Календар та результати матчів 15-го туру Дитячої Преміум ліги

0
521
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – MAX SPORT

КАЛЕНДАР ПРЕМІУМ-ЛІГИ СЕРЕД ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ КОМАНД

24-25.02.2024 РОКУ

№ з/п Тур Пара команд Дата Місцепроведення Час початку Рах.
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ
1 15 СК Сокіл-1 (Хмельницький) – Поділля-Озерна (Хмельницький) (2015-2016) 24.02 ГУНП 11.10 10:3
2 15 СК Сокіл-2 (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) (2015-2016) 24.02 ГУНП 12.00 4:1
3 15 Новатор-3 (Хмельницький) – ДЮСШ 1-1 (Хмельницький) (2011-2012) 24.02 ГУНП 12.50 1:2
4 15 Фаворит (Одеська область) – Новатор-1 (Хмельницький) (2011-2012) 24.02 ГУНП 13.40 3:2
5 15 ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) – Фаворит-1 (Одеська область) (2015-2016) 24.02 ГУНП 14.30 2:0
6 15 Фаворит (Одеська область) – Новатор-2 (Хмельницький) (2011-2012) 24.02 ГУНП 15.20 5:0
7 15 Старбол (Хмельницький) – Фаворит-1 (Одеська область) (2015-2016) 24.02 ГУНП 16.10 0:2
8 15 СК Сокіл (Хмельницький)-2012 – Фаворит (Одеська область) (2011-2012) 24.02 ГУНП 17.00 0:4
9 15 Фаворит (Одеська область) – Мрія (Хмельницький) (2011-2012) 25.02 ГУНП 10.30 4:3
10 15 Фаворит-1 (Одеська область) – ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) (2015-2016) 25.02 ГУНП 11.20 12:1
11 15 СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – Фаворит (Одеська область) (2011-2012) 25.02 ГУНП 12.10 5:2
12 15 Поділля-2 (Хмельницький) – ДЮСШ №3 (Хмельницький) (2011-2012) 25.02 ДЮСШ №1 08.30 1:12
13 15 ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) – СК Сокіл-1 (Хмельницький) (2015-2016) 25.02 ДЮСШ №1 09.20 6:2
14 15 Поділля-Озерна (Хмельницький) – СК Сокіл-2 (Хмельницький) (2015-2016) 25.02 ДЮСШ №1 10.10 1:7
15 15 Мрія-2013 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2013 (2013-2014) 25.02 ДЮСШ №1 11.00 5:2
16 15 Фортеця К-Подільський-2014 – VIVA CUP-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 25.02 ДЮСШ №1 11.50 2:1
17 15 ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2013 (2013-2014) 25.02 ДЮСШ №1 12.40 0:2
18 15 Фортеця К-Подільський-2014 – Поділля-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 25.02 ДЮСШ №1 13.30 4:0
19 15 Фаворит-1 (Одеська область) – Поділля-2 (Хмельницький) 25.02 ДЮСШ №1 14.20 23:0
20 15 Фортеця (К-Подільський) – Фаворит (Одеська область) (2011-2012) 25.02 ДЮСШ №1 15.10 4:1
21 15 Старбол (Хмельницький) – Новатор (Хмельницький) (2015-2016) 25.02 ДЮСШ №1 16.00 8:2
22 15 ДЮСШ 1-1 (Хмельницький) – Фортеця (К-Подільський) (2011-2012) 25.02 ДЮСШ №1 16.50 1:4
23 15 Новатор-1 (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) (2011-2012) 25.02 ДЮСШ №1 17.40 19:0
24 15 ФА Рівень (Хмельницький) – ДЮСШ 1-1 (Хмельницький) (2011-2012) 25.02 ДЮСШ №1 18.30 3:3
25 15 Новатор-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 25.02 ДЮСШ №1 19.20 7:0
26 15 ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 25.02 ДЮСШ №1 1:7

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here