Дивізіон 3. Заявки команд (Преміум-ліга з міні-футболу-2021)

“ККФА-Kings”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Мевша Володимир Вікторович 04.01.1986
2 Кирик Ігор Миколайович 03.12.1988
3 Януш Юрій Володимирович 02.03.1965
4 Огороднічук Руслан Ярославович 27.04.1978
5 Огороднічук Денис Ярославович 27.04.1978
6 Веселовський Вадим Леонідович 14.05.1977
7 Михальчук Тарас Миколайович 02.04.1989
8 Гнідий Сергій Олександрович 31.01.2000
9 Дідичук Максим Іванович 03.07.1994
10 Бантус Сергій Русланович 05.01.1997
11 Галак Олександр Васильович 23.03.1993
12 Онісьєв Євген Вікторович 22.04.1994
13 Моцний Юрій Ігорович 09.02.1998
14 Загоранський Максим Ігорович 08.12.1995
15 Бєляк Павло Віталійович 30.06.1997
16 Журавський Василь Володимирович 02.11.1991
17 Зіняк Андрій Михайлович 17.07.2004
18 Кушнір Мар’ян Михайлович 22.05.1990

Адвокат “Магнум”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Буткевич Віктор Васильович 19.09.1970
2 Галюк Василь Васильович 13.01.1986
3 Забавчук Ігор Володимирович 17.06.1987
4 Школяр Дмитро Валерійович 30.01.1987
5 Дунець Максим Михайлович 10.02.1987
6 Голова Сергій Васильович 13.05.1982
7 Постернак Сергій Степанович 17.08.1979
8 Кравчук Олексій Павлович 10.06.1990
9 Нетреба Іван Володимирович 06.10.1998
10 Лущик Сергій Леонідович 10.09.1988
11 Левченко Максим Олексійович 30.01.1981
12 Стрельцов Олексій Юрійович 21.02.1981
13 Савінкін Олександр Олександрович 05.05.1981
14 Калініченко Вадим Миколайович 12.07.1980
15 Матус Олексій Борисович 28.01.1985
16 Никонюк Олександр Леонідович 11.09.1983
17 Романюк Микола Іванович 19.12.1997
18 В’язовецький Владислав Сергійович 21.05.2001
19 Швед Максим Іванович 23.04.1999
20 Орєхов Олександр Вячеславович 24.07.1993

СК “Проскурів”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Яцишин Олександр Сергійович 15.02.1995
2 Дащук Юрій Сергійович 27.07.1987
3 Марчук Ярослав Анатолійович 15.06.1995
4 Орін Андрій Михайлович 11.12.1991
5 Редько Дмитро Юрійович 07.10.1989
6 Андрєєв Олександр Ігорович 07.12.1988
7 Малюта Ігор Васильович 13.01.1983
8 Нарожний Ігор Ростиславович 25.10.1971
9 Коптєв Ілля Ярославович 26.11.1996
10 Романюк Олександр Анатолійович 02.05.1992
11 Виноградов Андрій Петрович 13.01.1989
12 Куркевич Артем Сергійович 30.05.1989
13 Сьомін Вадим Миколайович 21.12.1987
14 Оселедько Олексій Іванович 17.04.1985
15 Бердієв Роман Ісламович 05.01.1989
16 Ігнатов Вадим Ігорович 04.04.1994
17* Балобанов Дмитро Анатолійович 16.11.1988
18 Янов Валерій Вікторович 28.11.1989
19 Вигоняйло Ігор Вячеславович 28.02.1987

“ДЮСШ №1-Україна”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Боднар Сергій Володимирович 29.05.1993
2 Ткачук Володимир Олексійович 21.04.2004
3 Гуменюк Юрій Богданович 21.03.2004
4 Сендель Нікіта Олексійович 15.11.2005
5 Альохін Андрій Олегович 11.06.2005
6 Умаров Іскандер 18.11.1994
7 Заєць Віктор Іванович 03.05.1988
8 Фасуляк Олександр Антонович 10.03.1995
9 Підкамінський Микола Миколайович 18.12.1993
10 Кравчук Роман Анатолійович 17.07.1993
11 Нігловський Андрій Юрійович 07.11.1996
12 Вендера Артем Олегович 06.02.2002
13 Мейко Владислав Юрійович 09.08.1995
14 Мізюк Станіслав Віталійович 15.05.2002
15 Охоцький Назарій Олександрович 20.02.2003
16 Варенко Максим Геннадійович 20.04.2005
17 Токар Артем Сергійович 04.02.2005
18 Волянський Артем Олегович 16.01.2006

“ZALIV 10”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Крицький Юрій Миколайович 06.07.1982
2 Буга Сергій Вікторович 01.01.1967
3 Демедес Андрій Федорович 29.06.1973
4 Магаляс Вадим Валентинович 20.10.1988
5 Остроголов Данило Олександрович 13.07.1995
6 Потапов Олександр Вікторович 23.03.1996
7 Шнира Андрій Олегович 12.07.1994
8 Гуменчук Владислав Сергійович 22.06.1994
9 Степанюк Євгеній Миколайович 07.08.1994
10 Царук Андрій Володимирович 07.10.1974
11 Юзвишин Роман Сергійович 05.10.1995
12 Михайлов Павло Сергiйович 18.12.1994
13 Железнов Максим Олегович 27.09.1996
14 Підгорний Назар Русланович 11.03.1996
15 Кошельник Василь Петрович 14.01.1996
16 Шабатура Максим Вікторович 12.02.1994
17 Талапчук Олександр Сергійович 06.10.1995
18 Душа Артур Ігорович 20.01.1996
19 Голяницький Олексій Васильович 25.02.1988
20 Гонтківський Дмитро Володимирович 16.05.1994

“Ветеран” (Нова Ушиця)

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Солодкий Олександр Анатолійович 14.09.1985
2 Гарнець Андрій Анатолійович 11.08.1997
3 Мойсюк Віктор Васильович 13.07.1980
4 Багрійчук Віктор Борисович 26.02.1979
5 Іваніцький Ігор Миколайович 12.03.1979
6 Козак Вячеслав Петрович 07.03.1982
7 Суховерко Сергій Вікторович 27.01.1985
8 Ігнатьєв Владислав Павлович 20.05.2001
9 Гуйван Іван Володимирович 30.11.1999
10 Муляр Вадим Валерійович 17.07.1993
11 Попик Петро Петрович 11.01.1989
12 Особлюк Едуард Анатолійович 27.12.1977
13 Вагалюк Андрій Володимирович 11.11.1981
14 Мороз Володимир Анатолійович 01.06.1981
15 Копитко Василь Петрович 21.11.1983
16 Ковальчук Вячеслав Володимирович 18.02.1980
17 Кошовський Володимир Дмитрович 07.08.1977
18 Зарванський Віктор Ігорович 05.06.1977

“Фенікс+”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Жилович Тарас Богданович 20.08.1990
2 Дубовий Руслан Дмитрович 20.03.1977
3 Терлецький Данило Олександрович 09.08.1989
4 Дубовий Іван Русланович 14.10.2004
5 Жидков Олег Олегович 29.11.1990
6 Осика Дмитро Юрійович 11.05.1992
7 Шатілов Денис Анатолійович 04.04.1991
8 Рудюк Роман Володимирович 01.05.1990
9 Товсторог Валентин Ярославович 13.11.2000
10 Тихонюк Андрій Юрійович 19.04.2003
11 Олексієнко Владислав Вікторович 11.05.2004
12 Олексієнко Віктор Дмитрович 08.10.1976
13 Мочульський Володимир Зіновійович 07.08.1969
14 Гуринович Роман Леонтійович 15.01.1977
15 Повар Микола Володимирович 17.09.1987
16 Плеканець Констянтин Вікторович 01.10.1986
17 Чабан Михайло Іванович 26.03.1989
18 Бальжик Дмитро Петрович 25.06.1974
19 Гуринович Богдан Романович 20.06.2004

“Vavilon”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Марко Юрій Миколайович 14.06.1971
2 Глега Артем Сергійович 04.03.1999
3 Поліщук Олександр Володимирович 20.12.1989
4 Васільєв Руслан Анатолійович 24.07.1995
5 Підтесаний Олександр Олексійович 10.12.1979
6 Лучко Віталій Вікторович 18.10.1989
7 Даньків Василь Зіновійович 20.06.1983
8 Лях Ігор Григорович 25.09.1992
9 Гілевич Ігор Анатолійович 19.12.1985
10 Саніцький Дмитро Володимирович 13.06.1986
11 Диса Олег Петрович 04.07.1989
12 Гурський Микола Васильович 10.09.1984
13 Рибій Віктор Васильович 01.06.1994
14 Ковальчук Костянтин Вікторович 17.07.1992
15 Решітник Олексій Олександрович 03.08.2000
16 Янишин Денис Олександрович 14.09.1997
17 Глега Микола Васильович 19.06.1989
18 Смалюк Леонід Сергійович 14.08.1994
19 Кохановський Петро Петрович 09.03.1985
20 Давидов Артем Петрович 20.02.1993

“Інкогніто”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Вельц Денис Васильович 25.10.1992
2 Капелюсь Григорій Васильович 09.10.1994
3 Бойчук Василь Васильович 06.01.1990
4 Зеленський Олександр Валерійович 10.02.1988
5 Янчук Сергій Іванович 10.06.1981
6 Янчук Олександр Іванович 15.12.1986
7 Рудь Богдан Сергійович 02.04.1993
8 Сорока Олександр Васильович 09.11.1976
9 Островський Дмитро Сергійович 05.03.1987
10 Гулеватий Андрій Анатолійович 02.11.1978
11 Тарахтій Костянтин Дмитрович 26.08.1994
12 Довгань Олександр Віталійович 02.03.1978
13 Градомський Андрій Миколайович 30.10.1985
14 Телюх Ігор Олегович 28.04.1983

“Lifecell”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Богданович Назар Володимирович 12.12.1997
2 Шабатура Тарас Вікторович 09.12.2000
3 Віт Віталій Васильович 16.06.1987
4 Кондратюк Микола Володимирович 12.01.1988
5 Кузнецов Ігор Костянтинович 03.04.1986
6 Лабець Анатолій Володимирович 15.01.1982
7 Лошатецький Олександр Віталійович 19.05.1986
8 Слободенюк Олександр Олександрович 10.04.1987
9 Янчук Олексій Миколайович 16.01.1987
10 Кушнір Олексій Миколайович 01.06.1995
11 Вінніцкі Антон Петрович 06.04.1994
12 Осацький Руслан Анатолійович 21.02.1996
13 Іщук Олександр Григорович 17.09.1986
14 Підгорецький Сергій Олександрович 24.12.1992
15 Вознюк Руслан Васильович 18.03.1985
16 Драчевський Денис Андрійович 23.06.2002
17 Марущак Руслан Володимирович 03.03.1977

“Тепловик”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Мишко Костянтин Генадійович 18.08.1977
2 Ліхновский Михайло Васильович 12.11.1994
3 Скалій Олександр Володимирович 03.04.1985
4 Ахмедов Іван Миколайович 26.05.1989
5 Кузьмін Ростислав Вікторович 21.11.1994
6 Вітрук Євгеній Вікторович 01.08.1997
7 Григорук Максим Вікторович 29.10.1996
8 Максименко Денис Віталійович 12.04.2003
9 Ярош Дмитро Олександрович 12.05.1989
10 Степко Валерій Валерійович 01.12.1986
11 Поліщук Володимир Леонідович 04.09.1990
12 Малий Максим Валерієвич 11.01.1987
13 Максименко Віталій Юрійович 17.10.1972
14 Голоднюк Олексій Валерійович 14.07.1976
15 Понятовський Микола Анатолійович 30.05.2001
16 Сікора Ігор Анатолійович 12.01.1987
17 Розуман Андрій Леонідович 05.10.1995
18 Мельник Олександр Анатолійович 23.02.1990
19 Бакалець Сергій Михайлович 24.06.1985
20* Зенін Владислав Сергійович 04.07.1996

УПП Хмельницький

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Дрозда Руслан Олександрович 26.05.1992
2 Гуралечко Юрій Любомирович 08.04.1993
3 Бойко Денис Вікторович 10.07.1985
4 Руссу Олег Григорович 31.01.1994
5 Загородній Артур Олегович 04.04.1996
6 Кушлак Артур Вікторович 12.07.1997
7 Ящук Дмитро Сергійович 21.07.1992
8 Підручний Андрій Вікторович 23.06.1993
9 Московчук Ярослав Олександрович 10.09.1996
10 Гуцал Віталій Сергійович 10.06.1990
11 Сторожук Євген Анатолійович 10.03.1989
12 Тарадайко Олег Анатолійович 02.10.1985
13 Цапін Сергій Анатолійович 01.04.1988
14 Попіль Олександр Володимирович 02.09.2000
15 Грабар Всеволод Євгенович 15.08.1990
16 Буденко Михайло Юрійович 20.11.1992
17 Ніколайчук Сергій Вадимович 17.07.1994
18 Семенюк Олександр Вікторович 15.03.2001
19 Дорибогов Олександр Володимирович 14.10.1984
20 Палійчук Богдан Сергійович  17.03.1988

Примітка. * – означає, що даний гравець заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них