Клуб Дениса Кульбачного: Савчук впритул наближається до позначки у 100 забитих м’ячів, Мартинюк виходить на 6-е місце

0
450

Черговий cезон у найсильнішому Дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу плавно входить у свою найбільш цікаву фазу для вболівальників – стадію плей-офф, а у рейтингу кращих бомбардирів в історії турніру напередодні вирішальних матчів відбулися певні зміни. Про них – далі у нашому матеріалі.

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Зауважимо, що в підрахунках не враховані голи з Першого воєнного чемпіонату міста, який мав статус благодійного і жодних паралелей до попередніх сезонів. Тому ми плавно повернемося до подій дворічної давнини, коли востаннє перед військовим вторгненням росії й відбувся повноцінний розіграш Преміум-ліги з міні-футболу, і згадаємо кращих голеадорів в її історії у найсильнішому Дивізіоні. І за це велика подяка, в першу чергу, нашим героїчним Збройним силам України.

Нагадаємо, що наша традиційна рубрика має назву “Клуб Дениса Кульбачного”, адже саме він став першим гравцем у історії турніру, якому підкорилася позначка у 100 забитих голів в еліті. Пізніше це вдалося і Юрію Малишевському, який із загальними 111 точними ударами є найбільш забивнішим у історії елітного Дивізіону і лідирує у рейтингу, але зараз так склалися реалії, що ні Кульбачний, ні Малишевський взагалі не грають у Преміум-лізі. Зате на п’яти їм наступає нестаріючий Віктор Савчук. 8 голів за “Ауді” в цьому сезоні дозволили йому закріпитися на третьому місці із загальними 99 голами. Віктор може вже скоро стати третім, кому підкориться позначка у 100 голів в еліті, але чи вдасться йому до кінця цього літа вийти у загальні лідери рейтингу є однією з головних інтриг фінішного відрізку Преміум-ліги з міні-футболу-2023.

Андрій Соколюк – один з небагатьох діючих гравців, який забивав у всіх розіграшах елітного Дивізіону Преміум-ліги з міні-футболу

У п’ятірці кращих – також два діючих гравці та без перебільшення вже легенди “Динамо-ГУНП” – Андрій Соколюк та Ігор Бабій, а найбільш вагомого прогресу із попереднім рейтингом досяг граючий тренер “Хмельницьких делікатесів” – Дмитро Мартинюк. 16 голів вже у цьому сезоні дозволили йому з 15-ого місця “застрибнути” відразу на 6-ий рядок, який він розділяє із діючим гравцем “WOODMALL-Femidи” та своїм тезкою – Красножоном. Також у топ-10 є чимало гравців, які колись так запалювали у еліті, але наразі вони виступають або у нижчих Дивізіонах, або вже повісили “футзалки на цвях”. Це і Володимир Дуда, і Богдан Стеценко, і Олексій Колесников, а також Павло Мустафін.

Дмитро Мартинюк із “Хмельницьких делікатесів” – вже у десятці найзабивніших у історії

На п’яти їм наступає талановита молодь. Це зокрема і Віталій Луцюк з “Хмельницьких делікатесів”, який відновившись після важкої травми і забивши вже 8 голів у сезоні, вже дуже близько підібрався до топ-10. А також досвідчені Олег Ситнік, Дмитро Побережник, Віталій Рябоконь і Олександр Михайлов, які не лише продовжують грати у еліті, а й справно забивати м’ячі у ворота суперників своїх команд.

Кращий бомбардир Преміум-ліги з міні-футболу-2021, Андрій Муляр, у поточному розіграші вже 11 разів вразивши ворота “Прикордонника”, замикає топ-20 рейтингу, а кращі голеадори нинішнього розіграшу – Кирило Сторожук із МФК “URBAN”, а також ще один представник “Динамо-ГУНП” – Богдан Сулима, завдяки своїм бомбардирським подвигам потрапили до тридцятки найзабивніших.

ТОП-30 бомбардирів у історії Дивізіону 1 Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу (2014-2023 р.). Станом на 02.08.2023 р.

Примітки. 1) Жирним шрифтом виділені ті гравці, які наразі виступають у дивізіоні 1. 2) В залік йшли м’ячі, забиті гравцями виключно у матчах дивізіону 1.

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here