«KHMELNITSKY OPEN CUP 2023». День 1

0
318

У Хмельницькому стартував розіграш “KHMELNITSKY OPEN CUP 2023”, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Змагання проходитимуть у 8 вікових групах, а першими у боротьбу вступили юнаки 2011 року народження.

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

7 команд визначатимуть імена чемпіона та призерів по коловій системі, а у перший день турніру на юних футзалістів очікувало відразу чотири тури згідно календаря.

Далі надаємо Вашій увазі результати стартових матчів “KHMELNITSKY OPEN CUP 2023” та турнірну таблицю за підсумками першого дня змагань.

1 тур

ФК Антоніни (Хмельницька область) – ДЮФШ Базис (Уманський район) – 0:6

Голи: Тепляков (4), Дегтярьов (7), Роздобудько (18), Чміль (18), Гарматюк (22), Максименко (25)

Юніор (Кам’янець-Подільський) – Мрія (Хмельницький) – 2:0

Голи: Дроздовський (14, 16)

СК Сокіл (Хмельницький) – ДЮСШ Бердичів – 1:1

Голи: Лінник (12) – Чумак (7)

Попередження: Марцінишин (25)

2 тур

СК ІСПАС (Чернівецька область) – ФК Антоніни (Хмельницька область) – 15:1

Голи: Григоряк (1, 4, 16), Труфин (6, 9, 21), Штефюк (10, 20), Гакман (15), О. Ткачук (15), Колотило (19), Плав’юк (21), І. Когут (22, 23, 25) – Коза (15)

СК Сокіл (Хмельницький) – Юніор (Кам’янець-Подільський) – 1:3

Голи: Черешня (23) – Мичко (3, 8), Гарбуз (23)

Попередження: не було – Гарбуз (21)

ДЮСШ Бердичів – ДЮФШ Базис (Уманський район) – 1:2

Голи: Козік (13) – Максименко (8), Чміль (10)

Попередження: не було – Радченко (13)

3 тур

ФК Антоніни (Хмельницька область) – СК Сокіл (Хмельницький) – 1:3

Голи: Іванчук (15) – Бондар (11), Божук (21), Лінник (22)

Попередження: не було – Венгер (16)

ДЮФШ Базис (Уманський район) – СК ІСПАС (Чернівецька область) – 1:6

Голи: Чміль (13) – О. Ткачук (2, 23), Гакман (3), Чміль (13, св.), Григоряк (14, 15)

Мрія (Хмельницький) – ДЮСШ Бердичів – 6:0

Голи: Годик (1, 15), Кардаш (6), Павлюк (6, 10), Власов (19)

Попередження: не було – Козік (11), Черевко (23)

4 тур

СК ІСПАС (Чернівецька область) – Мрія (Хмельницький) – 3:1

Голи: Григоряк (20, 24), Гакман (23) – Колісник (17)

СК Сокіл (Хмельницький) – ДЮФШ Базис (Уманський район) – 1:0

Голи: Божук (23)

Попередження: не було – Роздобудько (7), Гарматюк (18)

Юніор (Кам’янець-Подільський) – ФК Антоніни (Хмельницька область) – 8:0

Голи: Возний (3, 20), Мичко (5, 15), Гарбуз (19, 23), Дроздовський (21), Семенюк (25)

Турнірна таблиця після 4-ох зіграних турів виглядає наступним чином:

Команди 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М’ячі О
1
СК ІСПАС (Чернівецька область)
6:1 3:1 15:1 3 3 0 0 24-3 9
2
Юніор (Кам’янець-Подільський)
3:1 2:0 8:0 3 3 0 0 13-1 9
3
СК Сокіл (Хмельницький)
1:3 1:0 1:1 3:1 4 2 1 1 6-5 7
4
ДЮФШ Базис (Уманський район)
1:6 0:1 2:1 6:0 4 2 0 2 9-8 6
5
Мрія (Хмельницький)
1:3 0:2 6:0 3 1 0 2 7-5 3
6
ДЮСШ Бердичів
1:1 1:2 0:6 3 0 1 2 2-9 1
7
ФК Антоніни (Хмельницька область)
1:15 0:8 1:3 0:6 4 0 0 4 2-32 0
Завтра у рамках заключного ігрового дня у даній віковій категорії будуть зіграні наступні матчі:
5 Мрія Хмельницький – СК Сокіл (Хмельницький) 24.01 Зарічанська, 9 09.00
5 ДЮСШ Бердичів – СК ІСПАС (Чернівецька область) 24.01 Зарічанська, 9 09.30
5 ДЮФШ Базис (Уманський район) – Юніор К-Подільський 24.01 Зарічанська, 9 10.00
6 Мрія Хмельницький – ФК Антоніни (Хмельницька область) 24.01 Зарічанська, 9 10.30
6 ДЮСШ Бердичів – Юніор К-Подільський 24.01 Зарічанська, 9 11.00
6 СК ІСПАС (Чернівецька область) – СК Сокіл (Хмельницький) 24.01 Зарічанська, 9 11.30
7 ДЮФШ Базис (Уманський район) – Мрія Хмельницький 24.01 Зарічанська, 9 12.00
7 ФК Антоніни (Хмельницька область) – ДЮСШ Бердичів 24.01 Зарічанська, 9 12.30
7 Юніор К-Подільський – СК ІСПАС (Чернівецька область) 24.01 Зарічанська, 9 13.00
НАГОРОДЖЕННЯ 13.30

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here