Дивізіон 4. Турнірна таблиця

Підсумковий розподіл місць у сезоні:

  1. FC “FNB”
  2. Ауді
  3. ДБК
  4. Раково-сіті
  5. Аваль
  6. ЖЖУК-ZALIV
  7. ФК “Громада-Міць”
  8. М’ясник
  9. МобіФренд
  10. Сокіл
  11. Носорог
  12. Престиж-Авто
  13. Думка
  14. Тепловик

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу 2017/2018. Дивізіон 4. Груповий етап. Підсумкова турнірна таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
ДБК
9:3 12:2 12:4 11:4 4:6 2:9 6:2 6:2 2:3 6:2 9:0 5:3 13:1 13 10 0 3 97-41 30
2
FC “FNB”
3:9 4:4 1:3 6:4 3:2 5:7 6:0 10:4 6:2 5:4 4:3 6:0 4:2 13 9 1 3 63-44 28
3
Раково-сіті
2:12 4:4 5:3 6:7 5:3 2:7 6:2 7:5 3:2 8:2 12:1 6:4 4:3 13 9 1 3 70-55 28
4
Ауді
4:12 3:1 3:5 5:4 3:6 13:4 5:3 3:5 2:4 9:4 7:4 5:2 9:1 13 8 0 5 71-55 24
5
М’ясник
4:11 4:6 7:6 4:5 6:1 5:4 10:6 7:8 3:7 8:1 9:2 7:2 9:4 13 8 0 5 83-63 24
6
ЖЖУК-ZALIV
6:4 2:3 3:5 6:3 1:6 4:2 2:4 4:4 4:1 3:2 8:1 2:2 7:2 13 7 2 4 52-39 23
7
Аваль
9:2 7:5 7:2 4:13 4:5 2:4 2:2 1:1 5:4 3:4 6:1 5:2 6:1 13 7 2 4 61-46 23
8
ФК “Громада-Міць”
2:6 0:6 2:6 3:5 6:10 4:2 2:2 11:5 5:1 9:2 6:1 4:1 4:1 13 7 1 5 58-48 22
9
МобіФренд
2:6 4:10 5:7 5:3 8:7 4:4 1:1 5:11 6:4 2:3 7:6 6:3 8:4 13 6 2 5 63-69 20
10
Сокіл
3:2 2:6 2:3 4:2 7:3 1:4 4:5 1:5 4:6 7:3 4:8 11:2 6:4 13 6 0 7 56-53 18
11
Носорог
2:6 4:5 2:8 4:9 1:8 2:3 4:3 2:9 3:2 3:7 1:3 2:1 7:3 13 4 0 9 37-67 12
12
Престиж-Авто
0:9 3:4 1:12 4:7 2:9 1:8 1:6 1:6 6:7 8:4 3:1 1:3 5:3 13 3 0 10 36-79 9
13
Тепловик
3:5 0:6 4:6 2:5 2:7 2:2 2:5 1:4 3:6 2:11 1:2 3:1 4:5 13 1 1 11 29-65 4
14
Думка
1:13 2:4 3:4 1:9 4:9 2:7 1:6 1:4 4:8 4:6 3:7 3:5 5:4 13 1 0 12 34-86 3

Плей-офф

1/4 фіналу

ДБК (1) – ФК “Громада-Міць” (8) – 2:0

ДБК – ФК “Громада-Міць” – 3:1 пен. 3:1

ФК “Громада-Міць” – ДБК – 1:6

Ауді (4) – М’ясник (5) – 2:0

Ауді – М’ясник – 5:4

М’ясник – Ауді – 3:5

FC “FNB” (2) – Аваль (7) – 2:0

FC “FNB” – Аваль – 2:1

Аваль – FC “FNB” – 1:5

Раково-сіті (3) – ЖЖУК-ZALIV (6) – 2:1

Раково-сіті – ЖЖУК-ZALIV – 7:3

ЖЖУК-ZALIV – Раково-сіті – 4:4 пен. 3:1

Раково-сіті – ЖЖУК-ZALIV – 7:3 – 5:0

1/2 фіналу

ДБК (1) – Ауді (4) – 0:2

ДБК – Ауді – 4:5

Ауді – ДБК – 3:2

FC “FNB” (2) – Раково-сіті (3) – 2:1

FC “FNB” – Раково-сіті – 2:2 пен. 3:1

Раково-сіті – FC “FNB” – 2:2 пен. 3:1

FC “FNB” – Раково-сіті – 5:3

За 3-є місце

ДБК (1) – Раково-сіті (3) – 2:1

ДБК – Раково-сіті – 2:6

Раково-сіті – ДБК – 1:5

ДБК – Раково-сіті – 8:7

За 3-є місце

Ауді (4) – FC “FNB” (2) – 0:2

Ауді – FC “FNB” – 0:3

FC “FNB” – Ауді – 6:2

Кубок Поділля (за 5-8 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Аваль
9:1 2:2 6:5 3 2 1 0 17-8 7
2
ЖЖУК-ZALIV
1:9 9:3 4:2 3 2 0 1 14-14 6
3
ФК “Громада-Міць”
2:2 3:9 5:5 3 0 2 1 10-16 2
4
М’ясник
5:6 2:4 5:5 3 0 1 2 12-15 1

Кубок Виклику (за 9-14 місця)

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
МобіФренд
7:3 4:0 2:8 7:2 5:7 5 3 0 2 25-20 29
2
Сокіл
3:7 6:2 4:3 3:4 10:7 5 3 0 2 26-23 27
3
Носорог
0:4 2:6 6:1 2:2 3:5 5 1 1 3 13-18 16
4
Престиж-Авто
8:2 3:4 1:6 -:+ 7:4 5 2 0 3 19-21 15
5
Думка
2:7 4:3 2:2 +:- 2:2 5 2 2 1 15-14 11
6
Тепловик
7:5 7:10 5:3 4:7 2:2 5 2 1 2 25-27 11

Стикові матчі за місце у дивізіоні 3 на наступний сезон

ФК “Литвина” – Раково-сіті – 5:11 (4:5, 1:6)

ФК “Литвина” – Раково-сіті – 4:5

Раково-сіті – ФК “Литвина” – 6:1

Brilliant – ДБК – 4:11 (1:5, 3:6)

Brilliant – ДБК – 1:5

ДБК – Brilliant – 6:3

Стикові матчі за місце у дивізіоні 4 на наступний сезон

Носорог – Моноліт – 4:18 (2:12, 2:6)

Носорог – Моноліт – 2:12

Моноліт – Носорог – 6:2

Престиж-Авто – Rexsoft – 6:6 (1:5, 5:1) пен. 3:2

Престиж-Авто – Rexsoft – 1:5

Rexsoft – Престиж-Авто – 1:5 пен. 2:3