Гравці, що пропускають матчі 26 листопада

0
292
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk

Список гравців, які через отримані дискваліфікації пропускають матчі Кубку Преміум-Ліги з футзалу 26.11.2023:

Валентин Гнатюк (ККФА-REDMION) дивізіон 2
Максим Железнов (ЗАЛІВ10) дивізіон 3
Максим Задерейко (Ковчег) дивізіон 3
Дмитро Тєбєнєв (Нева) дивізіон 4
Сергій Пасічник (Гладіатор) дивізіон 5
Олексій Ярощук (Гладіатор) дивізіон 5

Список гравців, які через отримані дискваліфікації пропускають матчі Преміум Ліги Відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу 26.11.2023:

Михайло Ліхновський (Тепловик) дивізіон 2
Дмитро Фют (Ротор) дивізіон 2
Іван Король (Сокіл-Тірас) дивізіон 3
Андрій Гуцал (Олімп-Солобківці) дивізіон 4
Віктор Мойсюк (Поділля-АТО) дивізіон 5

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here