонюк Артем Олександрович 14.01.1987
2 Кравчук Вадим Петрович 10.08.1994
3 Булка Олександр Сергійович 26.11.1986
4 Рибчинський Ростислав Сергійович 18.06.1993
5 Волощук Андрій Васильович 01.03.1986
6 Потюк Віталій Григорович 06.04.1975
7 Луцюк Вадим Васильович 12.06.1993
8 Алаа Хадж Халаф 01.01.1988
9 Аль Хлаф Фаєт 20.11.1986
10 Пономарьов Сергій Васильович 17.03.1986
11 Карпосюк Андрій Михайлович 15.02.1992
12 Данилюк Олександр Васильович 03.08.1994

“Аванті”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Степанюк Євген Миколайович 07.08.1994р.н.
2 Кучер Дмитро Андрійович 28.07.1994р.н.
3 Регелюк Олег Володимирович 23.10.1984р.н.
4 Шабатура Максим Вікторович 12.02.1994р.н.
5 Підлісний Максим Іванович 18.02.1994р.н.
6 Гук Дмитро Олександрович 15.05.1994р.н.
7 Тодоренко Ігор Іванович 30.07.1985р.н.
8 Гамолов Андрій Володимирович 13.12.1980р.н.
9 Зарванський Віталій Вікторович 03.11.2003р.н.
10 Рудоман Іван Валерійович 23.02.1984р.н.
11 Родич Ярослав Анатолійович 02.08.1995р.н.
12 Духанін Костянтин Вікторович 20.12.1991р.н.
13 Вознюк Руслан Васильович 18.03.1985р.н.
14 Ковтун Артур Вікторович 27.05.1991р.н.
15 Шпак Павло Олександрович 10.03.1990р.н.
16 Фурман Денис Сергійович              11.02.1995р.н.
17 Божик Олександр Миколайович 04.03.1994р.н.
18 Карпа Володимир Русланович 13.08.2003р.н.
19 Гусак Василь Васильович 13.02.1988р.н
20 Горбаченко Павло Анатолійович 15.07.1987р.н.

“ЗА-ЗУЛ”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Деревенько Іван 1995
2 Демський Віктор 1992
3 Яковенко Роман 1979
4 Колеснік Василь 1993
5 Семенюк Ілля 2002
6 Семенюк Степан 1993
7 Козак Микола 1992
8 Закордонець Василь 1999
9 Янюк Сергій 1975
10 Якобчук Сергій 2002
11 Ліщинський Олександр 1997
12 Денисюк Юрій 1997
13 Жовтан Олександр 1999
14 Денисюк Віталій 1990
15 Степанюк Микола 1989
16 Маначин Володимир 1997
17 Михальчук Євген 1999
18 Скремінський Богдан 2002
19 Репецький Максим 1993
20 Коржук Максим 2002

“Сокіл” (Соколівка)

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Вармінський Володимир Вікторович 06.10.1986
2 Вармінський Микола Михайлович 20.01.1983
3 Сметана Володимир Петрович 11.03.1985
4 Кучеревич Руслан Францович 21.07.1975
5 Лоборчук Володимир Петрович 14.08.1987
6 Лоборчук Богдан Петрович 26.05.1995
7 Томчишин Богдан Михайлович 30.08.1998
8 Хомин Віктор Юрійович 16.04.1998
9 Хоптяр Павло Георгійович 28.06.1998
10 Гуцал Андрій Олександрович 05.12.1998
11 Степанюк Ярослав Сергійович 24.04.1994
12 Балагур Олександр Русланович 04.02.2000
13 Дичаківський Олег Адольфович 08.01.1975
14 Лесів Володимир Миколайович 18.03.2002
15 Сметана Дмитро Петрович 03.07.1994
16 Бурковський Вадим Володимирович 10.03.1996
17 Кучеревич Владислав Русланович 01.02.2000
18 Осяк Богдан Олександрович 09.04.1997
19 Барчук Денис Вікторович 17.01.2000
20 Повелій Андрій Васильович 03.10.2002

“Моноліт-Облавтодор”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Стратійчук Анатолій Сергійович 09.12.1986
2 Рогатюк Дмитро Сергійович 20.07.1996
3 Ковальов Максим Андрійович 12.04.1997
4 Ніколайчук Артем Юрійович 21.02.1996
5 Лісний Сергій Вікторович 06.02.1995
6 Дашкевич Андрій Леонідович 28.03.1996
7 Гурман Сергій Володимирович 29.01.1996
8 Ткачук Антон Олегович 10.09.1995
9 Сікора Вадим Ігорович 01.01.1999
10 Авдєєв Дмитро Валерійович 01.02.1996
11 Шкарбун Вадим Васильович 20.07.1995
12 Якобчук Роман Олександрович 10.09.1994
13 Олійник Владислав Ігорович 05.04.1999
14 Сонник Владислав Віталійович 20.12.1995
15 Дубчак Валентин Володимирович 25.04.2003
16* Приян Андрій Валерійович 23.06.1999
17 Стефанишин Валерій Валерійович 07.05.1985

“Адвокат”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Буткевич Віктор Васильович 19.09.1970
2 Галюк Василь Васильович 13.01.1986
3 Зозуля Максим Анатолійович 18.09.1986
4 Орєхов Олександр Вячеславович 24.07.1993
5 Забавчук Ігор Володимирович 17.06.1987
6 Школяр Дмитро Валерійович 30.01.1987
7 Кричківський Андрій Станіславович 01.02.1982
8 Дунець Максим Михайлович 10.02.1987
9 Голова Сергій Васильович 13.05.1982
10* Нікіфоров Павло Андрійович 16.03.1996
11 Горчиця Сергій Вікторович 01.08.1989
12 Постернак Сергій Степанович 17.08.1979
13* Тихонюк Андрій Юрійович 19.04.2003
14 Попіль Олександр Володимирович 02.09.2000
15 Ігнатов Вадим Ігорович 04.04.1994
16 Зозуля Микола Васильович 14.10.1992
17 Патоішин Михайло Олександрович 21.11.1993
18 Дмитришен Богдан Анатолійович 15.10.1993


Примітка.
 * – означає, що даний гравець заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них