Дивізіон 4. Результати матчів (Преміум-ліга з футзалу 2020/2021)

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 Товтри – Rexsoft 07.11 Конфермат 17.00 2:6
1 Zoovetprom-Ivet – Прикордонник-2 07.11 Конфермат 18.00 3:3
1 Фортуна – Локомотив 07.11 Конфермат 19.00 2:9
1 Інкогніто – Lifecell 07.11 Конфермат 20.00 3:1
1 Золотий Грифон – ФК Міць 08.11 Конфермат 13.00 4:3
1 ФК ЮАН – Думка 08.11 Конфермат 14.00 4:2
1 Ветеран (Хмельницький) – ФК Жищинці 08.11 Конфермат 15.00 7:6
1 Легіон – ХФК Давид 08.11 Конфермат 16.00 4:2
2 Rexsoft – ФК ЮАН 21.11 Конфермат 13.00 4:4
2 ФК Міць – Zoovetprom-Ivet 21.11 Конфермат 14.00 3:7
2 ФК Жищинці – Золотий Грифон 21.11 Конфермат 15.00 4:4
2 Прикордонник-2 – Фортуна 21.11 Конфермат 16.00 7:0
2 Lifecell – Ветеран (Хмельницький) 21.11 Конфермат 17.00 3:5
2 ХФК Давид – Локомотив 21.11 Конфермат 18.00 3:5
2 Легіон – Товтри 21.11 Конфермат 19.00 2:5
2 Думка – Інкогніто 21.11 Конфермат 20.00 1:1
3 Lifecell – Золотий Грифон 28.11 Конфермат 10.00 1:3
3 Фортуна – ФК Міць 28.11 Конфермат 11.00 2:3
3 Ветеран (Хмельницький) – Думка 28.11 Конфермат 12.00 13:4
3 Товтри – ХФК Давид 28.11 ХНУ 11.00 3:3
3 ФК Жищинці – Zoovetprom-Ivet 28.11 ХНУ 12.00 3:4
3 ФК ЮАН – Легіон 28.11 ХНУ 13.00 4:3
3 Локомотив – Прикордонник-2 28.11 ХНУ 19.00 10:1
3 Інкогніто – Rexsoft 28.11 ХНУ 20.00 2:4
4 Думка – Золотий Грифон 05.12 Конфермат 13.00 2:3
4 Товтри – ФК ЮАН 05.12 Конфермат 14.00 2:7
4 Rexsoft – Ветеран (Хмельницький) 05.12 Конфермат 15.00 3:5
4 Lifecell – Zoovetprom-Ivet 05.12 ХНУ 13.00 0:0
4 ФК Жищинці – Фортуна 05.12 ХНУ 14.00 3:2
4 ФК Міць – Локомотив 05.12 ХНУ 15.00 1:3
4 Легіон – Інкогніто 05.12 ХНУ 16.00 4:3
4 ХФК Давид – Прикордонник-2 05.12 ХНУ 17.00 4:2
5 Фортуна – Lifecell 13.12 Конфермат 14.00 7:4
5 Ветеран (Хмельницький) – Легіон 13.12 Конфермат 15.00 6:8
5 Локомотив – ФК Жищинці 12.12 Конфермат 16.00 8:1
5 Zoovetprom-Ivet – Думка 12.12 ХНУ 18.00 7:0
5 Інкогніто – Товтри 12.12 ХНУ 19.00 1:2
5 Золотий Грифон – Rexsoft 12.12 ГУНП 09.00 0:1
5 Прикордонник-2 – ФК Міць 13.12 Конфермат 12.00 9:2
5 ФК ЮАН – ХФК Давид 13.12 Конфермат 13.00 5:7
6 ФК ЮАН – Інкогніто 19.12 Конфермат 17.00 3:4
6 ФК Жищинці – Прикордонник-2 19.12 Конфермат 18.00 9:5
6 Товтри – Ветеран (Хмельницький) 19.12 Конфермат 19.00 3:6
6 Думка – Фортуна 19.12 Конфермат 20.00 8:3
6 ХФК Давид – ФК Міць 20.12 Конфермат 13.00 7:5
6 Rexsoft–Zoovetprom-Ivet 20.12 Конфермат 14.00 7:3
6 Легіон – Золотий Грифон 20.12 Конфермат 15.00 5:6
6 Lifecell – Локомотив 20.12 Конфермат 16.00 1:4
7 Локомотив – Думка 26.12 Конфермат 17.00 7:2
7 Легіон – Zoovetprom-Ivet 26.12 Конфермат 18.00 2:4
7 Золотий Грифон – Товтри 26.12 Конфермат 19.00 2:7
7 Інкогніто – ХФК Давид 26.12 Конфермат 20.00 2:7
7 ФК Міць – ФК Жищинці 27.12 Конфермат 13.00 4:7
7 Прикордонник-2 – Lifecell 27.12 Конфермат 14.00 4:4
7 Ветеран(Хмельницький) – ФК ЮАН 27.12 Конфермат 16.00 8:3
7 Rexsoft – Фортуна 27.12 Конфермат 17.00 9:3
8 ХФК Давид – ФК Жищинці 02.01 Конфермат 17.00 3:5
8 Локомотив – Rexsoft 02.01 Конфермат 18.00 2:2
8 Думка – Прикордонник-2 02.01 Конфермат 19.00 2:6
8 Товтри – Zoovetprom-Ivet 02.01 Конфермат 20.00 4:4
8 Lifecell – ФК Міць 03.01 Конфермат 13.00 3:3
8 ФК ЮАН – Золотий Грифон 03.01 Конфермат 14.00 4:4
8 Інкогніто – Ветеран (Хмельницький) 03.01 Конфермат 16.00 4:5
8 Легіон – Фортуна 03.01 Конфермат 17.00 5:4
9 ФК  Міць – Думка 09.01 Конфермат 13.00 2:3
9 Zoovetprom-Ivet- ФК ЮАН 09.01 Конфермат 14.00 3:3
9 ФК Жищинці – Lifecell 09.01 Конфермат 15.00 5:2
9 Прикордонник-2 – Rexsoft 09.01 Конфермат 18.00 2:4
9 Ветеран (Хмельницький) – ХФК Давид 10.01 Конфермат 17.00 14:7
9 Локомотив – Легіон 10.01 Конфермат 18.00 6:1
9 Фортуна – Товтри 10.01 Конфермат 19.00 4:6
9 Золотий Грифон – Інкогніто 10.01 Конфермат 20.00 5:3
10 ФК ЮАН – Фортуна 16.01 Конфермат 13.00 6:2
10 Думка – ФК Жищинці 16.01 Конфермат 14.00 3:6
10 Rexsoft – ФК Міць 16.01 Конфермат 15.00 11:2
10 Інкогніто – Zoovetprom-Ivet 16.01 Конфермат 16.00 1:5
10 Ветеран (Хмельницький) – Золотий Грифон 17.01 Конфермат 16.00 5:2
10 Товтри – Локомотив 17.01 Конфермат 17.00 2:6
10 ХФК Давид – Lifecell 17.01 Конфермат 19.00 2:4
10 Легіон – Прикордонник-2 17.01 Конфермат 20.00 4:3
11 ФК Міць – Легіон 23.01 Конфермат 17.00 2:5
11 Zoovetprom-Ivet – Ветеран (Хмельницький) 23.01 Конфермат 18.00 3:8
11 ФК Жищинці – Rexsoft 23.01 Конфермат 19.00 4:2
11 Фортуна – Інкогніто 23.01 Конфермат 20.00 1:5
11 Прикордонник-2 – Товтри 24.01 Конфермат 13.00 4:5
11 Локомотив – ФК ЮАН 24.01 Конфермат 14.00 3:4
11 Золотий Грифон – ХФК Давид 24.01 Конфермат 15.00 5:0
11 Lifecell – Думка 24.01 Конфермат 16.00 5:3
12 Товтри – ФК Міць 30.01 Конфермат 14.00 3:1
12 Легіон – ФК Жищинці 30.01 Конфермат 15.00 5:6
12 Rexsoft – Lifecell 31.01 ХНУ 10.00 5:3
12 ФК ЮАН – Прикордонник-2 31.01 ХНУ 15.00 1:5
12 ХФК Давид – Думка 31.01 Конфермат 17.00 6:5
12 Ветеран (Хмельницький) – Фортуна 31.01 Конфермат 18.00 12:2
12 Інкогніто – Локомотив 31.01 Конфермат 19.00 3:8
12 Золотий Грифон – Zoovetprom-Ivet 31.01 Конфермат 20.00 6:4
13 ФК Міць – ФК ЮАН 06.02 Конфермат 17.00 2:6
13 Rexsoft – Думка 06.02 Конфермат 18.00 13:3
13 Lifecell – Легіон 06.02 Конфермат 19.00 5:8
13 Фортуна – Золотий Грифон 06.02 Конфермат 20.00 3:7
13 Прикордонник-2 – Інкогніто 07.02 Конфермат 13.00 8:1
13 Zoovetprom-Ivet- ХФК Давид 07.02 Конфермат 14.00 5:3
13 ФК Жищинці – Товтри 07.02 Конфермат 15.00 7:7
13 Локомотив – Ветеран (Хмельницький) 07.02 Конфермат 16.00 1:5
14 ХФК Давид – Rexsoft 13.02 Конфермат 17.00 5:4
14 Інкогніто – ФК Міць 13.02 Конфермат 18.00 3:4
14 Zoovetprom-Ivet – Фортуна 13.02 Конфермат 19.00 12:5
14 Товтри – Lifecell 13.02 Конфермат 20.00 7:3
14 ФК ЮАН – ФК Жищинці 14.02 Конфермат 13.00 6:5
14 Легіон – Думка 14.02 Конфермат 14.00 4:1
14 Золотий Грифон – Локомотив 14.02 Конфермат 19.00 0:2
14 Ветеран (Хмельницький) – Прикордонник-2 14.02 Конфермат 16.00 7:5
15 Прикордонник-2 – Золотий Грифон 20.02 Конфермат 17.00 1:1
15 ФК Жищинці – Інкогніто 20.02 Конфермат 18.00 1:4
15 Думка – Товтри 20.02 Конфермат 19.00 3:10
15 Rexsoft – Легіон 20.02 Конфермат 20.00 5:4
15 Lifecell – ФК ЮАН 21.02 Конфермат 13.00 0:3
15 Фортуна – ХФК Давид 21.02 Конфермат 14.00 7:5
15 Локомотив – Zoovetprom-Ivet 21.02 Конфермат 17.00 1:7
15 ФК Міць – Ветеран (Хмельницький) 21.02 Конфермат 18.00 0:9
1\4 матч 1 Ветеран (Хмельницький) – ФК Жищинці 27.02 Конфермат 17.00 6:3
1\4 матч 1 Zoovetprom-Ivet – ФК ЮАН 27.02 Конфермат 18.00 2:2 пен. 5:4
1\4 матч 1 Локомотив – Золотий Грифон 27.02 Конфермат 19.00 2:2 пен. 2:4
1\4 матч 1 Rexsoft – Товтри 27.02 Конфермат 20.00 4:1
Кубок ТМ «Brave GK» Легіон – Думка 27.02 Конфермат 12.00 3:4
Кубок ТМ «Brave GK» Прикордонник-2 – Інкогніто 28.02 Конфермат 11.00 6:4
Кубок ТМ «Brave GK» ХФК Давид – Lifecell 28.02 Конфермат 12.00 5:4
1\4 матч 2 ФК ЮАН – Zoovetprom-Ivet 28.02 Конфермат 13.00 4:2
1\4 матч 2 Товтри – Rexsoft 28.02 Конфермат 14.00 4:8
1\4 матч 2 Золотий Грифон – Локомотив 28.02 Конфермат 15.00 1:3
1\4 матч 2 ФК Жищинці – Ветеран(Хмельницький) 28.02 Конфермат 16.00 2:4
1\4 матч 3 Zoovetprom-Ivet – ФК ЮАН 06.03 Конфермат 15.00 6:2
1\4 матч 3 Локомотив – Золотий Грифон 06.03 Конфермат 16.00 3:4
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Lifecell – Прикордонник-2 06.03 Конфермат 17.00 4:3
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Думка – ХФК Давид 06.03 Конфермат 18.00 6:4
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Легіон – Інкогніто 06.03 Конфермат 19.00 3:4
Кубок ТМ «HELPIX» 1 тур ФК Жищинці – Товтри 06.03 Конфермат 20.00 1:3
1\2 матч 1 Ветеран (Хмельницький) – Zoovetprom-Ivet 07.03 Конфермат 16.00 6:4
1\2 матч 1 Rexsoft – Золотий Грифон 07.03 Конфермат 17.00 6:1
Кубок ТМ «HELPIX» 1 тур ФК ЮАН – Локомотив 07.03 Конфермат 10.00 2:3
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур Прикордонник-2 – Легіон 07.03 Конфермат 18.00 8:7
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур Інкогніто – ХФК Давид 07.03 ХНУ 18.00 9:0
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур Думка  – Lifecell 07.03 ХНУ 19.00 1:3
1\2 матч 2 Золотий Грифон – Rexsoft 13.03 Конфермат 13.00 2:2 пен. 6:5
1\2 матч 2 Zoovetprom-Ivet – Ветеран (Хмельницький) 13.03 Конфермат 15.00 3:4
Кубок ТМ «BraveGK» 4 тур Прикордонник-2 – ХФК Давид 13.03 Конфермат 16.00 6:4
Кубок ТМ «BraveGK» 4 тур Lifecell – Легіон 13.03 Конфермат 17.00 3:2
Кубок ТМ «BraveGK» 4 тур Думка – Інкогніто 13.03 Конфермат 18.00 1:7
Кубок ТМ «HELPIX»2тур Товтри – Локомотив 13.03 Конфермат 19.00 0:3
Кубок ТМ «HELPIX»2тур ФК Жищинці – ФК ЮАН 14.03 Конфермат 18.00 4:7
1\2 матч 3 Rexsoft – Золотий Грифон 14.03 Конфермат 15.00 8:1
За 3-е місце матч 1 Золотий Грифон – Zoovetprom-Ivet 20.03 Конфермат 14.00 3:2
Фінал матч 1 Rexsoft – Ветеран (Хмельницький) 20.03 Конфермат 15.00 4:1
Кубок ТМ «BraveGK» 5 тур Прикордонник-2 – Думка 21.03 ХНУ 09.00 0:0
Кубок ТМ «BraveGK» 5 тур Легіон – ХФК Давид 21.03 ХНУ 10.00 5:4
Кубок ТМ «BraveGK» 5 тур Інкогніто – Lifecell 21.03 ХНУ 11.00 1:0
Кубок ТМ «HELPIX» 3 тур ФК ЮАН – Товтри 21.03 ХНУ 15.00 2:1
Кубок ТМ «HELPIX» 3 тур Локомотив – ФК Жищинці 21.03 ХНУ 16.00 0:2
За 3-е місце матч 2 Zoovetprom-Ivet – Золотий Грифон 21.03 Конфермат 15.00 4:0
Фінал матч 2 Ветеран (Хмельницький) – Rexsoft 21.03 Конфермат 16.00 7:3