«KHMELNITSKY OPEN CUP 2023»: юнаки 2014 р.н. виходять на старт + КАЛЕНДАР

0
557

У розпалі розіграш “KHMELNITSKY OPEN CUP 2023”, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У понеділок, 20-ого лютого, в боротьбу за трофей вступлять юнаки 2014 р.н.

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

У цій віковій категорії позмагаються 8 команд із усіх куточків України, які на груповому етапі будуть розділені на дві підгрупи по 4 команди. За підсумками групової стадії по дві кращі команди по олімпійській системі позмагаються за медалі у “Верхній” сітці, а по дві гірші – у “Нижній” сітці.

ГРУПА – А ГРУПА – Б
1 Мрія (Хмельницький) 1 СК Сокіл (Хмельницький)
2 ФК Юність (Одеська область) 2 Фаворит Подільськ (Одеська область)
3 ФА Барса (Тернопіль) 3 ФК Бульвар (Житомир)
4 ДЮСШ №1 (Хмельницький) 4 Viva Сup (Хмельницький)

Далі надаємо Вашій увазі розклад матчів:

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 Мрія (Хмельницький) – ДЮСШ №1 (Хмельницький) 20.02 Зарічанська, 9 09.00  
1 Фаворит Подільськ (Одеська область) – Viva Сup (Хмельницький) 20.02 Зарічанська, 9 09.30  
1 ФК Юність (Одеська область) – ФА Барса (Тернопіль) 20.02 Зарічанська, 9 10.00  
1 СК Сокіл (Хмельницький) – ФК Бульвар (Житомир) 20.02 Зарічанська, 9 10.30  
2 ДЮСШ №1 (Хмельницький) – ФА Барса (Тернопіль) 20.02 Зарічанська, 9 11.00  
2 Viva Сup (Хмельницький) – ФК Бульвар (Житомир) 20.02 Зарічанська, 9 11.30  
2 Мрія (Хмельницький) – ФК Юність (Одеська область) 20.02 Зарічанська, 9 12.00  
2 Фаворит Подільськ (Одеська область) – СК Сокіл (Хмельницький) 20.02 Зарічанська, 9 12.30  
3 ФК Юність (Одеська область) – ДЮСШ №1 (Хмельницький) 20.02 Зарічанська, 9 13.00  
3 СК Сокіл (Хмельницький) – Viva Cup (Хмельницький) 20.02 Зарічанська, 9 13.30  
3 ФА Барса (Тернопіль) – Мрія (Хмельницький) 20.02 Зарічанська, 9 14.00  
3 ФК Бульвар (Житомир) – Фаворит Подільськ (Одеська область) 20.02 Зарічанська, 9 14.30  
½ 3 команда групи «А»-4 команда групи «Б» 21.02 Зарічанська, 9 11.00  
½ 3 команда групи «Б»-4 команда групи «А» 21.02 Зарічанська, 9 11.30  
½ 1 команда групи «А»-2 команда групи «Б» 21.02 Зарічанська, 9 12.00  
½ 1 команда групи «Б»-2 команда групи «А» 21.02 Зарічанська, 9 12.30  
Гра за 7 місце   21.02 Зарічанська, 9 13.00  
Гра за 5 місце   21.02 Зарічанська, 9 13.30  
Гра за 3 місце   21.02 Зарічанська, 9 14.00  
Гра за 1 місце   21.02 Зарічанська, 9 14.30  
НАГОРОДЖЕННЯ 15.00  

ПРИМІТКА: 20.02.2023 в разі повітряної тривоги, ігри будуть дограватися 21.02.2023.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here