ФЕСТИВАЛЬ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDREN’S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT». НОТАТКИ. ЧАСТИНА 7. ДРУГИЙ СТАРТ ДАНО. АРТЕМ ГЛАС

0
114

На фестивалі спорту та відпочинку стартував турнір серед юнаків 2005-2006 років народження

ФЕСТИВАЛЬ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDREN’S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT» отримав нове дихання. Після цікавих і напружених протистоянь у віковій групі 2003-2004 р.н на старт змагань вийшли юнаки 2005-2006 років народження. В цій групі склад команд-учасниць виявився менш чисельним, але сюжет обіцяв бути досить непередбачуваним.

Отже учасниками у цій віковій групі стали наступні команди:
– ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький);
– Юніор (Стара Синява, Хмельницька область);
– Оболонь-Бровар (Київ);
– СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область).

Відповідно до рішення представників команд змагання пройдуть за коловою системою із серією плей-офф. На цій стадії між собою зустрінуться команди, які посіли 1-4 та 2-3 місця. Згодом переможці зіграють у фіналі, а переможені проведуть матч за третє місце. Таким чином кожна команда гарантовано зіграє п’ять матчів. Далі Вашій увазі календар змагань

23 червня 2016 р. (1 тур)
– 09.30 СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область) – Оболонь-Бровар (Київ);
– 10.30 Юніор (Стара Синява, Хмельницька область) – ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький)

23 червня 2016 р. (2 тур)
– 15.30 Юніор (Стара Синява, Хмельницька область) – СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область);
– 16.30 ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – Оболонь-Бровар (Київ);

24 червня 2016 р. (3 тур)
– 09.30 СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область) – ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький);
– 10.30 Оболонь-Бровар (Київ) – Юніор (Стара Синява, Хмельницька область)

24 червня 2016 р. (стадія плей-офф)
– 15.30 команди, які посіли 1-4 місця;
– 16.30 команди, які посіли 2-3 місця.

25 червня 2016 р. (матчі за нагороди)
– 09.30 матч за третє місце;
– 10.30 фінал
– 11.30 офіційна церемонія нагородження

Першими на ігровий майданчик Маяк вийшли команди СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область) та Оболонь-Бровар (Київ). На початку матчу в діях обох команд вирувало багато емоцій, які час від часу переростали в справжнє дитяче розчарування, або щиру радість внаслідок вдалих дій на майданчику та похвали тренерів. У стартові п’ять хвилин команди придивлялися одна до одної, здебільшого розраховуючи на дальні удари. Така тактика дала свої плоди на 5-ій хвилині, коли Євген Нінікало точним ударом, відкрив лік забитим м’ячам на ФЕСТИВАЛІ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDREN’S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT» та вивів свою команду вперед 1:0. Згодом опоненти мали прекрасну нагоду зрівняти рахунок, однак удар найбільш активного в складі миколаївчан Максима Болтунова голкіпер киян Іван Кривонос відбив. Надалі матч відбувався на зустрічних курсах і суперники принаймні мали по дві хороших нагоди відзначитися, однак воротарі обох команд діяли вище всяких похвал. В середині другого тайму ініціатива перейшла до киян і одразу це вилилося у забитий гол у виконанні Юрія Верескуна на 12-ій хвилині. Завершення першої половини пройшло під диктовку Оболоні-Бровар і гол у виконанні Максима Болтунова став дещо нелогічним. Тут не надто впевнено зіграла оборона суперників. У другій половині матчу кияни повністю взяли гру під свій контроль і наслідком активних дій в атаці стали три голи у ворота первомайських гравців. Їх авторами стали Євген Нінікало, та двічі Юрій Верескун. Єдине на що спромоглися суперники – це на гол престижу. Його автором став Максим Болтунов. Підсумок 5:2 на користь киян і прекрасний настрій перед другим матчем з хмельничанами.

Технічні дані матчу №1

СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область) – Оболонь-Бровар (Київ) 2:5 (1:2)
Голи: Болтунов 17.35 – Нінікало, 5,23, Верескун 12.21.27
СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область): Лучинський – Дорошенко, Болтунов, Задорожний, Семенець, Копусь, Цимбалюк. Тренер-представник: Кривопуз Андрій.
Оболонь-Бровар (Київ): Кривонос – Нінікало, Верескун, Гундарь, Овсієнко, Паламарчук, Сінгаєвський. Тренер-представник: Віктор Нікітін.

Другий матч став свого роду подільським дербі, проте боротьби нажаль не вийшло. По-перше, в команді Старої Синяви левову частку гравців складають діти 2005-2006 років народження, а в ДЮСШ Спортлідер+ основа маса 2007 року. По-друге для хмельничан – це лише перший офіційний турнір, до цього вони працювали за іспанською методикою над розвитком технічних якостей. Власне рахунок 9:2 відображає реальну картину співвідношення сил суперників. Хочеться привітати команду Старої Синяви з першою перемогою та побажати успіхів у наступних матчах.

Технічні дані матчу №2
Юніор (Стара Синява, Хмельницька область) – ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) 9:2 (6:1)
Голи: Глєбов 5.17, 23, 29.34, Микитюк 11.15, Стасюк 4,19 – Майдан 9, Бевз 29
Юніор (Стара Синява, Хмельницька область): Даценко – Глєбов, Микитюк, Стасюк, Фомов, Мазурець, Ніколайчук, Омельчук, Горбатюк. Тренер-представник: Євген Гноянко
ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький): Майдан, Хібовський, Байцар, Бевз, Мельник Д, Мельник Т, Мельник М, Мержук, Олівінський, Жмурко, Сас, Григорчук, Муравський. Тренер-представник: Микола Сохорук.

Програму другого туру відкривав матч між командами Юніор (Стара Синява, Хмельницька область) – СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область). Обидві команди перед очним протистоянням мали діаметрально протилежні показники. Миколаївчани в першому матчі поступилися киянами, натомість юніори впевнено переграли ДЮСШ Спортлідер+.
Перші хвилини матчу видалися дещо сумбурними, але багатими на небезпечні моменти. Команди почергово залишали автографи у воротах суперників, демонструючи ази футбольного мистецтва. Особливо красивим виявився третій гол у виконанні Тимура Задорожного, який маючи невеличкі антропометричні дані накрутив декілька гравців на половині поля суперника і ударом з носка зрівняв рахунок 3:3. Щопрвда така активність миколаївчан забрала в них чимало сил і залишок першої половини вони провалили пропустивши ще два голи. Таким чином на перерву команди пішли за переваги подолян 5:3.
Другу половину гри юніори розпочали обережно, очікуючи на помилку суперника. Гравці суперника з усіляких сил намагалися тиснути нас суперника, розраховуючи здебільшого на індивідуальні дії Задорожнього. Стартові 10 хвилин другої половини виявилися безгольовими, натомість завершальні хвилини були занадто емоційними та багатими на гольові епізоди. Щоправда, присутні глядачі лише одного разу побачили взяття воріт. Красивий гол забив найкращий гравець у складі Юніора Андрій Глєбов. Підсумок 6:3 і представники Хмельниччини роблять вагому заявку на перше місце за підсумками колового турніру

Технічні дані матчу №3

Юніор (Стара Синява, Хмельницька область) – СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область) 6:3 (5:3)
Голи: Глєбов 4,31, Фомов 5, Ніколайчук 13, Омельчук 17 – Задорожний Руслан 1,8, Задорожний Тімур 15, Болтунов 18 автогол.
Юніор (Стара Синява, Хмельницька область): Даценко – Глєбов, Микитюк, Стасюк, Фомов, Мазурець, Ніколайчук, Омельчук, Горбатюк. Тренер-представник: Євген Гноянко.
СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область): Лучинський – Дорошенко, Болтунов, Задорожний Руслан, Задорожний Тімур, Семенець, Копусь, Цимбалюк. Тренер-представник: Кривопуз Андрій.

У наступному матчі на майданчик вийшли ДЮСШ Спортлідер+ та Оболонь-Бровар Київ. З перших хвилин зав’язалася цікава і безкомпромісна боротьба у якій ніхто не хотів поступатися. Хвилин з сім команди придивлялися одна до одної аж поки гольове затишшя не сколихнув мабуть найбільш активний у складі хмельничан Даниїл Бевз, ударом з носка у дальній кут. Але перевага подолян була недовгою, вже на за хвилину рахунок зрівняв Сінгаєвський. На куражі кияни ще двічі відзначилися, дубль в свій актив записав Юрій Верескун. З мінімальною перевагою в один м’яч так і закінчився перший тайм.
Початок другого розпочався з несподіваного голу. Верескун у непростій ситуації зумів проштовхнути м’яч у ворота хмельничан – 4:2. Надалі хмельничани маючи в своєму пасиві -2 робили все можливе, аби відігратися, проте при спробах активних дій, натикалися на злагоджені дії в обороні киян. Оболонці маючи в активі гандикап в два м’ячі робили все можливе аби збільшити перевагу і в декількох епізодах були до цього близькі, однак в завершальній стадії їм не таланило.
Останні хвилини ігрового часу були неймовірно цікавими, але жодній з команд так і не вдалося відзначитися. Підсумок 4:2 на користь Оболонь-Бровар.

Технічні дані матчу №4

ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – Оболонь-Бровар (Київ) 2:4 (2:3)
Голи: Бевз 9,18 – Сінгаєвський 10, Верескун 12,14,21.
ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький): Майдан, Хібовський, Байцар, Бевз, Мельник Д, Мельник Т, Мельник М, Мержук, Олівінський, Жмурко, Сас, Григорчук, Муравський. Тренер-представник: Микола Сохорук.
Оболонь-Бровар (Київ): Кривонос – Нінікало, Верескун, Гундарь, Овсієнко, Паламарчук, Сінгаєвський. Тренер-представник: Віктор Нікітін.
Завтра на нас з Вами, очікуватимуть матчі третього туру та матчі 12 фіналу серії плей-офф. Будьте з нами, слідкуйте за нашими наступними публікаціями. А зараз, усі в дружній атмосфері направилися в сторону морського узбережжя, окунутися в теплу і лагідну водичку. Приємно, що дітки всього за один день турніру стали дружніми, привітливими. Всім гарного настрою!

А на завершення – фотоогляд сьогоднішніх матчів:

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here