Дивізіон 4. Заявки команд (Преміум-ліга з футзалу 2022/2023)

“Товтри”

Президент команди – Забродський Олександр

Капітан команди – Клапченко Роман

Начальник команди – Телемонюк Артем

Тренери команди – Бойко Віталій, Луньо Андрій

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Крулік Артур Сергійович 27.03.1986
2 Клапченко Роман Михайлович 21.03.1988
3 Дзюбак Микола Павлович 07.03.1990
4 Бачинський Богдан Юрійович 10.07.1986
5 Олянюк Мар’ян Васильович 05.02.1993
6 Бойко Володимир Віталійович 07.11.1985
7 Косецький Микола Васильович 08.05.1985
8 Качалка Сергій Валентинович 13.02.1990
9 Голов Сергій Геннадійович 11.02.1985
10 Червоняк Володимир Миколайович 29.07.1982
11 Деркач Дмитро Анатолійович 02.10.1981
12 Деркач Денис Дмитрович 01.12.2016
13 Деркач Артем Анатолійович 18.04.1985
14 Фордзюн Олександр Анатолійович 16.07.1988
15 Ліпський Микола Миколайович 13.06.1995
16 Семенюк Анатолій Сергійович 17.10.1995
17 Фертюк Ігор Михайлович 08.09.1993
18 Вільчинський Андрій В’ячеславович 01.12.1989
19 Рудюк Роман Володимирович 01.05.1990
20 Зименок Ярослав В’ячеславович 26.08.1991

“Сокіл-Ветерани”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Алексейчук Сергій Павлович 20.05.1976
2 Глас Артем Вікторович 11.11.1982
3 Розпаченюк Віталій Ігорович 01.08.1985
4 Стародуб Андрій Валерійович 04.03.1988
5 Трочинський Олександр Анатолійович 15.03.1979
6 Паперовський Віталій Богданович 14.02.1981
7 Стасюк Ігор Валерійович 14.12.1975
8 Власов Юпій Вікторович 26.12.1975
9 Токар Михайло Петрович 07.05.1970
10 Подлюк Андрій Костянтинович 1977
11 Бельський Анатолій Володимирович 18.03.1975
12* Сокирко Андрій Ярославович 20.07.1980

“Менс”

Президенти команди – Гілюк О.В, Левчук С.С

Капітан команди – Гілюк О.В.

Тренери команди – Павлюк В.Р, Самонов І.С, Самонова О.Н, Віньковська К.І.

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гілюк Олександр Володимирович 24.12.1975
2 Попов Володимир Володимирович  03.07.1973
3 Павлюк Євгеній Романович 16.01.1983
4 Яворський Юрій Володимирович 18.04.1997
5 Юзвак Сергій Валентинович 01.01.1975
6 Вараниця Олександр Михайлович 04.08.1992
7 Семенюк Іван Васильович 14.10.1985
8 Козубович Тарас Миколайович 01.05.1981
9 Палійчук Валентин Петрович 04.02.1980
10 Шперчук Дмитро Анатолійович 14.04.2000
11 Черновський Іван Михайлович 08.07.1998
12 Улітін Андрій Сергійович 05.03.1987
13 Ковальчук Олександр Андрійович 02.04.2006
14 Побута Валерій Анатолійович   29.09.1980
15 Головко Володимир Георгійович 20.11.1980
16 Бєгаль Олександр Анатолійович 01.04.1999
17 Глушко Кирило Миколайович 01.05.2000
18 Кіут Ерік Нугзарович 10.10.1999
19 Андрєєв Олександр Ігорович 07.12.1988
20 Лисий Іван Володимирович 08.08.1989

“Brilliant”

Президент команди – Волощук А.В.

Капітан команди – Тихонюк А.О.

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Тихонюк Артем Олександрович 14.01.1987
2 Булка Олександр Сергійович 04.11.1986
3 Волощук Андрій Васильович 01.03.1986
4 Потюк Віталій Григорович 06.04.1975
5 Луцюк Вадим Васильович 12.06.1993
6 Алла Хадж Халаф 01.01.1988
7 Фаєт Аль Хлаф 20.11.1986
8 Карапозюк Антон Васильович 02.05.1987
9 Ал Асфар Рамез Халед 01.01.1982
10 Камінський Руслан Валерійович 10.09.1981
11 Пасічник Роман Сергійович 09.03.1988
12 Мчедлідзе Еміград Бесаріонович 27.08.1998
13 Жилкін Нікіта Геннадійович 27.10.2005
14 Куліш Павло Геннадійович 21.08.1997
15 Соловей Ярослав Олександрович 17.08.2005
16 Данилюк Олександр Васильович 03.08.1994
17 Михайлевський Максим Андрійович 02.02.2006
18 Карпосюк Андрій Михайлович 15.02.1992

ФК “Подільський Кремінь”

Президенти команди – Воротний Д.В, Демкович І.В.

Капітан команди – Каплун С.Ю.

Тренер команди – Демкович О.В.

Лікар команди – Якимець Н.В.

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Квіт Віктор Вікторович 11.02.2001
2 Болотюх Дмитро Павлович 25.07.2003
3 Костишен Олександр Володимирович 11.05.1995
4 Дмитрук Віталій Олександрович 31.05.2003
5 Каплун Сергій Юрійович 26.03.1998
6 Власов Давид Амаякович 15.09.1999
7 Куйдан Артур Сергійович 18.09.2005
8 Пушкар Богдан Русланович 21.06.2006
9 Якимець Денис Васильович 26.11.1990
10 Олещук Олександр Русланович 04.02.1994
11 Демкович Олександр Вікторович 15.08.1982
12 Валівець Ігор Русланович 03.03.1996
13 Довгий Роман Віталійович 22.02.1999
14 Довгий Ярослав Віталійович 15.10.1997
15 Волос Олександр Петрович 02.01.1996
16 Шеремета Андрій Іванович 01.12.1986
17 Осика Дмитро Сергійович 10.11.1995
18 Заблоцький Андрій Михайлович 03.02.2003
19 Зюбрівський Костянтин Олегович 18.03.2003
20 Бистрицький Дмитро Євгенович 15.09.1996

“Інкогніто”

Президент команди – Денис Вельц

Капітан команли – Денис Вельц

Тренер команди – Віктор Савчук

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Вельц Денис Васильович 25.10.1992
2 Зеленський Олександр Валерійович 10.02.1988
3 Янчук Сергій Іванович 10.06.1981
4 Янчук Олександр Іванович 15.12.1986
5 Рудь Богдан Сергійович 02.04.1993
6 Сорока Олександр Васильович 09.11.1976
7 Островський Дмитро Сергійович 05.03.1987
8 Гулеватий Андрій Анатолійович 02.11.1978
9 Тарахтій Костянтин Дмитрович 26.08.1994
10 Довгань Олександр Віталійович 02.03.1978
11* Сокирко Андрій Ярославович 20.07.1980
12 Шатілов Денис Анатолійович 04.04.1991
13 Огороднічук Руслан Ярославович 27.04.1978
14 Альміз Олександр Олександрович 15.01.1991
15 Ільчук Олег Олександрович 29.05.1997
16 Ягринець Вадим Сергійович 02.04.1988
17 Бойчук Василь Васильович 06.01.1990

“Vavilon”

Президент команди – Саніцький Мар’ян

Капітан команди – Диса Олег

Тренери команди – Коваленко Михайло, Саніцька Ірина

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Марко Юрій Миколайович 14.06.1971
2 Кохановський Петро Петрович 09.03.1985
3 Корженівський Богдан  Валерійович 21.11.2000
4 Пшеничний Владислав Андрійович 09.08.2007
5 Поліщук Олександр Володимирович 20.12.1989
6 Лучко Віталій Вікторович 18.10.1989
7 Даньків Василь Зіновійович 20.06.1983
8 Савіцький Дмитро Дмитрович 02.12.1998
9 Лях Ігор Григорович 25.09.1992
10 Саніцький Дмитро Володимирович 13.06.1986
11 Диса Олег Петрович 04.07.1989
12 Гурський Микола Васильович 10.09.1984
13 Рибій Віктор Васильович 01.06.1994
14 Ковальчук Костянтин Вікторович 17.07.1992
15 Решітник Олексій Олександрович 03.08.2000
16 Гречаний Владислав Анатолійович 22.02.2001
17 Канчалаба Вадим Миколайович 17.05.1987
18 Гаврилюк Андрій Олегович 24.08.1993
19 Давидов Артем Петрович 20.02.1993
20 Сохарук Артем Сергійович 21.08.1999

“Нева”

Президент команди – Мельничук Ігор

Капітан команди – Гула Вадим

Тренер команди – Дудар Сергій

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Білик Богдан Васильович 15.03.1994
2 Трубайчук Роман Юрійович 07.03.2000
3 Воляник Андрій Леонідович 20.10.1992
4 Білик Руслан Васильович 06.04.1997
5 Гула Вадим Анатолійович 05.07.1994
6 Гуральник Владислав Юрійович 22.03.1995
7 Тєбєнєв Дмитро Володимирович 14.06.1986
8 Сипка Олег Володимирович 05.08.1997
9 Власюк Ярослав Сергійович 11.06.2002
10 Петлюк Богдан Васильович 09.04.1997
11 Паламарчук Андрій Іванович 03.01.1993
12 Рогальський Андрій Григорович 14.12.1997
13 Федак Іван Іванович 01.06.1993
14 Марцонь Сергій Андрійович 12.10.1992
15 Сакала Максим Володимирович 30.09.2000
16 Заболотний Владислав Альбертович 05.01.1995
17 Болотюх Іван Васильович 28.06.1990
18 Шаравара Ігор Анатолійович 10.08.2000
19 Мороз Олександр Петрович 08.03.1996
20 Гняздовський Кирило Вікторович 30.01.2002

“Royal Palace”

Президент команди – Скрипковський Микола

Капітан команди – Шилов Ю.О.

Тренер команди – Анікін І.Д.

Лікар команди – Бухер Д.І.

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Шилов Юрій Олексійович 01.02.1986
2 Скачков Дмитро Валентинович 04.10.2003
3 Трач Дмитро Ігорович 26.07.1995
4 Басистюк Роман Вікторович 06.03.1995
5 Кравець Артем Ігорович 21.07.1992
6 Анікін Іван Дмитрович 23.11.1997
7 Вороністий Владислав Олександрович 01.05.1999
8 Гайдайчук Дмитро Олегович 15.02.2001
9 Скрипковський Сергій Вікторович 09.02.1991
10 Сабуняк Роман Вікторович 18.04.2005
11 Каленюк Олег Миколайович 20.12.1999
12 Антощук Дмитро Юрійович 27.12.1988
13 Притула Владислав Святославович 22.05.2000
14 Сідлецький Дмитро Валерійович 07.12.1992
15 Ліщук Віталій Ігорович 16.09.1987
16 Соловйов Максим Андрійович 06.03.1995
17 Куц Віталій Юрійович 15.05.1999
18 Гуменний Богдан Сергійович 07.10.2003
19 Богайчук Артем Юрійович 23.09.2003
20 Старосотніков Ярослав Ігорович 11.02.2004

ФК “ІТА-TOOLS”

Президент команди – Басун М.В.

Капітан команди – Костецький Я.А.

Начальник команди – Чернецький А.В.

Тренери команди – Бродзянський А.І, Бродзянський Д.А, Смик Ю.В., Пальнов О.

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Буцький Анатолій Валентинович 16.01.1971
2 Басун Ілля Максимович 10.07.2007
3 Бігун Михайло 21.11.1996
4 Басістий Ілля Олександрович 02.08.2008
5 Ветошко Дмитро Русланович 27.10.1998
6 Ветров Олександр 31.05.1987
7 Григоренко Олександр Анатолійович 05.02.1981
8 Козак Дмитро Олександрович 25.05.1990
9 Костецький Ян Анатолійович 04.09.1995
10 Марчук Олег Павлович 16.05.1996
11 Качур Вадим Іванович 17.09.1979
12 Смик Родіон Юрійович 20.11.2000
13 Слабіцький Юрій Анатолійович 23.06.1970
14 Чернецький Андрій Валерійович 08.08.1976
15 Монастирський Володимир 31.10.1994
16 Томчишин Богдан 30.08.1998
17 Радюк Олексій 14.01.1996
18 Ветошко Євген Русланович 07.09.2003
19 Новіков Андрій 13.05.1991
20 Буцький Віктор Анатолійович 21.04.1997

GC BARBERSHOP

Президенти команди – Дем’янюк Віталій, Громницький Володимир

Капітан команди – Кучерук Костянтин, Кравецький Кирило

Тренер команди – Дячук Євген, Антонов Олександр

Лікар команди – Кондратюк Анастасія

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Левченко Ростислав Русланович 16.02.1996
2 Гарбар Дмитро Анатолійович 06.07.1987
3 Дем’янюк Віталій Павлович 02.01.1991
4 Дунець Дмитро Михайлович 07.05.1986
5 Стеценко Богдан Русланович 24.04.1994
6 Кухта Дмитро Іванович 08.11.1996
7 Власов Андрій Вікторович 01.12.1993
8 Нугуманов Андрій Андрійович 18.02.1999
9 Полікевич Богдан Іванович 20.01.2006
10 Бабій Дмитро Олександрович 27.08.1986
11 Олесь Дмитро Сергійович 21.06.1991
12 Самсонов Андрій Вікторович 23.06.1986
13 Зайченко Назар Сергійович 05.07.2006
14 Майструк Назар Олегович 19.10.2006
15 Калаус Владислав Вікторович 17.12.2006
16 Гурняк Олександр Олександрович 23.09.2006
17 Титянин Олександр Олегович 06.09.2006
18 Гамолов Назар Андрійович 30.01.2006
19 Голенко Юрій Володимирович 10.11.1984
20 Чорний Богдан Іванович 17.08.2006

ХФК “Давид”

Президент команди – Бись Богдан

Капітан команди – Ковальчук Олексій

Тренер команди – Кучинський Сергій

Офіційні представники – Ковальчук Каріна, Дудкіна Юлія

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Волянський Артем Олегович 16.01.2006
2 Ковальчук Сергій Миколайович 12.08.1978
3 Муляр Юрій Сергійович 06.05.1998
4 Муляр Артем Сергійович 25.05.1992
5 Бись Богдан Миколайович 01.08.1994
6 Ковальчук Олексій Володимирович 26.08.1998
7 Юрчак Михайло Михайлович 19.03.1992
8 Буртовий Сергій Сергійович 08.02.1988
9 Усатий Віталій Борисович 23.09.1993
10 Зеленюк Дмитро Вадимович 26.08.1999
11 Сич Максим Русланович 03.07.2002
12 Власенко Андрій Сергійович 23.01.1996
13 Майдан Павло Віталійович 09.06.2003
14 Венгер Микола Миколайович 03.02.2004
15 Муляр Тетяна Петрівна
16 Душа Денис Ігорович 23.09.2004
17 Станкевич Ярослав Ігорович 25.03.2004

“Думка”

Президент команди – Побережний Денис

Капітан команди – Квасниця Максим

Тренер команди – Побережний Денис

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Величко Андрій Анатолійович 21.08.1989
2 Міровський Вадим Вікторович 15.07.1990
3 Квасниця Максим Володимирович 11.02.1985
4 Побережний Денис Леонідович 18.12.1982
5 Вівчарик Ігор Омельянович 07.03.1986
6 Нагорняк Роман Володимирович 26.09.1992
7 Максименко Віталій Юрійович 17.10.1972
8 Верескун Роман Віталійович 30.04.1988
9 Товсторог Валентин Ярославович 13.11.2000
10 Жеребний Віктор Павлович 04.04.1985
11 Біленький Віталій Олександрович 05.02.1995
12 Юрчук Андрій Леонідович 20.11.1981
13 Шевчук Артем Васильович 03.07.1987
14 Товсторог Ярослав Миколайович 25.07.1972
15 Корнєєв Вадим Олександрович 07.10.1988
16 Ковальчук Олег Русланович 16.04.1986

ФК “Гвардія”

Президент команди – Насідач В.С.

Капітан команди – Штанько Д.В.

Тренер команди – Попроцький І.В

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Штанько Денис Володимирович 27.10.1992
2 Дмитрів Михайло Ігорович 19.11.1997
3 Гаврішко Віталій Володимирович 04.07.1996
4 Понятовський Владислав Андрійович 14.04.2002
5 Дмитришин Віталій Олександрович 04.12.1991
6 Калиновський Дмитро Петрович 09.11.1995
7 Федик Вадим Анатолійович 20.09.1991
8 Ніхалевич Микола Володимирович 17.12.1999
9 Лисак Давид Миколайович 31.08.1998
10 Левчук Андрій Вікторович 07.12.1994
11 Остапов Вадим Олексійович 27.07.1996
12 Гранатович Назарій Юрійович 30.07.1999
13 Бондар Володимир Олександрович 26.11.1997
14 Копиловський Дмитро Володимирович 09.02.2004
15 Сович Андрій Сергійович 13.12.1991
16 Станіславчук Ростислав Володимирович 22.06.1997
17 Романішин Дмитро Володимирович 02.09.1993
18 Гуменюк Ярослав Андрійович 06.12.2000
19 Деспот Артем Вікторович 16.06.1997
20 Біленький Олександр Олександрович 11.08.2004
21 Оліферчук Дмитро Русланович 08.11.2004
22 Ревнюк Леонід Вікторович 26.01.1991

“Патріоти-NETіP”

Президент команди – Огонь Андрій

Віце-президент команди – Падневич Ірина

Капітан команди – Халнєпєсов Руслан

Тренер команди – Падневич Володимир

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Кондратюк Денис Михайлович 06.08.2001
2 Головецький Мар’ян Васильович 05.01.1993
3 Головатий Віталій Іванович 22.06.1991
4 Земляков Олександр Пилипович 04.11.1979
5 Смаглюк Юрій Олександрович 24.11.1994
6 Ковальчук Олексій Миколайович 29.10.1987
7 Яцьків Ярослав Володимирович 16.07.1990
8 Дащенко Вадим Віталійович 05.05.1988
9 Кошелюк Вадим Олександрович 27.05.1995
10 Настуняк Олександр Михайлович 19.07.1985
11 Батько Андрій Анатолійович 24.11.1991
12 Халнєпєсов Руслан Сапарбайович 21.11.1989
13 Савчук Олександр Іванович 23.08.1993
14 Тарантаєв Максим Миколайович 01.04.2003
15 Падневич Володимир Юрійович 22.04.1984
16 Панасюк Анатолій Миколайович 24.10.1989
17 Яцьків Артем Ярославович 27.03.2010
18 Філіпов Ігор Валерійович 25.07.1986

“Тайфун”

Президент команди – Кравченко Альона

Капітан команди – Черватюк Владислава

Тренер команди – Блонський Ярослав

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Білий Павло Анатолійович 11.08.1985
2 Мандрик Сергій Анатолійович 20.03.1988
3 Люлькун Руслан Олегович 23.03.1996
4 Добровольський Павло Валентинович 25.06.1986
5 Байдюк Микола Миколайович 23.08.1994
6 Берлов Максим Павлович 05.04.1997
7 Трохимчук Олександр Вікторович 06.01.1981
8 Романчев Віталій Миколайович 28.04.1989
9 Коздронь Віталій Сергійович 05.05.1990
10 Вежбицький Вячеслав Олександрович 22.08.1981
11 Матвійчук Олександр Миколайович 17.07.1986
12 Діхтярук Сергій Володимирович 13.06.1997
13 Ільчишин Владислав Сергійович 21.04.2001
14 Вересюк Олександр Володимирович 22.07.1994
15 Клімчук Володимир Вікторович 15.01.1989
16 Сушарник Юрій Миколайович 19.10.1993
17 Приходько Олександр Сергійович 15.07.1987
18 Нікітюк Ярослав Андрійович 21.06.2004

Примітка. * – означає, що даний гравець заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них