Дивізіон 4. Заявки команд (Преміум-ліга з міні-футболу-2019)

“Адвокат”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Буткевич Віктор Васильович 19.09.1970
2 Галюк Василь Васильович 13.01.1986
3 Зозуля Максим Анатолійович 18.09.1986
4 Орєхов Олександр Вячеславович 24.07.1993
5 Забавчук Ігор Володимирович 17.06.1987
6 Школяр Дмитро Валерійович 30.01.1987
7 Кричківський Андрій Станіславович 01.02.1982
8 Дунець Максим Михайлович 10.02.1987
9 Голова Сергій Васильович 13.05.1982
10 Романов Дмитро Григорович 28.09.1990
11 Мировіцький Олексій Анатолійович 30.03.2000
12 Нікіфоров Павло Андрійович 16.03.1996
13 Алексіів Дмитро Миколайович 10.03.1987
14 Поліщук Юрій Миколайович 27.08.1989
15 Горчиця Сергій Вікторович 01.08.1989
16 Пастернак Сергій Степанович 17.08.1979
17 Швед Максим Іванович 23.04.1999
18 Дмитришен Богдан Анатолійович 15.10.1993
19 Ярош В’ячеслав Миколайович 17.12.2001

“Dark Horse”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Циц Сергій 15.09.1984
2 Бистрих Володимир 10.06.1986
3 Мороз Олександр 23.11.1975
4 Агджоян Юрій 26.09.2000
5 Славута Олександр 11.04.2003
6 Дубовик Дмитро 13.02.1994
7 Доценко Олександр 29.06.1993
8 Кліщ Олександр 01.08.1994
9 Калюжняк Денис 19.11.2001
10 Гребенюк Богдан 18.12.1994
11 Корженівський Богдан 21.11.2000
12 Лучінін Вадим 17.02.2003
13 Ігнатов Вадим 04.04.1994
14 Лисиця Дмитро 13.02.1989
15 Закревський Томаш 11.04.1995
16 Пасічник Максим 19.07.2003
17 Олексійчук Віталій 21.10.1986
18 Слободян Олександр 07.11.1973
19 Стасішин Іван 16.09.2003
20 Федорович Владислав 13.08.2005

“Zooветпром-Ivet”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Прудников Євгеній  Ігорович 31.01.1996
2 Харчук Назар Олегович 28.06.2000
3 Драпак Микола Петрович 21.12.1994
4 Секліцкий Олександр Сергійович 30.04.1990
5 Кубряков Олександр Ігорович 15.06.1988
6 Мартинюк Ігор Володимирович 11.11.1987
7 Дудка Віталій Володимирович 20.06.1991
8 Кордіяка Юрій Володимирович 04.12.1987
9 Босак Максим Володимирович 27.10.1994
10 Бабійчук Сергій Вікторович 23.11.1986
11 Ярощук Богдан Олександрович 23.08.1994
12 Скібінський Дмитро Станіславович 20.12.1989
13 Колісник Іван Михайлович 07.07.1995
14 Басараба  Денис  Андрійович 16.08.1991
15 Корольков Владислав Олександрович 11.08.1999
16 Тимощук Максим Юрійович 02.05.1996
17 Грицай Михайло Петрович 15.09.1990
18 Лісніченко Ігор Сергійович 18.05.2000

“Booster”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Апанович Максим Валерійович 18.05.1995
2 Божек Роман Олегович 24.04.1987
3 Васильчук Іван Анатолійович 09.06.1987
4 Дячок Андрій Сергійович 24.04.1992
5 Дячок Віталій Сергійович 27.08.1998
6 Дячок Олександр Сергійович 06.07.1994
7 Жуковський Олександр Алімович 05.09.1988
8 Копицяк Артем Лаврентійович 30.01.1988
9 Крищук Броніслав Вікторович 20.05.1988
10 Орехівський Сергій Вікторович 31.05.1995
11 Домбровський Костянтин Вікторович 20.12.1988

“Меблі-Лідер”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Балабанов В’ячеслав Вікторович 10.04.1982
2 Бевза Микола Миколайович 24.03.1985
3 Шинкович Ростислав Русланович 10.10.1998
4 Осадчук Володимир Васильович 21.09.1981
5 Брагарчук Вадим Олександрович 19.03.1987
6 Таранціца Андрій Олександрович 05.05.1997
7 Кузюткін Олександр Олександрович 17.09.1984
8 Куцак Максим Валерійович 18.07.1986
9 Молодих Сергій Вікторович 08.11.1980
10 Коваль Вадим Олександрович 09.09.1983
11 Бухер Дмитро Ігорович 01.05.1987
12 Машталір Андрій Олексійович 03.02.1989
13 Вороністий Владислав Олександрович 01.05.1999
14 Кравець Артем Ігорович 21.07.1992
15 Шилов Юрій Вікторович 01.02.1986
16 Литвинюк Сергій Олегович 01.04.1990
17 Ліщук Віталій Ігорович 16.09.1987
18 Антощук Дмитро Юрійович 27.12.1988
19 Басистюк Роман Володимирович 03.07.1990
20 Ващук Василь Володимирович 01.01.1994

“Ковчег-ДЮСШ №1”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Краснобокий Юрій 26.01.2004
2 Стець Андрій Віталійович 28.10.1989
3 Вінницький Олександр Леонідович 24.05.1989
4 Лисий Зореслав Анатолійович 20.05.1989
5 Ковальський Сергій Андрійович 5.18.1990
6 Леонов Олександр Анатолійович 03.02.1986
7 Куречко Вадим Сергійович 03.18.1993
8 Оборонков Андрій Валерійович 02.17.1994
9 Пробитий Богдан 12.11.1989
10 Поворознюк Богдан Петрович 10.21.1991
11 Шитенков Артур Віталійович 25.03.1987
12 Дідишин Владислав Олександрович 01.14.1990
13 Штолько Максим Олександрович 11.09.1983
14 Бороусов Вадим Володимирович 02.26.2001
15 Задерейко Максим Валерійович 01.29.1991
16 Цісар Микола Володимирович 04.03.1984
17 Нік Акбар Мухамадович 09.11.1996
18 Гуралечко Юрій Любомирович 04.08.1993
19 Нгуну Кевала Макдауелл 01.02.1994

“Vavilon”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Поліщук Олександр Володимирович 20.12.1989
2 Диса Олег Петрович 04.07.1989
3 Даньків Василь Зіновійович 20.06.1983
4 Васільєв Руслан Анатолійович 24.07.1995
5 Підтесаний Олександр Олексійович 10.12.1979
6 Лучко Віталій Вікторович 18.10.1989
7 Кирилюк Владислав Андрійович 27.07.1999
8 Гуменний Віктор Борисович 24.01.1995
9 Лях Ігор Григорович 25.09.1992
10 Ковальчук Сергій Михайлович 30.09.1990
11 Гілевич Ігор Анатолійович 19.12.1985
12 Саніцький Дмитро Володимирович 13.06.1986
13 Габінет Павло Св’ятославович 02.11.1996
14 Олійник Анатолій Васильович 07.10.1996
15 Подялюк Вадім Віталійович 29.05.1999
16 Мороз Євген Сергійович 21.10.1994
17 Боднарчук Олександр Юрійович 26.03.1997
18 Паламарчук Андрій Іванович 03.01.1993
19 Шаравара Ігор Анатолійович 10.08.2000
20 Бондар Ігор Леонтійович 11.08.1973

“Foletti”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гулько Дмитро Борисович 25.07.1989
2 Барабаш Андрій Олександрович 26.03.2002
3 Балійчук Микола Васильович 22.08.1997
4 Романюк Андрій Олегович 30.12.2001
5 Сіньковський Вадим Вікторович 16.03.1998
6 Коваленко Михайло Володимирович 17.05.2000
7 Попіль Олександр Володимирович 02.09.2000
8 Гурський Микола Васильович 10.09.1984
9 Муляр Сергій Анатолійович 26.09.2002
10 Шевчук Андрій Володимирович 14.07.1984
11 Шаповалюк Дмитро Олегович 04.10.2000
12 Забавський Андрій Васильович 19.02.1986
13 Ткачук Богдан Андрійович 27.11.2004
14 Сушицький Максим Юрійович 07.02.1986
15 Рочняк Валентин Юрійович 31.08.2000
16 Матковський Дмитро Юрійович 13.04.1986
17 Юрах Юрій Петрович 09.04.1994
18 Самчук Олександр Петрович 11.06.2001
19 Понятовський Микола Анатолійович 30.05.2001

FC “Friend’s”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гончаров Аркадій Володимирович 20.03.1989 р.
2 Кузнєцов Павло Дмитрович 09.08.1989 р.
3 Цибрій Дмитро Іванович 19.11.1984 р.
4 Михальчук Тарас Миколайович 02.04.1989 р.
5 Мосюк Сергій Вікторович 28.09.1993 р.
6 Приходченко Максим Євгенович 27.06.1982 р.
7 Мельник Сергій Михайлович 06.11.1985 р.
8 Мулько Михайло Володимирович 22.11.1983 р.
9 Філіпов Віталій Петрович 16.07.1989 р.
10 Лемець Олег Миколайович 29.01.1991 р.
11 Вараниця Михайло Михайлович 03.04.1987 р.
12 Шиманський Анатолій Анатолійович 30.12.1988 р.
13 Кривий Ігор Вікторович 02.03.1985 р.
14 Верескун Роман Віталійович 30.04.1988 р.
15 Дудар Андрій Григорович 21.04.1983 р.
16 Кожан Сергій Васильович 20.09.1986 р.
17 Вівсянко Богдан Вадимович 23.12.1994 р.
18 Мудрий Богдан Павлович 06.03.1993 р.
19 Маць Сергій Віталійович 13.10.1999 р.
20 Синяк Олег Олегович 22.06.1990 р.

“Дельта”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Федик Вадим
2 Січкар Сергій
3 Кулагін Олександр
4 Тисячний Руслан
5 Стрибулевич Василь
6 Цвик Максим
7 Ярусевич Руслан
8 Радецький Віталій
9 Духевич Андрій
10 Клепко Андрій
11 Шевчук Віталій
12 Задорожний Віталій
13 Бесага Денис
14 Сенюк Геннадій
15 Зеленюк Андрій
16 Денисюк Володимир
17 Чорноконь Роман

“Олімп”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Барчук Денис Вікторович 17.01.2000
2 Ковальчук Микола Борисович 26.02.2000
3 Повелій Андрій Васильович 03.10.2002
4 Походзей Павло Михайлович 21.11.1994
5 Гуцал Андрій Олександрович 05.12.1998
6 Клєвцов Богдан Володимирович 02.02.2003
7 Стрихарчук Степан Вікторович 09.01.2003
8 Бурковський Вадим Володимирович 10.03.1996
9 Степанюк Ярослав Сергійович 24.04.1994
10 Атаманчук Тімур Ровшанович 14.12.1999
11 Теренов Олександр Миколайович 20.01.1994
12 Гуцал Сергій Володимирович 03.02.1996
13 Гоцалюк Іван Васильович 09.08.2004
14 Барчук Ілля Володимирович 27.05.2004
15 Сухоставський Дмитро Олегович 10.05.1993
16 Щавінський Андрій Болеславович 28.11.1992
17 Ништа Ярослав Русланович 03.06.2005
18 Юр’єв Тарас Костянтинович 27.12.2004
19 Панасюк Павло Олексійович 21.11.1994
20 Сметана Дмитро Петрович 03.07.1994

“Freda”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Пшеничний Роман Володимирович 07.02.2006
2 Зведенюк Микола  Миколайович 22.05.2004
3 Старосотніков Ярослав  Ігорович 11.02.2004
4 Сабуняк Роман Вікторович 18.04.2005
5 Сторожук Кирило Олександрович 28.05.2005
6 Полунін Ярослав Андрійович 22.04.2004
7 Богайчук Артем Юрійович 23.09.2003
8 Токарєв Владислав Ігорович 29.06.2005
9 Лошатецький Ігор Володимирович 26.09.1991
10 Вєтров Олександр Володимирович 31.05.1987
11 Підгорний Владислав Васильович 07.10.1997
12 Данилюк Сергій Васильович 15.01.1987
13 Закордонець Василь Васильович 02.10.1999
14 Олійник Микола Миколайович 03.02.2004
15 Пелишок Михайло Олегович 20.11.1996
16 Сторожук Олександр Михайлович 08.06.1980
17 Гуменний Богдан Сергійович 07.10.2003
18 Лавренчук Максим Олександрович 23.04.2003
19 Грищук Денис Володимирович 04.05.1994

ДП “Хмельницький облавтодор”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Стратійчук Анатолій Сергійович 09.12.1986
2 Рогатюк Дмитро Сергійович 20.07.1996
3 Сонник Владислав Віталійович 20.12.1995
4 Ситніков Владислав Олегович 07.11.1996
5 Ковальов Максим Андрійович 12.04.1997
6 Ніколайчук Артем Юрійович 21.02.1996
7 Лісний Сергій Вікторович 06.02.1995
8 Гурман Сергій Володимирович 29.01.1996
9 Дашкевич Андрій Леонідович 28.03.1996
10 Якобчук Роман Олександрович 10.09.1994
11* Ткачук Антон Олегович 10.09.1995
12 Сікора Вадим Ігорович 01.01.1999
13 Авдєєв Дмитро Валерійович 01.02.1996
14 Приян Андрій Валерійович 23.06.1999
15 Шкарбун Вадим Васильович 20.07.1995
16 Борис Денис Анатолійович 03.08.1997
17 Душкін Денис Олександрович 28.03.1999
18 Малий Руслан Анатолійович 28.03.1996
19 Дубчак Валентин Володимирович 25.05.2003
20 Шанчук Віталій Вікторович 06.10.2002

“Тайфун”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Білий Павло Анатолійович 11.08.1985
2 Петренко Віталій Вікторович 22.09.1987
3 Брик Едуард Миколайович 26.06.1992
4 Бонов Григорій Олександрович 05.09.1991
5 Матвійчук Олександр Миколайович 17.07.1986
6 Васильчук Олександр Миколайович 08.12.1983
7 Трохимчук Олександр Вікторович 06.01.1981
8 Романчев Віталій Миколайович 28.04.1989
9 Коздронь Віталій Сергійович 05.05.1990
10 Вежбицький Вячеслав Олександрович 22.08.1981
11 Лабунський Олег Казимирович 21.06.1984
12 Гура Федір Сергійович 15.11.1981
13 Блонський Ярослав Валерійович 27.08.1982
14 Туряк Василь Іванович 11.05.1987
15 Чорнобай Анатолій Павлович 07.10.1989
16 Кондратюк Олексій Миколайович 23.01.1990
17 Герасимчук Артем Васильович 15.06.1986
18 Нарожний Андрій Валерійович 29.07.1978
19 Клімчук Володимир Вікторович 15.01.1989
20 Сметана Дмитро Петрович 03.07.1994


Примітка.
 * – означає, що даний гравець заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них