Дивізіон 4. Результати матчів (Преміум-ліга з міні-футболу-2019)

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 Zooветпром-Ivet – Олімп 26.05 Парк Франка 14.00 9:4
1 Ковчег-ДЮСШ №1 – Dark Horse 26.05 Парк Франка 15.00 11:4
1 Freda – Тайфун 26.05 Парк Франка 17.00 8:2
1 Адвокат – Foletti 26.05 ДЮСШ №1 14.00 0:3
1 Booster – Vavilon 26.05 НВК №10-2 12.00 8:0
1 ДП «Хмельницький облавтодор» – FC Frend’s 26.05 НВК №10-2 13.00 8:3
1 Дельта – Меблі-Лідер 26.05 НВК №10-2 17.00 2:1
2 Dark Horse – ДП «Хмельницький облавтодор» 2.06 Парк Франка 15.00 2:5
2 FC Friend’s – Дельта 2.06 Парк Франка 16.00 1:2
2 Freda – Foletti 2.06 Парк Франка 17.00 2:5
2 Ковчег-ДЮСШ №1 – Олімп 2.06 НВК №10-2 18.00 17:0
2 Vavilon – Zooветпром Ivet 2.06 НВК №10-1 16.00 5:9
2 Меблі Лідер – Тайфун 2.06 НВК №10-1 17.00 11:4
2 Адвокат – Booster 2.06 НВК №10-1 18.00 4:2
3 Олімп – Vavilon 08.06 Парк Франка 15.00 6:5
3 Foletti – Меблі-Лідер 08.06 Парк Франка 18.00 7:1
3 Booster – Freda 08.06 Парк Франка 19.00 3:3
3 Дельта – Dark Horse 09.06 Парк Франка 14.00 2:8
3 Тайфун – FC Friend’s 09.06 Парк Франка 15.00 1:1
3 Zооветпром-Ivet – Адвокат 09.06 Парк Франка 16.00 1:1
3 ДП «Хмельницький облавтодор» – Ковчег-ДЮСШ №1 09.06 Парк Франка 17.00 3:2
4 Адвокат – Олімп 15.06 Парк Франка 15.00 5:2
4 Меблі-Лідер – Booster 15.06 Парк Франка 16.00 4:4
4 FC Friend’s – Foletti 15.06 Парк Франка 17.00 2:11
4 Freda – Zooветпром-Ivet 15.06 Парк Франка 19.00 5:18
4 Dark Horse – Тайфун 16.06 Парк Франка 16.00 11:2
4 ДП «Хмельницькоблавтодор» – Дельта 16.06 Парк Франка 15.00 8:1
4 Ковчег-ДЮСШ №1 – Vavilon 16.06 Парк Франка 17.00 7:2
5 Vavilon – Адвокат 22.06 Парк Франка 17.00 0:6
5 Booster – FC Friend’s 22.06 Парк Франка 18.00 5:1
5 Foletti – Dark Horse 22.06 Парк Франка 19.00 6:1
5 Тайфун – ДП Хмельницькоблавтодор 23.06 Парк Франка 14.00 3:10
5 Олімп – Freda 22.06 НВК №10-2 12.00 7:9
5 Дельта – Ковчег-ДЮСШ №1 23.06 Парк Франка 15.00 1:13
5 Zооветпром-Ivet – Меблі-Лідер 23.06 Парк Франка 16.00 6:1
6 Ковчег-ДЮСШ №1 – Адвокат 29.06 Парк Франка 16.00 3:8
6 Foletti – ДП «Хмельницькоблавтодор» 29.06 Парк Франка 17.00 3:4
6 Freda – Vavilon 29.06 Парк Франка 18.00 7:5
6 Меблі-Лідер – Олімп 29.06 Парк Франка 19.00 5:2
6 Дельта – Тайфун 30.06 Парк Франка 14.00 7:4
6 FC Friend’s – Zооветпром-Ivet 30.06 Парк Франка 15.00 1:2
6 Dark Horse – Booster 30.06 Парк Франка 16.00 1:3
7 Олімп – FC Friend’s 06.07 Парк Франка 16.00 1:3
7 Foletti – Дельта 06.07 Парк Франка 17.00 15:2
7 Тайфун – Ковчег-ДЮСШ №1 06.07 Парк Франка 18.00 1:6
7 ДП Хмельницькоблавтодор – Booster 06.07 Парк Франка 19.00 7:1
7 Dark Horse – Zооветпром-Ivet 06.07 НВК №10-1 17.00 3:3
7 Адвокат – Freda 06.07 НВК №10-2 18.00 13:3
7 Vavilon – Меблі-Лідер 06.07 НВК №10-2 19.00 3:6
8 Foletti – Тайфун 07.07 Парк Франка 14.00 8:2
8 Booster – Дельта 07.07 Парк Франка 15.00 12:0
8 Ковчег-ДЮСШ №1 – Freda 07.07 Парк Франка 16.00 9:3
8 ДП Хмельницькоблавтодор – Zооветпром-Ivet 07.07 ДЮСШ №1 14.00 3:4
8 FC Friend’s – Vavilon 07.07 НВК №10-2 18.00 1:1
8 Dark Horse – Олімп 07.07 НВК №10-2 19.00 7:1
8 Меблі-Лідер – Адвокат 07.07 НВК №10-1 19.00 2:5
9 Олімп – ДП Хмельницькоблавтодор 13.07 Парк Франка 16.00 2:8
9 Vavilon – Dark Horse 13.07 Парк Франка 17.00 0:3
9 Zооветпром-Ivet – Дельта 13.07 Парк Франка 18.00 5:0 (тех. результат)
9 Адвокат – FC Friend’s 13.07 Парк Франка 19.00 3:1
9 Freda – Меблі-Лідер 13.07 НВК №10-2 12.00 6:12
9 Foletti – Ковчег-ДЮСШ №1 13.07   НВК №10-2 18.00 2:2
9 Booster – Тайфун 13.07 НВК №10-2 15.00 11:2
10 Тайфун – Zооветпром-Ivet 14.07 Парк Франка 14.00 2:9
10 ДП Хмельницькоблавтодор – Vavilon 14.07 Парк Франка 15.00 6:3
10 Dark Horse – Адвокат 14.07 Парк Франка 16.00 2:9
10 FC Friend’s – Freda 14.07 Парк Франка 17.00 3:7
10 Ковчег-ДЮСШ №1 – Меблі-Лідер 14.07 НВК №10-2 13.00 9:3
10 Дельта – Олімп 14.07 НВК №10-2 14.00 0:5 (тех. результат)
10 Foletti – Booster 14.07 НВК №10-2 15.00 5:6
11 Олімп – Тайфун 20.07 Парк Франка 15.00 7:2
11 Адвокат –ДП «Хмельницькоблавтодор» 20.07 Парк Франка 16.00 2:4
11 Zooветпром-Ivet – Foletti 20.07 Парк Франка 17.00 6:5
11 Ковчег-ДЮСШ №1 – Booster 20.07 Парк Франка 18.00 2:1
11 Freda – Dark Horse 20.07 Парк Франка 19.00 3:12
11 FC Friend’s – Меблі-Лідер 20.07   НВК №10-1 17.00 2:8
11 Vavilon – Дельта +:-
12 Ковчег-ДЮСШ №1 – FC Friend’s 21.07 ДЮСШ №1 18.00 7:5
12 Booster – Zooветпром-Ivet 21.07 Парк Франка 15.00 4:6
12 Foletti – Олімп 21.07 Парк Франка 16.00 3:5
12 ДП «Хмельницькоблавтодор» – Freda 21.07 Парк Франка 17.00 5:0 (тех. результат)
12 Dark Horse – Меблі-Лідер 21.07 НВК №10-1 14.00 4:6
12 Тайфун – Vavilon 21.07 НВК №10-1 15.00 2:3
12 Адвокат – Дельта +:-
13 Booster – Олімп 27.07 Парк Франка 15.00 4:5
13 Адвокат – Тайфун 27.07 Парк Франка 16.00 15:1
13 FC Friend’s – Dark Horse 27.07 Парк Франка 17.00 3:6
13 Vavilon – Foletti 27.07 Парк Франка 18.00 5:8
13 Ковчег-ДЮСШ №1 – Zооветпром-Ivet 27.07 НВК №10-2 18.00 4:7
13 Меблі-Лідер – ДП Хмельницькоблавтодор 27.07   НВК №10-2 19.00 2:10
13 Freda – Дельта +:-
1/4 Ковчег-ДЮСШ №1 – Foletti (1 матч) 28.07  Парк Франка 14.00 3:2
1/4 Адвокат – Booster (1 матч) 28.07 Парк Франка 15.00 1:0
1/4 Zooветпром-Ivet – Меблі-Лідер (1 матч) 28.07 Парк Франка 16.00 5:5 пен. 1:2
1/4 ДП Хмельницькоблавтодор – Dark Horse (1 матч) 28.07 Парк Франка 17.00 3:1
1\4 ДП Хмельницькоблавтодор – Dark Horse (2 матч) 3.08 Парк Франка 15.00 7:1
1\4 Booster – Адвокат (2 матч) 3.08 Парк Франка 16.00 1:4
1\4 Zооветпром-Ivet – Меблі-Лідер (2 матч) 3.08 Парк Франка 18.00 3:2
1\4 Foletti – Ковчег-ДЮСШ №1 (2 матч) 3.08 Парк Франка 19.00 3:2
КВ FC Friend’s – Тайфун 3.08 Парк Франка 17.00 9:3
1/4 Ковчег-ДЮСШ №1 – Foletti (3 матч) 4.08 Парк Франка 15.00 +:-
1/4 Меблі-Лідер – Zооветпром-Ivet (3 матч) 4.08 Парк Франка 17.00 3:7
1\2 ДП Хмельницький облавтодор – Ковчег-ДЮСШ №1 (1 матч) 10.08 Парк Франка 17.00 3:3 пен. 3:1
1\2 Zооветпром – Ivet  – Адвокат (1 матч) 10.08 Парк Франка 18.00 3:2
1\2 Zооветпром-Ivet – Адвокат (2 матч) 11.08 Парк Франка 14.00 4:2
1\2 Ковчег-ДЮСШ №1 – ДП Хмельницький облавтодор (2 матч) 11.08 Парк Франка 15.00 2:3
КВ FC Friend’s – Freda 11.08 Парк Франка 17.00 10:2
КВ Олімп – Vavilon 10.08 НВК №10-2 12.00 4:4 пен. 4:3
КП Foletti – Dark Horse 10.08 Парк Франка 15.00 11:1
КП Меблі-Лідер – Booster 10.08 Парк Франка 19.00 7:3
Ковчег-ДЮСШ №1 – Адвокат 17.08 Парк Франка 18.00 2:3
Ф Zооветпром – Ivet  – ДП Хмельницькоблавтодор 17.08 НВК №10-1 14.00 3:4
Адвокат – Ковчег-ДЮСШ №1 18.08 Парк Франка 17.00 3:3 пен. 0:2
Ф ДП Хмельницькоблавтодор – Zооветпром-Ivet 18.08 НВК №10-1 15.00 4:4 пен. 2:0
КВ Ф FC Friend’s – Олімп 17.08 Парк Франка 16.00 5:1
КВ 3м Freda – Vavilon 17.08 НВК №10-2 18.00 5:7
КП Booster – Dark Horse 17.08 Парк Франка 17.00 6:4
КП Меблі-Лідер – Foletti 17.08 Парк Франка 19.00 0:5