Команда “Агробізнес” з Волочиська — чемпіон “Winter Cup of SC Sokil-2024” серед юнаків 2011 року народження!

0
598

У Хмельницькому завершились футзальні баталії серед юнаків 2011 року народження в рамках турніру “Winter Cup of SC Sokil-2024”, організованого Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради та спортивним клубом “Сокіл”.

Чемпіонський титул вирушив у Волочиськ разом з командою “Агробізнес”,  срібними призерами стали юнаки СК “Балта” (Одеська область), а бронзові нагороди здобули вихованці хмельницького СК “Сокіл”.

Далі надаємо результати заключних матчів “Winter Cup of SC Sokil-2024серед юнаків 2011р.н. та підсумковий розподіл місць.

1/2 фіналу, Срібна ліга 

Чайка (Кіровоградська область) — ДЮСШ №3 (Хмельницький) — 4:2

Голи: Дзюба (5, 8, 10, 16) — Гончарук (4), Регула (21)

Попередження: не було

1/2 фіналу, Срібна ліга 

Олімпія  (Дніпро) — ДЮСШ Синельникове (Дніпропетровська область) — 0:2

Голи: Мірошніченко (12), Журба (21)

Попередження: не було

1/2 фіналу

СК Сокіл (Хмельницький) — ФК Агробізнес (Волочиськ) — 0:0 пен. 0:2

Голи: не було

Попередження: не було

Серія післяматчевих пенальті: Стець — 0:1, Лінник — 0:1, Смик — 0:2, Марцінишен — 0:2

1/2 фіналу

СК Балта (Одеська область) — СК Базис (Черкаська область) — 3:1

Голи: Кір’як (6), Ковальчук (8), Гажій (25) — Артюшенко (21)

Попередження: не було

Гра за 7-ме місце

ДЮСШ №3 (Хмельницький) — Олімпія (Дніпро) — 0:4

Голи: Байдак (3, 10, 13), Хвалов (12)

Попередження:  не було

Гра за 5-те місце

Чайка (Кіровоградська область) — ДЮСШ Синельникове (Дніпропетровська область) —  4:0

Голи: Дзюба (1, 14, 18), Гуменний (2)

Попередження: Мішин (12)

Гра за 3-тє місце

СК Сокіл (Хмельницький) — СК Базис (Черкаська область) — 1:1 пен. 3:1

Голи: Кирик (4) — Дегтярьов (21)

Попередження: Лінник (18) — не було

Серія післяматчевих пенальті: Пізнюр — 1:0, Гарматюк — 1:0, Божук — 2:0, Артюшенко — 2:1, Семенюк — 3:1

Фінал

ФК Агробізнес (Волочиськ) — СК Балта (Одеська область) — 3:1

Голи: Стець (4, 10), Ільченко (6) — Гладіч (15)

Попередження: не було — Кір’як (22)

Підсумковий розподіл місць:

1 місце — ФК Агробізнес (Волочиськ)

2 місце — СК Балта (Одеська область)

3 місце — СК Сокіл (Хмельницький)

4 місце — СК Базис  (Черкаська область)

5 місце — Чайка  (Кіровоградська область)

6 місце — ДЮСШ Синельникове (Дніпропетровська область)

7 місце — Олімпія (Дніпро)

8 місце — ДЮСШ №3 (Хмельницький)

Наступними на старт вийдуть юнаки 2016 року народження, перші матчі яких заплановані на 19 лютого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here