Helpix – дворазовий переможець Фіналу Чотирьох!

0
857

Фантастичний футзальний вікенд в Хмельницькому!


Чули барабани? Бачили виступи дівчат-мажореток та черлідерок? Гнали вперед оплесками улюблену команду? Чи спостерігали за футзальними баталіями наживо? Фантастична атмосфера на трибунах!

Сплеск емоцій у спорткомплексі ГУНП! Так, все це про матчі Фіналу Чотирьох Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ з футзалу 2023/2024, на завершення яких ми побачили ефектну церемонію нагородження! А передувала цьому напружена спортивна боротьба, яка точилася на кожному клаптику майданчика.

В суботу, 27 січня, було зіграно два півфінали, у яких перемогу святкували команди “Helpix” (півфінал 1, Helpix – Алмаз) та “Хмельницькі делікатеси” (півфінал 2, Карат MEBLI REMTION – Хмельницькі делікатеси).

Недільного вечора в фінальному двобої зійшлися дві найсильніші команди Хмельницького – “Helpix” та “Хмельницькі делікатеси”. І у цьому матчі було все, за що ми любимо футзал – забиті голи, карколомні сейви, боротьба, в якій ніхто не хотів поступатися, і – серія післяматчевих пенальті.

І команда “Helpix” вдруге поспіль здобуває Кубок ПРЕМІУМ ЛІГИ з футзалу серед аматорських команд!

Було відзначено також кращих гравців Фіналу Чотирьох Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ з футзалу серед аматорських команд сезону 2023/24:
MVP Кубку – Максим Стрельцов

Кращий гравець у складі команди “Helpix” – Артур Гринь

Кращий гравець у складі команди “Хмельницькі делікатеси” – Дмитро Мартинюк

Кращий гравець у складі команди “Алмаз” – Тимофій Шеремета

Кращий гравець у складі команди “Карат MEBLI REMTION” – Денис Калюжняк

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here