Кубок Дивізіону 5 Преміум-ліги: підсумкова статистика турніру

0
225

Надаємо Вашій увазі усі підсумкові статистичні дані розіграшу Кубку Дивізіону 5 Преміум-ліги з футзалу сезону 2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Тимощук Максим Зооветпром-Поділля 10
Босак Максим Зооветпром-Поділля 8
Дідичук Максим FC “Diamant” 8
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 8
Сіньковський Вадим ФК “ЮАН” 8
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 7
Тодоренко Ігор FURY 6
Дячок Андрій Booster 5
Дячок Віталій Booster 5
Дячок Олександр Booster 5
Козубець Андрій Легіон 5
Колеснік Олександр ЗА-ЗУЛ 5
Королевський Олександр Електротранс 5
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 5
Янов Дем’ян FC “Diamant” 5
Ананін Віталій Меблі-Лідер 4
Денисюк Юрій ЗА-ЗУЛ 4
Духанін Костянтин FURY 4
Жуковський Олександр Booster 4
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 4
Король Орест ФК “Крупа” 4
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 4
Пляхимович Віталій Легіон 4
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 4
Янчук Олександр Інкогніто 4
Яцьков Сергій Стимул 4 (1)
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 3
Гайдук Сергій FURY 3
Гук Дмитро FURY 3
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 3
Копицяк Артем Booster 3
Підручний Роман Легіон 3
Шутяк Дмитро FURY 3
Янюк Сергій ЗА-ЗУЛ 3
Юзиков Артем FC “Diamant” 3 (1)
Апанович Максим Booster 2
Ващук Василь Меблі-Лідер 2
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 2
Гула Вадим Стимул 2
Гуменюк Юрій FC “Diamant” 2
Гуральник Владислав Стимул 2
Дашевський Роман Стимул 2
Денисюк Віталій ЗА-ЗУЛ 2
Доценко Олександр Інкогніто 2
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 2
Жидков Олег ДЮСШ №1-Фенікс 2
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 2
Коляновський Віталій ФК “Крупа” 2
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 2
Олексійчук Віталій Інкогніто 2
Погожевський Олександр Laguna 2
Попик Олег Легіон 2
Присяжний Владислав Laguna 2
Прокофєв Віталій ФК “Крупа” 2
Росінський Сергій Алмаз 2
Таранціца Андрій Алмаз 2
Щербатюк Андрій Електротранс 2
Ярмощук Вадим Електротранс 2
Ростківський Ігор Алмаз 2 (1)
Андрушко Віталій Алмаз 1
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 1
Боднарчук Сергій Легіон 1
Бойчук Василь Інкогніто 1
Бохонок Дмитро ФК “Крупа” 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 1
Віт Віталій Lifecell 1
Власов Юрій Lifecell 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 1
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 1
Касперський Олександр Електротранс 1
Кондратюк Микола Lifecell 1
Корольков Владислав Зооветпром-Поділля 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 1
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 1
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 1
Ліхневський Володимир Легіон 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Лошатецький Олександр Lifecell 1
Машталер Андрій Меблі-Лідер 1
Мельник Павло Алмаз 1
Олексієнко Віктор ДЮСШ №1-Фенікс 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1
Орехівський Сергій Booster 1
Остапущенко Володимир Алмаз 1
Рогальський Андрій ФК “Крупа” 1
Сакала Максим ФК “Крупа” 1
Семенюк Степан ЗА-ЗУЛ 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 1
Терлецький Данило ДЮСШ №1-Фенікс 1
Ткач Дмитро Laguna 1
Флерчук Вадим Меблі-Лідер 1
Харчук Назар Зооветпром-Поділля 1
Хомишен Микола Алмаз 1
Шаравара Ігор ФК “Крупа” 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 1
Янчук Олексій Lifecell 1
Шевчук Роман Lifecell 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 1 0 5
Крищук Броніслав Booster 1 0 5
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 1 0 5
Мельник Павло Алмаз 1 0 5
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 3 3
Іщук Олександр Lifecell 0 2 2
Рогальський Андрій ФК “Крупа” 0 2 2
Ткач Дмитро Laguna 0 2 2
Божок Валентин FURY 0 1 1
Босак Максим Зооветпром-Поділля 0 1 1
Вінічук Олексій Стимул 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гук Дмитро FURY 0 1 1
Гуменюк Юрій FC “Diamant” 0 1 1
Добруцький Анатолій Laguna 0 1 1
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 0 1 1
Дячок Віталій Booster 0 1 1
Дячок Олександр Booster 0 1 1
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Корольков Владислав Зооветпром-Поділля 0 1 1
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 0 1 1
Люховець Андрій Lifecell 0 1 1
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 0 1 1
Олексієнко Віктор ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 1 1
Печенюк Сергій ФК “ЮАН” 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Прокофєв Віталій ФК “Крупа” 0 1 1
Семенюк Андрій Laguna 0 1 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 1 1
Тодоренко Ігор FURY 0 1 1
Флерчук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Хомишен Микола Алмаз 0 1 1
Юзиков Артем FC “Diamant” 0 1 1
Янов Дем’ян FC “Diamant” 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Жилович Тарас (“ДЮСШ №1-Фенікс”)

Мельник Павло (“Алмаз”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here