«KHMELNITSKY OPEN CUP 2023»: юнаки 2013 р.н. вступають у боротьбу за медалі + КАЛЕНДАР

0
720

Набирає обертів розіграш “KHMELNITSKY OPEN CUP 2023”, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У понеділок, 13-ого лютого, в боротьбу за трофей вступлять юнаки 2013 р.н.

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

У цій віковій категорії позмагаються 10 команд із усіх куточків західної України, які на груповому етапі будуть розділені на дві підгрупи по 5 команд. За підсумками групової стадії будуть зіграні стикові матчі, за результатами яких і визначаться імена чемпіона, володарів призових місць, а також позиції усіх колективів у підсумковій таблиці.

ГРУПА – А ГРУПА – Б
1 ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 1 ДЮСШ №1-1(Хмельницький)
2 ДЮСШ №1-3(Хмельницький) 2 Мрія-2(Хмельницький)
3 Мрія-1(Хмельницький) 3 Viva Cup (Хмельницький)
4 Любарт (Луцьк) 4 ФА Барса (Тернопіль)
5 СК Сокіл(Хмельницький) 5 ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.)

Далі надаємо Вашій увазі розклад матчів:

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 ДЮСШ №1-3 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький) 13.02 Зарічанська, 9 11.00  
1 ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – Viva Cup (Хмельницький) 13.02 Зарічанська, 9 11.30  
1 Любарт (Луцьк) – Мрія-1 (Хмельницький) 13.02 Зарічанська, 9 12.00  
1 Мрія-2 (Хмельницький) – ФА Барса (Тернопіль) 13.02 Зарічанська, 9 12.30  
2 СК Сокіл (Хмельницький) – Любарт (Луцьк) 13.02 Зарічанська, 9 13.00  
2 Viva Cup (Хмельницький) – Мрія-2 (Хмельницький) 13.02 Зарічанська, 9 13.30  
2 ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-3 (Хмельницький) 13.02 Зарічанська, 9 14.00  
2 ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 13.02 Зарічанська, 9 14.30  
3 Любарт (Луцьк) – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 13.02 Зарічанська, 9 15.00  
3 Мрія-2 (Хмельницький) – ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) 13.02 Зарічанська, 9 15.30  
3 Мрія-1 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький) 13.02 Зарічанська, 9 16.00  
3 ФА Барса (Тернопіль) – Viva Cup (Хмельницький) 13.02 Зарічанська, 9 16.30  
4 ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – Мрія-1 (Хмельницький) 14.02 Зарічанська, 9 10.30  
4 ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – ФА Барса (Тернопіль) 14.02 Зарічанська, 9 11.00  
4 ДЮСШ №1-3 (Хмельницький) – Любарт (Луцьк) 14.02 Зарічанська, 9 11.30  
4 ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – Мрія-2 (Хмельницький) 14.02 Зарічанська, 9 12.00  
5 Мрія-1 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-3 (Хмельницький) 14.02 Зарічанська, 9 12.30  
5 ФА Барса (Тернопіль) – ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 14.02 Зарічанська, 9 13.00  
5 СК Сокіл (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 14.02 Зарічанська, 9 13.30  
5 Viva Cup (Хмельницький) – ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) 14.02 Зарічанська, 9 14.00  
Гра за 9 місце 5 команда групи «А»- 5 команда групи «Б» 14.02 Зарічанська, 9 14.30  
Гра за 7 місце 4 команда групи «А»- 4 команда групи «Б» 14.02 Зарічанська, 9 15.00  
Гра за 5 місце 3 команда групи «А»- 3 команда групи «Б» 14.02 Зарічанська, 9 15.30  
Гра за 3 місце 2 команда групи «А»- 2 команда групи «Б» 14.02 Зарічанська, 9 16.00  
Гра за 1 місце 1 команда групи «А»- 1 команда групи «Б» 14.02 Зарічанська, 9 16.30  
НАГОРОДЖЕННЯ 17.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here