ФК «Viva Cup-Хмельницький»: ми робимо ставку на командну гру, а в ній кожний наш гравець проявляє себе як лідер!

0
91
Футбольний Клуб «Віва Кубок- Хмельницький» (ФК «VIVA CUP-Хмельницький») було засновано 23 лютого 2021 з метою популяризації спорту, зокрема футболу серед дітей та молоді Хмельниччини. Ідея створення футбольного клубу виникла завдяки своїм двом чудовим синам, які, до речі, займаються в нашому клубі, та дружині, яка підтримала мене в цьому непростому рішенні і взагалі любові до футболу, тому і девіз нашого клубу звучить «З любов’ю до дітей та футболу».

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Чому саме «ВІВА КУБОК» англійською «VIVA CUP» – тому що хотілося, щоб назва звучала насамперед сучасно, гарно та несла сенс слів про спорт, тому «ВІВА» (латинською vivare) –«жити» а «СUP» це українською «кубок», тому і «VIVA CUP-Хмельницький» (жити з кубком, жити з перемогою, жити з спортом).
В нашому клубі на лютий 2023 року вже займається більше 120 дітей різних вікових категорій.
Структура нашого клубу складається з президента клубу, директора, головного тренера та тренерів.
Президент клубу – Фільчук Олександр Миколайович
Директор та головний тренер – Федоренко Ярослав Анатолійович;
Тренери – Вєтров Олександр Володимирович, Мартинюк Дмитро Олегович та Тимощук Богдан Сергійович.
Наше бачення тренувального процесу – він завжди має бути цікавим, інтенсивним, та діти мають отримувати задоволення від тренувального процессу, а для тренера – показник зростання у виконанні вправ, які роблять його гравці та взаємодії між гравцями на полі, дружня атмосфера між командою та тренером. На даному етапі у нас так і є. І тренери цілком цим задоволені.
Планування тренувального процесу спортсменів в основному складається з урахуванням розвитку гравців і удосконалення їхньої техніки, тактики та фізичних якостей.
Крім планування спортивного тренування, в побудову тренувального процесу також включено планування підготовчих (контрольних) і основних змагань, теоретичної і психологічної підготовки, відновлення спортивної працездатності, засобів і методів контролю за тренувальною та змагальною діяльністю.
Метою тренувального процесу спортсменів є ефективна підготовка до участі в основних змаганнях: чемпіонат, змагання на Кубок, першість міста, різноманітних турнірах.
На данному етапі маємо 121 дитину у клубі. Всі вони різного віку, усі різні та цікаві кожен по-своєму. В кожній віковій групі Viva Cup є діти лідери і не один. Але нас цікавить більше командна гра, бо не завжди лідер може сам все зробити,та й взагалі ігри бувають різні – десь виходить гра, а десь ні. І в такому віці сьогодні ти лідер, а через деякий час діти ростуть і можуть прогресувати, і буде вже інша дитина лідером. Тому ми ставку робимо на командну гру, а в ній кожний наш гравець проявляє себе як лідер!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here