Дивізіон 5. Результати матчів

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 Прогрес-В – Revenge 10.11 Конфермат 11.00 9:5
1 Карат-Олешин – Прикордонник-2 10.11 Конфермат 12.00 2:5
1 Гладіатор-Червона Зірка-2 – Буревісник 10.11 Конфермат 13.00 3:9
1 Сапсан – Перша Приватна Броварня 10.11 Конфермат 14.00 5:2
1 WOODMALL – Booster 10.11 Конфермат 15.00 3:8
1 Поділля-АТО – Dark Horse 10.11 Конфермат 16.00 3:11
1 ФК «ЮАН» – Авіатор 10.11 Конфермат 17.00 11:3
1 CК «Новатор» – Товтри 10.11 Конфермат 18.00 3:9
1 Електротранс – Vavilon 10.11 Конфермат 19.00 9:4
1 FC «Friends» – Folettі 10.11 Конфермат 20.00 2:4
1 АТ «Хмельницькобленерго» – FC «Diamant» 11.11 ДЮСШ 13.00 2:3
1 Нева – Інкогніто 11.11 ДЮСШ 14.00 3:3
1 Дельта – Меблі-Лідер 11.11 ДЮСШ 15.00 3:10
1 Фенікс-ДЮСШ №1 – Золотий Грифон 11.11 ДЮСШ 16.00 1:4
1 Хмель – Патріот 11.11 ДЮСШ 17.00 4:2
2 Прикордонник-2 – FC «Friends» 24.11 Конфермат 12.00 4:2
2 Гладіатор-Червона Зірка-2 – Сапсан 24.11 Конфермат 13.00 7:2
2 Перша Приватна Броварня – Дельта 24.11 Конфермат 14.00 8:3
2 ФК «ЮАН» – Карат-Олешин 24.11 Конфермат 15.00 6:1
2 Інкогніто – Dark Horse 24.11 Конфермат 16.00 4:4
2 Foletti – Електротранс 24.11 Конфермат 17.00 5:1
2 Авіатор – Товтри 24.11 Конфермат 18.00 4:7
2 Меблі-Лідер – WOODMALL 24.11 Конфермат 19.00 5:12
2 Revenge – Поділля-АТО 25.11 Конфермат 11.00 10:4
2 Буревісник – Патріот 25.11 Конфермат 12.00 2:2
2 Золотий Грифон – Прогрес-В 25.11 ДЮСШ №1 13.00 6:2
2 Нева – АТ «Хмельницькобленерго» 25.11 ДЮСШ №1 14.00 6:2
2 Vavilon – CК «Новатор» 25.11 ДЮСШ №1 15.00 2:1
2 FC «Diamant» – ДЮСШ №1-Фенікс 25.11 ДЮСШ №1 16.00 4:4
2 Booster – Хмель 25.11 ДЮСШ №1 17.00 3:2
3 Патріот – Booster 01.12 Конфермат 12.00 1:6
3 FC «Friends» – ФК «ЮАН» 01.12 Конфермат 13.00 1:3
3 Сапсан – Буревісник 01.12 Конфермат 14.00 5:6
3 WOODMALL – Перша Приватна Броварня 01.12 Конфермат 15.00 6:4
3 Прогрес-В – FC Diamant 01.12 Конфермат 16.00 4:5
3 АТ «Хмельницькобленерго»-Інкогніто 01.12 Конфермат 17.00 4:9
3 Електротранс – Прикордонник-2 01.12 Конфермат 18.00 4:5
3 Фенікс-ДЮСШ №1 – Нева 01.12 Конфермат 19.00 7:5
3 СК «Новатор» – Foletti 02.12 Конфермат 10.00 2:14
3 Поділля-АТО – Золотий Грифон 02.12 Конфермат 11.00 3:7
3 Dark Horse – Revenge 02.12 ДЮСШ 13.00 8:5
3 Товтри – Vavilon 02.12 ДЮСШ 14.00 10:2
3 Карат-Олешин – Авіатор 02.12 ДЮСШ 15.00 3:5
3 Дельта – Гладіатор – Червона-Зірка-2 02.12 ДЮСШ 16.00 2:4
3 Хмель – Меблі-Лідер 02.12 ДЮСШ 17.00 3:6
4 Карат-Олешин – FC Friends 08.12 Конфермат 11.00 3:4
4 Cапсан – Дельта 08.12 Конфермат 12.00 0:6
4 Нева – Прогрес-В 08.12 Конфермат 13.00 2:10
4 Перша Приватна Броварня – Хмель 08.12 Конфермат 14.00 2:5
4 Foletti – Товтри 08.12 Конфермат 15.00 2:4
4 ФК «ЮАН» – Електротранс 08.12 Конфермат 16.00 5:2
4 Прикордонник-2 – СК «Новатор» 08.12 Конфермат 17.00 7:1
4 Авіатор – Vavilon 08.12 Конфермат 18.00 3:2
4 Буревісник – Booster 08.12 Конфермат 19.00 5:4
4 Меблі-Лідер – Патріот 08.12 Конфермат 20.00 7:2
4 Гладіатор-Червона Зірка-2 – WOODMALL 08.12 НАДПСУ 13.00 3:10
4 Інкогніто – Revenge 08.12 НАДПСУ 14.00 5:4
4 АТ «Хмельницькобленерго» – Фенікс-ДЮСШ №1 09.12 ДЮСШ 15.00 3:0
4 Золотий Грифон – Dark Horse 09.12 ДЮСШ 16.00 5:2
4 FC Diamant – Поділля-АТО 09.12 ДЮСШ 17.00 7:3
5 Vavilon – Foletti 16.12 Конфермат 12.00 1:3
5 Фенікс-ДЮСШ №1 – Інкогніто 16.12 Конфермат 13.00 3:4
5 Дельта – Буревісник 16.12 Конфермат 14.00 3:2
5 WOODMALL – Сапсан 16.12 Конфермат 15.00 11:2
5 Електротранс – Карат-Олешин 16.12 Конфермат 16.00 6:3
5 Revenge- Золотий Грифон 16.12 Конфермат 17.00 5:10
5 Хмель – Гладіатор-Червона Зірка-2 16.12 Конфермат 18.00 3:5
5 Патріот – Перша Приватна Броварня 16.12 Конфермат 19.00 7:2
5 Booster – Меблі-Лідер 16.12 НАДПСУ 13.00 4:2
5 Dark Horse – FC Diamant 16.12 НАДПСУ 14.00 2:4
5 Поділля-АТО – Нева 16.12 НАДПСУ 15.00 3:4
5 Товтри – Прикордонник-2 16.12 НАДПСУ 16.00 4:3
5 Прогрес-В – АТ «Хмельницькобленерго» 16.12 ДЮСШ 15.00 1:3
5 СК «Новатор» – ФК «ЮАН» 16.12 ДЮСШ 16.00 3:7
5 FC Friends – Авіатор 16.12 ДЮСШ 17.00 2:3
6 ФК «ЮАН» – Товтри 22.12 Конфермат 13.00 2:5
6 Нева – Dark Horse 22.12 Конфермат 14.00 6:3
6 Інкогніто – Золотий Грифон 22.12 Конфермат 15.00 0:2
6 FC «Friends» – Електротранс 22.12 Конфермат 16.00 1:3
6 Карат-Олешин – СК «Новатор» 22.12 Конфермат 17.00 11:3
6 Сапсан – Хмель 22.12 Конфермат 18.00 4:5
6 Гладіатор-Червона Зірка-2 – Патріот 22.12 Конфермат 19.00 3:3
6 Прикордонник-2 – Vavilon 22.12 НАДПСУ 15.00 6:1
6 Буревісник – Меблі-Лідер 22.12 НАДПСУ 16.00 1:7
6 Дельта – WOODMALL 22.12 НАДПСУ 17.00 2:7
6 FC Diamant – Revenge 22.12 НАДПСУ 18.00 8:4
6 Перша Приватна Броварня – Booster 22.12 НАДПСУ 19.00 2:7
6 АТ «Хмельницькобленерго» – Поділля-АТО 23.12 ДЮСШ 15.00 4:4
6 Авіатор – Foletti 23.12 ДЮСШ 16.00 1:4
6 Фенікс-ДЮСШ №1 – Прогрес-В 23.12 ДЮСШ 17.00 3:3
7 Vavilon – ФК «ЮАН» 29.12 Конфермат 12.00 1:5
7 Електротранс – Авіатор 29.12 Конфермат 13.00 2:5
7 Золотий Грифон – FC «Diamant» 29.12 Конфермат 14.00 2:3
7 Меблі-Лідер – Перша Приватна Броварня 29.12 Конфермат 15.00 13:3
7 Booster – Гладіатор-Червона Зірка-2 29.12 Конфермат 16.00 3:5
7 Хмель – Дельта 29.12 Конфермат 17.00 3:2
7 WOODMALL – Буревісник 29.12 Конфермат 18.00 6:6
7 Патріот – Сапсан 29.12 Конфермат 19.00 6:5
7 Товтри – Карат-Олешин 29.12 НАДПСУ 13.00 6:6
7 Dark Horse – АТ «Хмельницькобленерго» 29.12 НАДПСУ 14.00 3:6
7 Revenge – Нева 29.12 НАДПСУ 15.00 5:6
7 СК «Новатор» – FC «Friends» 29.12 НАДПСУ 16.00 3:6
7 Інкогніто – Прогрес-В 29.12 НАДПСУ 17.00 4:3
7 Поділля-АТО – Фенікс-ДЮСШ №1 29.12 НАДПСУ 18.00 2:11
7 Foletti – Прикордонник-2 29.12 НАДПСУ 19.00 3:3
8 Буревісник – Перша Приватна Броварня 12.01 Конфермат 14.00 5:4
8 Гладіатор-Червона Зірка-2-Меблі-Лідер 12.01 Конфермат 15.00 0:3
8 Авіатор – Прикордонник-2 12.01 Конфермат 16.00 2:9
8 Дельта – Патріот 12.01 Конфермат 17.00 0:7
8 WOODMALL – Хмель 12.01 Конфермат 18.00 6:4
8 Інкогніто – FC Diamant 12.01 Конфермат 19.00 4:6
8 Карат-Олешин – Vavilon 12.01 НАДПСУ 14.00 2:1
8 Нева – Золотий Грифон 12.01 НАДПСУ 15.00 2:4
8 Прогрес-В – Поділля-АТО 12.01 НАДПСУ 16.00 4:3
8 FC Friends – Товтри 12.01 НАДПСУ 17.00 0:8
8 Електротранс – СК «Новатор» 12.01 НАДПСУ 18.00 3:3
8 ФК «ЮАН» – Foletti 13.01 НАДПСУ 12.00 3:4
8 АТ «Хмельницькобленерго»- Revenge 13.01 ДЮСШ 15.00 7:1
8 Фенікс-ДЮСШ №1 – Dark Horse 13.01 ДЮСШ 16.00 4:2
8 Сапсан – Booster 13.01 ДЮСШ 17.00 4:6
9 Патріот – WOODMALL 19.01 Конфермат 13.00 6:6
9 Золотий Грифон – АТ «Хмельницькобленерго» 19.01 Конфермат 14.00 2:2
9 Хмель – Буревісник 19.01 Конфермат 15.00 3:2
9 Перша Приватна Броварня – Гладіатор-Червона Зірка-2 19.01 Конфермат 16.00 2:3
9 FC Diamant – Нева 19.01 Конфермат 17.00 6:5
9 Revenge – Фенікс-ДЮСШ №1 19.01 Конфермат 18.00 4:8
9 Dark Horse – Прогрес-В 19.01 Конфермат 19.00 2:5
9 Booster – Дельта 19.01 НАДПСУ 16.00 5:4
9 Меблі-Лідер – Сапсан 19.01 НАДПСУ 17.00 5:4
9 Товтри – Електротранс 19.01 НАДПСУ 18.00 9:1
9 СК Новатор – Авіатор 19.01 НАДПСУ 19.00 2:3
9 Прикордонник-2 – ФК «ЮАН» 20.01 НАДПСУ 12.00 8:4
9 Поділля-АТО – Інкогніто 20.01 ДЮСШ 15.00 0:5
9 Vavilon – FC Friends 20.01 ДЮСШ 16.00 4:4
9 Foletti – Карат-Олешин 20.01 ДЮСШ 17.00 3:4
С Буревісник – Електротранс 20.01 Конфермат 10.00 9:6
С Електротранс – Прогрес-В 20.01 Конфермат 13.00 5:6
С Прогрес-В – Буревісник 20.01 Конфермат 16.00 1:3
Кубок Надії Revenge – Сапсан 26.01 Конфермат 13.00 4:1
Кубок Надії Поділля АТО – Перша Приватна Броварня 26.01 Конфермат 14.00 6:1
1\8 ФК «ЮАН» – Меблі-Лідер 26.01 Конфермат 15.00 6:4
1\8 Прикордонник-2 – Буревісник 26.01 Конфермат 16.00 0:4
1\8 Booster – Авіатор 26.01 Конфермат 17.00 7:6
1\8 Інкогніто – FC Diamant 26.01 Конфермат 18.00 3:6
1\8 Foletti – Гладіатор-Червона Зірка-2 26.01 Конфермат 19.00 15:0
1\8 Товтри – АТ «Хмельницькобленерго» 26.01 НАДПСУ 15.00 1:0
Кубок Пріоритету Карат-Олешин – Dark Horse 26.01 НАДПСУ 16.00 8:1
Кубок Пріоритету FC Friends – Дельта 26.01 НАДПСУ 17.00 3:3
Кубок Престижу Прогрес В – Патріот 26.01 НАДПСУ 18.00 4:4
Кубок Престижу Електротранс – Нева 26.01 НАДПСУ 19.00 1:7
1\8 Золотий Грифон – Фенікс-ДЮСШ №1 27.01 ДЮСШ 16.00 5:1
1\8 WOODMALL – Хмель 27.01 ДЮСШ 17.00 3:0
1\8 матч 2 ФК «ЮАН» – Меблі Лідер 02.02 Конфермат 13.00 7:2
1\8 матч 2 АТ «Хмельницькобленерго» – Товтри 02.02 Конфермат 14.00 2:3
1\8 матч 2 Прикордонник-2 – Буревісник 02.02 Конфермат 15.00 2:2 пен. 9:8
1\8 матч 2 Фенікс-ДЮСШ №1 – Золотий Грифон 02.02 Конфермат 16.00 1:3
1\8 матч 2 Інкогніто – FC Diamant 02.02 Конфермат 17.00 1:3
1\8 матч 2 Booster – Авіатор 02.02 Конфермат 18.00 5:1
1\8 матч 2 Хмель – WOODMALL 02.02 Конфермат 19.00 3:3 пен. 0:2
1\8 матч 2 Гладіатор-Червона Зірка-2 – Foletti 02.02 НАДПСУ 15.00 0:8
1\8 матч 3 Прикордонник-2 – Буревісник 03.02 Конфермат 11.00 5:0
Кубок Пріоритету 2 тур FC Friends – Карат-Олешин 02.02 НАДПСУ 16.00 3:5
Кубок Пріоритету 2 тур Dark Horse – Дельта 02.02 НАДПСУ 17.00 5:2
Кубок Престижу 2 тур Патріот – Електротранс 02.02 НАДПСУ 18.00 2:1
Кубок Престижу 2 тур Нева – Прогрес В 02.02 НАДПСУ 19.00 4:3
Кубок Надії 2 тур СК «Новатор» – Сапсан 03.02 ДЮСШ 16.00 9:2
Кубок Надії 2 тур Перша Приватна Броварня – Vavilon 03.02 ДЮСШ 17.00 4:6
1\4 Booster – ФК «ЮАН» 09.02 Конфермат 13.00 6:4
Кубок Виклику АТ Хмельницькобленерго – Хмель 09.02 Конфермат 14.00 2:2 пен. 2:3
Кубок Виклику Буревісник – Гладіатор-Червона Зірка-2 09.02 Конфермат 15.00 15:2
Кубок Виклику Інкогніто – Фенікс-ДЮСШ №1 09.02 Конфермат 16.00 1:3
Кубок Виклику Авіатор – Меблі Лідер 09.02 Конфермат 17.00 5:5 пен. 3:2
1\4 FC Diamant – Золотий Грифон 09.02 Конфермат 18.00 1:1 пен. 2:3
1\4 Товтри – WOODMALL 09.02 Конфермат 19.00 5:2
1\4 Прикордонник-2 – Foletti 09.02 НАДПСУ 15.00 4:3
Кубок Пріоритету Карат-Олешин – Дельта 09.02 НАДПСУ 16.00 5:3
Кубок Пріоритету Dark Horse – FC Friends 09.02 НАДПСУ 17.00 2:4
Кубок Престижу Електротранс – Прогрес В 09.02 НАДПСУ 18.00 7:2
Кубок Престижу Нева – Патріот 09.02 НАДПСУ 19.00 3:3
Кубок Надії СК Новатор – Revenge 10.02 ДЮСШ 16.00 7:2
Кубок Надії Vavilon – Поділля АТО 10.02 ДЮСШ 17.00 7:4
1\4 матч 2 Booster – ФК «ЮАН» 16.02 Конфермат 13.00 1:7
1\4 матч 2 Прикордонник-2 – Foletti 16.02 Конфермат 14.00 3:1
Кубок Перспективи (13-16) Меблі-Лідер – Інкогніто 16.02 Конфермат 15.00 8:2
1\4 матч 3 ФК «ЮАН» – Booster

 

17.02 Конфермат 11.00 5:3
1\4матч 3 Золотий Грифон – FC «Diamant» 17.02 Конфермат 12.00 1:3
1/4 FC «Diamant» – Золотий Грифон 16.02 Конфермат 17.00 2:2 пен. 2:1
1\4 Товтри – WOODMALL 16.02 Конфермат 18.00 7:3
1\4 Авіатор – Фенікс-ДЮСШ №1 16.02 Конфермат 19.00 2:4
Кубок Перспективи (13-16) Гладіатор-Червона Зірка-2 – АТ Хмельницькобленерго 16.02 НАДПСУ 15.00 4:4 пен. 2:3
Кубок Виклику (9-16) Буревісник – Хмель 16.02 НАДПСУ 16.00 2:3
Кубок Надії СК «Новатор» – Vavilon 16.02 НАДПСУ 17.00 2:1
Кубок Надії Cапсан – Перша Приватна Броварня 16.02 НАДПСУ 18.00 4:8
Кубок Надії Поділля АТО – Revenge 16.02 НАДПСУ 19.00 3:6
1\2матч 1 Прикордонник-2 – Товтри 23.02 Конфермат 12.00 2:1
Кубок Виклику Хмель – Фенікс-ДЮСШ №1 23.02 Конфермат 13.00 4:3
Кубок Перспективи АТ «Хмельницькобленерго»-Меблі-Лідер 23.02 Конфермат 14.00 6:4
1\2 матч 1 ФК «ЮАН» – FC Diamant 23.02 Конфермат 15.00 4:5
Кубок Поділля Foletti – WOODMALL 23.02 НАДПСУ 17.00 2:0
Кубок Поділля Золотий Грифон – Booster 23.02 НАДПСУ 15.00 3:4
Кубок Перспективи Інкогніто – Гладіатор 23.02 НАДПСУ 16.00 6:3
Кубок Виклику Буревісник – Авіатор 23.02 Конфермат 20.00 5:1
1\2 матч 2 ФК «ЮАН» – FC Diamant 02.03 Конфермат 14.00 1:6
1\2 матч 2 Товтри – Прикордонник-2 02.03 Конфермат 15.00 4:7
Кубок Поділля Золотий Грифон – Foletti 02.03 Конфермат 12.00 5:1
Кубок Поділля Booster – WOODMALL 02.03 Конфермат 13.00 +:-
3-є місце 1 матч ФК «ЮАН» – Товтри 09.03 Конфермат 14.00 6:4
Фінал 1 матч Прикордонник-2 – FC Diamant 09.03 Конфермат 15.00 0:0 пен. 1:3
Кубок Поділля Foletti – Booster 09.03 Конфермат 12.00 7:4
Кубок Поділля Золотий Грифон – WOODMALL 09.03 Конфермат 13.00 6:3
3-є місце 2 матч Товтри – ФК «ЮАН» 10.03 Конфермат 11.00 3:3 пен. 6:7
Фінал 2 матч FC Diamant – Прикордонник-2 10.03 Конфермат 12.00 3:3 пен. 2:1