Команда “Любарт” з Луцька — чемпіон “Winter Cup of SC Sokil-2024” серед юнаків 2013 року народження!

0
292

У Хмельницькому завершились футзальні баталії серед юнаків 2013 року народження в рамках турніру “Winter Cup of SC Sokil-2024”, організованого Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради та спортивним клубом “Сокіл”.

Чемпіонський титул вирушив на Волинь разом з командою “Любарт” з Луцька,  срібним призером стали юнаки ФК “Viva Cup” (м.Хмельницький), а бронзові нагороди здобули вихованці хмельницького СК “Сокіл”.

Далі надаємо результати заключних матчів “Winter Cup of SC Sokil-2024” серед юнаків 2013р.н. та підсумковий розподіл місць.

Тур 3

Новатор (Хмельницький) — ДЮСШ №4 (Рівне) — 1:0

Голи: Кравчук (6, св)

Попередження: не було

Академія футзалу (Житомир) — Любарт (Луцьк) — 1:1

Голи: Бондарчук (9) — Воробей (13)

Попередження: не було — Петрик (18)

Нива (Тернопіль) — СК Темп  (Вінниця) — 0:0

Голи: не було

Попередження: не було

СК Сокіл (Хмельницький) — ФК Viva Cup (Хмельницький) — 3:1

Голи: Пархоменко (1), Глас (10), Роздайгора (19) — Козак (2)

Попередження: не було

Підсумкові турнірні таблиці групового етапу

  Група А І В Н П Г О
1 Новатор (Хмельницький) 3 2 1 0 3:0 7
2 Любарт (Луцьк) 3 1 2 0 4-1 5
3 ДЮСШ №4 (Рівне) 3 1 0 2 2-5 3
4 Академія футзалу (Житомир) 3 0 1 2 2-5 1

  Група Б І В Н П Г О
1 СК Сокіл (Хмельницький)

 

3 3 0 0 13-2 9
2 ФК Viva Cup  (Хмельницький) 3 2 0 1 6-5 6
3 CК Темп (Вінниця) 3 0 1 2 2-5 1
4 Нива (Тернопіль)

 

3 0 1 2 1-10 1

1/2 фіналу, Срібна ліга

ДЮСШ №4 (Рівне) — Нива (Тернопіль) — 2:2 пен.3:2

Голи: Тарасюк (4), Печончик (25) — Буцій (3), Сороковський (24)

Попередження: Кравчук (9)

Серія післяматчевих пенальті: Буцій — 0:0, Печончик — 1:0, Білінський — 1:1, Тарасюк — 2:1, Процишин — 2:2, Зарічнюк — 3:2

1/2 фіналу, Срібна ліга

СК Темп (Вінниця) — Академія футзалу (Житомир) — 0:1

Голи: Вітюк (12)

Попередження: не було  – Шевченко (20)

1/2 фіналу

Новатор (Хмельницький) — ФК Viva Cup (Хмельницький) — 0:2

Голи: Фільчук (15), Пацерук (21)

Попередження: не було

1/2 фіналу

СК Сокіл (Хмельницький) — Любарт (Луцьк) — 0:6

Голи: Любков (14, 22), Воробей (4), Метешко (10), Онищук (16), Тетервак (9, св)

Попередження: не було

Гра за 7-ме місце

Нива (Тернопіль) — СК Темп (Вінниця) — 0:3

Голи: Колеснік (2), Лесь (6), Ткачук (16)

Попередження:  не було — Стелюк (22)

Гра за 5-те місце

ДЮСШ №4 (Рівне) – Академія футзалу (Житомир) —  1:5

Голи: Печончик (16) — Вітюк (17, 23), Бондарчук (15, 21), Шевченко (10)

Попередження: Зарічнюк (16)

Гра за 3-тє місце

Новатор(Хмельницький) — СК Сокіл (Хмельницький) — 1:1 пен.0:2

Голи:  Роздайгора (7, св) — Ковбасюк (8)

Попередження: не було

Серія післяматчевих пенальті: Роздайгора — 0:0, Трифонов — 0:0, Глас — 0:1, Завальний — 0:1, Пархоменко — 0:2

Фінал

ФК Viva Cup (Хмельницький) — Любарт (Луцьк) — 1:1 пен.1:3

Голи: Фільчук (17) — Дерик (1)

Попередження: не було — Онищук (23)

Вилучення: Любков (25+)

Серія післяматчевих пенальті: Воробей — 0:1, Фільчук — 0:1, Метешко — 0:2, Маївко — 1:2, Кашкаров — 1:3

Підсумковий розподіл місць:

1 місце — Любарт (Луцьк)

2 місце — ФК Viva Cup (Хмельницький)

3 місце — СК Сокіл (Хмельницький)

4 місце — Новатор (Хмельницький)

5 місце — Академія футзалу (Житомир)

6 місце — ДЮСШ №4 (Рівне)

7 місце — СК Темп (Вінниця)

8 місце — Нива (Тернопіль)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here