Дивізіон 5. Турнірна таблиця

Підсумковий розподіл місць у сезоні:

  1. FC “Diamant”
  2. Прикордонник-2
  3. ФК “ЮАН”
  4. Товтри
  5. Золотий Грифон
  6. Foletti
  7. Booster
  8. WOODMALL
  9. Хмель
  10. Фенікс-ДЮСШ №1
  11. Буревісник
  12. Авіатор
  13. АТ “Хмельницькобленерго”
  14. Меблі-Лідер
  15. Інкогніто
  16. Гладіатор-Червона Зірка-2
  17. Нева
  18. Патріот
  19. Електротранс
  20. Прогрес-В
  21. Карат-Олешин
  22. FC “Friends”
  23. Dark Horse
  24. Дельта
  25. СК “Новатор”
  26. Vavilon
  27. Revenge
  28. Поділля-АТО
  29. Перша Приватна Броварня
  30. Сапсан

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу 2018/2019. Дивізіон 5. Груповий етап. Підсумкова турнірна таблиця

Підгрупа А 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Booster
4:2 8:3 3:5 3:2 4:5 6:1 5:4 6:4 7:2 9 7 0 2 46-28 21
2
Меблі-Лідер
2:4 5:12 3:0 6:3 7:1 7:2 10:3 5:4 13:3 9 7 0 2 58-32 21
3
WOODMALL
3:8 12:5 10:3 6:4 6:6 6:6 7:2 11:2 6:4 9 6 2 1 67-40 20
4
Гладіатор-Червона Зірка-2
5:3 0:3 3:10 5:3 3:9 3:3 4:2 7:2 3:2 9 5 1 3 33-37 16
5
Хмель
2:3 3:6 4:6 3:5 3:2 4:2 3:2 5:4 5:2 9 5 0 4 32-32 15
6
Буревісник
5:4 1:7 6:6 9:3 2:3 2:2 2:3 6:5 5:4 9 4 2 3 38-37 14
7
Патріот
1:6 2:7 6:6 3:3 2:4 2:2 7:0 6:5 7:2 9 3 3 3 36-35 12
8
Дельта
4:5 3:10 2:7 2:4 2:3 3:2 0:7 6:0 3:8 9 2 0 7 25-46 6
9
Сапсан
4:6 4:5 2:11 2:7 4:5 5:6 5:6 0:6 5:2 9 1 0 8 31-54 3
10
Перша Приватна Броварня
2:7 3:13 4:6 2:3 2:5 4:5 2:7 8:3 2:5 9 1 0 8 29-54 3

Підгрупа В 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Товтри
4:3 4:2 5:2 7:4 9:1 6:6 8:0 10:2 9:3 9 8 1 0 62-23 25
2
Прикордонник-2
3:4 3:3 8:4 9:2 5:4 5:2 4:2 6:1 7:1 9 7 1 1 50-23 22
3
Foletti
2:4 3:3 4:3 4:1 5:1 3:4 4:2 3:1 14:2 9 6 1 2 42-21 19
4
ФК “ЮАН”
2:5 4:8 3:4 11:3 5:2 6:1 3:1 5:1 7:3 9 6 0 3 46-28 18
5
Авіатор
4:7 2:9 1:4 3:11 5:2 5:3 3:2 3:2 3:2 9 5 0 4 29-42 15
6
Електротранс
1:9 4:5 1:5 2:5 2:5 6:3 3:1 9:4 3:3 9 3 1 5 31-40 10
7
Карат-Олешин
6:6 2:5 4:3 1:6 3:5 3:6 3:4 2:1 11:3 9 3 1 5 35-39 10
8
FC “Friends”
0:8 2:4 2:4 1:3 2:3 1:3 4:3 4:4 6:3 9 2 1 6 22-35 7
9
Vavilon
2:10 1:6 1:3 1:5 2:3 4:9 1:2 4:4 2:1 9 1 1 7 18-43 4
10
СК “Новатор”
3:9 1:7 2:14 3:7 2:3 3:3 3:11 3:6 1:2 9 0 1 8 21-62 1

Підгрупа С 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
FC “Diamant”
3:2 6:4 3:2 4:4 5:4 6:5 4:2 8:4 7:3 9 8 1 0 46-30 25
2
Золотий Грифон
2:3 2:0 2:2 4:1 6:2 4:2 5:2 10:5 7:3 9 7 1 1 42-20 22
3
Інкогніто
4:6 0:2 9:4 4:3 4:3 3:3 4:4 5:4 5:0 9 5 2 2 38-29 17
4
АТ “Хмельницькобленерго”
2:3 2:2 4:9 3:0 3:1 2:6 6:3 7:1 4:4 9 4 2 3 33-29 14
5
Фенікс-ДЮСШ №1
4:4 1:4 3:4 0:3 3:3 7:5 4:2 8:4 11:2 9 4 2 3 41-31 14
6
Прогрес-В
4:5 2:6 3:4 1:3 3:3 10:2 5:2 9:5 4:3 9 4 1 4 41-33 13
7
Нева
5:6 2:4 3:3 6:2 5:7 2:10 6:3 6:5 4:3 9 4 1 4 39-43 13
8
Dark Horse
2:4 2:5 4:4 3:6 2:4 2:5 3:6 8:5 11:3 9 2 1 6 37-42 7
9
Revenge
4:8 5:10 4:5 1:7 4:8 5:9 5:6 5:8 10:4 9 1 0 8 43-65 3
10
Поділля-АТО
3:7 3:7 0:5 4:4 2:11 3:4 3:4 3:11 4:10 9 0 1 8 25-63 1

Турнір шостих місць

Команди 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Буревісник
3:1 9:6 2 2 0 0 12-7 6
2
Прогрес-В
1:3 6:5 2 1 0 1 7-8 3
3
Електротранс
6:9 5:6 2 0 0 2 11-15 0

Плей-офф

1/8 фіналу

Booster – Авіатор – 2:0

Booster – Авіатор – 7:6

Авіатор – Booster – 1:5

Меблі-Лідер – ФК “ЮАН” – 0:2

Меблі-Лідер – ФК “ЮАН” – 4:6

ФК “ЮАН” – Меблі-Лідер – 7:2

FC “Diamant” – Інкогніто – 2:0

FC “Diamant” – Інкогніто – 6:3

Інкогніто – FC “Diamant” – 1:3

Золотий Грифон – Фенікс-ДЮСШ №1 – 2:0

Золотий Грифон – Фенікс-ДЮСШ №1 – 5:1

Фенікс-ДЮСШ №1 – Золотий Грифон – 1:3

Прикордонник-2 – Буревісник – 2:1

Прикордонник-2 – Буревісник – 0:4

Буревісник – Прикордонник-2 – 2:2 пен. 8:9

Прикордонник-2 – Буревісник – 5:0

Foletti – Гладіатор-Червона Зірка-2 – 2:0

Foletti – Гладіатор-Червона Зірка-2 – 15:0

Гладіатор-Червона Зірка-2 – Foletti – 0:8

Товтри – АТ “Хмельницькобленерго” – 2:0

Товтри – АТ “Хмельницькобленерго” – 1:0

АТ “Хмельницькобленерго” – Товтри – 2:3

WOODMALL – Хмель – 2:0

WOODMALL – Хмель – 3:0

Хмель – WOODMALL – 3:3 пен. 0:2

1/4 фіналу

Booster – ФК “ЮАН” – 1:2

Booster – ФК “ЮАН” – 6:4

ФК “ЮАН” – Booster – 7:1

Booster – ФК “ЮАН” – 3:5

FC “Diamant” – Золотий Грифон – 2:1

FC “Diamant” – Золотий Грифон – 1:1 пен. 2:3

Золотий Грифон – FC “Diamant” – – 2:2 пен. 1:2

FC “Diamant” – Золотий Грифон – 3:1

Прикордонник-2 – Foletti – 2:0

Прикордонник-2 – Foletti – 4:3

Foletti – Прикордонник-2 – 1:3

Товтри – WOODMALL – 2:0

Товтри – WOODMALL – 5:2

WOODMALL – Товтри – 3:7

1/2 фіналу

ФК “ЮАН” – FC “Diamant” – 0:2

ФК “ЮАН” – FC “Diamant” – 4:5

FC “Diamant” – ФК “ЮАН” – 6:1

Прикордонник-2 – Товтри – 2:0

Прикордонник-2 – Товтри – 2:1

Товтри – Прикордонник-2 – 4:7

За 3-є місце

ФК “ЮАН” – Товтри – 2:0

ФК “ЮАН” – Товтри – 6:4

Товтри – ФК “ЮАН” – 3:3 пен. 6:7

Фінал

FC “Diamant” – Прикордонник-2 – 2:0

FC “Diamant” – Прикордонник-2 – 0:0 пен. 3:1

Прикордонник-2 – FC “Diamant” – 3:3 пен. 1:2

Кубок Поділля (за 5-8 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Золотий Грифон
5:1 3:4 6:3 3 2 0 1 14-8 6
2
Foletti
1:5 7:4 2:0 3 2 0 1 10-9 6
3
Booster
4:3 4:7 +:- 3 2 0 1 8-10 6
4
WOODMALL
3:6 0:2 -:+ 3 0 0 3 3-8 0

Стикові матчі за місце у дивізіоні 4 на наступний сезон

Фортуна – Золотий Грифон

Фортуна – Золотий Грифон –

Золотий Грифон – Фортуна –

Lifecell – Товтри

Lifecell – Товтри –

Товтри – Lifecell –

Престиж-Авто – ФК “ЮАН”

Престид-Авто – ФК “ЮАН” –

ФК “ЮАН” – Престиж-Авто –

Кубок Виклику (за 9-16 місця)

1/4 фіналу

Авіатор – Меблі-Лідер – 5:5 пен. 3:2

Інкогніто – Фенікс-ДЮСШ №1 – 1:3

Буревісник – Гладіатор-Червона Зірка-2 – 15:2

АТ “Хмельницькобленерго” – Хмель – 2:2 пен. 2:3

1/2 фіналу

Авіатор – Фенікс-ДЮСШ №1 – 2:4

Буревісник – Хмель – 2:3

Матч за 9-е місце

Фенікс-ДЮСШ №1 – Хмель – 3:4

Матч за 11-е місце

Авіатор – Буревісник – 1:5

Кубок Перспективи (за 13-16 місця)

1/2 фіналу

Меблі-Лідер – Інкогніто – 8:2

Гладіатор-Червона Зірка-2 – АТ “Хмельницькобленерго” – 4:4 пен. 2:3

Матч за 13-е місце

Меблі-Лідер – АТ “Хмельницькобленерго” – 4:6

Матч за 15-е місце

Інкогніто – Гладіатор-Червона Зірка-2 – 6:3

Кубок Престижу (за 17-20 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Нева
3:3 7:1 4:3 3 2 1 0 14-7 7
2
Патріот
3:3 2:1 4:4 3 1 2 0 9-8 5
3
Електротранс
1:7 1:2 7:2 3 1 0 2 9-11 3
4
Прогрес-В
3:4 4:4 2:7 3 0 1 2 9-15 1


Кубок Пріоритету (за 21-24 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Карат-Олешин
5:3 8:1 5:3 3 3 0 0 18-7 9
2
FC Friends
3:5 4:2 3:3 3 1 1 1 10-10 4
3
Dark Horse
1:8 2:4 5:2 3 1 0 2 8-14 3
4
Дельта
3:5 3:3 2:5 3 0 1 2 8-13 1


Кубок Надії (за 25-30 місця)

Група А 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
СК “Новатор”
7:2 9:2 2 2 0 0 16-4 6
2
Revenge
2:7 4:1 2 1 0 1 6-8 3
3
Сапсан
2:9 1:4 2 0 0 2 3-13 0

Група В 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Vavilon
7:4 6:4 2 2 0 0 13-8 6
2
Поділля-АТО
4:7 6:1 2 1 0 1 10-8 3
3
Перша Приватна Броварня
4:6 1:6 2 0 0 2 5-12 0

Матч за 29-е місце

Сапсан – Перша Приватна Броварня – 4:8

Матч за 27-е місце

Revenge – Поділля-АТО – 6:3

Матч за 25-е місце

СК “Новатор” – Vavilon – 2:1