«KHMELNITSKY OPEN CUP 2023» виходить на старт + КАЛЕНДАР

0
394

Розвиток дитячо-юнацького футзалу є одним з головних стратегічних завдань Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, тому саме з цією метою вона організовує розіграш Всеукраїнського турніру з футзалу “KHMELNITSKY OPEN CUP 2023”. Він об’єднає у себе змагання серед юнаків відразу у восьми вікових групах, котрі проходитимуть кожного тижня, у спорткомплексі ГУНП

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Першими у боротьбу вступлять юнаки 2011 року народження. За головний трофей тут позмагаються 7 команд, котрі визначатимуть імена чемпіона та призерів по коловій системі.

Далі надаємо Вашій увазі розклад матчів:

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 ФК Антоніни (Хмельницька область) – ДЮФШ Базис (Уманський район) 23.01 Зарічанська, 9 09.00
1 Юніор К-Подільський – Мрія Хмельницький 23.01 Зарічанська, 9 09.30
1 СК Сокіл (Хмельницький) – ДЮСШ Бердичів 23.01 Зарічанська, 9 10.00
2 СК ІСПАС (Чернівецька область) – ФК Антоніни (Хмельницька область) 23.01 Зарічанська, 9 10.30
2 СК Сокіл (Хмельницький) – Юніор К-Подільський 23.01 Зарічанська, 9 11.00
2 ДЮСШ Бердичів – ДЮФШ Базис (Уманський район) 23.01 Зарічанська, 9 11.30
3 ФК Антоніни (Хмельницька область) – СК Сокіл (Хмельницький) 23.01 Зарічанська, 9 12.00
3 ДЮФШ Базис (Уманський район) – СК ІСПАС (Чернівецька область) 23.01 Зарічанська, 9 12.30
3 Мрія Хмельницький – ДЮСШ Бердичів 23.01 Зарічанська, 9 13.00
4 СК ІСПАС (Чернівецька область) – Мрія Хмельницький 23.01 Зарічанська, 9 13.30
4 СК Сокіл (Хмельницький) – ДЮФШ Базис (Уманський район) 23.01 Зарічанська, 9 14.00
4 Юніор К-Подільський – ФК Антоніни (Хмельницька область) 23.01 Зарічанська, 9 14.30
5 Мрія Хмельницький – СК Сокіл (Хмельницький) 24.01 Зарічанська, 9 09.00
5 ДЮСШ Бердичів – СК ІСПАС (Чернівецька область) 24.01 Зарічанська, 9 09.30
5 ДЮФШ Базис (Уманський район) – Юніор К-Подільський 24.01 Зарічанська, 9 10.00
6 Мрія Хмельницький – ФК Антоніни (Хмельницька область) 24.01 Зарічанська, 9 10.30
6 ДЮСШ Бердичів – Юніор К-Подільський 24.01 Зарічанська, 9 11.00
6 СК ІСПАС (Чернівецька область) – СК Сокіл (Хмельницький) 24.01 Зарічанська, 9 11.30
7 ДЮФШ Базис (Уманський район) – Мрія Хмельницький 24.01 Зарічанська, 9 12.00
7 ФК Антоніни (Хмельницька область) – ДЮСШ Бердичів 24.01 Зарічанська, 9 12.30
7 Юніор К-Подільський – СК ІСПАС (Чернівецька область) 24.01 Зарічанська, 9 13.00
НАГОРОДЖЕННЯ 13.30

ПРИМІТКА: 23.01.2023 в разі повітряної тривоги, ігри будуть дограватися 24.01.2023.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here