Історія Клубу

Ініціатором зародження міні-футбольної команди «Спортлідер+» виступила Хмельницька обласна спортивна газета «Спортивний лідер +».

Команда успішно виступила на 1-му Всеукраїнському турнірі «Кубок Свободи» в січні 2010 року, після чого зі спонсорами та партнерами заходу обмірковувалася можливість спробувати «Спортлідеру+» виступити у першості України. Завдяки проведеній засновниками роботі у сезоні 2010/2011 команда взяла участь в чемпіонаті України з футзалу у другій лізі. При підготовці до сезону методичну допомогу надали тренери вищоліговського «ТВД» (Львів). За три місяці до старту у другій лізі почалися тренування чотири рази на тиждень та контрольні поєдинки. Загалом у західному регіоні другої ліги чемпіонату України з футзалу приймало участь сім команд. За підсумками групового турніру команда посіла перше місце і вийшла у фінальну стадію. Четвірка команд, які у фінальній стадії змагалися за медалі мала такий вигляд: ФК «Спортлідер+», «Товтри», «Ураган-КВФ-2» та МФК «Городенка», проте перед стартом фінальної частини МФК «Городенка» знялась зі змагань через фінансові проблеми. Програвши усі чотири матчі, за підсумками сезону хмельничани здобули бронзові нагороди.

Завдяки цьому «Спортлідер+» в жовтні 2011 року стартував у групі А чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги. В цьому ж сезоні було утворено фарм-клуб «Спортлідер-2», який розпочав свої виступи в Другій лізі. В кубку України «Спортлідер+» припинив боротьбу вже на стадії 1/8 фіналу, програвши донецькому «Ресурсу» в обох матчах (1:2 на виїзді та 4:6 вдома). Сезон для команди пройшов не надто успішно і у підсумку у турнірній таблиці вона посіла 8-ме місце з 9 учасників. Проте влітку вдалося вдало завершити сезон перемогою у чемпіонаті міста з футзалу.

З сезону 2012/2013 ФК «Спортлідер+» виступає у найвищому українському футзальному дивізіоні – Екстра-лізі.

«Спортлідер+» є першим футзальнии клубом з Хмельницького, який виступає у вищому дивізіоні чемпіонату України з футзалу.