ФЕСТИВАЛЬ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDREN’S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT». НОТАТКИ. ЧАСТИНА 6. ПЕРШИЙ ВИСТРІЛ ЗРОБЛЕНО. АРТЕМ ГЛАС

0
136

На фестивалі спорту та відпочинку завершився турнір серед юнаків 2003-2004 років народження

Останній ігровий день ФЕСТИВАЛЮ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDRENS FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT» повинен був назвати ім’я бронзового призера і на цей титул претендувало аж три команди ДЮСШ Радомишль (Житомирська область), ДЮСШ Ратно (Волинська область ), ДЮСШ Попасна (Луганська область). Як відомо, вчора ми всі дізналися ім’я чемпіона – ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) та віце-чемпіона Інтер-Енергія (Львів). Крім того, усі команди були в очікуванні церемонії нагородження, під час якої організатори підготували чимало цікавих моментів та подарунків.

Першими на ігровий майданчик вийшли ДЮСШ «Спортлідер+» та КДЮСШ №2 Северодонецьк і присутні були в очікуванні ще одної сенсації від луганчан, адже вчора цій команді вдалося відібрати очки у срібного призера Інтер-Енергії. В цьому матчі тренер хмельничан дав пограти усім хто був в заявці. Експериментальний склад демонстрував дещо сумбурну гру і на фоні таких дій, гол Омарі Ідріса став свого роду випадковістю. Однак недовго хмельничани володіли перевагою. За три хвилини Ілля Карпов завдяки індивідуальним діям зрівняв рахунок, а в середині тайму з його передачі відзначився Микита Радченко.

Другий тайм для хмельничан став холодним душем. Спроба відігратися з п’ятим польовим гравцем зіграла з хмельничанами поганий жарт. Три голи у виконанні луганчан змусили вже діючого чемпіона, як то кажуть, зарухатися. Більш активні дії призвели до чотирьох голів, два з яких на рахунку воротаря Артура Гриня. В останні хвилини гра проходила на зустрічних курсах. Обидві команди намагалися вирвати перемогу і більш успішними в цьому плані виявилися луганчани, завдяки голу найкращого гравця в цьому матчі Іллі Карпова. У підсумку перша перемога  КДЮСШ №2 «Северодонецьк» з рахунком 6:5.

Технічні дані матчу №19

КДЮСШ №2 «Северодонецьк» (Луганська область) – ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) 6:5 (2:1)

Голи: Карпов 7, 21, 27, 35 Радченко 13 – Омарі 3, 33, Гринь 23 автогол, 29,30, Гаврилюк 33

КДЮСШ №2 «Северодонецьк»: Мамаєв В – Мамаєв О, Карпов, Непомнящих, Бабарикін, Радченко. Тренер-представник: Микитченко Андрій.

ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький): Гринь (Мазур, Гончар) – Омарі, Барабаш, Сохорук, Зарванський, Стасішин, Хропач, Карпа, Гаврилюк. Тренер-представник: Віталій Розпаченюк

Свого роду волинське дербі носило ситуативний характер, адже, які відомо, старша група грала поза конкурсом. Тим менш, матч вийшов бойовим і багатим на гольові моменти. Більш успішними у складанні іспитів на забиття голів були ратнівці старшої вікової групи, які у підсумку і здобули перемогу 4:1.

Технічні дані матчу №20

ДЮСШ «Ратно» 2002 (Волинська область) – ДЮСШ «Ратно» 2003 (Волинська область) 4:1 (1:1)

Голи: Леванюк 7, Пожар 27, Панасюк 31,38 – Матвійчук 4

ДЮСШ «Ратно» 2002: Назарук – Блищик, Гайдучик В, Гайдучик Г, Бойко, Панасюк, Приймачук, Юрчик, Пожар, Нифодюк, Леванюк Тренер-представник: Копишинський Юрій.

ДЮСШ «Ратно»: Кобець – Шаламай, Гордун, Пословський, Матвійчук. Тренер-представник: Копишинський Юрій

Останній матч мав надати відповідь, хто стане володарем третього місця і забігаючи наперед відзначимо, що житомиряни не мали особливих проблем в матчі з ДЮСШ Попасна. І якщо у першому таймі на майданчику ще була більш менш рівна гра, то у другій половині перевага житомирян була відчутна. Особливо в загальному позитивному результаті постаралися Бернацький, Гончаренко і Маркевцев. Ця перемога принесла команді ДЮСШ Радомишль такі омріяні бронзові нагороди, з чим і вітаємо команду Сергія Борецького.

Технічні дані матчу №21

ДЮСШ «Попасна» (Луганська область) – ДЮСШ «Радомишль» (Житомирська область) 2:6 (1:2)

Голи: Кісельов 12,28 – Бернацький 11, 26, Гончаренко 18, 22, Маркевцев 31, 36

ДЮСШ «Попасна» (Луганська область): Рябенко – Гук, Москаленко, Литвинок, Шапоренко, Онищук, Кісельов, Бондарєв, Деркачев, Сандирєв. Тренер-представник: Іван Москаленко

ДЮСШ «Радомишль»: Писаренко – Мельниченко, Маркевцев, Тищенко, Гончаренко, Самойліченко, Бернацький, Карпенко, Беруашвілі, Близнюк, Шустаківський. Тренер-представник: Сергій Борецький.

Завершальним акордом ФЕСТИВАЛЮ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDRENS FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT» серед дітей 2003-2004 років народження стала офіційна церемонія нагородження, яка пройшла в святковій атмосфері. Кожна дитина отримала іменні календарі, кожна команда м’ячі, переможець – комплект ігрової форми, переможці в індивідуальних номінаціях комплекти тренувальної форми, рюкзаки. Наостанок, чимало класних фото, дитячих усмішок і величезна порція хорошого настрою. А завершилося все, загальним фото і дружнім походом на море, де всі дітки  поринули у лагідне і тепле море чорноморського узбережжя.

Тепер організатори перепочивши декілька днів, будуть готуватися до наступного турніру вже серед дітей 2005-2006 р.н та турніру серед аматорських команд.

Завершуючи матеріал, хочеться подякувати усім командам за спортивну боротьбу, жагу до перемоги і запросити на наступний турнір, який відбудеться вже у 2017 році.

А на завершення – фотоогляд церемонії нагородження турніру:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here