“Khmelnitsky Open Cup 2022” виходить на старт + КАЛЕНДАР

0
563

Розвиток дитячо-юнацького футзалу є одним з головних стратегічних завдань Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, тому саме з цією метою вона започатковує масштабний відкритий міський турнір з футзалу “Khmelnitskiy Open Cup 2022”. Він об’єднає у себе змагання серед юнаків відразу у п’яти вікових групах, котрі проходитимуть кожного тижня, з понеділка по середу, у спорткомплексі ГУНП.

Першими у боротьбу вступлять юнаки 2013 року народження. За головний трофей тут позмагаються 9 команд, котрі визначатимуть імена чемпіона та призерів по коловій системі.

Далі надаємо Вашій увазі розклад матчів:

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

“Khmelnitskiy Open Cup 2022”

1 ДЮСШ №1-2 – Поділля 07.02 Зарічанська, 9 10.00
1 ДЮСШ Дунаївці – ДЮСШ №1-1 07.02 Зарічанська, 9 10.30
1 Сокіл – Новатор 07.02 Зарічанська, 9 11.00
1 Агробізнес-ДЮСШ – ФШ Мрія 07.02 Зарічанська, 9 11.30
2 Поділля – ДЮСШ Дунаївці 07.02 Зарічанська, 9 12.00
2 Новатор – Агробізнес-ДЮСШ 07.02 Зарічанська, 9 12.30
2 ДЮСШ №1-1 – Сокіл 07.02 Зарічанська, 9 13.00
2 ФК “VivaCup-Хмельницький” – ДЮСШ №1-2 07.02 Зарічанська, 9 13.30
3 Агробізнес-ДЮСШ – ДЮСШ №1-1 07.02 Зарічанська, 9 14.00
3 Сокіл – Поділля 07.02 Зарічанська, 9 14.30
3 ДЮСШ Дунаївці – ФК “VivaCup-Хмельницький” 07.02 Зарічанська, 9 15.00
3 ФШ Мрія – Новатор 07.02 Зарічанська, 9 15.30
4 Поділля – Агробізнес-ДЮСШ 07.02 Зарічанська, 9 16.00
4 ФК “VivaCup-Хмельницький” – Сокіл 07.02 Зарічанська, 9 16.30
4 ДЮСШ №1-1 – ФШ Мрія 07.02 Зарічанська, 9 17.00
4 ДЮСШ №1-2 – ДЮСШ Дунаївці 07.02 Зарічанська, 9 17.30
5 Новатор – ДЮСШ №1-1 08.02 Зарічанська, 9 09.00
5 Сокіл – ДЮСШ №1-2 08.02 Зарічанська, 9 09.30
5 ФШ Мрія – Поділля 08.02 Зарічанська, 9 10.00
5 Агробізнес-ДЮСШ – ФК “VivaCup-Хмельницький” 08.02 Зарічанська, 9 10.30
6 ДЮСШ Дунаївці – Сокіл 08.02 Зарічанська, 9 11.00
6 Поділля – Новатор 08.02 Зарічанська, 9 11.30
6 ДЮСШ №1-2 – Агробізнес-ДЮСШ 08.02 Зарічанська, 9 14.00
6 ФК “VivaCup-Хмельницький” – ФШ Мрія 08.02 Зарічанська, 9 14.30
7 Агробізнес-ДЮСШ – ДЮСШ Дунаївці 08.02 Зарічанська, 9 15.00
7 ФШ Мрія – ДЮСШ №1-2 08.02 Зарічанська, 9 15.30
7 Новатор – ФК “VivaCup-Хмельницький” 08.02 Зарічанська, 9 16.00
7 ДЮСШ №1-1 – Поділля 08.02 Зарічанська, 9 16.30
8 ДЮСШ Дунаївці – ФШ Мрія 09.02 Зарічанська, 9 11.00
8 ДЮСШ №1-2 – Новатор 09.02 Зарічанська, 9 11.30
8 ФК “VivaCup-Хмельницький” – ДЮСШ №1-1 09.02 Зарічанська, 9 12.00
8 Сокіл – Агробізнес-ДЮСШ 09.02 Зарічанська, 9 12.30
9 Новатор – ДЮСШ Дунаївці 09.02 Зарічанська, 9 13.00
9 ДЮСШ №1-1 – ДЮСШ №1-2 09.02 Зарічанська, 9 13.30
9 ФШ Мрія – Сокіл 09.02 Зарічанська, 9 14.00
9 Поділля – ФК “VivaCup-Хмельницький” 09.02 Зарічанська, 9 14.30
НАГОРОДЖЕННЯ 15.00

За усією інформацією стосовно ходу турніру слідкуйте на нашому сайті.

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here