Дивізіон 4. Результати матчів (Преміум-ліга з футзалу 2021/2022)

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 УПП Хмельницький – ККФА-REDMION 23.10 Конфермат 19.00 7:8
1 МФК Ехо – ХФК Давид 24.10 Конфермат 12.00 2:3
1 ФК Подільський Кремінь – Думка 24.10 Конфермат 13.00 8:7
1 Транс-Авто-Д – Авіатор 24.10 Конфермат 14.00 3:4
1 Компанія – Нева 24.10 Конфермат 15.00 6:3
1 Інкогніто – ФК Жищинці 24.10 ХНУ 15.45 3:0
1 Vavilon – Тепловик-2 24.10 ХНУ 16.45 6:2
1 Легіон-CENTER 13 – Lifecell 24.10 ХНУ 17.45 5:1
2 Авіатор – Легіон-CENTER 13 30.10 Конфермат 18.00 2:4
2 Нева – Інкогніто 30.10 Конфермат 19.00 4:5
2 Думка – Транс-Авто Д 31.10 Конфермат 10.00 4:11
2 ККФА-REDMION – Vavilon 31.10 Конфермат 11.00 11:1
2 МФК Ехо – ФК Подільський Кремінь 31.10 Конфермат 12.00 3:5
2 ХФК Давид – Тепловик-2 31.10 Конфермат 13.00 4:3
2 Компанія – Lifecell 31.10 Конфермат 14.00 6:2
2 ФК Жищинці – УПП Хмельницький 31.10 Конфермат 15.00 1:4
3 Транс-Авто-Д – МФК Ехо 06.11 Конфермат 12.00 10:2
3 ФК Подільський Кремінь – ХФК Давид 06.11 Конфермат 13.00 6:5
3 Легіон-CENTER 13 – Думка 06.11 Конфермат 14.00 8:2
3 Компанія – Авіатор 06.11 Конфермат 15.00 3:2
3 ККФА-REDMION – Тепловик 2 07.11 Конфермат 16.00 11:1
3 Vavilon – ФК Жищинці 07.11 Конфермат 17.00 9:2
3 Інкогніто – Lifecell 07.11 Конфермат 18.00 4:3
3 УПП Хмельницький – Нева 07.11 Конфермат 19.00 1:5
4 МФК Ехо – Легіон-CENTER 13 13.11 Конфермат 12.00 1:0
4 ФК Подільський Кремінь – Транс-Авто-Д 13.11 Конфермат 13.00 3:13
4 Думка – Компанія 13.11 Конфермат 14.00 8:5
4 ХФК Давид – ККФА-REDMION 13.11 Конфермат 15.00 2:18
4 ФК Жищинці – Тепловик-2 13.11 Конфермат 16.00 4:4
4 Авіатор – Інкогніто 13.11 Конфермат 17.00 5:4
4 Lifecell – УПП Хмельницький 13.11 Конфермат 18.00 0:5
4 Нева – Vavilon 13.11 Конфермат 19.00 3:2
5 УПП Хмельницький – Авіатор 20.11 Конфермат 10.00 3:3
5 KKФА-REDMION – ФК Жищинці 20.11 Конфермат 11.00 7:3
5 Vavilon – Lifecell 20.11 Конфермат 12.00 9:1
5 Компанія – МФК Ехо 20.11 Конфермат 13.00 8:5
5 Транс-Авто-Д – ХФК Давид 21.11 Конфермат 15.00 5:6
5 Легіон-CENTER 13 – ФК Подільський Кремінь 21.11 Конфермат 16.00 2:3
5 Інкогніто – Думка 21.11 Конфермат 17.00 5:4
5 Тепловик-2 – Нева 21.11 Конфермат 18.00 2:5
6 Транс-Авто-Д – Легіон-CENTER 13 27.11 Конфермат 17.00 4:2
6 ХФК Давид – ФК Жищинці 27.11 Конфермат 18.00 3:5
6 Lifecell – Тепловик-2 27.11 Конфермат 20.00 2:3
6 МФК Ехо – Інкогніто 27.11 Конфермат 12.00 3:7
6 Нева – ККФА-REDMION 27.11 ХНУ 11.00 3:5
6 Думка – УПП Хмельницький 28.11 Конфермат 15.00 3:6
6 ФК Подільський Кремінь – Компанія 28.11 Конфермат 16.00 2:2
6 Авіатор – Vavilon 28.11 Конфермат 17.00 6:3
7 Компанія – Транс-Авто-Д 04.12 Конфермат 15.00 8:7
7 ФК «Жищинці» – Нева 04.12 Конфермат 16.00 5:4
7 Легіон-CENTER 13 – ХФК Давид 04.12 Конфермат 17.00 1:5
7 ККФА-REDMION – Lifecell 04.12 Конфермат 18.00 8:1
7 УПП Хмельницький –  МФК Ехо 05.12 Конфермат 13.00 5:10
7 Інкогніто – ФК Подільський Кремінь 05.12 Конфермат 14.00 3:0
7 Тепловик-2 – Авіатор 05.12 Конфермат 15.00 0:8
7 Vavilon – Думка 05.12 Конфермат 16.00 2:5
8 Легіон-CENTER 13 – Компанія 11.12 Конфермат 17.00 3:3
8 Авіатор – ККФА-REDMION 11.12 Конфермат 18.00 3:5
8 ФК Подільський Кремінь – УПП Хмельницький 11.12 Конфермат 19.00 5:2
8 Думка – Тепловик-2 11.12 Конфермат 20.00 3:2
8 МФК Ехо – Vavilon 12.12 Конфермат 13.00 6:1
8 Lifecell – ФК Жищинці 12.12 Конфермат 14.00 3:10
8 Транс-Авто-Д – Інкогніто 12.12 Конфермат 15.00 8:3
8 ХФК Давид – Нева 12.12 Конфермат 16.00 4:1
9 ФК «Жищинці» – Авіатор 18.12 Конфермат 16.00 4:5
9 УПП Хмельницький – Транс-Авто-Д 18.12 Конфермат 17.00 3:8
9 Інкогніто – Легіон-CENTER 13 18.12 Конфермат 20.00 3:3
9 Тепловик-2 – МФК ЕХО 19.12 Конфермат 15.00 4:8
9 Компанія – ХФК Давид 19.12 Конфермат 16.00 3:1
9 Vavilon – ФК Подільський Кремінь 19.12 Конфермат 18.00 2:3
9 ККФА-REDMION – Думка 19.12 Конфермат 19.00 5:4
9 Нева – Lifecell 19.12 Конфермат 20.00 6:0
10 ФК «Жищинці» – Думка 25.12 Конфермат 12.00 7:2
10 ФК Подільський Кремінь – Тепловик-2 25.12 Конфермат 13.00 13:0
10 Транс-Авто-Д – Vavilon 25.12 Конфермат 17.00 2:6
10 Легіон-CENTER 13 – УПП Хмельницький 25.12 Конфермат 20.00 3:5
10 МФК ЕХО – ККФА-REDMION 26.12 Конфермат 13.00 4:5
10 Компанія – Інкогніто 26.12 Конфермат 14.00 4:2
10 Lifecell – ХФК Давид 26.12 Конфермат 15.00 3:6
10 Авіатор – Нева 26.12 Конфермат 17.00 5:1
11 ФК Жищинці – МФК ЕХО 08.01 Конфермат 13.00 5:5
11 Тепловик-2 – Транс-Авто-Д 08.01 Конфермат 14.00 0:5 (тех. результат)
11 Нева – Думка 08.01 Конфермат 21.00 1:1
11 ККФА-REDMION – ФК Подільський Кремінь 09.01 Конфермат 13.00 8:0
11 Інкогніто – ХФК Давид 09.01 Конфермат 14.00 5:2
11 Lifecell – Авіатор 09.01 Конфермат 15.00 4:11
11 УПП Хмельницький – Компанія 09.01 Конфермат 16.00 6:1
11 Легіон-CENTER 13 – Vavilon 09.01 Конфермат 17.00 8:1
12 ХФК Давид – Авіатор 15.01 Конфермат 18.00 2:7
12 ФК Подільський Кремінь – ФК Жищинці 15.01 Конфермат 15.00 2:1
12 Легіон CENTER 13 – Тепловик-2 15.01 Конфермат 20.00 7:0
12 МФК ЕХО – Нева 16.01 Конфермат 13.00 6:5
12 Транс-Авто-Д – ККФА-REDMION 16.01 Конфермат 14.00 5:12
12 Vavilon – Компанія 16.01 Конфермат 15.00 8:4
12 Інкогніто – УПП Хмельницький 16.01 Конфермат 16.00 2:3
12 Думка – Lifecell 16.01 Конфермат 20.00 4:5
13 УПП Хмельницький – ХФК Давид 22.01 Конфермат 16.00 4:2
13 Тепловик-2 – Компанія 22.01 Конфермат 18.00 1:7
13 Vavilon – Інкогніто 22.01 Конфермат 19.00 5:1
13 Легіон-CENTER 13 – ККФА-REDMION 22.01 Конфермат 20.00 5:4
13 Lifecell – МФК Ехо 23.01 Конфермат 13.00 0:9
13 ФК Жищинці – Транс-Авто-Д 23.01 Конфермат 14.00 3:5
13 Нева – ФК Подільський Кремінь 23.01 Конфермат 15.00 4:5
13 Авіатор – Думка 23.01 Конфермат 16.00 13:5
14 ФК Подільський Кремінь – Lifecell 29.01 Конфермат 17.00 8:3
14 ХФК Давид – Думка 29.01 Конфермат 16.00 1:4
14 Легіон-CENTER 13 – ФК Жищинці 29.01 Конфермат 19.00 6:2
14 Інкогніто – Тепловик-2 29.01 Конфермат 20.00 5:5
14 МФК Ехо – Авіатор 30.01 Конфермат 13.00 4:4
14 Компанія – ККФА-REDMION 30.01 Конфермат 14.00 5:10
14 Транс-Авто-Д – Нева 30.01 Конфермат 15.00 4:4
14 УПП Хмельницький – Vavilon 30.01 Конфермат 20.00 4:2
15 Авіатор – ФК Подільський Кремінь 05.02 Конфермат 17.00 5:4
15 Lifecell – Транс Авто Д 05.02 Конфермат 18.00 2:11
15 Нева – Легіон-CENTER 13 05.02 Конфермат 19.00 1:3
15 Тепловик-2 – УПП Хмельницький 05.02 Конфермат 20.00 1:8
15 Думка – МФК Ехо 06.02 Конфермат 13.00 1:4
15 ФК Жищинці – Компанія 06.02 Конфермат 14.00 4:2
15 Vavilon – ХФК Давид 06.02 Конфермат 15.00 7:5
15 ККФА-REDMION – Інкогніто 06.02 Конфермат 16.00 8:3
9-14 місця МФК Ехо – Думка 12.02 Конфермат 13.00 5:7
1\4 (1 матч) Авіатор – Компанія 12.02 Конфермат 17.00 4:5
1\4 (1 матч) ККФА-REDMION – Інкогніто 12.02 Конфермат 18.00 8:5
1\4 (1 матч) Транс Авто-Д – УПП-Хмельницький 13.02 Конфермат 13.00 6:2
1\4 (1 матч) ФК Подільський Кремінь – Легіон CENTER 13 13.02 Конфермат 14.00 5:4
9-14 місця ХФК Давид – ФК Жищинці 13.02 Конфермат 19.00 1:8
9-14 місця Vavilon – Нева 13.02 Конфермат 20.00 5:7
1\4 (2 матч) УПП Хмельницький – Транс-Авто-Д 19.02 Конфермат 12.00 7:1
1\4 (2 матч) Легіон-CENTER 13 – ФК Подільський Кремінь 19.02 Конфермат 13.00 3:1
1\4 (2 матч) Компанія – Авіатор 19.02 Конфермат 14.00 0:0 пен. 4:2
1\4 (2 матч) Інкогніто – ККФА-REDMION 19.02 Конфермат 15.00 3:3 пен. 3:4
1\4 (3 матч) Транс-Авто-Д – УПП Хмельницький 20.02 Конфермат 13.00 7:9
1\4 (3 матч) ФК Подільський Кремінь – Легіон-CENTER 13 20.02 Конфермат 15.00 5:4
9-14 місця МФК Ехо – Vavilon 20.02 Конфермат 14.00 4:7
9-14 місця Думка – ФК Жищинці 20.02 Конфермат 17.00 4:7
9-14 місця Нева – ХФК Давид 20.02 Конфермат 18.00 6:4