Команда СК “Базис” з Черкащини — чемпіон “Winter Cup of SC Sokil-2024” серед юнаків 2012 року народження!

0
383

У Хмельницькому завершились футзальні баталії серед юнаків 2012 року народження в рамках турніру “Winter Cup of SC Sokil-2024”, організованого Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради та спортивним клубом “Сокіл”.

Чемпіоном стала команда, яка представляє Черкащину — СК “Базис”,  срібні медалі вирушили на Івано-Франківщину з командою ДЮСШ Снятин, а бронзові нагороди здобули вихованці дніпровської “Олімпії”.

Далі надаємо результати заключних матчів “Winter Cup of SC Sokil-2024серед юнаків 2012р.н.

1/2 фіналу, Срібна ліга

СК Сокіл-2013 (Хмельницький) — ДЮСШ Хоростків (Тернопільська область) — 2:2 пен.0:1

Голи: Ткач (6), Климик (8) — Сомик (4), Бігун (9)

Попередження: не було

Серія післяматчевих пенальті: Роздайгора — 0:0, Виштюк — 0:0, Климик — 0:0, Марущак — 0:1, Глас — 0:1

 1/2 фіналу, Срібна ліга 

УО Фастів (Київська область) — СК Балта (Одеська область) — 4:3

Голи: Машовець (10), Савенко (14), Безштанько (17), Щур (23) — Чагарінський (4), Раду (7), Санкевич (12)

Попередження: не було

1/2 фіналу

ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська область) — СК Сокіл-2012 (Хмельницький) — 6:1

Голи: Ічанський (8, 12, 14), Томаш (2), Кудринський (23), В.Томощук (25) — Демчишин (7)

Попередження: не було

1/2 фіналу

Олімпія (Дніпро) — СК Базис (Черкаська область) — 1:3
Голи: Хвалов (15) — Соколюк (5, 13, 23)

Попередження: Сопільник (11)

Гра за 7-ме місце

СК Сокіл-2013 (Хмельницький) — СК Балта (Одеська область) — 3:1 

Голи: Ковбасюк (11, 18), Глас (12) — Чорнолуцький (10)

Попередження:  не було

Гра за 5-те місце

ДЮСШ Хоростків (Тернопільська область) — УО Фастів (Київська область) — 0:2

Голи: Цимбал (6), Машовець (9)

Попередження: не було

Гра за 3-тє місце

СК Сокіл-2012 (Хмельницький) — Олімпія (Дніпро) — 0:1

Голи: Хвалов (19)

Попередження: не було

Фінал

ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська область) — СК Базис (Черкаська область) — 0:0 пен. 0:2

Голи: не було

Попередження: не було — Ромасевич (21)

Серія післяматчевих пенальті: Томаш — 0:0, Соколюк — 0:1, Ічанський 0:1, Артющенко — 0:2

Підсумковий розподіл місць:

1 місце — СК Базис (Черкаська область)

2 місце — ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська область)

3 місце — Олімпія (Дніпро)

4 місце — СК Сокіл-2012 (Хмельницький)

5 місце — УО Фастів (Київська область)

6 місце — ДЮСШ Хоростків (Тернопільська область)

7 місце — СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

8 місце — СК Балта (Хмельницький)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here