ФЕСТИВАЛЬ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDREN’S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT». НОТАТКИ. ЧАСТИНА 5. ЧЕМПІОН ВІДОМИЙ. АРТЕМ ГЛАС

0
121

За тур до завершення турніру серед юнаків 2003-2004 золоті медалі виборола ДЮСШ ФК “Спортлідер+”

Передостанній ігровий день ФЕСТИВАЛЮ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDRENS FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT» очікувався з нетерпінням, адже фактично він мав стати визначальним у плані розподіли призової трійки. Перед матчами 5-го туру 100% результат мала лише команда ДЮСШ «Спортлідер+» і суперники були сповнені бажаннями порушити цю серію. І забігаючи наперед відзначимо, що ДЮСШ Попасна і ДЮСШ Радомишль віддали всі сили, аби засмутити головного фаворита на перемогу, проте «спортлідерівці» за своє, як то кажуть, боролися завзято і з максимальною відповідальністю.

За підсумками попереднього ігрового дня хорошої ходи набрала команда «Інтер-Енергія» і наступні матчі мали б надати відповідь чи зможуть львів’яни втримати переможний хід.

Першими на ігровий майданчик вийшли команди ДЮСШ Попасна та ДЮСШ Спортлідер+. З перших хвилин закрутилася справжня боротьба у якій ніхто не хотів поступатися, щоправда конструктиву в діях обох команд було мало. На цьому фоні гол Омарі Ідріса став дещо нелогічним. Надалі малюнок гри набув цікавого і несподіваного ходу. До честі луганчан вони нав’язали свій стиль гри, яка, як правило завершувалася гострими контратаками, щоправда в завершальній стадії вони були не надто креативними. Натомість хмельничани на 18-ій хвилині відзначилися вдруге, результативну атаку з дальньої стійки замкнув Зарванський.

Початок другого тайму став шокуючим для хмельничан. Спочатку голеадорські якості продемонстрував Кісельов, скориставшись помилкою захисту, а згодом багатоходову комбінацію замкнув на дальній стійці Москаленко. Зрівнявши рахунок луганчани зникли і одразу поплатилися трьома голами у власні ворота. Однак гра ДЮСШ Попасна заслуговує схвальних відгуків, в чому вочевидь постарався тренер Іван Москаленко. Як то кажуть, так тримати, луганчани. А хмельничани, четвертою перемогою зробили вагомий внесок для здобуття чемпіонства.

Технічні дані матчу №13

ДЮСШ «Попасна» (Луганська область) – ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) 2:5 (0:2)

Голи: Кісельов 21, 34 автогол, Москаленко 28,  – Омарі 1,33 Зарванський 18, 40

ДЮСШ «Попасна» (Луганська область): Рябенко – Гук, Москаленко, Литвинок, Шапоренко, Онищук, Кісельов, Бондарєв, Деркачев, Сандирєв. Тренер-представник: Іван

ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький): Гринь (Мазур, Гончар) – Омарі, Барабаш, Сохорук, Зарванський, Стасішин, Хропач, Карпа, Гаврилюк. Тренер-представник: Віталій Розпаченюк

Другий матч п’ятого туру очікувався не з меншим інтересом. Львів’яни були сповнені бажанням продовжити переможну серію, а суперники вочевидь порушити неприємну традицію з поразок. Матч розпочався з атак львів’ян, які з перших хвилин пішли у пресинг, так тактика дала свої плоди на 8-ій хвилині коли помилкою захисту скористався Олег Данилович. Згодом номінальні господарі мали ще одну нагоду для взяття воріт, однак Юрій Герчаківський змарнував прекрасну нагоду для взяття воріт. Луганчани терпіли, як могли і в кінцівці першого тайму мала непогану можливість відзначитися, але удар Карпова заблокував Воробець. А коли до завершення залишалося 30 секунд, своє вагоме слово сказав Тимців, подвоївши рахунок.

Другий тайм приніс шалену розв’язку, у якій першу скрипку зіграли луганчани, які у неймовірному стилі витягли цей матч, проявивши залізний донбаський характер. Та й в діях львівських футзалістів не було тієї іскорки, яка допомагала здобувати переможний результат у попередніх двох матчах.

Технічні дані матчу №14

Інтер-Енергія (Львів) – КДЮСШ №2 «Северодонецьк» (Луганська область) 3:3 (2:0)

Голи: Даниленко 8, Тимців 20,29 – Бабарикін 24, Карпов 27, 37

«Інтер-Енергія»: Воробець – Тимців, Жмінка, Тарасенко, Данилович, Квасній, Мельников, Максимець О, Гернаківський, Максимець Р, Ковальчук, Луцик, Король, Гелюлько Сандирєв. Тренера-представники: Назарій Станкевич, Шукатка Юрій.

КДЮСШ №2 «Северодонецьк»: Мамаєв В – Мамаєв О, Карпов, Непомнящих, Бабарикін, Радченко. Тренер-представник: Микитченко Андрій.

Останній поєдинок складався інтригуючи. Жодна з команд не бажала поступатися і боротьба точилася на коному клаптику майданчика. Житомиряни постійно були в ролі наздоганяючих. Волиняни ж навпаки намагалися збільшити перевагу і на перерву пішли з мінімальною перевагою 3:2. У другому таймі перевага волинян стала ще більш відчутною, хоча до честі житомирян вони до останнього боролися за такі бажані очки, особливо у цьому процесі старався їх капітан Маркевцев Влад. Але один у полі, як то кажуть, не воїн. У підсумку перемога за ДЮСШ Ратно.

Технічні дані матчу №15

ДЮСШ «Ратно» 2002 (Волинська область) – ДЮСШ «Радомишль» (Житомирська область) 6:3 (3:2)

Голи: Леванюк 4,13.29, Панасюк 8, Пожар 27,32 – Бернацький 6, Маркевцев 11, Шустаковський 21

ДЮСШ «Ратно» 2002: Назарук – Блищик, Гайдучик В, Гайдучик Г, Бойко, Панасюк, Приймачук, Юрчик, Пожар, Нифодюк, Леванюк Тренер-представник: Копишинський Юрій.

ДЮСШ «Радомишль»: Писаренко – Мельниченко, Маркевцев, Тищенко, Гончаренко, Самойліченко, Бернацький, Карпенко, Беруашвілі, Близнюк, Шустаківський. Тренер-представник: Сергій Борецький.

Післяобідній спортивний марафон ФЕСТИВАЛЮ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDRENS FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT» розпочинався матчем між ДЮСШ «Радомишль» (Житомирська область) –  ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький). Ще на передматчевій розминці була помітна втома в гравців обох команд. Сонце, тепле море і попередніх три ігрових дні зробили свою справу. Тим не менш на кону, боротьба за головний трофей фестивалю. Хмельничани розуміли, що в разі перемоги стають недосяжними для суперників і цей фактор безумовно мотивував молодих підопічних не по своїм роках талановитого тренера Віталія Розпаченюка. Гостроти підігравав і факт боротьби за звання найкращого бомбардира, де в лідируючій трійці перебував Омарі Ідріс.

Перші хвилини ознаменувалися боротьбою, як то кажуть, за територію. Житомиряни агресивно захищались, хмельничани, так само агресивно намагалися позиційно вести атакуючі дії і така тактика почала давати плоди вже з самого початку. Справжній лідер хмельничан Омарі ще у першому таймі двічі відзначився. Важливими стали голи Барабаша та Зарванського. Житомиряни руки не опускали і боролися, як могли, але програвали в індивідуальних якостях. Але все одно незважаючи на підсумковий результат, команда сподобалася. Натомість хмельничани цією перемогою оформили собі чемпіонське звання, з чим і вітаємо хлопців та головного тренера Віталія Розпаченюка.

Технічні дані матчу №16

ДЮСШ «Радомишль» (Житомирська область) –  ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) 3:7 (1:4)

Голи: Бернацький 14, Мельниченко 22, Гончаренко 28 – Омарі 4, 6, 21, 24, Барабаш 8,31, Зарванський 11

ДЮСШ «Радомишль»: Писаренко – Мельниченко, Маркевцев, Тищенко, Гончаренко, Самойліченко, Бернацький, Карпенко, Беруашвілі, Близнюк, Шустаківський. Тренер-представник: Сергій Борецький.

ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький): Гринь (Мазур, Гончар) – Омарі, Барабаш, Сохорук, Зарванський, Стасішин, Хропач, Карпа, Гаврилюк. Тренер-представник: Віталій Розпаченюк

Наступний поєдинок фактично був визначальним в плані потрапляння до трійки призерів. Львів’яни оступившись в минулому турі були сповнені бажання повернути собі переможний хід. Натомість волиняни в цей день грали першу гру і безумовно у функціональному плані мали перевагу. З перших хвилин ДЮСШ Ратно почало активніше і Матвійчук змарнував гарну нагоду відзначитися. Надійно зіграв Воробець. Надалі гра проходила на зустрічних курсах, але практично без моментів. Гольове затишшя порушив Олег Максимець, бездоганним ударом в дев’ятку на 11 хвилині матчу. Мінімальна перевага львів’ян додала їм емоційних сил і залишок першого тайму Інтер-Енергія провела в атаках. Цей натиск не витримав воротар волинян Гордун, який сам собі фактично закинув м’яч у ворота 2:0. З таким рахунком і завершилась перша половина матчу.

Другий тайм став бенефісом Олега Даниловича, який оформив хет-рик і таким чином суттєво допоміг своїй команді здобути перемогу, а разом з нею і омріяні срібні нагороди. Користуючись нагодою вітаємо Інтер-Енергія і тандем молодих, але досить амбітних тренерів Назарія Станкевича та Юрія Шукатки.

Технічні дані матчу №17

ДЮСШ «Ратно» 2003 (Волинська область) – Інтер-Енергія (Львів) 3:6 (0:2)

Голи: Гордун 13 автогол, Блищук 29, Кобець 24,36 – Максимець 11, Данилович 24.30, 39, Жмінка 31

ДЮСШ «Ратно»: Кобець – Шаламай, Гордун, Пословський, Матвійчук. Тренер-представник: Копишинський Юрій

«Інтер-Енергія»: Воробець – Тимців, Жмінка, Тарасенко, Данилович, Квасній, Мельников, Максимець О, Гернаківський, Максимець Р, Ковальчук, Луцик, Король, Гелюлько Сандирєв. Тренера-представники: Назарій Станкевич, Шукатка Юрій.

Наступний матч не відбувся за погодженням сторін, адже ДЮСШ «Ратно» 2002 (Волинська область) грав поза конкурсом, а КДЮСШ №2 «Северодонецьк» вже втратив усі шанси на призову трійку. Тому було вирішено провести товариський матч збірна тренерів та організаторів та ДЮСШ «Ратно» 2002 (Волинська область). І як, правило, такі матчі завершуються внічию. Дружня і приємна атмосфера завершилася гарними позитивними рукопотисканнями.

Технічні дані матчу №18

Збірна тренерів та організаторів (Україна) – ДЮСШ «Ратно» 2002 (Волинська область) 7:7 (4:3)

Голи: Глас 6, 36 Гончарук 11, 16, Станкевич 19, 21, 27 – Панасюк 11, 16 19, Пожар 23, 26, 27, Юрчик 38

Збірна тренерів та організаторів: Розпаченюк В – Глас, Гончарук, Микитченко, Станкевич, Шукатка. Тренера-представники: Людмила Барабаш і Михайло Стасішин.

ДЮСШ «Ратно» 2002: Назарук – Блищик, Гайдучик В, Гайдучик Г, Бойко, Панасюк, Приймачук, Юрчик, Пожар, Нифодюк, Леванюк Тренер-представник: Копишинський Юрій.

Третій ігровий день позаду і всі в очікуванні останнього туру, який визначить ім’я володаря бронзових нагород. Завтра нагородження. Очікуємо.

А на завершення – фотоогляд третього ігрового дня:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here