Команда «Юніор» (м.Кам‘янець-Подільський): наші щоденні тренування, згуртованість команди, бажання дітей працювати – це все дає свої результати.

0
42
Команда заснована в жовтні 2021 року. Нашими спонсорами на виізди і все футбольне екіпірування є батьки.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Головний тренер В‘ячеслав Цимбалістий.

В команді займається 15 дітей 2009-2010р.н і 15 дітей 2011-2013р.н. Через війну багато гравців поїхали за кордон і не всі повернулися…. На даний час тренування відвідують менше дітей. Але ми не зупиняємося і йдемо вперед.

Які цінності важливі для нас? Вчимо дітей хоробрості, справедливості, поваги, завзятості, чесності і дружби.

В щоденних тренуваннях ми сповідуємо всесторонній розвиток дітей, футбольне мислення, відпрацьовуємо технічні елементи, фінти, контроль м‘яча на швидкості, вчимося володіти координацією рухів тіла.

Тренувальний процес побудований так, щоб виховувати лідерські якості в кожній дитині, розподіляти відповідальність між гравцями, тому у довгих турнірах на матчі, з капітанською пов‘язкою виходить новий(інший) футболіст.
Наші щоденні тренування, згуртованість команди, бажання дітей працювати – це все дає свої результати.

Але крім активних тренувань ми ще й вміємо відпочивати. Ми святкуємо дні народження гравців, отримуємо подарунки від Миколая. Влітку, коли тепло, командою ходили в відкриті басейни, по річці плавали на байдарках, зимою (коли був сніг) ми іздили на лижі і тюби. Коли ми їздимо на змагання, то намагаємося ще трошки відпочити, відвідати якусь цікавинку, що є в певній місцевості. Після кожного виграного турніру діти разом з батьками розділяють позитивні емоції.

В нас багато планів і бажання до всього, але війна внесла свої корективи.
Ми дуже вдячні нашим ЗСУ, що можемо далі працювати, грати, і отримувати позитивні емоції!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here