Дивізіон 4. Результати матчів (Преміум-ліга з футзалу 2019/2020)

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 КАЗ – Прикордонник-2 26.10 Конфермат 12.00 5:0
1 Lifecell – ЮАН 26.10 Конфермат 13.00 2:0
1 Rexsoft – Тепловик 26.10 Конфермат 14.00 2:2
1 Zooветпром-Ivet- МобіФренд 26.10 Конфермат 15.00 6:1
1 Фортуна – Громада-Міць 27.10 Конфермат 16.00 2:1
1 Золотий Грифон – ДЮСШ №1-Україна-Chado 27.10 Конфермат 17.00 2:2
1 Товтри – ЛП-Інкогніто 27.10 Конфермат 18.00 4:3
1 Легіон – Думка 27.10 Конфермат 19.00 8:5
2 ДЮСШ №1-Україна-Сhado – МобіФренд 02.11 Конфермат 16.00 5:1
2 Прикордонник-2 – Легіон 02.11 Конфермат 17.00 4:12
2 ФК «ЛП-Інкогніто» – Lifecell 02.11 Конфермат 18.00 1:2
2 Тепловик – Zooветпром-Ivet 02.11 Конфермат 19.00 6:2
2 ФК «ЮАН» – КАЗ 03.11 Конфермат 11.00 4:5
2 ФК «Громада-Міць» – Rexsoft 03.11 Конфермат 12.00 0:4
2 Золотий Грифон – Товтри 03.11 Конфермат 13.00 4:2
2 Думка – Фортуна 03.11 Конфермат 14.00 3:8
3 МобіФренд – Тепловик 09.11 Конфермат 17.00 4:5
3 Легіон – ФК «ЮАН» 09.11 Конфермат 18.00 3:2
3 Rexsoft – Думка 09.11 Конфермат 19.00 4:3
3 Lifecell – Золотий Грифон 09.11 Конфермат 20.00 5:2
3 КАЗ – ФК ЛП-Інкогніто 10.11 Конфермат 11.00 10:1
3 Zooветпром-Ivet – ФК «Громада-Міць» 10.11 Конфермат 12.00 7:2
3 Товтри – ДЮСШ №1-Україна-Chado 10.11 Конфермат 13.00 2:3
3 Фортуна – Прикордонник-2 10.11 Конфермат 14.00 3:3
4 Золотий Грифон – КАЗ 17.11 Конфермат 13.00 3:14
4 ФК «Громада-Міць» – МобіФренд 17.11 Конфермат 16.00 4:7
4 ФК «ЮАН» – Фортуна 17.11 Конфермат 18.00 3:4
4 ДЮСШ №1-Україна-Chado – Тепловик 17.11 Конфермат 20.00 7:4
4 Товтри – Lifecell 16.11 Конфермат 13.00 5:2
4 Думка – Zooветпром-Ivet 16.11 Конфермат 14.00 2:3
4 ФК «ЛП-Інкогніто» – Легіон 16.11 Конфермат 15.00 4:2
4 Прикордонник-2 – Rexsoft 16.11 Конфермат 16.00 3:10
5 КАЗ – Товтри 23.11 Конфермат 11.00 4:4
5 Rexsoft – ФК «ЮАН» 23.11 Конфермат 12.00 8:1
5 Тепловик – ФК «Громада-Міць» 23.11 Конфермат 13.00 7:4
5 МобіФренд – Думка 23.11 Конфермат 14.00 6:2
5 Фортуна – ФК ЛП-Інкогніто 24.11 Конфермат 14.00 3:3
5 Легіон – Золотий Грифон 24.11 Конфермат 17.00 3:3
5 Lifecell – ДЮСШ №1-Україна-Chado 24.11 Конфермат 19.00 0:1
5 Zooветпром-Ivet – Прикордонник-2 24.11 Конфермат 20.00 1:5
6 ФК «ЮАН» – Zооветпром-Ivet 30.11 ХНУ 11.00 3:2
6 ФК «ЛП-Інкогніто» – Rexsoft 30.11 ХНУ 12.00 2:4
6 Lifecell – КАЗ 30.11 ХНУ 13.00 0:6
6 ДЮСШ №1-Україна-Chado – ФК «Громада-Міць» 30.11 ХНУ 14.00 3:2
6 Прикордонник-2 – МобіФренд 30.11 ХНУ 15.00 1:7
6 Товтри – Легіон 30.11 ХНУ 17.00 3:4
6 Думка – Тепловик 30.11 ХНУ 18.00 1:6
6 Золотий Грифон – Фортуна 30.11 ХНУ 19.00 2:3
7 МобіФренд – ФК « ЮАН» 07.12 ХНУ 17.00 3:2
7 Фортуна – Товтри 07.12 ХНУ 18.00 1:1
7 Rexsoft – Золотий Грифон 07.12 ХНУ 19.00 3:2
7 КАЗ – ДЮСШ №1-Україна-Chado 07.12 ДЮСШ 14.00 5:3
7 ФК «Громада-Міць» – Думка 07.12 ДЮСШ 15.00 2:5
7 Тепловик – Прикордонник-2 07.12 ДЮСШ 16.00 9:0
7 Zoоветпром-Ivet – ФК «ЛП-Інкогніто» 07.12 ДЮСШ 17.00 3:1
7 Легіон – Lifecell 07.12 ДЮСШ 18.00 5:8
8 ФК «ЛП-Інкогніто» – МобіФренд 21.12 Конфермат 17.00 2:7
8 Прикордонник-2 – ФК «Громада-Міць» 21.12 Конфермат 18.00 1:4
8 ДЮСШ №1-Україна-Chado – Думка 21.12 Конфермат 19.00 5:6
8 Товтри – Rexsoft 21.12 Конфермат 20.00 4:4
8 ФК «ЮАН» – Тепловик 22.12 Конфермат 13.00 1:4
8 КАЗ – Легіон 22.12 Конфермат 14.00 4:2
8 Золотий Грифон – Zооветпром-Ivet 22.12 Конфермат 15.00 3:3
8 Lifecell – Фортуна 22.12 Конфермат 16.00 6:5
9 Zoоветпром-Ivet – Товтри 28.12 Конфермат 17.00 5:6
9 Тепловик – ФК «ЛП-Інкогніто» 28.12 Конфермат 18.00 4:0
9 Думка – Прикордонник-2 28.12 Конфермат 19.00 6:5
9 Rexsoft – Lifecell 28.12 Конфермат 20.00 7:5
9 ФК «Громада-Міць» – ФК «ЮАН» 29.12 Конфермат 13.00 3:2
9 Легіон – ДЮСШ №1-Україна-Chado 29.12 Конфермат 14.00 0:5
9 Фортуна – КАЗ 29.12 Конфермат 15.00 3:8
9 Золотий Грифон – МобіФренд 29.12 Конфермат 16.00 3:7
10 ФК «ЮАН» – Думка 04.01 Конфермат 17.00 3:4
10 Золотий Грифон – Тепловик 04.01 Конфермат 18.00 1:4
10 ДЮСШ №1-Україна-Chado – Прикордонник-2 04.01 Конфермат 19.00 4:4
10 Lifecell – Zoоветпром-Ivet 04.01 Конфермат 20.00 2:5
10 КАЗ – Rexsoft 05.01 Конфермат 13.00 3:4
10 ФК «ЛП-Інкогніто» – ФК «Громада-Міць» 05.01 Конфермат 14.00 4:4
10 Товтри – МобіФренд 05.01 Конфермат 15.00 5:6
10 Легіон – Фортуна 05.01 Конфермат 18.00 4:4
11 Прикордонник-2 – ФК «ЮАН» 11.01 Конфермат 13.00 4:4
11 Zooветпром-Ivet – КАЗ 11.01 Конфермат 14.00 4:9
11 МобіФренд – Lifecell 11.01 Конфермат 15.00 4:0
11 Тепловик – Товтри 11.01 Конфермат 16.00 5:2
11 ФК «Громада-Міць» – Золотий Грифон 12.01 Конфермат 16.00 0:4
11 Rexsoft – Легіон 12.01 Конфермат 18.00 3:2
11 Фортуна – ДЮСШ №1-Україна-Chado 12.01 Конфермат 19.00 4:5
11 Думка – ФК «ЛП-Інкогніто» 12.01 Конфермат 20.00 4:3
12 Золотий Грифон – Думка 18.01 Конфермат 16.00 6:2
12 ФК «ЛП-Інкогніто» – Прикордонник-2 18.01 Конфермат 18.00 3:5
12 Легіон –Zооветпром-Ivet 18.01 Конфермат 19.00 3:5
12 Lifecell – Тепловик 18.01 Конфермат 20.00 2:6
12 Товтри – ФК «Громада-Міць» 19.01 Конфермат 13.00 8:4
12 КАЗ – МобіФренд 19.01 Конфермат 14.00 8:4
12 ДЮСШ-№1-Україна-Chado – ФК «ЮАН» 19.01 Конфермат 15.00 2:4
12 Фортуна – Rexsoft 19.01 Конфермат 19.00 5:5
13 МобіФренд – Легіон 25.01 Конфермат 17.00 7:4
13 ФК «ЮАН» – ФК «ЛП-Інкогніто» 25.01 Конфермат 18.00 8:2
13 ФК «Громада-Міць» – Lifecell 25.01 Конфермат 19.00 1:8
13 Rexsoft–ДЮСШ №1-Україна-Chado 25.01 Конфермат 20.00 5:1
13 Тепловик – КАЗ 26.01 Конфермат 13.00 4:5
13 Думка – Товтри 26.01 Конфермат 14.00 3:8
13 Прикордонник-2 – Золотий Грифон 26.01 Конфермат 15.00 4:8
13 Zооветпром-Ivet – Фортуна 26.01 Конфермат 17.00 6:5
14 Фортуна – МобіФренд 01.02 Конфермат 17.00 1:5
14 Товтри – Прикордонник-2 01.02 Конфермат 18.00 6:2
14 ДЮСШ №1-Україна-Chado – ФК «ЛП-Інкогніто» 01.02 Конфермат 19.00 3:0
14 Rexsoft – Zooветпром-Ivet 01.02 Конфермат 20.00 3:4
14 Золотий Грифон – ФК «ЮАН» 02.02 Конфермат 13.00 2:6
14 КАЗ – ФК «Громада-Міць» 02.02 Конфермат 14.00 10:0
14 Lifecell – Думка 02.02 Конфермат 15.00 8:2
14 Легіон – Тепловик 02.02 Конфермат 19.00 1:5
15 ФК «ЮАН» – Товтри 08.02 Конфермат 10.00 2:8
15 Прикордонник-2 – Lifecell 08.02 Конфермат 11.00 3:5
15 Думка – КАЗ 08.02 Конфермат 14.00 3:8
15 Тепловик – Фортуна 08.02 Конфермат 15.00 6:5
15 МобіФренд – Rexsoft 08.02 Конфермат 18.00 4:1
15 Zooветпром–Ivet – ДЮСШ №1-Україна-Chado 08.02 Конфермат 19.00 3:5
15 ФК «Громада-Міць» – Легіон 09.02 ХНУ 12.45 4:3
15 ФК «ЛП-Інкогніто» – Золотий Грифон 09.02 ХНУ 13.45 1:3
1\4 (1 матч) КАЗ – Lifecell 09.02 Конфермат 11.00 8:5
1\4 (1 матч) Тепловик – Товтри 09.02 Конфермат 12.00 4:3
1\4 (1 матч) МобіФренд – Zooветпром-Ivet 09.02 Конфермат 13.00 1:2
1\4 (1 матч) Rexsoft – ДЮСШ №1-Україна-Chado 09.02 Конфермат 14.00 3:5
1\4 (2 матч) Lifecell – КАЗ 15.02 Конфермат 11.00 1:16
1\4 (2 матч) Товтри – Тепловик 15.02 Конфермат 12.00 3:7
1\4 (2 матч) Zooветпром-Ivet – МобіФренд 15.02 Конфермат 15.00 4:5
1\4 (2 матч) ДЮСШ №1-Україна-Chado – Rexsoft 15.02 Конфермат 16.00 3:1
1 тур Золотий Грифон – ФК «Громада-Міць» 16.02 ХНУ 14.40 7:0
1 тур Фортуна – ФК «ЮАН» 16.02 ХНУ 15.45 5:5
1 тур Думка – Легіон 16.02 ХНУ 16.50 4:5
1\4 (3 матч) МобіФренд – Zooветпром-Ivet 16.02 Конфермат 17.00 5:2
1\2 (1 матч) КАЗ – ДЮСШ №1-Україна-Chado 22.02 Конфермат 14.00 5:2
1\2 (1 матч) Тепловик – МобіФренд 22.02 Конфермат 15.00 5:6
2 тур ФК «ЮАН» – Золотий Грифон 23.02 Конфермат 12.00 3:4
2 тур ФК «Громада-Міць» – Легіон 23.02 Конфермат 13.00 0:1
1 тур Lifecell – Rexsoft 23.02 Конфермат 14.00 4:1
1 тур Товтри – Zooветпром-Ivet 23.02 Конфермат 15.00 2:5
2 тур Фортуна – Думка 23.02 Конфермат 16.00 +:-
1\2 (2матч) ДЮСШ №1-Україна-Сhado – КАЗ 29.02 Конфермат 14.00 7:5
1\2 (2матч) МобіФренд – Тепловик 29.02 Конфермат 15.00 7:3
КВ 3 тур Золотий Грифон – Легіон 29.02 Конфермат 18.00 8:2
КП 2 тур Товтри – Lifecell 29.02 Конфермат 19.00 6:6
КВ 3 тур ФК ЮАН – Думка 01.03 Конфермат 11.00 6:5
КП 2 тур Zoоветпром-Ivet – Rexsoft 01.03 Конфермат 17.00 1:9
КВ 3 тур ФК «Громада-Міць» – Фортуна 01.03 Конфермат 18.00 3:5
1\2 (3матч) КАЗ – ДЮСШ №1-Україна-Chado 01.03 Конфермат 14.00 4:4 пен. 4:5
За 3 місце (1 матч) КАЗ – Тепловик 07.03 Конфермат 15.00 8:5
Фінал (1 матч) МобіФренд – ДЮСШ №1-Україна-Chado 07.03 ГУНП 16.40 1:2
КВ 4 тур ФК «ЮАН» – ФК «Громада-Міць» 07.03 Конфермат 11.00 8:4
КВ 4 тур Думка – Золотий Грифон 07.03 Конфермат 12.00 3:8
КП 3 тур Lifecell – Zoоветпром-Ivet 08.03 Конфермат 15.00 3:4
КП 3 тур Rexsoft – Товтри 08.03 Конфермат 16.00 10:6
КВ 4 тур Легіон – Фортуна 08.03 Конфермат 17.00 14:6
За 3 місце (2 матч) Тепловик – КАЗ 14.03 Конфермат 14.00 4:6
КВ Легіон – ФК «ЮАН» 14.03 Конфермат 15.00 1:2
КВ Думка – ФК «Громада-Міць» 14.03 Конфермат 16.00 4:9
КВ Золотий Грифон – Фортуна 14.03 Конфермат 17.00 5:2