Дивізіон 5. Заявки команд (Преміум-ліга з футзалу 2022/2023)

Підгрупа «А»

“Dark Horse”

Президент команди – Циц Сергій

Капітан команди – Бистрих Володимир

Тренер команди – Шевчук Олександра

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Бистрих Володимир 10.06.1986
2 Циц Сергій 15.09.1984
3 Мороз Олександр 23.11.1975
4 Жаворонков Георгій 11.09.2001
5 Демиденко Богдан 24.09.2005
6 Демиденко Тарас 24.09.2005
7 Косогоров Максим 07.05.2005
8 Пилипчук Максим 31.01.1992
9 Кобзаренко Владислав 21.03.2003
10 Кобзаренко Віталій 22.01.1976
11 Нікітін Олександр 17.11.2003
12 Мостепанюк Юрій 27.09.2001
13 Зєвакін Олександр 25.01.1980
14 Мельник Артем 05.05.2002
15 Стрельцов Олексій 21.02.1981
16 Коломієць Богдан 09.09.1984
17 Олексійчук Віталій 21.10.1986
18 Дубовий Руслан 20.03.1977
19 Шевчук Андрій 14.07.1984
20 Роздобудько Павло 29.12.1984

“Ліон-ВСП”

Президент команди – Бєхтєрєв О.В.

Капітан команди – Ткаліч І.І.

Тренер команди – Бєхтєрєв О.В.

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Данілов Андрій Вікторович 15.12.1993
2 Ткаліч Ігор Ігорович 17.01.1991
3 Петриковець Дмитро Олександрович 19.08.1997
4 Ведмеденко Юрій Володимирович 01.11.1981
5 Божок Артем Володимирович 20.07.1984
6 Давидов Ярослав Ігорович 05.11.1987
7 Кричківський Андрій Станіславович 01.02.1982
8 Бєхтєрєв Олексій Володимирович 18.06.1977
9 Бондарук Володимир Володимирович 17.08.1983
10 Лівчинський Олег Володимирович 08.07.1983
11 Пекніч Віктор Венедиктович 07.12.1970
12 Макушок Олег Васильович 10.07.1976
13 Присяжний Дмитро Олександрович 09.07.1999
14 Дорошенко Андрій Миколайович 11.01.1990
15 Слободян Олександр Іванович 01.11.1973
16 Миколенко Максим Русланович 24.03.2003
17 Євстіфеєв Руслан Маркович 24.11.2003
18 Кутинський Сергій Сергійович 03.12.1987
19 Шаповалов Андрій Дмитрович 01.12.1997

“Прикордонник-2”

Президент команди – Мельніков А.В.

Капітан команди – Безкоровайний О.Л.

Тренери команди – Рефель В.І, Козак Д.

Пресатташе – Лимар А.Ю.

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Бушко Ілля Миколайович 26.03.2004
2 Годований Павло Анатолійович 12.07.2004
3 Леонюк Дмитро Олександрович 13.06.2004
4 Безкоровайний Олександр Петрович 15.01.2003
5 Тишковець Дмитро Павлович 30.01.2003
6 Стешенков Максим Володимирович 12.05.2000
7 Сметюх Тимофій Сергійович 24.09.2004
8 Івашко Анастасія Богданівна 28.11.2002
9 Гвоздецький Давид Олександрович 21.04.2004
10 Дробний Владислав Олександрович 22.08.2004
11 Сампір Владислав Андрійович 14.07.2003
12 Медвідь Михайло Олександрович 16.11.1990
13 Дацко Максим Володимирович 08.01.2004
14 Черних Олександр Миколайович 23.08.2005
15 Петрушенко Кіріл Андрійович 31.08.2005
16 Стінський Віталій Ігорович 18.05.2003

TAD

Президент команди – Мельник Віталій Павлович

Капітан команди – Бачинський Микола

Тренер команди – Майхер Роман

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Швець Артем Валерійович 10.09.1996
2 Терлецький Павло Володимирович 23.08.1989
3 Познанський Дмитро Володимирович 6,11,1995
4 Бачинський Микола Юрійович 21,12,1988
5 Мельник Артем Дмитрович 22,03,1995
6 Мелимука Олександр Юрійович 31.08.1987
7 Новіцький Денис Миколайович 2,01,1987
8 Рак Сергій Олександрович 1,06,1995
9 Барабаш Денис Анатолійович 28.07.1998
10 Щербатюк Вадим Володимирович 04.10.1996
11 Барановський Артем Олексійович 16.07.2006
12 Мацеплюк Олег Олегович 30.08.1995
13 Яржемський Іван Миколайович 29.08.1999
14 Пюрко Владислав Сергійович 06.07.1998
15 Басистюк Едуард Вікторович  07.09.1999
16 Гапанович Ігор Володимирович 18.06.1990
17 Безух Андрій Андрійович 11.08.2001
18 Ковтун Вадим Сергійович 30.06.1996
19 Бейер Ерік Юрійович 29.08.2000

ФК “Міць”

Президент команди – Московчук Ярослав Олександрович

Капітан команди – Гіджеліцький Ігор Казимірович

Тренер команди – Семенюк Олександр Вікторович

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гіджеліцький Ігор Казимірович 18.07.1985
2 Юхимчук Андрій Іванович 01.07.1991
3 Лянскорунський Сергій Олександрович 08.10.1999
4 Сизов Денис Олександрович 04.05.1996
5 Хмура Костянтин Олегович 28.07.1997
6 Ягольніцький Олег Васильович 08.02.1983
7 Ягольніцький Максим Олегович 11.02.2006
8 Гордань Володимир Миколайович 28.01.1991
9 Новаков Максим Леонідович 03.06.1987
10 Чубенко Олександр Степанович 13.09.1982
11 Лозицький Віталій Вікторович 05.12.1985
12 Лянскорунський Ярослав Ігорович 25.07.1982
13 Лянскорунський Валентин Ярославович 06.04.2008
14 Стахович Богдан Юрійович 29.09.2005
15 Дженджелей Андрій Васильович 02.07.1990
16 Скибіцький Андрій Павлович 09.04.2007
17 Лисюк Сергій Васильович 20.07.1988
18 Корнілов Мвксим Віталійович 21.01.1984
19 Кучерук Андрій Васильович 04.12.1988

МФК “Лідер-Амор”

Президент команди – Вислободська Е.І.

Капітан команди – Коваленко М.В.

Тренери команди – Калуков Д.У, Шевчук О.А.

Спонсор команди – Присяжнюк Сергій

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Коваленко Михайло Володимирович 17.05.2000
2 Гнатишин Данило Сергійович 13.05.2002
3 Сас Артем Андрійович 05.06.2007
4 Незгода Ярослав Вікторович 29.01.2007
5 Ткачук Богдан Андрійович 27.11.2004
6 Федорович Владислав Володимирович 13.08.2005
7 Сокур Олексій Олександрович 02.09.2003
8 Несмілий Єгор Євгенійович 02.03.2008
9 Гонтар Роман Сергійович 24.10.2006
10 Гоцалюк Іван Васильович 09.08.2004
11 Марчук Антон Олександрович 16.08.2004
12 Біленький Іван Юрійович 23.05.2003
13 Крищук Кирило Володимирович 19.02.2007
14 Шилов Артем Юрійович 01.09.2008
15 Жук Данило Олександрович 05.08.2007
16 Незгода Іван Вікторович 28.06.2008
17 Скарженюк Назар Іванович 13.10.2008
18 Кошонько Ярослав Вадимович 27.03.2004
19 Шевчук Роман Вікторович 23.07.1983
20 Ковбель Тарас Сергійович 20.03.2004

“STV”

Капітан команди – Суберляк Денис

Тренер команди – Кам’янецька Ольга Вікторівна

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Суберляк Денис Олександрович 02.03.1992
2 Нижник Григорій Олегович 21,01,1191
3 Загорецький Віталій Володимирович 29,08,1986
4 Королюк Олександр Володимирович 08,05,1994
5 Гурин Олександр Анатолійович 22,12,1975
6 Ільчук Максим Андрійович 09,07,2000
7 Прядко Леонід Миколайович 29,01,1984
8 Собольський Андрій Володимирович 10,11,1982
9 Ясенко Дмитро Борисович 04,10,1998
10 Савчук Олексій Олегович 31,10,1998
11 Макодрай Ярослав Ярославович 27,02,1993
12 Шелист Олексій Петрович 30,03,1993
13 Кармаліта Павло Олександрович 26,06,1993
14 Демчук Олександр Олександрович 17,02,1993
15 Касперський Олександр Анатолійович 14,04,1985
16 Ясенко Борис Іванович 28,05,1974
17 Суберляк Дмитро Денисович 13,03,2015
18 Королюк Макар Олександрович 21,09,2016
19 Ясенко Віталій Борисович 10,04,2007
20 Ясенко Олександр Борисович 10,04,2007

“Melix”

Президенти команди – Дручков А.Г., Войтко О.С.

Капітан команди – Гоменюк А.М.

Тренери команди – Колос А., Стафурський Д.В.

Спонсори команди – Кравчук А.О., Гордійчук Л.В.

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Парахнов Сергій Миколайович 12.08.1997
2 Пендечук Андрій Юрійович 17.07.2000
3 Грохольський Михайло Юрійович 09.11.2000
4 Росліков Георгій Сергійович 01.01.2000
5 Горбатюк Максим Васильович 07.08.2001
6 Щепанський Максим Олександрович 03.02.2003
7 Токарчук Віктор Миколайович 05.05.1998
8 Войтко Сергій Сергійович 20.09.1998
9 Дручков Артур Григорович 05.06.2001
10 Дузєв Сергій Вікторович 06.10.2000
11 Грохольський Григорій Юрійович 12.06.1994
12 Васильцов Анатолій Григорович 07.09.1984
13 Балан Віталій Вадимович 28.10.2001
14 Діянчук Дмитро Вікторович 08.11.2001
15 Олійник Олександр Сергійович 22.10.2003

“Фортуна”

Президент команди – Флерко Костянтин

Лікар-масажист – Горобець Інна

Тренери команди – Лещук Олег, Кравчук Сергій

Психолог команди – Фурсєєв Євгеній

Талісман команди – Різник Олександр

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Балабанов В’ячеслав Вікторович 10.04.1982
2 Горобець Сергій Вікторович 19.01.1997
3 Гурницький Андрій Вячеславович 15.02.1985
4 Коваль Вадим Олександрович 19.09.1983
5 Кордонець Дмитро Михайлович 30.11.1996
6 Кузюткін Олександр Олександрович 17.09.1984
7 Куцак Максим Валерійович 18.07.1986
8 Молодих Сергій Вікторович 08.11.1980
9 Науменко Руслан Васильович 18.11.1982
10 Осадчук Володимир Васильович 21.09.1981
11 Пилипчук Андрій Васильович 09.02.1986
12 Стельмах Руслан Петрович 13.09.1984
13 Туменко Олександр Олегович 21.12.1990
14 Феринський Ігор Броніславович 07.11.1978
15 Флерко Костянтин Юрійович 01.10.1984
16 Сас Павло Миколайович 28.01.1983
17 Романов Михайло Юрійович 12.03.1981
18 Гореленков Михайло Васильович 25.05.1990
19 Михайлов Микола Миколайович 21.06.1995
20 Лошатецький Іван Геннадійович 18.01.1993

МФК “Сервіс-Буд”

Президент команди – Стрельченко Денис Павлович

Капітан команди – Пономарьов Сергій Валерійович

Тренер команди – Березніцький Сергій Вікторович

Спонсор команди – Ахметов Андрій

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Пономарьов Сергій Валерійович 17.03.1986
2 Козак Святослав Васильович 28.08.1992
3 Король Іван Владиславович 30.06.1993
4 Кравчук Дмитро Русланович 31.07.1993
5 Стецюк Андрій Анатолійович 01.08.1996
6 Князь Андрій Васильович 19.08.1988
7 Гуменяк Ярослав Русланович 04.04.1998
8 Гняздовський Кирило Вікторович 30.01.2002
9 Скриницький Микола Іванович 24.01.2006
10 Лозіцький Андрій Юрійович 09.11.1988
11 Стрельченко Павло Володимирович 25.06.1987
12 Суєцький Олег Олегович 10.11.1993
13 Яцишин Вадим Олександрович 05.02.1992
14 Савчук Сергій Анатолійович 17.05.1995
15 Бесага Денис Олегович 27.01.2001
16 Муляр Богдан Ігорович 20.07.2006
17 Гуменюк Сергій Сергійович 09.09.2002
18 Греков Михайло Миколайович 20.11.1998
19 Павлик Віктор Іванович 08.10.1992
20 Мосейко Олег Романович 27.12.2005

“Карат MEBLI REMTION-2”

Президенти команди – Ткачов Вадим, Ткачова Людмила

Капітан команди – Лисий Олександр

Тренери команди – Пасічник Максим, Нагорняк Андрій, Лисий Михайло, Доліба Ярослав, Пасічник Олексій, Хребтатий Іван, Гуляк Віталій

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гуляк Віталій Володимирович 19.06.1984
2 Джунько Валерій Олегович 30.09.1985
3 Гринчук Андрій Русланович 12.12.1995
4 Красюк Василь Петрович 25.04.1997
5 Садовський Віктор Анатолійович 20.10.1986
6 Присяжний Владислав Віталійович 17.09.1998
7 Лисий Віталій Олегович 29.06.1998
8 Лисий Олександр Валерійочич 13.02.1996
9 Коваль Костянтин Григорович 25.03.1988
10 Нагорняк Максим Олегович 04.04.2005
11 Ткачов Максим Вадимович 21.05.2009
12 Франкевич Микола Вікторович 27.04.2003
13 Століта Михайло Михайлович 13.11.1985
14 Століта Сергій Михайлович 01.03.1987
15 Козовик Володимир Любомирович 28.07.1983

ФК “Сутківці”

Президент команди – Дзяд Вадим, Слободян Вдадим

Капітан команди – Малімон Артем

Тренер і спонсор команди – Жеребний Артем

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Мельник Руслан Славович 13.08.1996
2 Кирись Микола Миколайович 17.12.1997
3 Королівський Роман Сергійович 16.10.1995
4 Бондар Максим Анатолійович 02.01.2006
5 Шувертков Роман Вікторович 29.08.2001
6 Радецький Сергій Анатолійович 19.11.1997
7 Малярчук Олександр Олександрович 17.07.2006
8 Малярчук Артем Олегович 06.12.2006
9 Очкур Артем Віталійович 07.09.2001
10 Дзяд Вадим Олександрович 11.06.2004
11 Пастушенко Валентин Олександрович 17.03.1996
12 Кутлінський Руслан В’ячеславович 02.01.1992
13 Кузь Денис Юрійович 07.01.1997
14 Пінтак Сергій Юрійович 09.02.1991
15 Жеребний Артем Сергійович 03.10.2000
16 Слободян Вадим Ігорович 11.06.2002
17 Малімон Артем Сергійович 24.09.1997
18 Мельник Богдан Славович 18.09.1994
19 Пугач Сергій Володимирович 26.02.1998
20 Присяжнюк Станіслав Миколайович 13.04.1997

Підгрупа «В»

“Прогрес-В”

Президент команди – Нащубський Олександр Феодосійович

Капітан команди – Садовець Роман Володимирович

Тренер команди – Нащубський Олександр Олександрович

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Мухін Микола Олександрович 19.12.1992
2 Безпалько Олександр Михайлович 27.03.1995
3 Коваль Олег Олегович 14.04.2004
4 Щербатюк Андрій Петрович 26.09.1988
5 Слободян Віталій Вячеславович 10.10.1984
6 Коваль Дмитро Юрійович 29.10.1996
7 Нащубський Дмитро Олександрович 08.06.1986
8 Вавринчук Вадим Миколайович 02.01.2004
9 Баськов Сергій Олександрович 02.09.1985
10 Стаднік Сергій Олександрович 20.06.1993
11 Лоза Ярослав Романович 30.10.2008
12 Кабачинський Денис Олександрович 08.06.2009
13 Чубатий Іван Михайлович 02.01.1955
14 Твердохліб Тарас Вікторович 06.07.1990
15 Садовець Роман Володимирович 07.09.1985
16 Главацький Олександр Михайлович 26.03.1999
17 Кірілков Артем Олексійович 27.01.2006
18 Чернега Денис Віталійович 25.05.2006
19 Яворський Вадим Миколайович 16.05.1984
20 Бабій Ярослав Іванович 24.12.2005

“Сокіл-2”

Президент команди – Мирний Олександр Борисович

Тренери команди – Ковальчик Роман Миколайович, Глас Артем Вікторович, Токар Михайло Петрович, Розпаченюк Віталій Ігорович

Офіційні представники – Першин Володимир, Глушко Ольга, Юхимець Оксана, Кащен Олександр

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гонтар Тимур Андрійович 03.07.2008
2 Вишнівецький Олександр Сергійович 09.08.2009
3 Кащен Тимур Олександрович 10.11.2008
4 Глушко Владислав Вікторович 29.10.2008
5 Мазур Максим Ігорович 19.02.2008
6 Цуцуловський Денис Андрійович 02.04.2008
7 Басараба Ярослав Дмитрович 24.01.2009
8 Першин Назар Володимирович 13.07.2008
9 Мельник Максим Максимович 30.10.2007
10 Стасюк Кирило Ігорович 16.12.2007
11 Семенюк Владислав Сергійович 10.07.2008
12 Юхимець Дмитро Олександрович 06.10.2008
13 Карасьов Микита Олександрович 18.07.2008
14 Михайлюк Роман Максимович 11.12.2007

ФК “Лісоводи”

Президент команди – Гранчак В.І.

Капітан команди – Кулаков О.М.

Тренер команди – Гранчак В.І.

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гранчак Валерій Іванович 01.10.1987
2 Грушецький Сергій Валерійович 01.05.1993
3 Шеремета Максим Володимирович 07.08.1998
4 Лапчук Павло Миколайович 13.08.1994
5 Григорєв Дмитро Ігорович 01.03.2006
6 Марцинишен Дмитро Анатолійович 12.04.1999
7 Марченков Богдан Юрійович 27.05.2003
8 Павлинець Ілля Сергійович 01.08.2001
9 Пипа Володимир Анатолійович 17.09.1993
10 Пробитий Роман Володимирович 19.01.2005
11 Божик Олександр Васильович 23.12.2005
12 Лагно Артем Володимирович 18.02.1997
13 Кулаков Олексій Михайлович 13.03.1989
14 Жарук Богдан Анатолійович 05.08.2001
15 Нищий Дмитро Миколайович 19.07.1992
16 Терещук Назар Миколайович 31.07.2001
17 Лісовик Андрій Андрійович 07.02.2001
18 Бабик Ярослав Миколайович 10.04.2004
19 Лисенко Іван Сергійович 07.07.2001
20 Козар Іван Володимирович 07.07.2005

“Електротранс”

Президент команди – Бобух С.О.

Капітан команди – Ярмощук В.Л.

Тренери команди – Леонов В.В, Воронюк В.І.

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Бесіда Ігор Михайлович 30.12.1992
2 Вербовий Євгеній Володимирович 12.4.1996
3 Волинець Ігор Петрович 21.11.1985
4 Дудар Олександр Вікторович 04.2.2000
5 Лантвойт Максим Володимирович 20.7.1989
6 Ліщук Роман Михайлович 03.2.1995
7 Майоров Денис Ігорович 08.4.1974
8 Мартинюк Руслан Степанович 13.1.1983
9 Рибчинський Андрій Миколайович 27.9.2001
10 Самолига Олег Віталійович 08.2.1978
11 Степко Валерій Валерійович 08.6.1986
12 Ткачук Максим Анатолійович 20.6.1990
13 Урбель Олександр Юрійович 18.9.1985
14 Черниш Олександр Михайлович 04.2.1988
15 Ярмощук Вадим Леонідович 06.6.1991
16 Ярома Олександр Володимирович 11.4.1989
17 Яцків Михайло Михайлович 19.3.1986
18 Продан Ілля Андрійович 20.2.2003
19 Васильчук Владислав Олександрович 18.8.1996

ДЮФК “Случ”

Президент команди – Демчишин Валерій Васильович

Капітан команди – Сторожук Іван Вікторович

Тренер команди – Романець Володимир Тимофійович

Лікар команди – Клімчук Анатолій

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Сторожук Іван Вікторович 30.08.1978
2 Залевський Ростислав Олександрович 07.07.1999
3 Залевський Олександр Валерійович 09.01.1977
4 Залевський Олексій Володимирович 30.07.1980
5 Демчишин Валерій Васильович 13.10.1979
6 Покоюк Вадим Володимирович 06.03.2002
7 Кривунець Максим Віталійович 30.05.2004
8 Спціальний Сергій Васильович 22.12.1981
9 Хроменко Максим Володимирович 14.07.2000
10 Вовколуп Іван Володимирович 15.05.2007
11 Македонець Вадим Олександрович 05.09.2008
12 Шуляк Сергій Іванович 13.08.1998
13 Філіпчук Арсен Ігорович 28.03.2000
14 Сідорчук Владислав Русланович 03.08.2008
15 Сідорчук Станіслав Русланович 03.08.2008
16 Ніколенко Ігор Юрійович 13.04.2007
17 Григоренко Єгор Мсиколайович 26.12.2006
18 Мізернюк Дем’ян Романович 16.10.2007
19 Іванощук Владислав Юрійович 07.10.2001
20 Литвинюк Павло Миколайович 03.06.1998

“Черепаха”

Президент команди – Вітка Анастасія

Капітан команди – Вітка Сергій

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Головко Юрій Валерійович 03.12.1998
2 Вітка Сергій Валерійович 14.02.1996
3 Регула Руслан Андрійович 15.07.1988
4 Регула Ярослав Олегович 04.05.1996
5 Мазур Назар Іванович 28.08.1996
6 Микуляк Дмитро Миколайович 01.11.1995
7 Франков Володимир Антонович 07.06.2004
8 Бжуско Олег Анатолійович 01.07.1998
9 Івасечко Тарас Валентинович 27.08.1993
10 Тернавський Юрій Феліксович 28.10.1991
11 Трачук Микола Миколайович 15.07.2005
12 Сабаревський Сергій Олександрович 09.09.1991
13 Римар Степан Олександрович 09.09.1999
14 Бєлкін Олег Петрович 30.11.1995
15 Лопушанський Юрій Юрійович 23.09.1994
16 Булинін Сергій Валерійович 08.03.1988
17 Шимчишен Даніїл Олександрович 02.04.2006
18 Рудий Валерій Валерійович 22.02.2003
19 Урбан Олександр Григорович 04.03.1993

ХОП

Президент команди – Власюк Артем Сергійович

Капітан команди – Галайко Олег Михайлович

Тренер команди – Гриньків Віталій Богданович

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Балюк Віталій Олександрович 05.11.1980
2 Берестюк Ігор Віталійович 03.12.1989
3 Білань Ігор Вікторович 13.08.1989
4 Войтов Сергій Володимирович 12.11.1987
5 Войтов Мирослав Вікторович 19.02.1996
6 Власюк Артем Сергійович 23.06.1984
7 Гриньків Віталій Богданович 10.01.1978
8 Галайко Олег Михайлович 19.07.1986
9 Гринь Олександр Олександрович 13.04.1991
10 Гайдук Василь Ігорович 22.09.1988
11 Грудецький Сергій Анатолійович 13.02.1987
12 Делінда Володимир Юрійович 27.04.1988
13 Худенко Андрій Антонович 31.12.1984
14 Майстер Костянтин Полікарпович 12.01.1991
15 Мушинський Валерій Василович 06.08.1978
16 Поліховський Дмитро Олександрович 08.11.1990
17 Сеньков Олександр Олександрович 14.03.1987
18 Балйемез Хасан Сулейманович 11.10.2003
19 Тарташ Віталій Олександрович 12.06.2001
20 Борисов Олександр Олександрович 17.11.1989

МФК “Буг”

Президент команди – Мельник Інна Сергіївна

Капітан команди – Семчук Вікторія Андріївна

Тренер команди – Некрасов Григорій Григорович

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Походзей Павло Михайлович 26.12.1994
2 Пилипюк Володимир Володимирович 25.05.1983
3 Кривий Ігор Вікторович 02.03.1985
4 Хомишен Микола Іванович 22.05.1982
5 Пушкар Олексій Васильович 01.10.1987
6 Михальчук Тарас Миколайович 02.04.1989
7 Гурняк Олександр Анатолійович 11.05.1975
8 Ковальчук Олександр Олександрович 04.02.1990
9 Даниш Вадим Сергійович 04.07.2000
10 Подколзін Валерій Леонідович 16.08.1984
11 Некрасов Григорій Григорович 21.02.1984
12 Осяк Богдан Олександрович 09.04.1997
13 Мельник Сергій Михайлович 06.11.1985
14 Лемець Олег Миколайович 29.01.1991
15 Коваленко Ігор Геннадійович 19.10.1986
16 Степанов Юрій Юрійович 29.11.1990
17 Наумов Андрій Андрійович 05.05.1990
18 Голуб Дмитро Олександрович 12.01.1988
19 Шевчук Сергій Григорович 11.10.1991
20 Лосовський Олександр Анатолійович 14.05.1995

“СуперСіп”

Президент команди – Койфман Олександр

Капітан команди – Кухта Павло

Тренер команди – Савчук Віктор

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Панасенков Андрій Анатолійович 22.02.1972
2 Кравецький Дмитро Олександрович 25.10.1984
3 Ніскевич Олександр Васильович 25.04.1982
4 Нікольчук Володимир Васильович 05.08.1986
5 Квока Сергій Миколайович 11.05.1983
6 Мамонтов Олег Володимирович 17.11.1966
7 Ігнатов Вадим Ігорович 04.04.1994
8 Койфман Олександр Олександрович 26.03.1985
9 Кухта Павло Анатолійович 15.03.1987
10 Яремчук Антон Миколайович 04.04.1987
11 Мостіпака Сергій Володимирович 12.07.1981
12 Тисячний Руслан Валерійович 28.03.1990
13 Артем’єв Андрій Миколайович 19.05.1978
14 Закуренко Олександр Олександрович 26.09.1983
15 Комаринський Олександр Анатолійович 15.04.1981
16 Баценко Іван Олексійович 16.12.1988
17 Самолюк Павло Сергійович 02.03.2000
18 Козар Олександр Вікторович 24.04.1993
19 Парасочка Євген Володимирович 01.01.1987
20 Божеску Олександр Миколайович 30.10.1969

“Vitagro”

Президент команди – Лабазюк Петро Петрович

Капітан команди – Кожелюк Віталій Васильович

Тренер команди – Баб’яр Богдан Віталійович

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Онискевич Вадим Анатолійович 05.09.1994
2 Кожелюк Віталій Васильович 13.05.1991
3 Гурний Роман Ігорович 24.03.1994
4 Гаман Денис Іванович 05.04.2001
5 Орлов Олександр Сергійович 07.12.1980
6 Гловіцький Дмитро Михайлович 05.11.1997
7 Доскоч Володимир Віталійович 16.11.1996
8 Трачук Андрій Ігорович 10.11.1995
9 Семерук Володимир Володимирович 30.12.1980
10 Пилипишин Андрій 22.04.1996
11 Черевашенко Богдан Аркадійович 05.11.1987
12 Волинець Олександр Олександрович 10.10.2000
13 Баб’яр Богдан Віталійович 05.09.1984
14 Поліщук Олександр Володимирович 04.09.1991
15 Коцюк Володимир Русланович 22.10.1993
16 Климчук Володимир Володимрович 22.04.1994
17 Кисляк Роман Олегович 02.01.1997
18 Крохмальов Ілля Ігорович 27.07.1991
19 Вєровчук Олексій Олександрович 02.01.1981
20 Мощанець Дмитро Сергійович 14.05.1996
21 Мощанець Павло Сергійович 28.08.1993
22 Духняк Микола Русланович 18.12.1998
23 Сторожук Дмитро Борисович 25.06.1994
24 Курейко Сергій Анатолійович 26.01.1995

“Кристал”

Президент команди – Драгусевич Микола Васильович

Офіційний представник команди – Головань Олександр Вікторович

Спортивний директор команди – Дубенко Аліна Русланівна

Тренер команди – Левицький Руслан

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Заяць Роман Володимирович 03.04.1991
2 Зарицький Ігор Іванович 14.10.1990
3 Кирилюк Іван Іванович 15.11.1981
4 Ткачук Руслан Володимирович 10.08.1991
5 Карачун Максим Миколайович 31.07.2003
6 Суєцький Олександр Анатолійович 08.04.1982
7 Алєксєєв Сергій Іванович 20.12.1987
8 Дрезналь Борис Олександрович 19.09.1989
9 Боган Сергій Михайлович 25.11.1985
10 Галкін Ігор Анатолійович 06.10.1986
11 Бобрик Віталій Віталійович 23.06.1989
12 Пастернак Володимир Михайлович 21.09.1988
13 Тимошенко Антон Григорович 25.04.1992
14 Мальований Дем’ян Васильович 10.10.1984
15 Муляр Богдан Сергійович 21.10.1997
16 Похно Вадим Олександрович 21.09.1986
17 Кучер Андрій Миколайович 05.04.1983
18 Оніщук Сергій Ігорович 11.09.1995
19 Боденчук Сергій Севостьянович 02.08.1987
20 Алексєєв Микола Олегович 16.08.1983

“Lifecell”

Президент команди – Олексій Янчук

Капітан команди – Олексій Янчук

Тренер команди – Олексій Янчук

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Віт Віталій Васильович 16.06.1987
2 Кондратюк Микола Володимирович 12.01.1988
3 Кузнецов Ігор Костянтинович 03.04.1986
4 Лабець Анатолій Володимирович 15.01.1982
5 Лошатецький Олександр Віталійович 19.05.1986
6 Шабатура Тарас Вікторович 09.12.2000
7 Янчук Олексій Миколайович 16.01.1987
8 Вінніцкі Антон Петрович 06.04.1994
9 Приймак Артур Віталійович 27.01.1991
10 Загородній Назар Михайлович 28.10.2003
11 Атерлей Василь Петрович 12.06.1989
12 Іщук Олександр Григорович 17.09.1986
13 Підгородецький Сергій Олександрович 24.12.1992
14 Вус Олег 11.06.1994
15 Вознюк Руслан Васильович 18.03.1985
16 Ольховий Богдан Ігорович 14.03.2003

Підгрупа «С»

FC ASTRUM

Президент команди – Кривак Алла Анатоліївна

Капітан команди – Кривак Михайло Михайлович

Тренер команди – Луков Олександр Васильович

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Луков Олександр Васильович 15.11.1963
2 Гончар Дмитро Олександрович 21.12.1984
3 Земок Олександр Васильович 01.08.1996
4 Черненко Олег Анатолійович 18.02.1988
5 Костомаха Віталій Іванович 07.11.1984
6 Кривак Михайло Михайлович 21.08.1974
7 Борчук В’ячеслав Валентинович 05.05.1983
8 Ромасюков Артем Євгенович 01.07.1986
9 Хмелівський Олександр Вікторович 16.12.1982
10 Сердуніч Вадим Вікторович 24.04.1983
11 Левицький Петро Іванович 07.11.1983
12 Пекнич Вадим Миколайович 17.11.1982
13 Рудий Владислав Олегович 18.06.1992
14 Шандига Павло Володимирович 24.08.1992
15 Примуш Роман Борисович 18.09.1985
16 Самедінов Андрій Олегович 16.05.1992
17 Мойсюк Володимир Ігорович 19.08.1989
18 Шаткун Євген Анатолійович 01.05.1990

ФК “Жищинці”

Президенти команди – Неменко А., Маргошин М.А.

Капітан команди – Маргошин А.М.

Тренер команди – Слободян А.О.

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Стельмах Володимир Анатолійович 05.06.1985
2 Маргошин Антон Миколайович 10.06.1986
3 Вастюк Денис Юрійович 22.02.1999
4 Радовець Артем Олександрович 05.10.1986
5 Гулько Олександр Дмитрович 08.05.1985
6 Цвігун Артем Олександрович 22.04.1986
7 Дідора Павло Вадимович 29.06.1991
8 Мостовий Іван Карлович 01.10.1992
9 Моцний Максим Констянтинович 15.02.2003
10 Пшонко Іван Андрійовий 20.01.2001
11 Канарський Микола Вікторович 24.09.1987
12 Кравчук Вадим Петрович 10.08.1994
13 Бендеревич Олександр Вікторович 24.06.2003
14 Лебідь Владислав Валентинович 09.11.2005
15 Канарський Олег Вікторович 18.02.1984
16 Мостовий Вадим Йосипович 11.07.1989
17 Теклюк Сергій Сергійович 08.08.1998
18 Коржан Максим Васильович 28.04.2006
19 Мостовий Сергій Михайлович 24.12.1983
20 Маргошин Микола Миколайович 31.01.1982

FC “Friends-Old Boys”

Президент команди – Дудар Андрій Григорович

Капітан команди – Янковський Артем Казимірович

Тренер команди – Гончаров Аркадій Володимирович

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Дмитришин Ігор Валерійович 03.06.1998 р
2 Гончаров Аркадій Володимирович 20.03.1989 р.
3 Худік Олександр Леонідович 30.04.1983 р.
4 Михайлюк Олександр Васильович 30,08,2000 р
5 Яськов Віталій Ігорович 04,12,1990 р
6 Дмитришин Олександр Ігорович 27.01.1996 р
7 Кузьмич Павло Степанович 27.03.1983 р
8 Притуляк Ігор Юрійович 28.07.1993 р
9 Барабаш Андрій Анатолійович 20.01.1997 р.
10 Якимець Адам Васильович 26.12.2002 р
11 Шиманський Анатолій Анатолійович 30.12.1988 р.
12 Гермак Богдан Васильович 21.09.1996 р
13 Янковський Артем Казимирович 09.09.1998 р.
14 Ткачук Володимир Вячеславович 12.11.1993 р
15 Нарожний Ігор Ростиславович 25.07.1971 р
16 Бондарук Сергій Русланович 01.02.1997 р
17 Карасевич Олексій Олександрович 08.02.1999 р
18 Дехтяр Юрій Сергійович 12.04.1998 р
19 Парцирний Олександр Валерійович  09.10.1998 р
20 Чоботар Тарас Олександрович 25.10.1998 р

“Гладіатор”

Президент команди – Семчук Вікторія

Капітан команди – Вівсянко Руслан

Тренер команди – Вівсянко Богдан

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Цимбалюк Михайло Григорович 19.11.1993р.
2 Білик Денис Сергійович 22.031998р.
3 Вівсянко Руслан Вадимович 15.08.1991р.
4 Корабельніков Артур Олегович 26.04.1992р.
5 Алексіїв Дмитро Миколайович 10.03.1987р.
6 Блессінг Кахока 22.01.2000р.
7 Перун Сергій Євгенович 14.07.1977р.
8 Пасічник Сергій Віталійович 20.11.1989р.
9 Ткачук Андрій Володимирович 05.12.1996р.
10 Мельник Микола Романович 18.12.2003р.
11 Пасічник Віталій Віталійович 04.02.1991р.
12 Голка Дмитро Сергійович 22.01.1995р.
13 Вівсянко Богдан Вадимович 23.12.1994р.
14 Ярощук Олексій Анатолійович 03.05.1993р.
15 Мізин Ярослав Олександрович 17.03.1998р.
16 Лучінін Вадим Юрійович 17.02.2003р.
17 Муха Дмитро Володимирович 06.06.1988р.
18 Марчук Назар Олегович 06.01.2003р.

“Фенікс”

Директор команди – Солдатенко Олексій Станіславович

Капітан команди – Коньков Іван Ігорович

Тренер команди – Гриценко Сергій Володимирович

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Безрук Олександр Костянтинович 19.07.2006
2 Боднар Нікіта Олександрович 16.02.2006
3 Болдижев Данило Євгенійович 20.04.2006
4 Братчук Ельдар Денисович 20.11.2006
5 Долгуля Максим Олександрович 13.07.2006
6 Коньков Іван Ігорович 07.11.2006
7 Євсюков Демид Ігорович 05.01.2008
8 Замула Даніїл Андрійович 13.03.2006
9 Лазеба Володимир Андрійович 30.03.2007
10 Солдатенко Михайло Олексійович 01.09.2006
11 Ходацький Данило Сергійович 16.03.2006
12 Солдатенко Олексій Станіславович 22.08.1977
13 Братчук Денис Володимирович 22.08.1977
14 Нгуєн Конг Ханг 22.05.1993
15 Гриценко Сергій Володимирович 18.05.1977
16 Рогожніков Олег Ігорович 09.03.1991
17 Тимосевич Вадим Юрійович 21.08.1986
18 Сікорський Ілля Русланович 12.04.2006

АІЩДІШ

Президент команди – Агеєв Сергій Миколайович

Капітан команди – Катернога Валерій Олександрович

Тренер команди – Тарасов Андрій Анатолійович

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Катернога Валерій Олександрович 06.10.1987
2 Ангелюк Ілля Юрійович 07.08.1993
3 Стахов Максим Анатолійович 12.06.1987
4 Щербаков Ярослав Юрійович 27.12.1994
5 Втерковський Сергій Ярославович 07.08.1989
6 Кравчук Микола Васильович 20.12.1987
7 Дишльовський Ігор Вікторович 24.10.1983
8 Шмігельський Андрій Михайлович 01.12.1987
9 Герецький Віктор Вікторович 22.04.1987
10 Зюбрицький Віталій Володимирович 27.03.1985
11 Панчук Сергій Дмитрович 17.02.1989
12 Богуцький Віталій Олександрович 07.08.1988
13 Лонський Олександр Олегович 29.12.1990
14 Хомра Микола Васильович 08.03.1987
15 Курманський Олексій Ігорович 15.02.1989
16 Мойдал Павло Михайлович 23.10.1985
17 Стрільчук Ігор Сергійович 20.01.1993
18 Зюбрицький Дмитро Володимирович 14.09.1988
19 Савлук Віталій Едуардович 06.10.1987

FC “ADRENALINE”

Президент команди – Мейко Владислав

Капітан команди – Головатий Дмитро

Тренер команди – Кравчук Роман

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Загурський Богдан Олександрович 04.05.1993
2 Ткачук Андрій Миколайович 17.01.1996
3 Кондрук Ігор Романович 27.11.1992
4 Мацерук Артем Анатолійович 12.04.1994
5 Медведчук Максим Сергійович 27.06.1993
6 Головатий Дмитро Русланович 06.02.1998
7 Басараба Ярослав Станіславович 02.11.1999
8 Коник Богдан Миколайович 06.03.2006
9 Коник Віталій Миколайович 06.03.2006
10 Семененко Владислав Сергійович 25.02.2005
11 Шанін Володимир Васильович 28.12.1988
12 Парой Василь Ігорович 02.01.1981
13 Ведмедюк Борис Сергійович 25.09.1998
14 Гончар Максим Вікторович 21.03.1981
15 Крутилко Андрій Іванович 24.06.1993
16 Капатинський Тимур Янович 18.10.2007
17 Кондратюк Євген Олегович 12.10.2004
18 Байдусь Владислав Анатолійович 30.12.2006
19 Моторна Ольга Михайлівна 02.11.2002
20 Чемерис Владислав Леонідович 27.01.2000

“Скорпіон”

Президент команди – Локазюк Софія Вікторівна

Капітан команди – Локазюк Віктор Васильович

Тренер команди – Локазюк Діана Вікторівна

Лікар команди – Біла Н.Б.

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Локазюк Віктор Васильович 13.11.1986
2 Каленик Дмитро Олександрович 27.04.1999
3 Тучинський Назар Володимирович 22.12.2005
4 Ніякий Мирослав Петрович 30.04.1996
5 Савчук Ростислав Олександрович 09.04.1998
6 Теслюк Денис Ігорович 06.09.2007
7 Локазюк Дмитро Вікторович 11.09.2012
8 Навитанюк Максим Іванович 15.09.2004
9 Поляк Артур Михайлович 11.02.2007
10 Бабій Євген Анатолійович 13.09.1983
11 Петращук Віктор Олександрович 30.07.2007
12 Васьковський Іван Олегович 15.04.2005
13 Лебединський Олександр Ігорович 16.09.1999
14 Петращук Василь Олександрович 16.04.2009
15 Янковський Владислав Віталійович 18.02.1995
16 Морозовський Валерій Віталійович 03.01.1994
17 Дідик Артем Антонович 18.08.2006
18 Кучер Костянтин Анатолійович 08.01.2000
19 Макарчук Віталій Едуардович 06.03.1992
20 Тарантаєв Максим Миколайович 01.04.2003

ФК “Житниця Поділля”

Президент команди – Чернов Іван Миколайович

Тренер команди – Мельничук Борис Васильович

Офіційні представники команди – Болюх Іван, Манзенюк Сергій, Чернов Олександр

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Андрійчук Богдан Олександрович 17.10.2002
2 Андрійчук Володимир Олексійович 17.11.1980
3 Макарчук Олександр Анатолійович 10.07.1990
4 Гудзь Богдан Валерійович 24.01.1999
5 Гуменюк Андрій Ігорович 13.12.2004
6 Коносюк Олександр Васильович 19.07.1985
7 Гавриш Андрій Володимирович 11.12.1993
8 Мугафаров Максим Валентинович 24.11.1994
9 Калінський Дмитро Станіславович 14.04.1996
10 Онищук Юрій Григорович 21.04.1994
11 Сабадаш Богдан Миколайович 28.05.1991
12 Сабадаш Костянтин Миколайович 10.08.1996
13 Сабадаш Микола Васильович 25.01.1970
14 Суліма Віталій Павлович 28.08.1991
15 Чернов Вадим Іванович 22.04.1997
16 Чернятинський Віктор Іванович 01.04.1979
17 Чернятинський Тарас Вікторович 19.01.2001
18 Шароварський Роман Олександрович 10.02.1992
19 Шостацький Максим Валерійович 06.03.1996
20 Ящук Олександр Сергійович 25.08.1987

“Олімп” (Солобківці)

Президент команди – Барчук Денис Вікторович

Капітан команди – Барчук Денис Вікторович

Тренер команди – Ковальчук Микола Борисович

Спонсор команди – Барчук Віктор Анатолійович

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Барчук Денис Вікторович 17.01.2000
2 Гуцал Андрій Олександрович 05.12.1998
3 Хоптяр Олександр Валерійович 05.01.1996
4 Теренов Олександр Миколайович 20.01.1994
5 Стрихарчук Степан Вікторович 09.01.2003
6 Деркач Денис Сергійович 02.08.2005
7 Верещагін Денис Олегович 20.08.2001
8 Вибодовський Денис Володимирович 06.01.2003
9 Кропивін Олександр Михайлович 27.04.1999
10 Залевський Дмитро Володимирович 09.11.1998
11 Васильков Сергій Володимирович 22.10.1999
12 Гелембин Віталій Юрійович 29.09.2003
13 Швед Ростислав Костянтинович 14.05.2004
14 Ништа Ярослав Русланович 03.06.2005
15 Юр’єв Тарас Костянтинович 27.12.2004
16 Коляновський Артем Олександрович 26.12.2001
17 Швед Костянтин Костянтинович 14.05.2004
18 Сапоговський Андрій Анатолійович 10.12.2007
19 Повелій Андрій Васильович 03.10.2002
20 Борусевич Костянтин Вікторович 30.06.1991

“Поділля-АТО”

Капітан команди – Гах Олександр

Тренер команди – Гах Дмитро

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гах Олександр 27.09.1982
2 Голюк Олександр 20.10.1998
3 Шебетко Петро 15.08.1985
4 Люлько Микола 12.02.1986
5 Понятовський Олександр 12.03.1992
6 Палій Микола 12.03.1993
7 Пшебишевський Вадим 28.10.1996
8 Бугаєнко Сергій 26.02.1989
9 Ковальчук Олег 14.05.1999
10 Лозінський Дмитро 25.02.2002
11 Черенков Костянтин 10.03.1985
12 Сребнюк Дмитро 14.11.1992
13 Середа Юрій 19.09.1985
14 Марущак Віталій 10.11.1987
15 Романець Олег 29.10.1990
16 Топільчук Андрій 23.03.1991
17 Денисюк Михайло 19.11.1992
18 Бабій Артур 25.04.1988
19 Стрибулевич Василь 10.01.1989

“Агро-Ком”

Президент команди – Кишко Сергій Миколайович

Капітан команди – Каплун Ігор Григорович

Тренер команди – Яцьків Олександр Володимирович

Лікар команди – Волос Олександр Петрович

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Шупер Дмитро Валентинович 10.01.1993
2 Марчук Іван Михайлович 20.05.1992
3 Дмитрук Андрій Русланович 26.10.2006
4 Бардар Антон Анатолійович 13.06.1997
5 Кравець Володимир Іванович 08.06.2003
6 Волос Олександр Васильович 04.10.1999
7 Нечай Дмитро Юрійович 15.06.1996
8 Липко Євгеній Миколайович 13.05.1986
9 Каплун Ігор Григорович 07.09.1990
10 Петрик Андрій Володимирович 29.03.1990
11 Кравець Олександр Віталійович 03.10.1997
12 Шкробот Вячеслав Русланович 22.07.1998
13 Осика Юрій Володимирович 03.05.2000
14 Дмитрук Дмитро Олександрович 04.09.1997
15 Шевченко Денис Анатолійович 08.02.2004
16 Дикий Назар Михайлович 05.08.2005
17 Шишурок Ілля Сергійович 07.02.2008
18 Гончарський Роман Вікторович 22.07.2005
19 Скотинянський Назар Олександрович 23.05.2006
20 Кучеренко Олексій Антонович 26.07.2005

Примітка. * – означає, що даний гравець заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них