Команда Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ 2011-12 р.н.: потрібно бути не лише класними футболістами, а й хорошими людьми та патріотами своєї країни.

0
98
Рік заснування клубу: 2016 р

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Рік заснування нашої команди: 2019
Засновник клубу – Собуцький Олег Михайлович
Головний тренер – Кубик Олег Олегович
Старший тренер – Дюг Ігор Ярославович
Директор ДЮСШ – Керепко Віталій Павлович
Спонсор команди – компанія “Агробізнес”
Основними цінностями клубу є популяризація спорту, футболу серед дітей та молоді Волочиської громади, виховання дітей та розвиток їхніх фізичних якостей та технічних здібностей і вдосконалення майстерності юних футболістів.
У нас є хороші умови для тренувального процесу – це велика кількість штучних майданчиків, хороший спортивний зал, та найголовніше – талановиті діти.
Стараємось найперше донести до дітей, що потрібно бути не лише класними футболістами, а й хорошими та вихованими людьми та патріотами своєї країни. На тренуваннях багато працюємо технічно, тактично, фізично та психологічно, оскільки кожна дитина вартує до себе індивідуального підходу, та повинна вміти справлятися з стресовими ситуаціями як на ігровому майданчику, так і за його межами.
Фішка нашої команди – це міцний колектив і позитивна та весела атмосфера, як серед батьків, так і дітей. Всі дуже поважають та цінують один одного. Особливо хотілося б подякувати батькам за їхню постійну підтримку та хороше виховання своїх дітей.
Звісно, війна вплинула на команду негативно, як і на всю країну. На початку багато дітей поїхали за кордон і були зруйновані всі плани, але дякуючи нашим героям ЗСУ практично всі діти з нашої вікової групи повернулися та, я впевнений, стануть хорошим майбутнім вільної України. Також були раді дітям, які внаслідок війни були вимушені покинути свій дім та проживали та тренувалися з нами. Ми завжди їх будемо раді прийняти в своєму колективі.
В команді нашої вікової групи тренується 20 дітей. Є досить обдаровані діти та кожен з них може стати лідером команди. Звісно, крім футболу, в кожного з них є свої захоплення та уподобання, але одне спільне – це гарно поїсти та відновитися після важких матчів та турнірів. Нас поєднує бажання йти вперед до своє мети та поставлених цілей!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here