Команда – ФК Новатор 2013: головне, щоб юні футболісти стали хорошими людьми, мали мету у житті.

0
232
Спортивно-оздоровчий клуб «НОВАТОР» офіційно було відкрито 7 березня 2012 року.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Наразі у ФК «Новатор» займається більше 300 дітей різних вікових груп від 2008 до 2018 р.н.
Тренер команди – Талапчук Олександр Сергійович;
Президент Клубу – Сітарук Руслан Пилипович;
Директор – Лахмай Валерій Іванович;
Старший тренер – Семенчук Віталій Вікторович.
Головними цінностями, які сповідує Клуб, є популяризація футболу серед дітей та молоді; масове залучення юнаків до регулярних занять фізичною культурою та спортом; підвищення спортивної майстерності юних футболістів.
Від початку повномасштабного вторгнення росії, життя вихованців Клубу істотно змінилось. З 24 лютого 2022 року тренування були припинені в повному обсязі. Багато дітей із родинами змушені були покинути Україну, дехто все ще так і не повернувся додому. Також багато сімей переїхали до Хмельницького зі східних регіонів. З кінця березня почався процес відновлення проведення тренувань, починаючи із зустрічей з тренерами, де відбувалося спілкування про те, як вберегти емоційний стан та психічне здоров’я під час воєнного стану з поступовим переходом до повноцінних тренувань, до яких доєднались діти із внутрішньо переміщених родин. В період з квітня 2022 року було проведено низку благодійних турнірів. Зібрані кошти було передано на потреби ЗСУ.
Особливої фішки у тренувальному процесі, напевно, немає. На даному етапі у роботі з цими дітьми, крім футбольних моментів, важливо враховувати також і психологічну складову. Ми розуміємо, що кожна дитина має індивідуально сильні якості – хтось гарно обігрує, хтось має хороше бачення поля, хтось швидкість, фізичні якості, тощо і їх потрібно побачити і розвивати.
Зараз працюємо над найважливішим на цьому етапі: техніка, індивідуальна майстерність, розвиток координації, ігри в малих групах. Якщо не закласти у цьому віці правильні принципи роботи з м‘ячем, потім буде дуже важко. Зараз це гарний вік, коли діти добре сприймають нову інформацію і отримують максимальне задоволення від спорту. Для цих дітей футбол ще не є професією, а більше емоція.
Виділяти когось із дітей окремо не варто, намагаємось  працювати над тим, щоб всі діти проявили свої лідерські якості. Головне, щоб ці юні футболісти стали хорошими людьми, мали мету у житті.
Щодо хоббі, то у хлопців вони різні. Комусь подобається малювати тварин, комусь інші види спорту(наприклад баскетбол), комусь творити вишукані страви тощо.
 Хочеться,  щоб у нашому місті створювалися умови для розвитку футболу. Потрібно створювати хорошу, якісну конкуренцію, щоб молоді тренери хотіли розвиватися, навчатися і працювати. А не виїжджати закордон. Тому для цього потрібно створювати умови.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here