«KHMELNITSKY OPEN CUP 2023»: юнаки 2012 р.н. виходять на старт + КАЛЕНДАР

0
323

Поступово добігає до свого завершення розіграш “KHMELNITSKY OPEN CUP 2023”, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У понеділок, 13-ого березня, в боротьбу за трофей вступлять юнаки 2012 р.н.

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

У цій віковій категорії позмагаються 7 команд зі всіх куточків України, які визначатимуть імена чемпіона та призерів по коловій системі.

Далі надаємо Вашій увазі розклад матчів:

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 Viva Cup-1 (Хмельницький) – ДЮФШ Базис  (Уманський р-он, Черкаська обл.) 13.03 Зарічанська, 9 11.00
1 Арсенал (Кам’янець-Подільський) – Viva Сup (Хмельницький) 13.03 Зарічанська, 9 11.30
1 ДЮСШ Сокіл-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ Сокіл-2012 (Хмельницький) 13.03 Зарічанська, 9 12.00
2 Viva Сup (Хмельницький) – ДЮФШ Базис (Уманський р-он, Черкаська обл.) 13.03 Зарічанська, 9 12.30
2 Арсенал (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ Сокіл-2012 (Хмельницький) 13.03 Зарічанська, 9 13.00
2 Viva Cup-1 (Хмельницький) – ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська обл.) 13.03 Зарічанська, 9 13.30
3 ДЮСШ Сокіл-2012 (Хмельницький) – Viva Cup (Хмельницький) 13.03 Зарічанська, 9 14.00
3 ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська обл.) – Арсенал (Кам’янець-Подільський) 13.03 Зарічанська, 9 14.30
3 ДЮСШ Сокіл-2013 (Хмельницький) – Viva Cup-1 (Хмельницький) 13.03 Зарічанська, 9 15.00
4 Viva Cup (Хмельницький) – ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська обл.) 13.03 Зарічанська, 9 15.30
4 ДЮФШ Базис (Уманський р-он, Черкаська обл.) – ДЮСШ Сокіл-2012 (Хмельницький) 13.03 Зарічанська, 9 16.00
4 Арсенал (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ Сокіл-2013 (Хмельницький) 13.03 Зарічанська, 9 16.30
5 ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ Базис (Уманський р-он, Черкаська обл.) 14.03 Зарічанська, 9 11.00
5 ДЮСШ Сокіл-2013 (Хмельницький) – Viva Сup (Хмельницький) 14.03 Зарічанська, 9 11.30
5 Viva Cup-1 (Хмельницький) – Арсенал (Кам’янець-Подільський) 14.03 Зарічанська, 9 12.00
6 ДЮСШ Базис (Уманський р-он, Черкаська обл.) – ДЮСШ Сокіл-2013 (Хмельницький) 14.03 Зарічанська, 9 12.30
6 ДЮСШ Сокіл-2012 (Хмельницький) – ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська обл.) 14.03 Зарічанська, 9 13.00
6 Viva Сup (Хмельницький) – Viva Сup-1 (Хмельницький) 14.03 Зарічанська, 9 13.30
7 ДЮСШ Базис (Уманський р-он, Черкаська обл.) – Арсенал (Кам’янець-Подільський) 14.03 Зарічанська, 9 14.00
7 ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ Сокіл-2013 (Хмельницький) 14.03 Зарічанська, 9 14.30
7 ДЮСШ Сокіл-2012 (Хмельницький) – Viva Сup-1 (Хмельницький) 14.03 Зарічанська, 9 15.00
НАГОРОДЖЕННЯ 15.30

ПРИМІТКА:13.03.2023 в разі повітряної тривоги, ігри будуть дограватися 14.03.2023.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here