Іван Анікін: «Ми диктуємо свою гру»

0
187

Кращий гравець туру у Дивізіоні 5 – про перемоги над «Патріотами-NETіP» та Війтовецькою ОТГ-ФК «Бронівка», проблеми із реалізацією, нестандартні рішення на майданчику та тактичний прогрес «Royal Palace»

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

– Іване, минулий вік-енд для «Royal Palace» ознаменувався перемогами над «Патріотами-NETіP» у вирішальній грі 1/8 фіналу плей-офф та Війтовецькою ОТГ-ФК «Бронівка» у першій грі 1/4 фіналу. Які враження залишилися від цих поєдинків?

– Позитивні. Перемогли, виконали свій план та завдання, які перед нами ставив тренер. У той же час розуміємо, що є ще над чим працювати, так як головні матчі все ще попереду. В плей-офф не буває легких суперників, що і довели “Патріоти” та “Бронівка”. Остання гра чітко показала, що “Бронівка”  абсолютно заслужено виграла свою групу. Міцна, добре організована команда, яка має чіткий малюнок гри та чітко усвідомлює свої сильні сторони. Шкода, що доводиться зійтись з ними на такій ранній стадії. Обидва суперники заслуговують  виступати у Дивізіоні рангом вище, але жереб розсудив інакше.

– В грі з Війтовецькою ОТГ-ФК «Бронівка» не реалізували чимало забійних моментів. Чи не лякає це напередодні головних матчів сезону?

– Так, вдосталь моментів не забили, але й в свою чергу не дали опоненту створити багато нагод біля власних воріт.  Нервова гра, де на перший план виходить результат. Також було важливо більш чітко відпрацювати роботу в захисті, щоб відчути впевненість в передній ланці. Занадто багато пропустили в 1/8 фіналу. Будемо сподіватись, що левову частку голів залишили на наступні матчі (посміхається).

– В цьому сезоні Ви дуже часто приймаєте нестандартні рішення на майданчику. Що це – імпровізація чи все ж таки певне «шосте чуття» у тих чи інших ситуаціях?

– Напевно, більше досвід та майстерність, але не скажу, що це мої якісь суперскілли, а намагання підлаштуватись під  командну роботу. На сьогодні у нас є чітка філософія гри і ми намагаємось її дотримуватись. Все це наслідки кропіткої роботи на тренуваннях, плюс специфіка залу не дає нам можливості повноцінно продемонструвати власні тактико-технічні можливості. Тому доводиться робити акцент на правильність відкривання та вправно використувати власні шанси. Також намагаюсь  при цьому отримувати задоволення від кожного моменту, тому що для мене це вкрай важливо. (посміхається).

– «Royal Palace» в цьому сезоні вражає своїм тактичним прогресом, і помітно, що чудово готується «під» кожного суперника. В чому секрет і хто є головним «мотором» цього процесу?

– Секрету як такого немає, а все завдяки кропіткій роботі нашого тренера – Миколі Бевзі. Він ідеально вивчає суперника, проводить нам ретельний аналіз як на тренуваннях, до ігор, так і під час матчів. І це приносить результат. Ми диктуємо свою гру, а суперник змушений під нас підлаштовуватися.  Це складний та важкий шлях, однак він вже дає свої результати. Якщо ви уважно передивитесь наші ігри, то зможете відмітити, що ми демонструємо один з найсучасніших та якісних футзалів у нашому дивізіоні. Сучасний світ відходить від звичайного “бий-біжи” і ми намагаємось обмірковувати кожну дію на паркеті.

Але в той же час було декілька вкрай блідих як за малюнком гри, так і за результатом матчів. З чим це пов’язано?

– Саме з тим, про що ми говорили в минулому питанні. Команда повністю перебудовує стратегію та малюнок гри. На це все потрібен час, це як коли дитина тільки починається ходити, але поступово наші кроки стають все більш та більш впевненішими. У нас не було задачі виграти групу, у нас була мета – відшліфувати та налагодити командні взаємодії.  Також були епізодичні проблеми з недооцінкою та неправильним настроєм на гру. Виходили «на прямих ногах», загравались і за це нас карали сповна, але ми намагаємось робити правильні висновки з попередніх помилок. Це одна з головних умов прогресу.

«Royal Palace» є вкрай досвідченим бійцем у плей-офф. Які завдання стоять перед командою на кінцівку сезону?

– Дякую за теплі слова, однак це не зовсім так. Це наш перший чвертьфінал в історії зимової Преміум-ліги,  а тому тягар відповідальності звичайно присутній. Плюс в команді з’явилось багато молодих виконавців, а для них кожна гра – це моральний та фізичний стрес.  Завдяки нашому спонсору – розкішному готельному комплексу «Royal Palace» у нас є можливості повноцінно зростати. Тому  завдання-мінімум – вихід у фінал плей-офф та підвищення у класі без нервових перехідних матчів, а максимум – боротьба за титул. Що ж стосується локальних задач, то все просто – ми почали шлях перебудови клубу на професійний зразок. Підхід, підготовка, комплектація команди, навчання, тактико-технічних процес, аналітика, філософія гри – це необхідні  речі для прогресу. Прагнемо за кілька років потрапити у еліту хмельницького футзалу . Можливо це дещо зависокі амбіції, однак без великих планів не існує великих перемог. А ми прагнемо стати частиною історії.

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here