«KHMELNITSKY OPEN CUP 2023». День 2

0
438

Чемпіоном змагань серед юнаків 2011 року народження став “Юніор” з Кам’янця-Подільського

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

У Хмельницькому триває розіграш “KHMELNITSKY OPEN CUP 2023”, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

Нагадаємо, що дані змагання проходитимуть у 8 вікових групах. Першими в боротьбу за титул вступили юнаки 2011 року народження. 7 команд по коловій системі впродовж двох днів визначали у запеклій боротьбі імена чемпіона та призерів, і сьогодні, 24-ого січня, за підсумками заключних ігор стала відомою розстановка сил на призовому п’єдесталі. Чемпіоном став “Юніор” з Кам’янця-Подільського, у заключній грі турніру святкувавши вольову перемогу над СК ІСПАС (Чернівецька область), якому в підсумку дісталися срібні медалі. Почесне третє місце на фініші посіли вихованці хмельницької “Мрії”.

Далі надаємо Вашій увазі результати заключних матчів “KHMELNITSKY OPEN CUP 2023” та підсумкову турнірну таблицю змагань серед юнаків 2011 років народження.

5 тур

Мрія (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький) – 3:2

Голи: Мельник (4), Каленик (16), Павлюк (24) – Лінник (1, 21)

ДЮСШ Бердичів – СК ІСПАС (Чернівецька область) – 0:3

Голи: Гакман (1, 4), Григоряк (25)

ДЮФШ Базис (Уманський район) – Юніор (Кам’янець-Подільський) – 2:1

Голи: Радченко (4), Чміль (22) – Возний (8)

Попередження: не було – Возний (20)

6 тур

Мрія (Хмельницький) – ФК Антоніни (Хмельницька область) – 4:0

Голи: Колісник (7), Власов (10), Кардаш (14), Годик (25)

Попередження: не було – Бартошук (24)

ДЮСШ Бердичів – Юніор (Кам’янець-Подільський) – 0:4

Голи: Кшемінський (2), Дроздовський (6, 15), Гарбуз (22)

Попередження: Чумак (7) – Кшемінський (16)

СК ІСПАС (Чернівецька область) – СК Сокіл (Хмельницький) – 4:1

Голи: Григоряк (3, 6, 14), Костенюк (15) – Немцович (17)

7 тур

ДЮФШ Базис (Уманський район) – Мрія (Хмельницький) – 1:2

Голи: Чміль (11) – Годик (2), Колісник (7)

Попередження: не було – Томусяк (8)

ФК Антоніни (Хмельницька область) – ДЮСШ Бердичів – 0:6

Голи: Чумак (2), Козік (3, 12, 23), Хамський (7), Гаврилов (15)

Попередження: Іванчук (21) – не було

Юніор (Кам’янець-Подільський) – СК ІСПАС (Чернівецька область) – 3:2

Голи: Мичко (1, 21), Дроздовський (19) – Григоряк (4, 8)

Попередження: Кшемінський (25) – М. Ткачук (17)

Підсумкова таблиця турніру:

Команди 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М’ячі О
1
Юніор (Кам’янець-Подільський)
3:2 2:0 1:2 3:1 4:0 8:0 6 5 0 1 21-5 15
2
СК ІСПАС (Чернівецька область)
2:3 3:1 6:1 4:1 3:0 15:1 6 5 0 1 33-7 15
3
Мрія (Хмельницький)
0:2 1:3 2:1 3:2 6:0 4:0 6 4 0 2 16-8 12
4
ДЮФШ Базис (Уманський район)
2:1 1:6 1:2 0:1 2:1 6:0 6 3 0 3 12-11 9
5
СК Сокіл (Хмельницький)
1:3 1:4 2:3 1:0 1:1 3:1 6 2 1 3 9-12 7
6
ДЮСШ Бердичів
0:4 0:3 0:6 1:2 1:1 6:0 6 1 1 4 8-16 4
7
ФК Антоніни (Хмельницька область)
0:8 1:15 0:4 0:6 1:3 0:6 6 0 0 6 2-42 0

Наступними у боротьбу вступлять юнаки 2007/2008 року народження, перші матчі на яких очікують вже 30 січня.

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here