Дивізіон 5. Результати матчів (Преміум-ліга з футзалу 2021/2022)

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 FC ADRENALINЕ – Astrum 06.11 Конфермат 09.00 1:1
1 FC Friends – FC Vatmanstudio 06.11 Конфермат 10.00 2:5
1 Волочиськ U-15-U16 – МФК Сервіс-Буд 06.11 Конфермат 11.00 2:6
1 FC Infinity – МФК Буг 07.11 Конфермат 09.00 4:10
1 SEBN UA – ФК Гвардія 07.11 Конфермат 10.00 2:3
1 Прогрес В – Royal Palace 07.11 Конфермат 11.00 3:9
1 Грузевиця-Агро – Dark Horse 06.11 ХНУ 10.00 1:2
1 ФК Меджибіж – Хмельницька обласна прокуратура 06.11 ХНУ 11.00 5:3
1 Стимул+ – Електротранс 06.11 ХНУ 12.00 0:1
1 Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка – ФК Ружичанка-underdog 06.11 ХНУ 13.00 9:1
1 Сокіл-2 – Прикордонник-2 06.11 ХНУ 14.00 4:2
1 ФК ITA-TOOLS-Литвина – ФГ Косво 06.11 ХНУ 15.00 1:3
1 Війтовецька ОТГ – МФК URBAN-2 06.11 ХНУ 16.00 5:2
1 ПЧ-18 – Олімп(Солобківці) 06.11 ХНУ 17.00 5:0
1 FC Standart – Пахтакор 06.11 ХНУ 18.00 2:2
1 ФК Розсоша – Скорпіон 07.11 ХНУ 10.00 2:8
1 ФК Житниця Поділля-Радісне – Фортуна 07.11 ХНУ 11.00 4:0
1 Atletico Bremen – АТ Хмельницькобленерго 07.11 ХНУ 12.00 0:5
1 ФК МІЦЬ-ЧУМАК – Патріоти-NETiP 07.11 ХНУ 13.00 4:4
1 ФК Лісоводи – Гладіатор 07.11 ХНУ 14.00 3:0
1 STV – ФК Студениця-1 07.11 ХНУ 15.00 3:3
1 Карат-meblii remtion-2 – GC BARBERSHOP 07.11 ХНУ 18.00 3:5
2 FC «Infinity» – Прогрес-В 20.11 ХНУ 09.00 0:6
2 Astrum – Грузевиця-Агро 20.11 ХНУ 10.00 6:1
2 Олімп (Солобківці) – ФК МІЦЬ-ЧУМАК 20.11 ХНУ 11.00 3:1
2 Патріоти-NETIP – Atletico Bremen 20.11 ХНУ 12.00 4:3
2 МФК «Сервіс-Буд» – Сокіл-2 20.11 ХНУ 16.00 0:3
2 ФК Студениця-1 – SEBN UA 20.11 ХНУ 17.00 5:1
2 Тайфун – Пахтакор 20.11 ХНУ 18.00 2:1
2 Хмельницька обласна прокуратура – ФК Гвардія 20.11 ХНУ 19.00 0:12
2 Гладіатор – Royal Palace 20.11 ДЮСШ-1 14.00 1:5
2 ФГ КОСВО – МФК Буг 20.11 ДЮСШ-1 15.00 7:1
2 АТ Хмельницькобленерго – ФК Розсоша 20.11 ДЮСШ-1 16.00 6:1
2 FC Vatmanstudio – Війтовецька ОТГ-ФК «Бронівка» 20.11 ДЮСШ-1 17.00 1:8
2 FC Standart – ПЧ-18 20.11 ДЮСШ-1 18.00 1:22
2 Dark Horse – FC Friends 21.11 ДЮСШ-1 09.00 0:1
2 Електротранс – STV 21.11 ДЮСШ-1 10.00 3:5
2 FC ADRENALINE – НОВАВЕТ 21.11 ДЮСШ-1 11.00 1:3
2 Фортуна – ФК ITA-TOOLS-Литвина 21.11 ДЮСШ-1 12.00 1:3
2 ФК Меджибіж – Волочиськ-U15-16 21.11 ДЮСШ-1 13.00 4:7
2 Прикордонник-2 – Стимул+ 21.11 ДЮСШ-1 14.00 2:1
2 ФК Ружичанка-underdog – Карат-mebli remtion-2 21.11 ДЮСШ-1 15.00 1:2
2 МФК URBAN-2 – ФК Житниця-Поділля-Радісне 21.11 ДЮСШ-1 16.00 3:6
2 ФК Лісоводи – Війтовецька ОТГ 21.11 ДЮСШ-1 17.00 1:7
3 ФК ІТА-TOOLS-Литвина – МФК «URBAN-2» 27.11 ХНУ 16.00 3:1
3 Стимул+ – МФК «Сервіс-Буд» 27.11 ХНУ 12.00 3:2
3 Грузевиця-Агро – НОВАВЕТ 27.11 ХНУ 13.00 4:1
3 FC «Friends» – Astrum 27.11 ХНУ 14.00 2:3
3 Сокіл-2 –ФК Меджибіж 27.11 ХНУ 15.00 8:0
3 Війтовецька ОТГ – Гладіатор 28.11 ХНУ 09.00 4:3
3 GC BARBERSHOP – ФК Ружичанка-underdog 28.11 ХНУ 20.00 3:2
3 МФК Буг – Фортуна 27.11 ХНУ 20.00 9:2
3 Royal Palace – FC Infinity 28.11 Конфермат 11.00 8:3
3 SEBN UA – Електротранс 28.11 Конфермат 20.00 4:4
3 Прогрес-В – ФГ КОСВО 28.11 ДЮСШ-1 09.00 2:4
3 ФК Гвардія – ФК Студениця-1 28.11 ДЮСШ-1 10.00 3:2
3 Волочиськ U-15-16 – Хмельницька обласна прокуратура 28.11 ДЮСШ-1   11.00 12:3
3 ФК Розсоша–Патріоти-NETіP 28.11 ДЮСШ-1 12.00 1:1
3 Cкорпіон – АТ Хмельницькобленерго 28.11 ДЮСШ-1 13.00 1:9
3 ФК Житниця Поділля-Радісне – ФК Лісоводи 28.11 ДЮСШ-1 14.00 4:2
3 Олімп (Солобківці) – Atletico Bremen 28.11 ДЮСШ-1 15.00 8:4
3 Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка – Dark Horse 28.11 ДЮСШ-1 16.00 0:0
3 ПЧ-18 – Тайфун 28.11 ДЮСШ-1 17.00 5:3
3 FC Standart – ФК МІЦЬ-ЧУМАК 28.11 ДЮСШ-1 18.00 2:5
3 STV – Прикордонник-2 28.11 ДЮСШ-1 19.00 3:1
3 Карат-mebli-remtion-2 – FC Vatmanstudio 28.11 ДЮСШ-1 20.00 2:4
4 Електротранс – ФК Гвардія 04.12 ХНУ 09.00 1:2
4 Тайфун – ФК МІЦЬ-ЧУМАК 04.12 ХНУ 10.00 2:0
4 Олімп (Солобківці) – ФК Розсоша 04.12 ХНУ 11.00 2:1
4 Фортуна – Прогрес-В 04.12 ХНУ 12.00 0:11
4 Волочиськ U-15-16 – Сокіл-2 04.12 ХНУ 13.00 4:2
4 Хмельницька обласна прокуратура – ФК «Студениця-1» 04.12 ХНУ 14.00 1:3
4 ФК Лісоводи – ФК «ITA-TOOLS-Литвина» 04.12 ХНУ 15.00 4:5
4 ФГ КОСВО – Royal Palace 04.12 ХНУ 16.00 6:0
4 FC Vatmanstudio – GC BARBERSHOP 04.12 ХНУ 19.00 3:3
4 Astrum – Війтовецька ОТГ ФК Бронівка 04.12 Конфермат 10.00 2:5
4 Патріоти-NETIP – Скорпіон 05.12 Конфермат 17.00 9:0
4 FC ADRENALINЕ – Грузевиця-Агро 05.12 ДЮСШ-1 09.00 6:2
4 МФК Сервіс-Буд – STV 05.12 ДЮСШ-1 10.00 2:3
4 SEBN UA – Прикордонник-2 05.12 ДЮСШ-1 11.00 2:7
4 Гладіатор –FC Infinity 05.12 ДЮСШ-1 12.00 6:2
4 ФК Меджибіж – Стимул+ 05.12 ДЮСШ-1 13.00 1:6
4 Війтовецька ОТГ – ФК Житниця Поділля-Радісне 05.12 ДЮСШ-1 14.00 2:2
4 МФК URBAN-2 – МФК Буг 05.12 ДЮСШ-1 15.00 4:2
4 Dark Horse – Карат-mebli remtion-2 05.12 ДЮСШ-1 16.00 2:5
4 FC Friends – НОВАВЕТ 05.12 ДЮСШ-1 17.00 4:2
4 Пахтакор – ПЧ-18 05.12 ДЮСШ-1 18.00 0:5 (тех. результат)
4 FC Standart – Atletico Bremen 05.12 ДЮСШ-1 18.00 6:4
5 ФК Cтудениця-1 – Електротранс 11.12 ХНУ 14.20 5:2
5 Сокіл-2 –Хмельницька обласна прокуратура 11.12 ХНУ 15.20 4:3
5 ФК Ружичанка-underdog – FC Vatmanstudio 12.12 ХНУ 17.45 2:3
5 МФК URBAN-2 – Прогрес В 12.12 ХНУ 18.45 4:5
5 GC BARBERSHOP – Dark Horse 12.12 ХНУ 19.45 5:2
5 FC «Infinity» – ФГ «КОСВО» 11.12 Конфермат 10.00 0:9
5 Війтовецька ОТГ-ФК «Бронівка» – НОВАВЕТ 11.12 Конфермат 11.00 4:2
5 АТ Хмельницькобленерго – Патріоти-NETiP 11.12 Конфермат 12.00 6:0
5 Карат-mebli remtion-2 – Astrum 12.12 Конфермат 09.00 3:2
5 FC Friends – FC ADRENALINE 12.12 Конфермат 10.00 1:2
5 Royal Palace – Фортуна 12.12 Конфермат 11.00 8:2
5 STV – ФК Меджибіж 12.12 Конфермат 12.00 11:2
5 Atletico Bremen – Тайфун 12.12 ДЮСШ-1 09.00 3:10
5 SEBN.UA – МФК Сервіс-Буд 12.12 ДЮСШ-1 10.00 1:5
5 ФК Гвардія – Прикордонник-2 12.12 ДЮСШ-1 11.00 4:1
5 МФК Буг  – ФК Лісоводи 12.12 ДЮСШ-1 12.00 9:4
5 Стимул+ – Волочиськ U-15-16 12.12 ДЮСШ-1 13.00 2:2
5 Скорпіон – Олімп (Солобківці) 12.12 ДЮСШ-1 14.00 1:4
5 ФК ITA-TOOLS-Литвина – Війтовецька ОТГ 12.12 ДЮСШ-1 15.00 6:1
5 ФК Житниця Поділля-Радісне – Гладіатор 12.12 ДЮСШ-1 16.00 1:1
5 ФК Розсоша – FC Standart 12.12 ДЮСШ-1 17.00 3:1
5 ФК МІЦЬ-ЧУМАК – Пахтакор 12.12 ДЮСШ-1 18.00 7:4
6 Сокіл-2 – Стимул+ 18.12 ХНУ 13.30 3:4
6 ФК Меджибіж – SEBN UA 18.12 ХНУ 16.40 0:1
6 ПЧ-18 – ФК МІЦЬ-ЧУМАК 18.12 ХНУ 17.40 12:2
6 Фортуна – FC Infinity 18.12 Конфермат 10.00 6:0
6 Atletico Bremen – Пахтакор 18.12 Конфермат 11.00 5:5
6 Волочиськ U-15-16 – STV 18.12 Конфермат 12.00 7:3
6 Astrum – GC BARBERSHOP 19.12 Конфермат 09.00 3:1
6 МФК Сервіс-Буд – ФК Гвардія 19.12 Конфермат 10.00 2:3
6 ФК Житниця Поділля-Радісне – ФК ITA-TOOL- Литвина 19.12 Конфермат 11.00 3:3
6 Royal Palace – МФК URBAN-2 19.12 Конфермат 12.00 9:1
6 Хмельницька обласна прокуратура – Електротранс 19.12 ДЮСШ-1 09.00 5:2
6 Грузевиця-Агро – FC Friends 19.12 ДЮСШ-1 10.00 2:5
6 Прикордонник-2 – ФК Студениця-1 19.12 ДЮСШ-1 11.00 3:4
6 ФК Лісоводи – Прогрес-В 19.12 ДЮСШ-1 12.00 2:5
6 Гладіатор – ФГ КОСВО 19.12 ДЮСШ-1 13.00 2:6
6 Війтовецька ОТГ – МФК Буг 19.12 ДЮСШ-1 14.00 6:2
6 Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка – FC ADRENALINЕ 19.12 ДЮСШ-1 15.00 4:3
6 Олімп (Солобківці) – АТ Хмельницькобленерго 19.12 ДЮСШ-1 16.00 3:3
6 FC Standart – Скорпіон 19.12 ДЮСШ-1 17.00 4:7
6 Тайфун – ФК Розсоша 19.12 ДЮСШ-1 18.00 3:1
6 НОВАВЕТ – Карат MEBLI REMTION-2 19.12 ДЮСШ-1 19.00 2:7
6 Ружичанка-underdog – Dark Horse 19.12 ДЮСШ-1 20.00 3:6
7 STV – Сокіл-2 26.12 ХНУ 20.00 1:5
7 ФГ КОСВО – Фортуна 25.12 Конфермат 10.00 12:3
7 Прогрес В – Війтовецька ОТГ 25.12 Конфермат 11.00 3:5
7 FC Infinity – МФК URBAN-2 25.12 Конфермат 14.00 3:5
7 FC Vatmanstudio – Dark Horse 25.12 Конфермат 21.00 2:6
7 ФК Ружичанка-underdog – Astrum 26.12 Конфермат 09.00 2:4
7 МФК Буг – ФК Житниця Поділля-Радісне 26.12 Конфермат 10.00 4:5
7 Royal Palace – ФК Лісоводи 26.12 Конфермат 11.00 5:2
7 Патріоти-NETIP – Олімп (Солобківці) 26.12 Конфермат 12.00 6:1
7 Карат MEBLI REMTION-2 – FC ADRENALINE 26.12 Конфермат 21.00 2:2
7 Електротранс – Прикордонник-2 26.12 ДЮСШ-1 09.00 4:5
7 ФК Гвардія – ФК Меджибіж 26.12 ДЮСШ-1 10.00 9:0
7 Стимул+ – Хмельницька обласна прокуратура 26.12 ДЮСШ-1 11.00 6:3
7 ФК Студениця-1 – МФК Сервіс-Буд 26.12 ДЮСШ-1 12.00 5:4
7 Скорпіон – Тайфун 26.12 ДЮСШ-1 13.00 3:2
7 SEBN UA – Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 26.12 ДЮСШ-1 14.00 4:6
7 ФК ITA-TOOLS-Литвина – Гладіатор 26.12 ДЮСШ-1 15.00 7:1
7 Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка – Грузевиця-Агро 26.12 ДЮСШ-1 16.00 5:2
7 АТ Хмельницькобленерго – FC Standart 26.12 ДЮСШ-1 17.00 4:1 (+🙂
7 ПЧ-18 – Atlelico Bremen 26.12 ДЮСШ-1 18.00 10:3
7 GC BARBERSHOP – НОВАВЕТ 26.12 ДЮСШ-1 19.00 3:5
7 ФК Розсоша – Пахтакор 26.12 ДЮСШ-1 20.00 4:2
8 Сокіл-2 – SEBN UA 08.01 ХНУ 18.00 4:0
8 МФК «URBAN-2» – ФГ «КОСВО» 08.01 ХНУ 19.00 0:6
8 ФК «Житниця Поділля-Радісне» – Прогрес-В 08.01 ХНУ 20.00 1:5
8 ФК «Меджибіж» – ФК «Студениця-1» 08.01 Конфермат 10.00 0:5 (тех. результат)
8 ФК «МІЦЬ-ЧУМАК» – Atletico Bremen 08.01 Конфермат 11.00 9:2
8 FC «ADRENALINE» – GC BARBERSHOP 08.01 Конфермат 12.00 2:5
8 FC Standart – Патріоти-NETiP 08.01 Конфермат 19.00 1:10
8 Грузевиця-Агро – Карат MEBLI REMTION-2 09.01 Конфермат 09.00 6:3
8 Гладіатор – Фортуна 09.01 Конфермат 21.00 9:7
8 Хмельницька обласна прокуратура – Прикордонник-2 09.01 ДЮСШ-1 09.00 4:4
8 Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 – ФК Гвардія 09.01 ДЮСШ-1 10.00 4:5
8 Тайфун –  АТ Хмельницькобленерго 09.01 ДЮСШ-1 11.00 4:3
8 Royal Palace – Війтовецька ОТГ 09.01 ДЮСШ-1 12.00 2:3
8 ФК Лісоводи – FC Infinity 09.01 ДЮСШ-1 13.00 0:2
8 Пахтакор – Скорпіон 09.01 ДЮСШ-1 14.00 3:4
8 FC Friends – Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка 09.01 ДЮСШ-1 15.00 -:+
8 ФК ITA-TOOLS-Литвина – МФК Буг 09.01 ДЮСШ-1 16.00 3:3
8 Astrum – FC Vatmanstudio 09.01 ДЮСШ-1 17.00 5:4
8 ПЧ-18 – ФК Розсоша 09.01 ДЮСШ-1 18.00 9:1
8 Стимул+ – STV 09.01 ДЮСШ-1 19.00 4:2
8 НОВАВЕТ – ФК Ружичанка-underdog 09.01 ДЮСШ-1 20.00 1:3
8 МФК Сервіс-Буд – Електротранс 09.01 ДЮСШ-1 21.00 4:3
9 Патріоти-NETiP – Тайфун 15.01 ХНУ 19.00 1:0
9 Сокіл-2 – ФК Гвардія 15.01 ХНУ 20.00 0:5
9 ФК Студениця-1 – Агробізнес-Волочиськ U-15-16 15.01 Конфермат 10.00 2:1
9 Прогрес-В – ФК ITA-TOOLS-Литвина 15.01 Конфермат 11.00 2:10
9 ФГ КОСВО – ФК Лісоводи 15.01 Конфермат 12.00 15:0
9 Dark Horse – Astrum 16.01 Конфермат 09.00 5:1
9 МФК Буг – Гладіатор 16.01 Конфермат 10.00 8:2
9 Royal Palace – ФК Житниця Поділля-Радісне 16.01 Конфермат 11.00 7:1
9 АТ Хмельницькобленерго – Пахтакор 16.01 Конфермат 12.00 4:1
9 Прикордонник-2 – МФК Сервіс-Буд 16.01 ДЮСШ-1 09.00 -:+
9 STV – Хмельницька обласна прокуратура 16.01 ДЮСШ-1 10.00 3:0
9 ФК Розсоша – ФК МІЦЬ-ЧУМАК 16.01 ДЮСШ-1 11.00 1:4
9 SEBN UA – Стимул+ 16.01 ДЮСШ-1 12.00 1:7
9 Війтовецька ОТГ – FC Infinity 16.01 ДЮСШ-1 13.00 5:2
9 НОВАВЕТ – FC Vatmanstudio 16.01 ДЮСШ-1 14.00 5:4
9 GC BARBERSHOP – Грузевиця-Агро 16.01 ДЮСШ-1 15.00 7:1
9 Олімп (Солобківці) – FC Standart 16.01 ДЮСШ-1 16.00 7:1
9 Скорпіон – ПЧ-18 16.01 ДЮСШ-1 17.00 2:2
9 Карат MEBLI REMTION-2 – FC Friends 16.01 ДЮСШ-1 18.00 5:4
9 Фортуна – МФК URBAN-2 16.01 ДЮСШ-1 19.00 2:3
9 FC ADRENALINE – ФК Ружичанка- underdog 16.01 ДЮСШ-1 20.00 3:1
10 Агробізнес-Волочиськ U15-16 – Електротранс 22.01 Конфермат 10.00 3:3
10 Cтимул+ – ФК Гвардія 22.01 Конфермат 11.00 2:3
10 Війтовецька ОТГ – ФГ КОСВО 22.01 Конфермат 12.00 2:4
10 ФК Житниця Поділля-Радісне – FC Infinity 22.01 Конфермат 13.00 5:1
10 МФК Буг – Прогрес В 23.01 Конфермат 09.00 5:5
10 Грузевиця-Агро – ФК Ружичанка-underdog 23.01 Конфермат 10.00 13:5
10 ФК ITA-TOOLS-Литвина – Royal Palace 23.01 Конфермат 11.00 2:2
10 ФК Лісоводи – Фортуна 23.01 Конфермат 12.00 3:3
10 STV – SEBN UA 23.01 ДЮСШ-1 09.00 7:0
10 Хмельницька обласна прокуратура – МФК Сервіс-Буд 23.01 ДЮСШ-1 10.00 2:12
10 Dark Horse – НОВАВЕТ 23.01 ДЮСШ-1 11.00 2:1
10 Тайфун – Олімп (Солобківці) 23.01 ДЮСШ-1 12.00 3:1
10 ФК МІЦЬ-ЧУМАК – Скорпіон 23.01 ДЮСШ-1 13.00 5:10
10 Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка – Карат MEBLI REMTION-2 23.01 ДЮСШ-1 14.00 1:2
10 Atletico Bremen – ФК Розсоша 23.01 ДЮСШ-1 15.00 5:9
10 ПЧ-18 – АТ Хмельницькобленерго 23.01 ДЮСШ-1 16.00 2:3
10 FC ADRENALINE – FC Vatmanstudio 23.01 ДЮСШ-1 17.00 2:2
10 FC Friends – GC BARBERSHOP 23.01 ДЮСШ-1 18.00 4:5
10 Пахтакор – Патріоти-NETiP 23.01 ХНУ 18.30 2:3
10 Гладіатор – МФК URBAN-2 23.01 ХНУ 19.30 5:3
10 Сокіл-2 – ФК Студениця-1 29.01 ХНУ 14.00 5:2
11 АТ Хмельницькобленерго – ФК МІЦЬ-ЧУМАК 29.01 Конфермат 10.00 7:2
11 Фортуна – Війтовецька ОТГ 29.01 Конфермат 11.00 2:7
11 Прикордонник-2 – Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 29.01 Конфермат 12.00 6:6
11 Прогрес В – Гладіатор 30.01 Конфермат 09.00 4:10
11 ФК Ружичанка-underdog – FC Friends 30.01 Конфермат 10.00 1:12
11 Royal Palace – МФК Буг 30.01 Конфермат 11.00 10:2
11 Патріоти NETiP – ПЧ-18 30.01 ХНУ 16.30 2:0
11 Олімп (Солобківці) – Пахтакор 30.01 ХНУ 17.30 10:3
11 Сокіл-2 – Електротранс 30.01 ХНУ 18.30 1:0
11 FC Vatmanstudio – ФК Грузевиця Агро 30.01 ХНУ 19.30 3:5
11 ФК Гвардія – STV 30.01 ДЮСШ-1 09.00 3:5
11 Dark Horse – FC ADRENALINE 30.01 ДЮСШ-1 10.00 2:3
11 ФК КОСВО – ФК Житниця-Поділля-Радісне 30.01 ДЮСШ-1 11.00 7:0
11 FC Infinity –ФК ITA-TOOLS-Литвина 30.01 ДЮСШ-1 12.00 3:4
11 Скорпіон – Atletico Bremen 30.01 ДЮСШ-1 13.00 3:2
11 МФК URBAN-2 – ФК Лісоводи 30.01 ДЮСШ-1 14.00 4:2
11 Astrum – НОВАВЕТ 30.01 ДЮСШ-1 15.00 4:2
11 ФК Студениця-1 – Стимул+ 30.01 ДЮСШ-1 16.00 6:2
11 GC BARBERSHOP – Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка 30.01 ДЮСШ-1 17.00 4:4
11 SEBN UA – Хмельницька обласна прокуратура 30.01 ДЮСШ-1 18.00 2:1
11 FC Standart – Тайфун 30.01 ДЮСШ-1 19.00 0:7
1\8 1 матч АТ Хмельницькобленерго – ФК ITA-TOOLS-Литвина 05.02 ХНУ 14.45 1:5
1\8 1 матч Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка – STV 05.02 ХНУ 15.45 4:1
1\8 1 матч Війтовецька ОТГ – ПЧ-18 05.02 ХНУ 16.45 3:2
1\8 1 матч ФК Студениця-1 – Карат MEBLI REMTION-2 05.02 ХНУ 17.45 4:4 пен. 3:4
1\8 1 матч ФГ КОСВО – Тайфун 05.02 ХНУ 18.45 6:3
1\8 1 матч GC BARBERSHOP – Сокіл-2 05.02 ХНУ 19.45 2:3
1\8 1 матч ФК Гвардія – Astrum 05.02 Конфермат 10.00 5:3
1\8 1 матч Патріоти-NETiP – Royal Palace 05.02 Конфермат 11.00 5:5 пен. 4:3
1\8 2матч STV – Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка 06.02 ХНУ 13.00 3:0
1\8 2матч Тайфун – ФГ КОСВО 06.02 ХНУ 14.00 1:10
1\8 2матч ПЧ-18 – Війтовецька ОТГ 06.02 ХНУ 15.00 2:1
1\8 2матч Сокіл-2 – GC BARBERSHOP 06.02 ХНУ 16.00 1:1 пен. 5:6
1\8 2матч ФК ITA-TOOLS-Литвина – АТ Хмельницькобленерго 06.02 ХНУ 17.00 3:0
1\8 2матч Astrum – ФК Гвардія 06.02 Конфермат 09.00 2:5
1\8 2матч Карат-MEBLI REMTION-2 – ФК  Студениця-1 06.02 Конфермат 10.00 3:4
1\8 2матч Royal Palace – Патріоти-NETiP 06.02 Конфермат 11.00 7:1
Кубок Поділля МФК URBAN-2 – FC Vatmanstudio 06.02 ХНУ 19.00 4:4
Кубок Поділля FC Standart – Електротранс 06.02 ХНУ 20.00 2:4
Кубок TM Prisma Прогрес В – FC ADRENALINE 06.02 ДЮСШ-1 09.00 4:3
Кубок TM Prisma МФК Сервіс-Буд – Скорпіон 06.02 ДЮСШ-1 10.00 7:2
Кубок РодиннапасікаГавага Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 – ФК МІЦЬ-ЧУМАК 06.02 ДЮСШ-1 11.00 4:4
Кубок РодиннапасікаГавага МФК Буг – FC Friends 06.02 ДЮСШ-1 12.00 4:1
Кубок ГРК Південнабрам Гладіатор – Грузевиця-Агро 06.02 ДЮСШ-1 13.00 3:6
Кубок ГРК Південнабрам Прикордонник-2 – ФК Розсоша 06.02 ДЮСШ-1 14.00 6:2
Кубок ТМ МобіФред ФК Житниця Поділля-Радісне – Dark Horse 06.02 ДЮСШ-1 15.00 3:2
Кубок ТМ МобіФренд Стимул+ – Олімп(Солобківці) 06.02 ДЮСШ-1 16.00 3:3
Кубок Виклику ФК Лісоводи – НОВАВЕТ 06.02 ДЮСШ-1 17.00 4:3
Кубок Виклику Пахтакор – SEBN UA 06.02 ДЮСШ-1 18.00 2:2
Кубок Надії Хмельницька обласна прокуратура – FC Infinity 05.02 Конфермат 13.00 5:3
Кубок Надії Atletico Bremen – ФК Ружичанка-underdog 05.02 Конфермат 14.00 6:6
Кубок Надії Фортуна – Хмельницька обласна прокуратура 06.02 ДЮСШ-1 19.00 13:4
Кубок Надії FC Infinity – Atletico Bremen 06.02 ДЮСШ-1 20.00 3:6
1\8 3матч GC BARBERSHOP – Сокіл-2 12.02 ХНУ 17.50 5:3
1\8 3матч Війтовецька ОТГ – ПЧ-18 12.02 ХНУ 18.50 0:3
1\8 3матч Війтовецька ОТГ-ФК Бронівка – STV 12.02 Конфермат 10.00 4:4 пен. 3:2
1\8 3матч Патріоти-NETiP – Royal Palace 12.02 Конфермат 11.00 5:9
1\8 3матч ФК Студениця-1- Карат MEBLI REMTION-2 12.02 Конфермат 12.00 6:4
1\4 1 матч ФК ITA-TOOLS-Литвина – GC BARBERSHOP 13.02 ХНУ 14.00 6:2
1\4 1 матч ФК Гвардія – ПЧ 18 13.02 ХНУ 15.00 1:6
1\4 1 матч Royal Palace – Війтовецька ОТГ- ФК Бронівка 13.02 Конфермат 11.00 3:1
1\41матч ФГ КОСВО – ФК Студениця-1 13.02 Конфермат 12.00 7:1
Кубок Надії Atletico Bremen – Фортуна 13.02 Конфермат 09.00 5:7
Кубок Надії FC Infinity – Ружичанка-underdog 13.02 Конфермат 10.00 4:1
Кубок TM Prisma Прогрес В – МФК Сервіс Буд 13.02 ДЮСШ-1 09.00 4:2
Кубок TM Prisma FC ADRENALINE – Скорпіон 13.02 ДЮСШ-1 11.00 3:3
Кубок РодиннапасікаГавага МФК Буг – Агробізнес- ДЮСШ U-15-16 13.02 ДЮСШ-1 12.00 5:1
Кубок РодиннапасікаГавага FC Friends – ФК МІЦЬ-ЧУМАК 13.02 ДЮСШ-1 13.00 4:2
Кубок ГРК Південнабрама Гладіатор – Прикордонник-2 13.02 ДЮСШ-1 10.00 2:3
Кубок ГРК Південнабрама Грузевиця-Агро – ФК Розсоша 13.02 ДЮСШ-1 14.00 3:2
Кубок Поділля МФК URBAN-2  – Електротранс 13.02 ДЮСШ-1 15.00 4:6
Кубок Поділля FC Vatmanstudio – FC Standart 13.02 ДЮСШ-1 19.00 6:1
Кубок Виклику SEBN UA – ФК Лісоводи 13.02 ДЮСШ-1 17.00 2:0
Кубок Виклику НОВАВЕТ – Пахтакор 13.02 ДЮСШ-1 18.00 2:5
Кубок ТМ Мобіфренд ФК Житниця Поділля-Радісне – Стимул+ 13.02 ДЮСШ-1 16.00 1:2
Кубок ТМ Мобіфренд Dark Horse – Олімп(Солобківці) 13.02 ХНУ 19.00 9:3
1\4 (2 матч) ПЧ-18 – ФК Гвардія 19.02 ХНУ 18.00 3:0
1\4 (2 матч) GC BARBERSHOP –ФК  ITA-TOOLS-Литвина 19.02 ХНУ 19.00 0:4
1\4 (2 матч) ФК Студениця-1 – ФГ КОСВО 19.02 Конфермат 10.00 4:6
1\4 (2 матч) Royal Palace – Війтовецька ОТГ ФК Бронівка 19.02 Конфермат 11.00 7:2
9-16 місця Патріоти-NETiP – STV 19.02 ХНУ 16.00 5:2
9-16 місця Astrum – Війтовецька ОТГ 20.02 ДЮСШ-1 16.00 2:4
9-16 місця Тайфун – Карат MEBLI REMTION-2 19.02 ХНУ 20.00 +:-
Кубок Надії Фортуна – ФК Ружичанка-underdog 20.02 ХНУ 19.00 2:4
Кубок Надії Atletico Bremen–Хмельницька обласна прокуратура 20.02 ХНУ 20.00 5:6
Кубок TM Prisma Скорпіон – Прогрес-В 20.02 ДЮСШ-1 14.00 6:4
Кубок TM Prisma FC ADRENALINE – МФК Сервіс-Буд 20.02 ДЮСШ-1 20.00 2:3
Кубок РодиннапасікаГавага ФК МІЦЬ-ЧУМАК – МФК Буг 20.02 ДЮСШ-1 11.00 3:8
Кубок РодиннапасікаГавага Агробізнес ДЮСШ U-15-16 – FC Friends 20.02 ДЮСШ-1 12.00 9:8
Кубок ГРК Південнабрама ФК Розсоша – Гладіатор 20.02 ДЮСШ-1 13.00 4:2
Кубок ГРК Південнабрама Прикордонник-2 – Грузевиця-Агро 20.02 ДЮСШ-1 18.00 6:3
Кубок Поділля Електротранс – FC Vatmanstudio 20.02 ДЮСШ-1 17.00 8:3
Кубок Поділля FC Standart – URBAN-2 20.02 ДЮСШ-1 19.00 2:9
Кубок Виклику SEBN.UA – НОВАВЕТ 20.02 ДЮСШ-1 15.00 2:2
Кубок Виклику Пахтакор – ФК Лісоводи 19.02 ХНУ 17.00 1:1
Кубок ТМ Мобіфренд Cтимул+ – Dark Horse 20.02 ДЮСШ-1 09.00 5:1
Кубок ТМ Мобіфренд Олімп(Солобківці) – ФК Житниця Поділля-Радісне 20.02 ДЮСШ-1 10.00 4:10