ФЕСТИВАЛЬ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDREN’S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT». НОТАТКИ. ЧАСТИНА 8. ОБОЛОНЬ-БРОВАР ЧЕМПІОН. АРТЕМ ГЛАС (+ фото)

0
96

В турнірі серед юнаків 2005-2006 років народження переможцем став київський “Оболонь-Бровар”

ФЕСТИВАЛЬ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDREN’S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT» у віковій групі 2005-2006 років народження підійшов до завершення. Історична подія назвала володаря чемпіонського титулу. Триденний футзальний марафон без сумніву подарував усім діткам масу позитивних емоцій, вражень, спогадів, які ще довго згадуватимуть учасники у приватних розмовах, за допомогою фото та відео звітів. А скільки дитячих усмішок? Ось в такі моменти дійсно пишаєшся нашою нацією, відчуваєш впевненість, що робиться гарна справа. І на секунду уявляєш момент, коли на нагородженні 200-300 діточок і усі в передчутті моменту отримання пам’ятного сувеніру. Ось заради таких моментів, організатори вже зараз розпочали роботу по підготовці до наступного турніру. А найголовніше, що у цьому процесі є підтримка і зацікавленість команд з усіх куточків України (Луганської, Волинської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Вінницької, Хмельницької, Житомирської областей, міста Києва). Усі мають тверді наміри, наступного року повернутися на Чорноморське узбережжя для участі у ФЕСТИВАЛІ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDREN’S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT».
Що стосується останнього дня фестивалю, то в його програмі був матч між ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область) за право вийти у фінал де на них вже очікувала київська Оболонь-Бровар та офіційна церемонія нагородження, під час якої усім діткам були підготовлені призи у вигляді рюкзаків, комплектів ігрової форми, іншого.

Нажаль у матчі між ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область) боротьби не вийшло. Краща програність миколаївчан, допомагала швидше приймати рішення у гольових ситуаціях. Хмельницькі футзалісти моментами теж виглядали непогано, проте для результативного гольового удару не вистачало мінімуму. Натомість миколаївчани своїми нагодами скористалися сповна, відгрузивши у ворота ДЮСШ Спортлідер+ шість сухих голи. Таким чином, вони стали фіналістами, а хмельничани вибороли почесне третє місце.

Технічні дані матчу №9
ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область) 0:6 (0:2)
Голи: Задорожний Тимур 4, 8, 23, Задорожний Руслан 21, Семенець 28, Цимбалюк 31..
ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький): Майдан, Хібовський, Байцар, Бевз, Мельник Д, Мельник Т, Мельник М, Мержук, Олівінський, Жмурко, Сас, Григорчук, Муравський. Тренер-представник: Микола Сохорук.
СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область): Лучинський – Дорошенко, Болтунов, Задорожний Тимур, Задорожний Руслан, Семенець, Копусь, Цимбалюк. Тренер-представник: Кривогуз Андрій.

Ось і дочекалися ми кульмінації ФЕСТИВАЛЮ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDREN’S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT» у віковій групі 2005-2006 років народження. На часі фінал, а це завжди інтрига, адже чемпіоном може бути лише одна команда.
Днем раніше, гра фіналістів Оболонь-Бровар (Київ) – СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область) носила надзвичайно непередбачуваний сценарій, в якому все вирішила серія пенальті. Що ж, від цього їх чергове протистояння обіцяло бути гарячим.
Цікаво, що у фіналі стався епізод, який стане історичним, адже Сінгаєвський забив найбільш швидкий гол у турнірі. Це сталося на 4-ій секунді матчу. Однак перевага киян була недовгою. За хвилину результативним ударом відзначився Руслан Задорожний. Паритет у матчі зберігався недовго. На 8-ій хвилині результативним ударом відзначився найкращий бомбардир Оболоні-Бровар Юрій Верескун, замкнувши передачу партнера. Щоправда і на цей раз миколаївчани рахунок зрівняли. Другий гол у цьому матчі забив Руслан Задорожний. Надалі гра дещо заспокоїлася і проходила практично без гольових моментів.
В другому ігровому відрізку гра відбувалася на зустрічних курсах і в ці хвилини, мабуть, кияни були ближчими до успіху, однак свої моменти змарнували, а чи не єдина нагода в миколаївчан увінчалася успіхом, відзначився Тимур Семенець. Але перевага була не довгою, за три хвилини Верескун реалізував пенальті за гру рукою в карному майданчику. Згодом ще одного разу відзначилися миколаївчанами, помилкою в захисті киян, скористався Дмитро Цимбалюк – 3:4. Прогнозовано, що останні хвилини пройшли під акомпанемент атак оболонців і свого досягти їм вдалося, вчергове відзначився Юрій Верескун вдало зігравши на добиванні – 4:4, а за хвилини він же вивів Оболонь-Бровар вперед – 5:4. З мінімальною перевагою киян, цей матч і закінчився. ОБОЛОНЬ-БРОВАР ЧЕМПІОН!

Технічні дані матчу №10
Оболонь-Бровар (Київ) – СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область) 5:4 (2:2)
Голи: Сінгаєвський 1, Верескун 8, 31 п, 36.38 – Задорожний Р 3, 10, Семенець 28, Цимбалюк 33.
Оболонь-Бровар (Київ): Кривонос – Нінікало, Верескун, Гундарь, Овсієнко, Паламарчук, Сінгаєвський. Тренера-представники: Євгеній Лашук, Віктор Нікітін.
СТ Україна (Первомайськ, Миколаївська область): Лучинський – Дорошенко, Болтунов, Задорожний Тимур, Задорожний Руслан, Семенець, Копусь, Цимбалюк. Тренер-представник: Кривогуз Андрій.

А на завершення офіційна церемонія нагородження, під час якої кожна дитина отримала іменний календар, рюкзак, команди нагороди, кубки, почесні грамоти. А найголовніше, що усі залишилися задоволеними і щиро висловили бажання наступного року знову приїхати на ФЕСТИВАЛЬ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ «CHILDREN’S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT».
Далі вашій увазі номінанти, які отримали індивідуальні нагороди:
– Кращий воротар – Іван Кривонос (Оболонь-Бровар Київ);
– Кращий універсальний гравець – Даниїл Бевз (ДЮСШ СПОРТЛІДЕР+);
– VIP-гравець – Тимур Задорожний (СТ Україна Первомайськ);
– Кращий гравець – Юрій Верескун (Оболонь-Бровар);
– За внесок в організацію та проведення Фестивалю – Євген Лашук (Оболонь-Бровар);
– За внесок в організацію та проведення Фестивалю – Микола Сохорук (Дюсш Спортлідер+);
– За внесок в організацію та проведення Фестивалю – Віктор Нікітін (Оболонь-Бровар);
– За внесок в організацію та проведення Фестивалю – Андрій Кривогуз (СТ Україна);
– За внесок в організацію та проведення Фестивалю – Ганна Булгакова (замісник директора бази відпочинку Маяк).

Всього Вам найкращого! До наступних зустрічей на наших турнірах.

А на завершення – фотоогляд заключних матчів та урочистої церемонії нагородження переможців та призерів турніру серед юнаків 2005-2006 років народження:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here