Календар матчів 8-го туру та матчів 1/32 фіналу Кубку

0
1838
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького https://vsim.ua/


КАЛЕНДАР ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ 09-10.12.2023 РОКУ

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
Прибирання залу 09.12 18.00
8 ДБК – ФГ КОСВО 09.12 ГУНП  18.15 LIVE
8 Хмельницькі делікатеси – Евеліна Акпадон Агро 09.12 ГУНП  19.30 LIVE
8 Динамо-ГУНП – ФК Бігуча Лань 10.12 ГУНП  10.30
8 WOODMALL-Femida –Прикордонник- SUNOCO 10.12 ГУНП  11.45
8 Конфермат – МФК URBAN 10.12 ГУНП  13.00
8 Карат-MEBLI REMTION – Helpix 10.12 ГУНП  14.15
8 Кардіфф – Алмаз 10.12 ГУНП  15.30
8 КАЗ – Інтерпродсервіс 10.12 ГУНП  16.45
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
8 Облавтодор – ККФА-REDMION 09.12 ГУНП  20.45 LIVE
8 Ракета – Атлетик Ceresit PRO 10.12 ХНУ 14.00
8 М’ясний маркет – Філтекс 09.12 ХНУ 14.05
8 ДЮСШ 1 БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС – ЕПІЦЕНТР К 09.12 ХНУ 18.20
8 Ротор – Тепловик 09.12 ХНУ 16.10
8 Локомотив – УПП Хмельницький 09.12 ХНУ 17.15
8 Олімп – Олімпік-AscoArt 10.12 ХНУ 11.00
8 Ауді – ФК ЮАН 10.12 ХНУ 12.00
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
8 НОВАВЕТ – FC “DIAMANT” 09.12 ХНУ 10.00
8 Авіатор – Сокіл-Тірас 09.12 ХНУ 11.00
8 Лідер Амор – Компанія 09.12 Конфермат 14.00
8 Менс – Сокіл-2 09.12 ХНУ 15.10
8 ЕкоАльт – Центр 13 09.12 ХНУ 19.25
8 Тайфун – Лунтік 10.12 ХНУ 09.00
8 МобіФренд – Залів 10 09.12 Конфермат 15.00
8 Товтри – Ковчег 10.12 ХНУ 19.00
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
8 ФК “ГВАРДІЯ” – ВЕТЕРАН 09.12 Конфермат 16.00
8 BRILLIANT – АДВОКАТ 09.12 Конфермат 12.00
8 ФК “ПОДІЛЬСЬКИЙ КРЕМІНЬ” – ROYAL PALACE 09.12 Конфермат 18.00
8 Патріоти NETiP – Інкогніто 09.12 ХНУ 12.00
8 FC ADRENALINE –ФК  ITA TOOLS 09.12 Конфермат 11.00
8 Нева – Карат MEBLI REMTION-2 10.12 Конфермат 20.00
8 TAD – Олімп(Солобківці) 10.12 Конфермат 13.00
8 ХФК Давид – FC ASTRUM 10.12 Конфермат 18.00
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5
5 ВЕСЕЛА ПІДКОВА – ФК СТАЛЬ 09.12 ХНУ 09.00
5 Lifecell – NOVA USHYTSIA 09.12 Конфермат 09.00
5 DARK HORSE – FC “ARISTOKRATS” 09.12 Конфермат 10.00
5 Фахівець – Лук’янівська 09.12 Конфермат 19.00
5 ЛІОН-ВСП – МФК Буг 09.12 Конфермат 20.00
5 Прикордонник-2 – Coming soon 10.12 Конфермат 19.00
5 СуперСіп – FC ADRENALINE MK 09.12 ХНУ 20.30
5 ТА ТИ ШО – Фортуна 10.12 Конфермат 09.00
5 Дует + – Smereka 10.12 Конфермат 10.00
5 Поділля АТО – ФК Міць 10.12 Конфермат 11.00
5 ФК Меджибіж – Лицарі 10.12 Конфермат 12.00
5 Melix Заслучнянська ТГ – Гладіатор 09.12 Конфермат 13.00
5 ФК ВОВКИ – Нива Летичів 10.12 Конфермат 14.00
5 Vitagro – Кристал 10.12 Конфермат 15.00
5 ФК Лісоводи – FC SHARK 10.12 Конфермат 16.00
5 Vavilon – ТГ Наркевичі 09.12 Конфермат 17.00
5 Скорпіон – Прогрес В 10.12 Конфермат 17.00
5 Поділля-Метиз – АІЩДІШ 10.12 ХНУ 20.00
5 Електротранс – Престиж-Авто 09.12 ХНУ 13.00
КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ 
1\32 ГЛАДІАТОР – АДВОКАТ 10.12 ХНУ 15.00
1\32 ФК СТАЛЬ – FC DIAMANT 10.12 ХНУ 13.00
1\32 ВЕТЕРАН – ЕКОАЛЬТ 10.12 ХНУ 17.00
1\32 DARK HORSE – ЛОКОМОТИВ 10.12 ХНУ 16.00
1\32 СОКІЛ-2 – ROYAL PALACE 10.12 ХНУ 10.00
1\32 BRILLIANT – ЕПІЦЕНТР К 10.12 ХНУ 18.00

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here