“Khmelnitsky Open Cup 2022”. Юнаки 2011 р.н. виходять на старт + КАЛЕНДАР

0
229

Наближається до свого екватору розіграш “Khmelnitsky Open Cup 2022”, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У понеділок, 21-ого лютого стартує вже третій з п’яти запланованих етапів, а в боротьбу за трофей вступлять юнаки 2011 р.н.

8 команд визначатимуть імена переможця та призерів у коловому турнірі, а кожен колектив зіграє впродовж 3-ох днів по 8 матчів. Усі ігри проходитимуть у спорткомплексі ГУНП із обов’язковим дотриманням усіх необхідних санітарно-епідеміологічних норм.

Далі надаємо Вашій увазі розклад матчів “Khmelnitsky Open Cup 2022” серед юнаків 2011 року народження:

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

“Khmelnitsky Open Cup 2022”

1 СК “Сокіл” Хмельницький – “Новатор” Хмельницький 21.02 Зарічанська, 9 11.00  
1 “Юніор” Кам’янець-Подільський – “Ікпас-1”

Чернівці

21.02 Зарічанська, 9 11.30  
1 “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ

– “Новатор” Хмельницький

21.02 Зарічанська, 9 12.00  
1 “Ікпас-1” Чернівці – СК “Сокіл” Хмельницький 21.02 Зарічанська, 9 12.30  
2 “Новатор” Хмельницький – “Юніор” Кам’янець-Подільський 21.02 Зарічанська, 9 13.00  
2 СК “Сокіл” Хмельницький – ФШ “Мрія” Хмельницький 21.02 Зарічанська, 9 13.30  
2 “Ікпас-2″Чернівці – “Агробізнес-

ДЮСШ” Волочиськ

21.02 Зарічанська, 9 14.00  
2 ФШ “Мрія” Хмельницький – “Фортеця” Кам’янець-Подільський 21.02 Зарічанська, 9 14.30  
3 “Юніор” Кам’янець-Подільський – “Ікпас-2”

Чернівці

21.02 Зарічанська, 9 15.00  
3 “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ

– “Фортеця” Кам’янець-Подільський

21.02 Зарічанська, 9 15.30  
3 “Ікпас-1″Чернівці – ФШ “Мрія” Хмельницький 21.02 Зарічанська, 9 16.00  
3 “Фортеця” Кам’янець-Подільський – “Ікпас-2″Чернівці 21.02 Зарічанська, 9 16.30  
4 ФШ “Мрія” Хмельницький – “Ікпас-2”

Чернівці

22.02 Зарічанська, 9 10.00  
4 “Ікпас-1” Чернівці  – “Агробізнес-

ДЮСШ” Волочиськ

22.02 Зарічанська, 9 10.30  
4 СК “Сокіл” Хмельницький – “Юніор” Кам’янець-Подільський 22.02 Зарічанська, 9 11.00  
4 “Новатор” Хмельницький – “Фортеця” Кам’янець-Подільський 22.02 Зарічанська, 9 11.30  
5 “Юніор” Кам’янець-Подільський – ФШ “Мрія” Хмельницький 22.02 Зарічанська, 9 12.00  
5 “Ікпас-2” Чернівці  – “Новатор” Хмельницький 22.02 Зарічанська, 9 12.30  
5 “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ  – СК “Сокіл” Хмельницький 22.02 Зарічанська, 9 13.00  
5 “Фортеця” Кам’янець-Подільський – “Ікпас-1″Чернівці 22.02 Зарічанська, 9 13.30  
6 ФШ “Мрія” Хмельницький – “Новатор” Хмельницький 23.02 Зарічанська, 9 11.00  
6 “Ікпас-1” Чернівці  – “Ікпас-2” Чернівці 23.02 Зарічанська, 9 11.30  
6 СК “Сокіл” Хмельницький – “Фортеця” Кам’янець-Подільський 23.02 Зарічанська, 9 12.00  
6 “Юніор” Кам’янець-Подільський – “Агробізнес-

ДЮСШ” Волочиськ

23.02 Зарічанська, 9 12.30  
7 “Новатор” Хмельницький – “Ікпас-1”

Чернівці

23.02 Зарічанська, 9 13.00  
7 “Ікпас-2” Чернівці  – СК “Сокіл” Хмельницький 23.02 Зарічанська, 9 13.30  
7 “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ  – ФШ “Мрія” Хмельницький 23.02 Зарічанська, 9 14.00  
7 “Фортеця” Кам’янець-Подільський – “Юніор” Кам’янець-Подільський 23.02 Зарічанська, 9 14.30  
НАГОРОДЖЕННЯ    

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here