Дивізіон 5. Турнірна таблиця (Преміум-ліга з футзалу 2022/2023)

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу 2022/2023. Дивізіон 5. Груповий етап. Підсумкова турнірна таблиця

Підгрупа А 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М’ячі О
1
Карат MEBLI REMTION-2
4:0 3:1 5:1 6:4 2:2 2:4 4:2 6:3 4:0 6:2 12:1 11 9 1 1 54-20 28
2
МФК “Сервіс-Буд”
0:4 3:3 5:0 2:4 5:1 1:5 4:3 2:1 6:3 5:1 9:4 11 7 1 3 42-29 22
3
ТАD
1:3 3:3 7:1 4:4 6:8 3:1 4:5 8:2 3:1 5:1 12:2 11 6 2 3 56-31 20
4
Dark Horse
1:5 0:5 1:7 0:0 5:2 2:0 7:4 6:5 3:4 2:1 7:1 11 6 1 4 34-34 19
5
МФК “Лідер-Амор”
4:6 4:2 4:4 0:0 2:2 3:2 3:5 6:8 4:2 7:6 8:2 11 5 3 3 45-39 18
6
Ліон-ВСП
2:2 1:5 8:6 2:5 2:2 5:4 4:4 1:5 2:0 5:3 3:1 11 5 3 3 35-37 18
7
Фортуна
4:2 5:1 1:3 0:2 2:3 4:5 9:6 3:3 5:8 6:4 8:3 11 5 1 5 47-40 16
8
ФК “Міць”
2:4 3:4 5:4 4:7 5:3 4:4 6:9 4:2 3:1 1:2 6:1 11 5 1 5 43-41 16
9
Прикордонник-2
3:6 1:2 2:8 5:6 8:6 5:1 3:3 2:4 4:7 4:1 10:1 11 4 1 6 47-45 13
10
STV
0:4 3:6 1:3 4:3 2:4 0:2 8:5 1:3 7:4 4:7 8:1 11 4 0 7 38-42 12
11
Melix
2:6 1:5 1:5 1:2 6:7 3:5 4:6 2:1 1:4 7:4 3:3 11 2 1 8 31-48 7
12
ФК “Сутківці”
1:12 4:9 2:12 1:7 2:8 1:3 3:8 1:6 1:10 1:8 3:3 11 0 1 10 20-86 1

Підгрупа В 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М’ячі О
1
Vitagro
4:4 2:1 4:1 5:2 3:1 2:1 4:2 4:0 8:2 4:1 13:2 11 10 1 0 53-17 31
2
Черепаха
4:4 2:5 4:2 4:3 2:3 8:2 3:2 4:2 6:1 9:1 10:4 11 8 1 2 56-29 25
3
Lifecell
1:2 5:2 2:6 3:1 6:1 3:7 4:2 3:2 4:4 5:2 4:3 11 7 1 3 40-32 22
4
МФК “Буг”
1:4 2:4 6:2 2:2 0:0 4:3 5:2 0:0 3:1 9:4 9:1 11 6 3 2 41-23 21
5
Електротранс
2:5 3:4 1:3 2:2 6:2 5:1 3:3 5:3 4:2 3:0 7:5 11 6 2 3 41-30 20
6
ФК “Лісоводи”
1:3 3:2 1:6 0:0 2:6 2:0 3:5 2:1 4:4 6:4 8:4 11 5 2 4 32-35 17
7
Кристал
1:2 2:8 7:3 3:4 1:5 0:2 3:3 4:3 3:3 3:2 10:1 11 4 2 5 37-36 14
8
СуперСіп
2:4 2:3 2:4 2:5 3:3 5:3 3:3 0:1 3:2 3:1 3:1 11 4 2 5 28-30 14
9
ДЮФК Случ
0:4 2:4 2:3 0:0 3:5 1:2 3:4 1:0 5:4 8:0 3:1 11 4 1 6 28-27 13
10
Сокіл-2
2:8 1:6 4:4 1:3 2:4 4:4 3:3 2:3 4:5 9:3 2:2 11 1 4 6 34-45 7
11
ХОП
1:4 1:9 2:5 4:9 0:3 4:6 2:3 1:3 0:8 3:9 5:1 11 1 0 10 23-60 3
12
Прогрес-В
2:13 4:10 3:4 1:9 5:7 4:8 1:10 1:3 1:3 2:2 1:5 11 0 1 10 25-74 1

Підгрупа С 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М’ячі О
1
FC ASTRUM
3:1 4:4 1:4 2:5 6:4 6:2 4:2 6:1 9:7 4:2 4:0 11 8 1 2 49-32 25
2
ФК “Житниця Поділля”
1:3 6:3 3:5 6:2 10:5 6:1 4:4 14:2 14:2 10:3 5:0 11 8 1 2 79-30 25
3
FC “ADRENALINE”
4:4 3:6 1:4 7:3 6:2 3:2 +:- 14:2 8:0 6:3 8:0 11 8 1 2 60-26 25
4
ФК “Жищинці”
4:1 5:3 4:1 2:1 1:5 0:1 1:3 1:1 3:2 4:3 2:0 11 7 1 3 27-21 22
5
Олімп (Солобківці)
5:2 2:6 3:7 1:2 4:4 3:2 7:3 7:3 9:5 4:2 4:0 11 7 1 3 49-36 22
6
Гладіатор
4:6 5:10 2:6 5:1 4:4 5:0 +:- 5:4 6:3 5:1 3:3 11 6 2 3 44-38 20
7
АІЩДІШ
2:6 1:6 2:3 1:0 2:3 0:5 +:- 0:5 5:2 1:4 4:0 11 4 0 7 18-34 12
8
Фенікс
2:4 4:4 -:+ 3:1 3:7 -:+ -:+ -:+ 8:3 6:0 3:3 11 3 2 6 29-22 11
9
Агро-Ком
1:6 2:14 2:14 1:1 3:7 4:5 5:0 +:- 3:3 4:6 2:2 11 2 3 6 27-58 9
10
Скорпіон
7:9 2:14 0:8 2:3 5:9 3:6 2:5 3:8 3:3 6:5 5:2 11 2 1 8 38-72 7
11
Поділля-АТО
2:4 3:10 3:6 3:4 2:4 1:5 4:1 0:6 6:4 5:6 1:1 11 2 1 8 30-51 7
12
FC “Friends-Old Boys”
0:4 0:5 0:8 0:2 0:4 3:3 0:4 3:3 2:2 2:5 1:1 11 0 4 7 11-41 4

Турнір шостих місць за вихід у плей-офф:

Команди 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Гладіатор
7:2 5:5 2 1 1 0 12-7 4
2
Ліон-ВСП
2:7 5:3 2 1 0 1 7-10 3
3
ФК “Лісоводи”
5:5 3:5 2 0 1 1 8-10 1

Плей-офф

1/8 фіналу

FC ASTRUM – Електротранс – 1:0

FC ASTRUM – Електротранс – 4:2

Електротранс – FC ASTRUM –

МФК “Сервіс-Буд” – Олімп (Солобківці) – 0:1

МФК “Сервіс-Буд” – Олімп – 3:6

Олімп – МФК “Сервіс-Буд” –

Карат MEBLI REMTION-2 – Гладіатор –

Карат MEBLI REMTION-2 – Гладіатор –

Гладіатор – Карат MEBLI REMTION-2 –

Черепаха – ФК “Жищинці” – 0:1

Черепаха – ФК “Жищинці” – 1:2

ФК “Жищинці” – Черепаха –

Vitagro – TAD – 0:1

Vitagro – TAD – 2:3

TAD – Vitagro –

Lifecell – МФК “Лідер-Амор” –

Lifecell – МФК “Лідер-Амор” – 2:2* (перервано на 10-ій хв. у зв’язку з оголошенням “Повітряної тривоги”

МФК “Лідер-Амор” – Lifecell –

ФК “Житниця Поділля” – МФК “Буг” –

ФК “Житниця Поділля” – МФК “Буг” – 0:0* (перервано на 15-ій хв. у зв’язку з відключенням електроенергії)

МФК “Буг” – ФК “Житниця Поділля” –

FC “ADRENALINE” – Dark Horse –

FC “ADRENALINE” – Dark Horse –

Dark Horse – FC “ADRENALINE” –

Кубок ТМ FOREX CLUB (за 17-20 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Фортуна
11:2 1 1 0 0 11-2 3
2
Кристал
12:6 1 1 0 0 12-6 3
3
Ліон-ВСП
6:12 1 0 0 1 6-12 0
4
ФК “Лісоводи”
2:11 1 0 0 1 2-11 0

Кубок ТМ HELPIX (за 21-24 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
АІЩДІШ
6:2 1 1 0 0 6-2 3
2
СуперСіп
3:0 1 1 0 0 3-0 3
3
ФК “Міць”
0:3 1 0 0 1 0-3 0
4
ДЮФК “Случ”
2:6 1 0 0 1 2-6 0

Кубок ТМ МОБІФРЕНД (за 25-28 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
STV
8:2 1 1 0 0 8-2 3
2
Прикордонник-2
8:3 1 1 0 0 8-3 3
3
Сокіл-2
3:8 1 0 0 1 3-8 0
4
Агро-Ком
2:8 1 0 0 1 2-8 0

Кубок ТМ PRISMA ON (за 29-32 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Скорпіон
9:5 1 1 0 0 9-5 3
2
ХОП
5:2 1 1 0 0 5-2 3
3
Melix
2:5 1 0 0 1 2-5 0
4
Поділля-АТО
5:9 1 0 0 1 5-9 0

Кубок Єдності (за 33-35 місця)

Команди 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
FC “Friends-Old Boys”
5:4 1 1 0 0 5-4 3
2
Прогрес-В
4:5 1 0 0 1 4-5 0
3
ФК “Сутківці”
0 0 0 0 0-0 0